sdílet Penzion Věra na Facebooku
Penzion Věra česká verze  Penzion Věra slovenská verzia  Penzion Věra english version  Penzion Věra deutsch version

Penzion Věra Malá Úpa, Malá Úpa Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Penzion Věra Chata Malá Úpa Krkonoše - ubytování v Malé Úpě v Krkonoších...


Luxusní rodinný penzion Chata Věra ve stylu "Krkonošské roubenky" se nachází v atraktivním horském a klidném prostředí MALÉ ÚPY v nadmořské výšce 1 050 metrů nad mořem s celkovou kapacitou 25 lůžek. Ideálním místem pro odpočinek, rodiny s dětmi, kurzy, semináře, lyžařské kurzy či školy a školky v přírodě.

Penzion Malá Úpa ubytování Věra Chata: Ubytování je připravené ve stylově zařízených pokojích, vybavených sprchou a WC. K dispozici jsou pokoje. 1-, 2-, 3- a jeden 4-lůžkový s možností půjčení si, barevné televize se satelitním přijímačem. V objektu jsou dvě jídelny s televizemi a satelitním přijímačem a video přehrávačem. Rodině Stanislava Zmítka se podařilo po celkové rekonstrukci zachovat původní roubený ráz domu se stylovým dobovým vybavením. V penzionu Věra se kouří pouze na vyhrazených místech a za příplatek je možné v penzionu mít svého domácího mazlíčka menšího psa či kočku.

Horní Malá Úpa ubytování penzion Věra Chata: Specialitou penzionu Věra je PALAČINKA s ovocem a šlehačkou. Večeře se skládá z polévky, hlavního jídla typické české kuchyně a čerstvého salátového bifé. Jídla si připravuje a zhotovuje sám majitel penzionu. Po večeři Vám bude nabídnuta medicína ve formě "BECHEROVKY". Pestrá je i nabídka českého piva jako např. Plzeň, Budvar či černého piva Lobkowice.Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkový4 lůžkovýpřistýlka
15211

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, sat, video

Základní informace: nekuřácké místnosti, parkovací plocha v areálu

Tipy na výlet: Sport : Přímo pod penzionem začíná běžecká trať "Haida" a jen kousek odtud je cvičná louka s lyžařským vlekem "Hýbnerka" (cena jedné jízdenky je 10,-Kč ). Přímo u penzionu je malý kopeček pro děti na sáňkování či bobování. Po snídani je možné se odebrat s lyžemi na zastávku SKI BUSU, která je od penzionu vzdálena pouhých 100 m a jet ZDARMA do areálu "U KOSTELA", kde jsou tři vleky dlouhé (1 000m, 800m , 400m a cena jízdného je 12,-Kč až 15,- Kč - s umělým zasněžováním a nočním lyžováním). Je také si možnost koupit permanentku na 1/2 dne, odpoledne, dva dny až celý týden. Tento MALOÚPSKÝ AREÁL je také ukazován na ČT2 v "PANORAMĚ ". Je zde také spousta běžeckých tratí jak pro náročné tak i méně náročné. Při pěkném počasí je možné si vyšlápnou na JELENKU a SNĚŽKU což je od penzionu 7,5 km a vidět nejvyšší horu ČR z druhé strany. Což má romantické kouzlo a ne jednoho návštěvníka tento pohled uchvátil. Ty nejmenší si mohou u objektu stavět sněhuláky a jezdit na lopatách a rodiče nemusí mít strach, že se dítkám něco stane, protože na ně uvidí ze zasklené verandy při popíjení odpolední kávy. Je také možno objednat si projížďku na saních zasněženou maloúpskou přírodou. Zábava : Kino se nachází v Jánských Lázních nebo v Trutnově. V letním období je pěkná a romantická večerní procházka po Malé Úpě. Tento klidný a romantický kout Krkonoš na člověka působí jako balzám na nervy, při dnešní velice uspěchané době. Také je velice příjemná procházka po kolonádě v Jánských Lázních, kde pro mladé se nachází diskotéka na Lesance. Další diskotéka je v Trutnově v MOBIDIKU, kde v pátek je i hudba pro střední generaci. Je možné navštívit bowling, který je ve Svobodě n./Úpou.

Doporučená trasa bus: z Prahy do Trutnova, dále pokračovat z Trutnova do Malé Úpy

Doporučená trasa vlak: z Prahy do Trutnova, dále pokračovat z Trutnova do Svobody nad Úpou a pak autobusem na Malou Úpu nebo TAXI

Doporučená trasa auto: Doprava a parkování : V letním období je možné parkování u penzionu. V zimním období je možné parkování také u objektu v případě dobrých sněhových podmínek. V ostatních případech se parkuje na obecním parkovišti, které je placené. Autubusová zastávka je vzdálená nejvíce 100 m. Po domluvě je možný i odvoz zavazadel.

Dostupnost střediska:


Centrum název: (50 m)

Autobusová zastávka název: (100 m)

Vlaková zastávka název: (15 km)

Letiště název: (250 km)

Autobusové nádraží název: (100 m)


Vlakové nádraží název: (15 km)

Obchod: (100 m)

Stravování:


Restaurace popis: Penzion Věra Malá Úpa - Krkonoše - restaurace - stravování: Našim hostům již od rána nabízíme bohatou českou snídani!!! Oběd je možné si přikoupit. Od 16°° do 17°° hodin se podává několik druhů kávy s domácími koláčemi ,které připravuje maminka majitele penzionu, po které je tento penzion pojmenován - "VĚRA". Specialitou penzionu je PALAČINKA s ovocem a šlehačkou. Večeře se skládá z polévky, hlavního jídla typické české kuchyně a čerstvého salátového bifé. Jídla si připravuje a zhotovuje sám majitel penzionu. Po večeři Vám bude nabídnuta medicína ve formě "BECHEROVKY". Pestrá je i nabídka českého piva jako např.Plzeň,Budvar či černého piva Lobkowice. Po příjemné romantické večerní procházce po Malé Úpě doporučujeme ochutnat velmi dobrá moravská vína či flaštičku BOHEMIA SEKTU, která se hodí k hraní různých společenských a karetních her v obou jídelnách. Jestliže klient v průběhu večera dostane na něco pikantního chuť tak je mu nabídnuta tlačenka s cibulí, párek s hořčicí, Krkonošský toast či studená salámová a sýrová mísa. K pivu můžeme nabídnout slané tyčinky, arašídy, pistácie či mandle.

Služby:Sportovní možnosti:
Sportovní hala, Tělocvična, Fittness, Tenisová hala, Squash, Sauna, Fotbalové hřiště

Kongresové služby:
Úschovna cenných předmětů

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datumza osobu
2.1-31.12470-560


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování a turistické poplatky za 1 osobu /noc
Sleva / poplatky: 20% slevy pro děti do 10 let; děti do 3 let zdarma; lasminute 15% slevy

Fotogalerie (7):


Penzion VěraPenzion VěraPenzion Věra
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com