sdílet Penzion Villa na Facebooku
Penzion Villa česká verze  Penzion Villa slovenská verzia  Penzion Villa english version  Penzion Villa deutsch version

Penzion Villa Janské Lázně, Janské Lázně Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Penzion Villa Janské Lázně - Krkonoše - ubytování v Janských Lázních..


Penzion Villa nabízí celoroční velmi dostupné ubytování a levnou horskou rekreaci v Krkonoších především pro kolektivy (školy – např. školy v přírodě, lyžařské kursy; organizované skupiny), ale i pro jednotlivce. Penzion Villa leží velmi výhodně v samém centru Janských Lázní s atraktivním výhledem na kolonádu a v dosahu významných turistických cest, běžeckých tratí a sjezdovek Krkonoš.

Ubytování je poskytováno v útulných dvou, tří, čtyř, pěti a šestilůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a sprchovým koutem. V přízemí se nachází společenská místnost s televizí. Na každém patře potom můžete využít rychlovarnou konvici, k dispozici je i mikrovlnná trouba. Kapacita penzionu je 48 osob s možností přistýlky.

Své auto můžete po dobu Vašeho pobytu ponechat zaparkované u penzionu.

V zimě je v okolí Janských Lázní možné využít přes 40 km výborně upravených běžeckých tras a několik vleků. Na své si přijdou jak začátečníci, tak nároční lyžaři. Vleky různé obtížnosti jsou od našeho penzionu vzdáleny jen asi 300 - 500 metrů. K přepravě na vrchol Černé hory můžete rovněž využít kabinovou lanovku. Léto pak láká návštěvníky Krkonoš nejen na vysokohorské túry a na procházky krásnou přírodou, ale každým rokem přibývá i tras pro cyklisty.

V Janských Lázních můžete navštívit kino či nejrůznější kulturní i sportovní akce, kterých se zde koná bezpočet.

Typy pokojů

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji

Základní informace: Informační služba, lékařská služba v dosahu, parkovací plocha v areálu, restaurace

Popis okolí: Okolí: Okolí města nabízí dobré vyžití. Především musíme zmínit 1300 m vysokou Černou Horu, která je středobodem mnoha celoročních výletů. Do 20 km můžete navštívit okresní město Trutnov, malebné Vrchlabí nebo další horská střediska jako jsou Pec pod Sněžkou, Malá Úpa, Černý Důl, apod. V okolí do 50 km poznáte Adršpašské skály, Dvůr Králové a jeho ZOO nebo Špindlerův Mlýn, Harrachov či polské pohraničí.

Tipy na výlet: Surroundings: The city's surroundings offer good entertainment. Above all, we have to mention 1300 m tall Montenegro, which is the center of many year-round trips. Within 20 km you can visit the town of Trutnov, picturesque Vrchlabí or other mountain resorts such as Pec pod Snezkou, Mala Upa, Cerny Dul, etc. You can see the Adršpach Rocks, Dvur Kralove and its ZOO or Špindlerův Mlýn, Harrachov or Polish border.

Kulturní akce: Zimné športy možno prevádzkovať v skiareáli Čierna Hora spojeného s areálom Pec pod Sněžkou. Platí aj jednotná permanetka. 2 lanovky, 12 vlekov, 30 km zjazdoviek, umelé zasnežovanie, nočné lyžovanie, to všetko čaká na Vás. Mnoho bežeckých tratí, sánkarská dráha, detské vleky, lyžiarska škola aj škôlka. Novovybudované trate pre horské bicykle a tradičné turistické cesty všetkých obtiažností Vás dovedú do miest nádherných scenérií. Západná časť Čiernej hory ponúkajú príhodné a vyhľadávané podmienky pre paragliding. Len 5 km blízko je profesionálny 18 jamkové golfové ihrisko. V Adršpachu si prídu na chuť milovníci zdolávanie pieskovcových skál. Relaxácia v krytom kúpeľnom bazéne alebo schladenie v bazéne pri dome? Stačí si vybrať.

Dostupnost střediska:

Stravování:


Restaurace popis: Stravování: jídelna přímo v budově

Služby:Sportovní možnosti:
Středisko zimních sportů, Lyžařský vlek, Půjčovna sportovního vybavení, Cyklotrasy

Kongresové služby:
Úschovna cenných předmětů

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datumza osobu
1.1-31.12350 - 570


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování a turistické poplatky za 1 osobu /noc
Sleva / poplatky: Děti do 10 let 20%, Pobytová sleva 20% - (při pobytu 5 a více dní)

Fotogalerie (7):


Penzion VillaPenzion VillaPenzion Villa
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com