sdílet Zámek Hotel Napajedla na Facebooku
Zámek Hotel Napajedla česká verze  Zámek Hotel Napajedla slovenská verzia  Zámek Hotel Napajedla english version  Zámek Hotel Napajedla deutsch version

Zámek Hotel Napajedla Napajedla, Napajedla Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel Zámek Napajedla Zámecká Napajedla - ubytování v Zámku Napajedla v Napajedlích u Zlína...


VÍTE JAK SE ŽILO NA ZÁMCÍCH ŠLECHTĚ? Máte jedinečnou příležitost to vyzkoušet! Neváhejte a navštivte ZÁMEK NAPAJEDLA. VYCHUTNÁVEJTE SI ŽIVOT VŠEMI SMYSLY. Objevte pohodu a komfort v zámeckém ubytování ve wellness hotelu Napajedla.

Zámek Napajedla je krásným "home boutique" hotelem, který je jedinečným svého druhu v České republice. OTEVÍRÁ SVÉ BRÁNY PRO VAŠE PŘÁNÍ VŽDY V PÁTEK, V SOBOTU A V NEDĚLI (na objednávku kdykoliv).

Hotel Zámek Napajedla vám nabízí jedinečné zážitky, které si budete vychutnávat všemi smysly. Užijete si nejenom jedinečné ubytování na zámku, který je historickou památkou a zároveň ožívá věcmi novými, současnými, ale zároveň si zde vychutnáte klidné chvíle a "dolce far niente" - to je to jednoduché a prosté nic nedělání. Zalíbení v tomto místě najdou i ti, kteří chtějí trávit čas aktivně - v zámeckém areálu jsou tenisové kurty, golf driving range či golf indoor, nowrdic walknig, v bližkosti je cyklostezka, Baťův kanál a mnohé další vyžití. V případě zájmu vám rádi sestavíme speciální plán trávení času na zámku a v jeho okolí.

V rámci zámeckého hotelu budete ubytování v prostorách, kde dříve spávala napajedelská šlechta. Budete chodit po chodbách, po kterých chodila také rodina Baťů, která před válkou zámek vlastnila. Patro pokojů, je patrem života. Právě zde pocítíte ten pocit, jaké to je "žít" na zámku a to se vším všudy, co k tomu patří. Budete si zámku užívat, jako byste zde byli doma - ostatně to je také naše snaha, abyste se zde cítili jako doma a oproštěni od všech běžných denních starostí.

Hotel Zámek Napajedla - zámecké ubytování v Napajedlích: Zámecké pokoje jsou vybudovány v původním patře, kde v minulosti bývaly pokoje šlechty. Pokoje jsou zařízeny v netradičním "eklektik stylu", který snoubí historii se současností, staré věci s novými, drahé s levnými, avšak vše celkově vytváří dokonalý celek. Pokoje navrhuje majitelka zámku paní Eva Gajdošík, která je přesvědčena, že pro vytvoření příjemného prostředí nejsou důležité jen ty nejdražší kousky nábytku či zařízení. Snaží se proto o znovuobjevení tkanin, starších nábytků, dekorací, křesel, jež mají své kouzlo, následně je doplňuje o moderní prvky, které dodávají pokojům nádech současnosti. Jsme první v České republice, kdo tímto způsobem zařizuje interiéry sloužící veřejnosti. Nutno podotknout, že důležitým aspektem tohoto pohledu při zařizování interiérů je recyklace a znovu použití starých věcí. Tato snaha je vedená myšlenkou na dodržování environmentálních aspektů našeho života. Dále potom, jak říká paní Gajdošík, „lidé dávno zapomněli, že pro vytvoření příjemného prostředí není důležité mít jen drahý nábytek. Ten je mnohdy, studený, neosobní a často se jedná jen o značku, která se dává na odiv. Přitom jde kloubit staré s novým, moderní s historickým, drahé s levnějším a člověk by se toho neměl bát“, neboť smyslem těchto rozličných kombinací je dokonalý celek, který na člověka působí. A to je také náš cíl. V našich pokojích můžete svět vnímat všemi smysly. Hrají barvami, vůněmi, energiemi, květinami.

