sdílet Penzion Růže na Facebooku
Penzion Růže česká verze  Penzion Růže slovenská verzia  Penzion Růže english version  Penzion Růže deutsch version

Penzion Růže Humpolec, Humpolec Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Pension Růže Humpolec - ubytování v Humpolci..


Penzion Růže se nachází nedaleko sjezdu z dálnice D1 směr Humpolec (na 90. km), 10 minut od centra města Humpolce. Je tedy nejideálnějším místem nejen pro cestující a obchodníky (Humpolec je zhruba v půli cesty mezi Prahou a Brnem), ale i pro turisty a rekreanty – přímo se nabízí výlety do přírody za krásami Českomoravské vrchoviny, za historií (nedaleko je zřícenina hradu Orlík, centrum města Humpolce s pivovarem a farním kostelem sv. Mikuláše, hrad Lipnice nad Sázavou), za nákupy (do centra města Humpolce pěšky za 10 minut, autem po dálnici do krajského města Jihlavy za 30 minut, vlakem či autem do okresních měst Havlíčkův Brod a Pelhřimov do 30 minut).

Penzion Růže - ubytování Humpolec: Nabízíme 16 nadstandardně vybavených pokojů – s televizí, vlastním sociálním zařízením, kuchyňkou, telefonem a připojením k internetu. Bližší informace a fotografie naleznete v sekci „Nabídka“. Pro rezervaci pokojů nás můžete kontaktovat telefonicky, emailem nebo online formulářem v sekci „Rezervace“. Součástí penzionu je společenská místnost, vhodná též pro pořádání rautů, obchodních setkání či jiných společenských  akcí. Ve standardní nabídce máme snídaně, za příznivého počasí můžete svůj pobyt „okořenit“ zúčastněním se grilování na venkovní terase. Přímo v areálu penzionu naleznete prodejnu potravin, zeleniny, masa a uzenin.

Typy pokojů

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, telefon, plně zařízená kuchyně, WI-FI

Základní informace: Informační služba, lékařská služba v dosahu, parkovací plocha v areálu, WI-FI

Počet podlaží: 2

Popis okolí: Okolí penzionu nabízí mnoho možností, jak příjemně strávit čas. V centru Humpolce najdeme obchody, restaurace, kino i muzeum. Krásný pohled na městečko poskytuje vyhlídková věž kostela sv. Mikuláše. Milovníky historie, památek i turistiky jistě zaujme zřícenina hradu Orlík nebo nedaleký klášter Želiv. Blízkost nájezdu na dálnici D1 umožňuje rychlé spojení s většími městy. Rodiny s dětmi si mohou udělat krásný výlet třeba do jihlavské zoologické zahrady nebo do Muzea Vysočiny.

Dostupnost střediska:

Stravování:


Restaurace popis: Hosté Penzionu Růže mohou využít nabídky výborné snídaně. Za dalšími skvělými pokrmy mohou milovníci jídla vyrazit do některé z blízkých restaurací nebo přímo do centra Humpolce. Návštěvníci, kteří si rádi vaří sami, jistě ocení pokoje s vlastní kuchyňkou a obchod s potravinami, který se nachází v areálu penzionu.

Služby:Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýpřistýlkaapartmánapartmán
1.1-31.126908903001290990 (dvoul)


Měna: Czk

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Fotogalerie (7):


Penzion RůžePenzion RůžePenzion Růže
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com