sdílet Penzion TOFI na Facebooku
Penzion TOFI česká verze  Penzion TOFI slovenská verzia  Penzion TOFI english version  Penzion TOFI deutsch version

Penzion TOFI Nitra, Nitra Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Penzion Tofi Nitra - ubytování v Nitře...


Rodinný penzion Tofi sídlí ve městě Nitra na Slovensku, v překrásném prostředí Zoborské přírody. Jen 300 metrů od penzionu se ocitnete v příjemném prostředí městského parku.Penzion nabízí možnost ubytování v 9 komfortně zařízených, dostatečně prostorných pokojích. Odpočinek a relaxaci nabízí přilehlá zahrada s možností grilování. Ve volném čase si hosté mohou posedět v altánku. Penzion dále nabízí hostům možnost bezplatného parkování na kamerami střeženém parkovišti.

Penzión Tofi v Nitře - pokoje: Pohodlné a klidné ubytování je pro hosty připraveno v 9 útulně zařízených pokojích. Sedm jednolůžkových pokojů je vybaveno francouzskou postelí a dva pokoje mají postele oddělené. Ve čtyřech pokojích na patře se můžete těšit na posezení na balkoně. Pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a sociálním zařízením. Dále disponují pohodlným nábytkem, televizí se satelitním příjmem a bezplatným bezdrátovým internetovým připojením.

Typy pokojů
2 lůžkový
9

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, klimatizace pokojů, TV, kabelová televize, minibar, WI-FI

Základní informace: parkovací plocha v areálu, WI-FI

Platební karty: Maestro, Visa

Počet podlaží: 2

Popis okolí:

Penzión Tofi Okolí: Penzion se nachází v Nitře na Zoboru. Na hlavní vlakové i autobusové nádraží je to cca 1,5 km. K zajímavým historickým památkám patří mimo jiné hrad, Chrám sv. Emeran, synagoga, Kalvárie, kterou tvoří 14 kapliček z konce 19. století, Podnitranské muzeum, Nitranská galerie, Divadlo Andreje Bagara, Divadlo Karla Spišáka, Výstaviště Agrokomplex, Arboretum v Mlyňanech atd.Dostupnost střediska:

Stravování:


Restaurace popis:

Penzión Tofi Gastronomie: Součástí penzionu je snídaňová místnost, kde se podávají snídaně ve formě švédských stolů. Tuto místnost je možné ji využít i na různé rodinné posezení a oslavy, přednášky a firemní setkání. Milovníky vína jistě potěší malá vinotéka. Pro další gurmánské zážitky se mohou hosté vydat do centra města, kde se nachází mnoho restaurací a dalších gastronomických zařízení.

Služby:Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkový
1.1-31.123338


Měna: Eur

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc
Sleva / poplatky: poplatek městu - 0,70 € Uvedené ceny neplatí během výstav!

Fotogalerie (16):


Penzion TOFIPenzion TOFIPenzion TOFI
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com