Typy pokojů
2 lůžkovýapartmán
132

Vybavení pokojů: koupelna s vanou, koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV

Základní informace: Informační služba, lékařská služba v dosahu, úschovna jízdních kol, nekuřácké místnosti, parkovací plocha v areálu, uzamykatelné parkoviště, hlídané parkoviště, masážní studio, Internetové připojení k dispozici

Počet podlaží: 3

Nadmořská výška: 200

Dostupnost střediska:

Lázeňské služby:Popis lázeňského zařízení: Zámecký Wellness hotel Napajedla - Wellness: Pohyb a relaxace jsou základními stavebními kameny naší životní energie a přispívají k vyváženosti našeho ducha, těla i mysli. Tyto aktivity posilují naši odolnost vůči stresu, pracovnímu nasazení, zároveň posilují naši imunitu a psychofyzickou kondici.

V rámci zámeckého areálu nabízíme tyto aktivity:
Golf – tréninkový golf driving range v zámeckém parku, indoor golf.
Tenis – k dispozici jsou antukové tenisové kurty.
Nordic walking – v rámci zámeckého areálu a okolí lze vyrazit na příjemnou procházku.
Jóga a jiná relaxační cvičení – zklidnit tělo i mysl můžete v rámci našich hodin relaxačních technik.
Masáže
Individuální konzultace v oblasti osobního rozvoje
wellness přímo na pokoji - Dovedete si představit, že po krásné voňavé koupeli na zámeckém pokoji přijde na pokoj masérka, která vás bude masírovat? Budete vnímat jen vůně, teplo, doteky....nemusíte nikam chodit. Nikdo na chdobách se nebude dívat, jak se procházíte v županu. Užijete si luxusu soukromí přímo na pokoji. Bude s vámi milovaná partnerka či partner. Budete vnímat vzájemnou blízkost a lasku. Bude pro vás připravené malé domácí občerstvení a sklenička šampaňského. Budete vnímat chutě, vůně, samy sebe...

Masáže:
Chcete si odpočinout a na pár minut zapomenout na svět kolem sebe? Navštivte naši relaxační zónu, ve které se vám budou věnovat naši vyškolení terapeuti. Vychutnejte si jedinečné relaxační masáže, aromaterapii s harmonizační hudbou anebo hledejte sebe sama za pomoci přírodních esencí.

Klasická masáž je příjemným relaxačním prvkem po náročném pracovním dni. Můžete si vybrat masáž zad, šíje anebo celkovou masáž. (30min 500Kč, 45min 600Kč, 60min 700Kč)
Terapeutická masáž – lehké doteky zkušeného fyzioterapeuta uvolní vaše tělo, zklidní mysl. Objevíme vaše slabá místa. (30min 550 Kč, 45min 650Kč, 60min 750Kč)
Reflexní masáž plosek nohou – naše tělo je dokonalý systém. Naše tělo je ovlivňováno naší myslí. Na našich chodidlech se dle starých léčitelů zobrazují všechny naše orgány. Pomocí jemného tlaku na jednotlivých ploskách můžeme nacházet mnohdy i zatím neobjevené problémy našeho těla a jemným tlakem je můžeme zmírňovat. (30 min 600,-kč)
Aromaterapie – vůně, inhalace, meditace, to vše ovlivňuje naši pohodu. Vychutnejte si čas sami pro sebe za zvuku relaxační hudby a vůně éterických olejů (30 min. 300,-Kč)
Měkké a mobilizační techniky - provádí jen fyzioterapeut, cílené na konkrétní problém dle potřeb klienta (45 minut 700,-kč, 60 min 800,-Kč

Lázeňské služby: Zámecký wellness hotel

Stravování:


Restaurace popis: Gastronomie: VYCHUTNÁVEJTE ŽIVOT VŠEMI SMYSLY! Objevte svět zámku Napajedla, který vám přináší lepší věci do života.

