sdílet Penzion U Lip na Facebooku
Penzion U Lip česká verze  Penzion U Lip slovenská verzia  Penzion U Lip english version  Penzion U Lip deutsch version

Penzion U Lip Trojanovice, Trojanovice Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Penzion U Lip - Trojanovice - Frenštát pod Radhoštěm - ubytování Beskydy...


Tento hotel U Lip nabízí ubytování pro 47 osob ve dvou budovách ve 14-ti pokojích s vlastními sprchovými kouty a WC. Společná sociální zařízení jsou na patře. Penzion poskytuje stravování ve dvou restauracích, kde je preferována polopenze. V letních měsících se podává občerstvení i v předzahrádce. Parkování v areálu penzionu U Lip.

Hotel U lip *** Trojanovice je situován v krásném horském prostředí Beskyd. Své služby Vám nabízí přímo pod horou Radhošť se sochou pohanského boha Radegasta a kaplí Cyrila a Metoděje. Hotel U LIP je vzdálen jen cca 500m od lanové dráhy na Pustevny (1024 m n. m.), kde si na své přijdou milovníci turistiky, cyklistiky i zimních sportů.

V malebném horském prostředí Beskyd Vám nabízí své služby
hotel U lip *** Trojanovice. Ubytujeme Vás v komfortně vybavených pokojích. O Vaše stravování se postaráme v naší útulné restauraci. Okolí hotelu je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Nabízí spoustu příležitostí ke sportování i k relaxaci. Cílem výletů mohou být některé z mnoha přírodních či kulturních památek.

Hotel U lip *** v Trojanovicích je také vhodný pro hromadné ubytování dětí. Máme dobré zkušenosti s pořádáním škol v přírodě i lyžařských kurzů. K dispozici je samostatná školící místnost (36 posluchačů) oddělená od jídelny. Restaurace hotelu nabízí plnou penzi. Zde je ukázka jídelního lístku. Okolí hotelu nabízí řadu příležitostí k sportovnímu i kulturnímu vyľití. Je také vhodný pro hromadné ubytování dětí. Máme dobré zkušenosti s pořádáním škol v přírodě i lyžařských kurzů. K dispozici je samostatná školící místnost (36 posluchačů) oddělená od jídelny. Restaurace hotelu nabízí plnou penzi. Zde je ukázka jídelního lístku Okolí hotelu nabízí řadu příležitostí k sportovnímu i kulturnímu vyžití.


Typy pokojů
2 lůžkový3 lůžkový4 lůžkovýpřistýlka
5254

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, rádio, sat

Základní informace: Informační služba, úschovna jízdních kol, nekuřácké místnosti, parkovací plocha v areálu, restaurace

Popis okolí: Chceme Vás pozvat do Moravskoslezských Beskyd, které patří k vyhledávaným turistickým oblastem v České republice. Kroky návštěvníků v této chráněné krajinné oblasti nejčastěji směřují k Pustevnám a Radhošti, s legendární sochou slovanského boha Radegasta. Na úpatí Radhoště se nachází obec Trojanovice, odkud jsou turisté přepravováni na hřeben Beskyd lanovkou. Příznivcům turistiky se zde naskýtá plné vyžití v každém ročním období. Pro lyžaře je tu k dispozici mnoho tras s různým stupněm náročnosti. Po celý rok můžete využít kryté bazény na Pustevnách, ve Frenštátě a v Rožnově. V létě je lákadlem nový aquapark ve Frenštátě. Milovníkům koní je k dispozici jízdárna TJ Slovan.

Tipy na výlet: K snadno dostupným kulturně historickým místům náleží například Automobilové muzeum v Kopřivnici, vzdálené necelých 20 km od Trojanovic. Hned za Kopřivnicí se nalézá malebné městečko Štramberk, proslavené díky půvabné hradní věži "Trúba"a neméně krásné jeskyni Šipka, světově známé zejména proto, že zde byly objeveny pozůstatky člověka neandrtálského. Obě památky jsou přístupné veřejnosti..Stejně slavný je i skanzen v Rožnově pod Radhoštěm. Ve valašské vesnici se od jara do podzimu téměř každý víkend konají jarmarky, poutě a hody.

Doporučená trasa bus: z Frenštátu p.R. směr Ráztoka na konečnou a vrátit se cca 200 m zpět

Doporučená trasa vlak: Žel. Stanice Frenštát p. R. dále místní linkou autobusem směr R8ztoka konečnou a vrátit se cca 200 m zpět

Doporučená trasa auto: Frenštát p.R., Trojanovice, Ráztoka vpravo u hl. cesty

Dostupnost střediska:


Centrum název: (3 km)

Autobusová zastávka název: (200 m)

Vlaková zastávka název: (3 km)

Letiště název: (12 km)

Autobusové nádraží název: (3 km)


Vlakové nádraží název: (3 km)

Obchod: (1 km)

Stravování:


Restaurace popis: Naše restaurace Vám v příjemném prostředí nabízí široký výběr výtečných jídel studené i teplé kuchyně. V našem jídelním lístku naleznete také řadu místních specialit. Na náš kuřecí plátek v bylinkosýrové omáčce dlouho vzpomíná každý, kdo k nám zavítal a ochutnal. Celková kapacita restaurace je 55 míst. Prostory restaurace jsou také vhodné pro slavnostní příležitosti, jako jsou svatby, rodinné oslavy či promoce.

Restaurace: (počet míst 55)

Služby:Sportovní možnosti:
Bowling, Bazén venkovní, Bazén krytý

Kongresové služby:
Telefon, TV, Video , CD přehrávač, Magnetofon, Tabule, Speciální osvětlení, Úschovna cenných předmětů

Potřebujete uspořádat obchodní schůzku, firemní sešlost, školení či jinou kulturní akci?

Hotel U lip *** Trojanovice Vám nabízí:

příjemnou restauraci
konferenční místnost (48 - 50 míst)
ubytování v komfortně vybavených pokojích
parkoviště

Konferenční kapacity:

zasedací místnost č. 1 (počet míst 50)

Ceník ubytování:


Datumza osobu
1.1-31.12750


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za 1 osobu /noc
Sleva / poplatky: Pokoje STANDARD: dospělí - noc / polopenze - 870,-Czk, děti do 10-ti let - noc / snídaně - 710,-Czk, noc / polopenze - 830,-Czk, Pokoje BUSINESS: dospělí - noc / polopenze - 970,-Czk, děti do 10-ti let - noc / snídaně - 810,-Czk, noc / polopenze - 930,-Czk

Fotogalerie (9):


Penzion U LipPenzion U LipPenzion U Lip
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com