sdílet Penzion U Hrádku na Facebooku
Penzion U Hrádku česká verze  Penzion U Hrádku slovenská verzia  Penzion U Hrádku english version  Penzion U Hrádku deutsch version

Penzion U Hrádku Lukov u Znojma, Lukov u Znojma Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Penzion U Hrádku Lukov u Znojma - jihomoravský kraj - ubytování v Lukově u Znojma...


Penzion U Hrádku - komfortní ubytování v Podyjí, nedaleko Vranovská přehrada a město Znojmo.

Penzion u Hrádku Lukov - ubytování: Nadstandardně zařízené pokoje s výhledem do Národního parku Podyjí nebo pečlivě udržované zahrady, jsou vybaveny pohodlnou manželskou postelí, vlastním sociálním zázemím s fénem, trezorem, televizí, dobře vybaveným minibarem a bezdrátovým připojením k internetu ( WiFi).

Penzion u Hrádku Lukov - služby: Pro Vaše absolutní pohodlí zajišťujeme pokojový servis v denním intervalu. - více Rádi Vám zapůjčíme dětskou postýlku s peřinkami a povlečením, mikrovlnou troubu nebo třeba i DVD přehrávač. A nemáte-li sebou Váš notebook můžete využít možnosti připojení k internetu náš volně přístupný počítač v restauraci. Penzion mimo jiné splňujepřísná kritéria několika certifikací, které Vám zaručí řadu nadstandardních služeb.

Penzion u Hrádku Lukov - zahrada: Velká oplocená zahrada s pečlivou parkovou úpravou a letní terasou Vám umožní diskrétní nerušenou relaxaci, bezpečný pohyb malých dětí s možností sportovního vyžití. Samozřejmostí je dětské hřiště se skluzavkou, houpačky a pískoviště. Parkování je zajištěno na vlastním pozemku u vchodu penzionu ( bez poplatku) a zaručuje Vám dokonalý přehled o dění v okolí Vašeho čtyřkolového miláčka. Vaše kola je možné uschovat v samostatné, bezpečně uzavřené místnosti.Typy pokojů
2 lůžkovýpřistýlka
88

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, připojeni internetu, dětská postýlka k dispozici

Základní informace: Informační služba, lékařská služba v dosahu, parkovací plocha v areálu, Internetové připojení k dispozici, domácím zvířatům vstup povolen

Popis okolí: V širším okolí nalezneme nejen mnoho cenných kulturní a technických památek, ale i řadu kouzelných hradů, zámků a zřícenin. Zříceniny: Nový Hrádek 3 km, Fernštejn 20 km, Corštejn 15 km, hrad Hardegg 6 km, Znojmo 10 km, Bítov 20 km. Zámky: Vranov nad Dyjí 10 km, Jaroměřice na Rokytnou 35 km, Riegersburg 20 km, Uherčice 30 km, Jevišovice 30 km a jiné. - více V Rakousku určitě mimo jiné stojí za návštěvu Safaripark v Gänserdorfu, zámek v Riegersburgu patřící k nejkrásnějším v Rakousku, vinařské a historicky cenné městečko Retz, termální lázně s aguaparkem v Laa n. d.Thaya, ale především hlavní město Rakouska Vídeň.

Doporučená trasa auto: Příjezd od Brna i Prahy směr Vranov nad Dyjí. Za obcí Milíčovice odbočit vpravo 3 km do Lukova. V Lukově směrové ukazatele na jižní okraj obce.

Dostupnost střediska:


Autobusová zastávka název: (1 km)

Stravování:


Restaurace popis: Celodenní výlet čí náročný pracovní den Vám rádi zpestříme naší nabídkou zážitkové gastronomie. Posezení na letní terase se sklenicí vína a s nádherným výhledem do otevřené krajiny Vám, jak doufáme, jistě učaruje. Ucelená nabídka toho nejlepšího firmy Znovín Znojmo a.s., vinařství rodiny Špalkovi z Nového Šaldorfu, vinařství pana Stanislava Mádla z Velkých Bílovic a dalších moravských vinařů s možností řízené degustace Vás jistě zasvětí do tajů moravských vín. Vinařství na Moravě patří k jedněm z nejstarších v Evropě.Důkazem toho je nesčetné množství historických sklepů,sklípků a kvalitních vinic,které nám dávají bílá a červená vína s nezaměnitelným moravským charakterem .Vinařské stezky se klikatí mezi vinicemi,nekonečnými poli a listnatými lesy a provedou Vás celým tímto nádherným vinařským krajem.Oblast Vám po celý rok nabízí mnoho zajímavých vinařských akcí , s možností posezení ve vinném sklípku a další doprovodné služby.Rádi Vám poradíme kde ochutnat a jak zakoupit moravská vína.Doporučíme a zajistíme Vám řízenou degustaci a pomůžeme Vám s přípravou Vašeho vinařského turistického programu.

Služby:Sportovní možnosti:
Stolní tenis, Cyklotrasy, Whirpool
Ideální podmínky pro koupání a rybolov Vám zajistí "Moravský balaton", Vranovská, Výrovická nebo Jevišovická přehrada. Od roku 2004 je ve Znojmě, v těsném sousedství s Louckým klášterem otevřeno nové velkoryse pojaté koupaliště. V Rakousku určitě mimo jiné stojí za návštěvu termální lázně s aguaparkem v Laa n.d.Thaya.

Prostory restaurace jsou zvlášť vhodné k pořádání menších firemních školení a firemních sportovních aktivit s možností ubytování. Na základě předběžné dohody Vám rádi v naší restauraci uspořádáme svatbu, oslavu výročí či smuteční hostinu.

Konferenční kapacity:

salónek č. 1 (počet míst 15)

Ceník ubytování:


Datumza osobu
1.1-31.12500-650


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování a turistické poplatky za 1 osobu /noc

Fotogalerie (16):


Penzion U HrádkuPenzion U HrádkuPenzion U Hrádku
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com