Gastronomické zážitky si můžete užívat v přízemí zámku, které je věnováno chutím a vůním. Naleznete zde harmonii pro vaše tělo a mysl prostřednictvím delikates a nápojů, které vám budeme servírovat v dokonalém zámeckém prostředí.

Vyvážená strava tvoří základní kámen zdravého života. Kvalitní suroviny pro přípravu jídla by měly být samozřejmostí. V zámku Napajedla vám nabídneme pokrmy ve stylu „slow food“, tzn. z lokálních surovin a nebo také z bio surovin. Ochutnáte zde jídla nejlepších chutí a vůní připravované zejména zámeckou paní, jejíž velkou vášní je právě vaření, o čemž se můžete přesvědčit také na našich kurzech vaření.

ZÁMECKÁ KAVÁRNA A BISTRO

Romantická zámecká kavárna je každý rok od února do prosince otevřena vždy pátek - sobota - 10,00 hod. - 22,00 hod. Vychutnávat si můžete nejenom kávu, čaje, ale také domácí džusy, rozličné druhy moštů. Ke kávě vám nabídneme klasický domácí zámecký štrúdl nebo home made zákusky. Těšit se můžete na naše speciální menu či delikatesy.

ZÁMECKÉ POCHUTNÁNÍ - rodinné oslavy, narozeniny či posezení s přáteli

Zámecká restaurace je jedinečným prostředím, ve kterém se budete cítit jakoby vytvrženi z běžné reality světa. Všechny vaše smysly si budou užívat krásu prostředí, chutí a vůní. Těšit se můžete na tradiční i netradiční pokrmy, které jsou velmi často připravovány zámeckou paní a nebo našimi pozvanými kuchaři. Pochutnáte si na rozličných jídlech z různých koutů světa, ale také na moravské klasice . Pro přípravu pokrmů používáme především kvalitní suroviny ve stylu "slow food" - tedy z lokálních surovin či také bio suroviny. Velmi často maso, zeleninu a jiné produkty nakupujeme u místních certifikovaných drobných farmářů, čímž je podpořena kvalita připravovaných jídel. Setkat se zde můžete také s produkuty z Toskánska (víno, marmelády, olivové oleje apod.), které si na zámku můžete také zakoupit. Připravujeme čerstvá jídla v návaznosti na roční období a biorytmus našeho těla. Připravujeme pouze pokrmy z čertvých a lokálních surovin, proto veškeré rodinné oslavy, posezení s přáteli, setkání obchodních partnerů apod. jsou na objednávku - viz kontakty. V případě zájmu o rezervaci nás neváhejte kontaktovat. Rádi pro vás připravíme dokonalou rodinnou oslavu, romantické večeře, setkání obchodních partnerů apod. Pro tyto přílžitosti jsou využívány nejenom prostory přízemí zámku, ale také salonky v historických sálech zámku.

LABUŽNICKÉ VEČERY

Chcete oslnit své klienty, a nebo jen udělat radost vašemu protějšku. Tak neváhejte, vyrazte do zámku v Napajedlích. V duchu našeho hesla „hledejme společně cestu k lepšímu životu“ jsou také naše komorní „Labužnické večery“, kde se snažíme nabídnout gastronomii, která nejenom krásně vypadá, ale také chutná. Naši kuchaři společně se someliéry připravují rozličná menu a ukážou vám, jak krásně jde snoubit pokrmy s vybranými víny.

DOBROTY PŘÍMO DO VAŠEHO DOMU

Plánujete rodinnou oslavu, setkání s přáteli nebo si chcete jen na něčem dobrém pochutnat v prostředí domova? Jsme připraveni takové pohoštění pro vás připravit. Klademe důraz na přání a individualitu našich klientů a rádi připravujeme drobná netradiční pohoštění, které vám dopravíme na váš stůl k vám domů. Je lhostejno, zda se jedná o domácí štrůdl, italské kuře na víně či o klasickou svíčkovou.

