sdílet Františkovy Lázně Lázeňský hotel Dr. Adler na Facebooku
Františkovy Lázně Lázeňský hotel Dr. Adler česká verze  Františkovy Lázně Lázeňský hotel Dr. Adler slovenská verzia  Františkovy Lázně Lázeňský hotel Dr. Adler english version  Františkovy Lázně Lázeňský hotel Dr. Adler deutsch version

Františkovy Lázně Lázeňský hotel Dr. Adler Františkovy Lázně, Františkovy Lázně Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Lázeňský hotel Dr. Adler Dr. Pohoreckého Františkovy Lázně - ubytování a léčení ve Františkových Lázních..


Dr. Adler Spa & Kurhotel Františkovy Lázně sídlí v centru Františkových Lázní. Pohodlné ubytování je připraveno v 81 zrekonstruovaných pokojích a dvou apartmánech vyššího standardu. Příjemné posezení poskytuje zahrada. Lázeňský hotel poskytuje tradiční františkolázeňskou kúru nejvyšší kvality s využitím místních přírodních zdrojů. Těšit se můžete na zábaly, kyslíkovou terapii, masáže, elektoléčbu, léčebný tělocvik, ultrazvuk a další lázeňské procedury. Lékařská služba je k dispozici 24 hodin denně. Za poplatek je možno zajistit kulturní a výletní programy. Na recepci lze zakoupit drobné zboží a upomínkové předměty. Parkování vozů je zpoplatněno.

Dr. Adler Spa & Kurhotel Františkovy Lázně - vybavení pokojů: Přátelská a rodinná atmosféra je symbolem lázeňského hotelu Dr. Adler. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou, WC a fénem, županem (za poplatek), připojením k internetu za poplatek (bezplatný internet je na recepci), televizorem se satelitními programy, lednicí a trezorem. Pokoje jsou rozděleny do několika kategorií, které se zvyšují s velikostí pokoje.

Pokoje Tourist Plus  jsou s výhledem do dvora nebo do ulice B. Němcové. Nacházejí se ve vedlejší budově.
Pokoje Economy Plus disponují výše uvedeným vybavením, jsou menší rozlohy s výhledem do dvora.
Pokoje Standard jsou o něco větší než pokoje kategorie Economy Plus a nabízí výhled do lázeňského parku a do Poštovní nebo Husovy ulice.
Pokoje kategorie Komfort jsou větší a mají většinou balkón s výhledem převážně do lázeňského parku.
Apartmá disponuje balkónem, dvěma televizory umístěnými v obývacím pokoji a ložnici.
Lázeňský hotel zároveň nabízí možnost ubytování s domácím mazlíčkem (jednolůžkový či dvoulůžkový pokoj, apartmá) s vlastním vchodem (s hotelem propojeno chodbou), pelíškem a jídelní soupravičkou pro pejska.

Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkový
3942

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, trezor, lednice, TV, sat, fén, WI-FI

Základní informace: výtah, pokojový servis, praní a žehlení, Informační služba, lékařská služba v dosahu, placený hotelový transport, parkovací plocha v areálu, domácím zvířatům vstup povolen, WI-FI, internetový koutek, knihovna, denní tisk, půjčovna jízdních kol, půjčovna nordic walking holí, bar, venkovní terasa

Dostupnost střediska:


Centrum název: (5 m)

Lázeňské služby:Popis lázeňského zařízení: Indikace a léčení v lázních Františkovy Lázně:

Františkolázeňská léčebná kúra: navazuje na více než dvousetletou tradici léčby ve Františkových Lázních, využívá výlučně místní františkolázeňské přírodní léčivé zdroje v té nejvyšší kvalitě, používá tradiční léčebné postupy a zároveň aplikuje metody nejmodernější medicíny, je vedena odbornými lékaři a vyškoleným zdravotnickým personálem, probíhá ve specializovaných balneoprovozech lázeňských hotelů přímo v historickém lázeňském centrum Františkových Lázní, je navíc podporována 24hodinovou zdravotnickou službou přímo v lázeňských hotelech.

Františkolázeňská léčebná kúra je proto zárukou úspěšné lázeňské léčeby ve Františkových Lázních.

