sdílet Penzion Tri Koruny na Facebooku
Penzion Tri Koruny česká verze  Penzion Tri Koruny slovenská verzia  Penzion Tri Koruny english version  Penzion Tri Koruny deutsch version

Penzion Tri Koruny Spišská Stará Ves, Spišská Stará Ves Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Penzión Tri Koruny Spišská Stará Ves - ubytování v Spišské Staré Vsi..


Penzión Tri Koruny sídlí v městečku Spišská Stará Ves v regionu Zamagurie. Komfortní ubytování s nadčasovým designem je pro hosty připraveno v pěti dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a rodinných apartmánech, které mají navíc vybavenou kuchyňku.

Moderní restaurace i vinný sklípek nabízí svým hostům komfortní prostředí s kvalitní kuchyní. Pro pořádání firemních setkání či kongresů je možné využít konferenční místnost. Příjemné posezení nabízí hezká letní terasa. Nejmenší návštěvníky jistě potěší dětská hřiště i herna plná hraček. Parkování vozů je řidičům umožněno zdarma přímo u penzionu.
 

Penzión Tri Koruny Pokoje

Pohodlné ubytování je hostům Penziónu Tri Koruny poskytováno v pěti dvoulůžkových pokojích a rodinných apartmánech s kuchyňkou a nadčasovým interiérovým designem. Součástí základního zařízení všech pokojů je moderní koupelna se sprchovým koutem a sociální zařízení. Ve všech pokojích naleznete televizi se satelitním příjmem, lednici, pohodlný nábytek a bezdrátový přístup k internetu zdarma. Zahrát si můžete stolní tenis. Domácí mazlíček není povolen.Typy pokojů

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice, WI-FI

Základní informace: Informační služba, lékařská služba v dosahu, parkovací plocha v areálu, WI-FI, restaurace, vinárna

Dostupnost střediska:

Stravování:


Restaurace popis: Reštaurácia Tri Koruny je neutrálnym príjemným priestorom, v ktorom vkusně tvoří interiér poctivé smrekové drevo, které dekoračně určuje minimalistický styl interiéru. Drevená textúra na stenách i barovom pulte v kombinácii s jemnými svetlými farbami pôsobí elegantne a vopred daný štandard, v ktorom je reštaurácia vedená. V bežnom režimu je pre daného prípadu 60 miest, v potřebě je však prostor možné upravit do podoby, v operátorovi usadí a obslúži až 110 hostí. Pre akcie, ktoré uvítajú tanečný parket, je možný priestor upraviť opäť na počet 60 ľudí. Zákazníci se mohou těšit na zajímavé a moderní jedlá, ale nebude ani tradiční kuchyně. Vybrať si můžete z jedálně jednoho lístku, či z denního obedového menu.

Služby:Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýapartmán
1.1-31.12556585 (3 osoby / person)


Měna: Eur

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc
Sleva / poplatky: Cena zahrnuje: ubytování, snídaně, parkoviště. Ubytovací poplatek: 1 € za stejnou částku. Naši hostia môžu počas svojho pobytu využívať využitie priamo v objektoch, detské ihrisko, či altánok s grilom a ohniskom.

Fotogalerie (30):


Penzion Tri KorunyPenzion Tri KorunyPenzion Tri Koruny
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com