KURZY VAŘENÍ

Jako každý rok, tak také letos zámek Napajedla připravuje pro své návštěvníky kurzy vaření. Tyto kurzy vaření jsou vedeny profesionálními kuchaři, ale také zámeckou paní. Kurzy vaření se konají v nádherné zámecké kuchyni a každý kurz je také příjemným společenským setkáním pro všechny zúčastněné. Takže pokud neumíte vařit, tak věřte, že u nás se to určitě naučíte

Služby:Zámek Napajedla - KONFERENCE a školení: Firemní akce/konference a rodinné oslavy plné zážitků

Teď máte jedinečnou příležitost pobýt v zámku z 18. století, který se rozkládá na západním cípu desetihektarového parku, nad městem, v němž se setkávají tři regiony. Jste tedy v centru dění, v místě, které máte na dosah, ale zároveň vzdáleni od starostí každodenního života. Zámek Napajedla – to je dokonalý standard pro splnění vašich představ o firemním setkání. Je otevřen vašim přáním, ať už se rozhodnete pro firemní akci, konferenci, firemní školení, sezení managementu.

Zámek Napajedla je na velmi dobře dostupném místě v rámci České republiky či Slovenska, nachází se v blízkosti Zlína a Uherského Hradiště. Proto tedy neváhejte a rozjeďte se k nám......  Těšíme se na vás.

VYUŽIJTE JEDINEČNOST ZÁMKU NAPAJEDLA VE SVŮJ PROSPĚCH!

Připravili jste pro své klienty dokonalý projekt, produkt, službu? Čeká Vás rozhodující prezentace a právě výběr místa může být pomyslnou „třešinkou na dortu“, která rozhodne. Ověřte si, jak může krása prostředí pomoci k Vašemu úspěchu.
Dejte nový impuls jednáním Vašeho managementu.

Znáte to: připravíte obvyklou strategickou schůzku vedení firmy či jednání s obchodním partnerem. I když jednáte v uzavřené kanceláři či zasedací místnosti, neustále jste ovlivňováni běžným chodem firmy – přišel už ten fax, e-mail?, ekonom Vás chce „opravdu jen na pět minut“... Dopřejte svým strategickým úvahám klid a prostor. Poznáte sami, jak může jednání mimo firmu, v inspirativním prostředí, pomoci Vašemu soustředění a posune Vás kupředu. Stačí si jen vybrat některý ze zámeckých salonků s veškerým servisem, a kdo ví - třeba až se budete po dobrém obědě procházet v zámeckém parku, přijde „big idea“.

Salonky pro jednání či prezentace včetně zámeckého menu lze objednávat tři dny předem.
Získejte si své zaměstnance.

Školení zaměstnanců, teambuildingy... Zaměstnance je nutné neustále vzdělávat, dodávat jim elán do další práce a zároveň posilovat týmového ducha Vaší firmy. Pro tyto příležitosti jsou ideální studijní salonky v přízemí zámku. Vaši zaměstnanci zcela jistě ocení, že jim projevíte svou úctu tím, že nebudou muset studovat v nevlídných, studených učebnách. Pro veškeré akce, které se konají v zámku nabízíme zámecké prostory k pronájmu: historické sály v prvním patře, salonky a kavárnu v přízemí zámku, zámecký sklep s vinotékou, zámecký park.

Teambuildingy trochu jinak.......

V zámku Napajedla můžete organizovat školení, firemní setkání či večírek. Pro tyto akce vám zámek Napajedla nabízí využití golf centra - indoor i outdoor, tenisových kurtů a nebo také zámecké kuchyně, kde se konají kurzy vaření v pojetí ala teambuilding. Vyzkoušejte si adrenalin při vaření a uvidíte, jak váš tým umí společně pracovat :-). V rámci teambuildingových aktivit je možné navštívit také aktuální výstavy v zámku či vinnou galerii.