Příklad procedur: Pohybový aparát, Gynekologická onemocnění, Srdce a cévy, Onkologická onemocnění, Edukačně-preventivní program, Trávicí ústrojí, Nervové nemoci, Kožní nemoci, Cukrovka

Onemocnění pohybového aparátu: Ve Františkových Lázních léčíme celé spektrum onemocnění pohybového aparátu, a to od revmatoidní artritidy, přes osteoporózu, mimokloubní revmatismus, funkční poruchy páteře až po pooperační stavy pohybového aparátu. Nejčastějšími, ale zdaleka ne jedinými, indikacemi jsou osteoartróza a onemocnění páteře. Lázeňská léčba pomáhá jak pacientům před vznikem nemocí, tak pacientům v různých stádií nemocí. A především pomáhá nemoc stabilizovat.

K léčbě pohybového aparátu využíváme zejména františkolázeňskou sirnoželezitou slatinu, která ulevuje od bolesti pacientů s artrózou kolenních, kyčelních a jiných kloubů na dlouhou dobu, a to bez vedlejších účinků. Sirnaté sloučeniny a přírodní steroidy obsažené ve slatině příznivě ovlivňují chronický zánět a napomáhají regeneraci kloubů. Dlouhodobý léčebný účinek se dostavuje po absolvování dostatečného počtu zábalů, a to nejméně 10 až 12 aplikací v jedné kúře. Léčení je rovněž doplněné vhodnou pohybovou léčbou.

Dále může být léčba doplněna řadou procedur fyzikální terapie, jako je magnetoterapie, laser, ultrazvuk, distanční magnetoterapie, které také významně snižují bolestivost velkých kloubů postižených osteoartrózou či revmatickým onemocněním malých kloubů a urychlují jejich regeneraci.

Pohybový aparát léčíme pomocí celkové nebo lokální kryoterapie (zvlášť placená služba), která při teplotě až mínus 160 °C snižuje bolestivost kloubů, příznivě modifikuje zánětlivé procesy v postižených kloubech, zlepšuje imunitu a vyplavením endorfinů, zlepšuje náladu u pacientů s artrózou.

Video: Chcete se dozvědět více o léčbě pohybového aparátu? Podívejte na video s MUDr. Jiřím Ulrychem, primářem lázeňského hotelu Savoy/Goethe.
 
Indikace - VII/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,11

revmatická polyartritida • mimokloubní revmatizmus • Bechtěrevova nemoc • psoritická artritida • difuzní onemocnění pojiva typu lupus erythematodus, polymyositis, sklerodermie, Sjogreno syndrom • osteoporóza • bolestivé syndromy šlach, úponů, burz, podkožní tkáně, tuku a kosterních svalů, včetně postižení způsobených prací s vibrujícími nástroji, nadměrným jednostranným přetížením • koxartróza • gonartróza • artrózy v ostatních lokalizacích (včetně Heberdenovy polyatrózy – s postižením ručních a nožních kloubů) • vertebrogenní syndrom alogický funkčního nebo degenerativního původu • stavy po úrazech pohybového aparátu a po ortopedických operacích včetně stavů po operacích meziobratlových plotének a stenóz páteřního kanálu

Příklad procedur: slatinný zábal, slatinná koupel, parafínový zábal, skupinový léčebný tělocvik - vertebro / cvičení dle SM systému (stabilizace / mobilizace), individuální léčebný tělocvik / fyzioterapie,  magnetoterapie, diadynamik, ultrazvuk, uhličitá, perličková koupel nebo celková vířivá koupel či podvodní masáž, plynové injekce, klasická – reflexní masáž, měkké techniky

Kombinaci a četnost procedur určuje lékař dle aktuálního zdravotního stavu hosta na vstupní lékařské prohlídce. Zpravidla léčebný plán obsahuje 18 léčebných procedur týdně, které se skládají z hlavních a vedlejších procedur. Host by měl absolvovat maximálně jednu hlavní proceduru denně.

Na onemocnění pohybového aparátu se specializují naši odborníci v lázeňských hotelech Imperial, Pawlik, Savoy, Belvedere, Dr. Adler, Goethe, Metropol a Luisa.

Lázeňské služby: Lázeňský hotel / dům, Lázně

Procedury léčení: Pohotovostní lékařská služba, Oxygenoterapie, Inhalace, Elektroléčba, Magnetoterapie, Plynové injekce, Parafinoterapie, Léčebný tělocvik, Vířivé koupele, Masáže, Podvodní masáže, Reflexní masáže, Přísadové koupele, Peloidní zábaly, Vodoléčba, Lymfodrenáž přístrojová, Koupele

Vyšetřovací výkony: Vstupní a výstupní lékařské vyšetření, Kontrolní lékařské vyšetření

Přírodní léčivé zdroje: Vody uhličité, Peloidy

Léčba nemocí indikace: Onkologické, Oběhové ústrojí, srdce a cév, Trávicí ústrojí, Nervové, Pohybové ústrojí, Ženské a gynekologické onemocnění

Ostatní druhy léčby: Akupunktura, Spánek, Relaxační procházky

Lázeňské pobyty:


Název: Františkolázeňská léčebná kúra


Číslo: 398

Popis: Garantovaná kvalita přírodních léčivých zdrojů!: Františkolázeňská léčebná kúra navazuje na více než dvousetletou tradici léčby, která využívá výlučně místních přírodních léčivých zdojů v té nejvyšší kvalitě, využívá tradiční léčebné posutpy a zároveň aplikuje motody nejmodernější medicíny a je vedena odbornými lékaři. Františkolázeňská léčebná kúra je zárukou úspěšné lázeňské léčby!

Služby v ceně: ubytování ve vybraném lázeňském hotelu, plná penze (snídaně, oběd a večeře), vstupní a výstupní lékařské vyšetření (u 21denních pobytů navíc kontrolní lékařská konzultace), 18 léčebných procedur týdně předepsaných lékařem dle aktuálního zdravotního stavu, neomezený vstup do Aquafora, Imperial, Pawlik - Aquaforum: pondělí - neděle, Belvedere, Dr. Adler, Metropol a Luisa: pondělí - pátek

Všechny uvedené ceny jsou na osobu za Františkolázeňskou léčebnou kúru, která zahrnuje: léčení (prohlídka lékaře, 18 procedur týdně předepsaných lékařem dle aktuálního zdravotního stavu), ubytování, plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), zdravotnickou službu 24 hodin denně • zlevněné nebo bezplatné vstupné na akce pořádané LFL a.s. • neomezený vstup do Aquafora (pondělí - pátek).

* Při příjezdu od 18. do 31. prosince - je minimalní délka pobytu 14 nocí. Pobyty kratší než 14 nocí, naleznete v aktuálním ceníku speciálních nabídek a krátkodobých pobytů. V rámci tohoto období je nutné zaplatit povinné příplatky: Vánoce 1 300 Czk, Silvestr 2 860 Czk za osobu.

Počet dnů: 7

Cena pobytu:
DatumLázeňský důmjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
2.1. - 18.12Hotel BELVEDERE ***13440 - 1708012950 - 16170Czk 
2.1. - 18.12Hotel Dr. ADLER ***12390 - 1603011620 - 15120Czk 
2.1. - 18.12Hotel IMPERIAL ****20020 - 2569017990 - 22960Czk 
2.1. - 18.12Hotel LUISA *** / JESENIUS **11620 - 1512010710 - 14000Czk 
2.1. - 18.12Hotel METROPOL ***11620 - 1477011270 - 14350Czk 
2.1. - 18.12Hotel PAWLIK - AQUAFORUM ****18550 - 2275017080 - 20930Czk 
2.1. - 18.12Lázeňský hotel Imperial ****20020 - 2569017990 - 22960Czk 

Název: Krátkodobý pobyt Víkend


Číslo: 343

Popis: Přijeďte k nám na víkend!

Po náročném pracovním týdnu je třeba odpočívat. Nechte naše kuchaře, ať se postarají o váš žaludek. Dopřejte si uvolňující masáž anebo velmi příjemnou vířivou koupel s perličkou. K tomu všemu si ještě zatančíte!