Zámek Napajedla je místem, které skýtá rozličné možnosti využití, jak v interiérech zámku, tak rovněž v exteriérech - zámeckém parku.

Rodinné oslavy, promoce, oslavy narozeni....

Plnánujete rodinnou oslavu? Máte narozeniny vy či vaše děti? Nebo si chcete jen posedět s přáteli u dobrého jídla a pití v příjemném prostředí? Tak neváhejte. V zámku Napajedla vám připravíme jakoukoliv oslavu na míru dle vašich přání a představ. Společně s vámi sestavíme jedinečné menu, zajistíme dekorace, zábavu na akci či hudbu. Neváhejte nás kontaktovat.

Typy rodinných oslav:

- Hostina u paní hraběnky, Andělská párty, Setkání s Baltazzi, Francouzské zasnění, Italská romance, Australské vůně, Degustační prohlídka zámku, Vychutnávejte si život abe souznění jídla a vína....
Zámecké prostory k pronájmu:
HISTORICKÉ SÁLY - 1. patro zámku

Zrcadlový sál (108 m2)
Holandský salonek (62 m2)
Barokní salonek (54 m2)
Jídelna (101 m2)
Růžový salonek (25 m2)
Zelený salonek (20 m2)
Pronájem celého zámku na akci.

Kapacita prvního patra cca 200 -500 osob. V rámci tohoto nadzemního podlaží je také sociální zázemí.

SALONKY - přízemí zámku

Salonky v přízemí lze využívat pro účely školení, firemních soustředění, workshopů, tiskových konferencí, ale také soukromých akcí např. narozeninových oslav, svateb apod. Tyto salonky v přízemí zámku jsou nově zrekonstruovány a každý má kapacitu cca 30 - 40 osob. Veškeré akce v zámku Napajedla zajišťujeme na klíč nebo dle dohody s klientem. Cena pronájmu salonku v přízemí činí 150,-Kč/hod. Ostatní služby dle vyžádání klienta.

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datum2 lůžkovýapartmán
1.1-31.121700 - 28003900


Měna: Czk

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc
Sleva / poplatky: Informace k ubytování: ZÁMEK NAPAJEDLA. ŹIJTE LEPŠÍ ŽIVOT a UŽÍVEJTE SI VŠEMI SMYSLY. ZÁMEK NAPAJEDLA JE ZÁŽITKOVÝM "HOME BOUTIQUE HOTELEM", KTERÝ OTEVÍRÁ PRAVIDELNĚ SVÉ BRÁNY VŽDY V PÁTEK, V SOBOTU A V NEDĚLI. V jiných dnech je zámek otevřen pouze na objednávku - to se týká ubytování, restaurace, firemních akcí, romantických pobytů, školení, golf centra apod. Cena ubytování zahrnuje: Ubytování v komfortních dvoulůžkových pokojích se sociálním zázemím. Uvedená cena je vždy za pokoj a za dvě osoby, snídaně je v ceně pokoje. Zámecká snídaně ve zlatém salonku, v rámci ceny pokoje. Čas snídaně: 8,30 - 10,00 hod., a nebo individuální, dle domluvy. Parkování zdarma v zámeckém areálu. Přírodní esence na pokoji zdarma. Nápoje a drobné pamlsky na pokoji v ceně pokoje. Wifi na pokoji zdarma. Možnost buzení zdarma. Postýlka do 3 let zdarma (bez stravy). Přistýlka do 15 let 500,-Czk/osoba/noc se snídaní, přistýlka pro dospělou osobu 700,-Czk/osoba/ noc se snídaní.

Fotogalerie (12):


Zámek Hotel NapajedlaZámek Hotel NapajedlaZámek Hotel Napajedla
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com