Co je v ceně?
2× ubytování
polopenze (možnost dokoupení plné penze)
2 léčebné procedury
(částečná masáž klasická, relaxační koupel)
2× dvouhodinový vstup do Aquafora
(pro hosty lázeňských hotelů Imperial, Pawlik a Savoy platí neomezený vstup)
welcome drink
volný vstup na živou hudební produkci v barech lázeňských hotelů
pro hosty hotelu Imperial navíc: uvítací balíček s překvapením, 1x slavnostní večeře

Nepřehlédněte
Ceny dalších kategorií na vyžádání.
Nástup na pobyt je možný kterýkoliv den.
Pobyt začíná v den příjezdu večeří a končí v den odjezdu snídaní.
Možnost dokoupení plné penze.
Lázeňský poplatek 15 Kč na osobu a den není zahrnut v ceně pobytu.

Počet dnů: 2

Cena pobytu:
DatumLázeňský důmjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
1.1. - 20.12Hotel Belvedere ***3 700Czk 
1.1. - 20.12Hotel Dr. Adler ***3 500Czk 
1.1. - 20.12Hotel Goethe ***3 500Czk 
1.1. - 20.12Hotel Metropol ***3 500Czk 
1.1. - 20.12Hotel Pawlik **** budova A4 840Czk 
1.1. - 20.12Hotel Pawlik **** budova B4 740Czk 
1.1. - 20.12Hotel Savoy ****3 640Czk 
1.1. - 20.12Imperial Superior ****5 600Czk 

Název: Aktivní odpočinek


Číslo: 342

Popis: Prožije svůj život aktivně!

Františkovy Lázně nabízí vše pro aktivní odpočinek. Nádherné lázeňské parky vhodné pro nordic walking procházky, bohatá nabídka fitness a jiných sportovních aktivit, relaxace v Aquaforu a příjmené léčebné procedury. Prožijte aktivní dovolenou, která vám dodá energii pro každodenní život.
 
Služby v ceně:
6× ubytování
polopenze (možnost dokoupení plné penze)
6 léčebných procedur (3x kryoterapie včetně bicyklového tréninku, 1x klasická masáž částečná, 1x parafínový zábal rukou, 1x masáž lymfatická vodní)
neomezený vstup do aquafora
Pawlik, Dr. Adler: pondělí - neděle
2x lekce Nordic Walking s instruktorem
1x vstup do sauny na 2 hodiny (AQUAFORUM)

Další služby
beach volejbal (hotel Pawlik)
miniaturgolf*
půjčovna jízdních kol* (Bike Station Pawlik)
*služba je zpoplatněna

Počet dnů: 6

Cena pobytu:
DatumLázeňský důmjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
14.5 - 18.12Dr. Adler ***8400 - 92407630 - 8400Czk 
14.5 - 18.12Pawlik ****10360 - 113409590 - 10570Czk 

Název: Týden pro seniory


Číslo: 341

Popis: Pobyt zahrnuje:
    7x ubytování kategorie Komfort
    7x polopenze
    1x aromatická masáž částečná
    1x klasická masáž částečná
    1x parafínový zábal rukou
    1x izotermní slatinná koupel
    1x uhličitá koupel
    1x relaxační koupel
    1x oxygenoterapie (60 min.)
    neomezený vstup do Aquafora (pondělí - pátek)
    1x lekce Nordic Walking s instruktorem včetně zapůjčení holí
    ochutnávka františkolázeňských oplatek a bylinného likéru
    volný vstup na živou hudební produkci v barech lázeňských hotelů

 cena za osobu v plně obsazeném dvoulůžkovém pokoji, Možnost dokoupení plné penze, Příjezd: od 14:00 - Odjezd: do 10:00, 1 lekce nordic walking s instruktorem v četně holí

Počet dnů: 7

Cena pobytu:
DatumLázeňský důmjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
18.6 - 12.11Dr. Adler ***9240 - 98008260 - 9030Czk 
18.6 - 12.11Metropol ***9240 - 98008260 - 9030Czk 
18.6 - 12.11Pawlik ****11340 - 1218010570 - 11340Czk 
18.6 - 12.11Savoy ****10010 - 107809240 - 9800Czk 

Stravování:

Služby:Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýapartmán
1.1-31.12od/in 730od/in 5801310 (Apartment)


Měna: Czk

Cena polopenze: 200
Cena plné penze: 400
Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za 1 osobu /noc

Fotogalerie (18):


Františkovy Lázně Lázeňský hotel Dr. AdlerFrantiškovy Lázně Lázeňský hotel Dr. AdlerFrantiškovy Lázně Lázeňský hotel Dr. Adler
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com