sdílet Penzion - Restaurace Na Mýtě na Facebooku
Penzion - Restaurace Na Mýtě česká verze  Penzion - Restaurace Na Mýtě slovenská verzia  Penzion - Restaurace Na Mýtě english version  Penzion - Restaurace Na Mýtě deutsch version

Penzion - Restaurace Na Mýtě Sezimovo Ústí, Sezimovo Ústí Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Restaurace a Penzion Na Mýtě ubytování Sezimovo Ústí


Restaurace a Penzion Na Mýtě Sezimovo Ústí nabízí komfortní a cenově dostupné ubytování v 11 útulných pokojích s celkem 26 lůžky a s výhledem do zahrady v poklidném městečku Sezimovo Ústí vzdáleného pouhé 2 km od města Tábora.Součástí penzionu je stylově zařízená nekuřácká restaurace pro 40 osob, jejíž součástí je také salonek pro 10 osob, kterou v letních měsících doplňuje venkovní zastřešená terasa s výhledem do zahrady, kde se nachází jezírko, a dále úschovna kol.Restaurace a Penzion Na Mýtě myslí také na nejmenší, pro které je zřízeno dětské hřiště se skluzavkou, houpačkou a pískovištěm.Zaparkovat lze na uzamykatelném dvoře penzionu.

Penzion - Restaurace Na Mýtě Sezimovo Ústí - Pokoje: Restaurace a Penzion Na Mýtě nabízí komfortní a cenově dostupné ubytování ve 26 jedno- až třílůžkových útulných pokojích s možností přistýlky, z nichž některé pokoje mají výhled do zahrady s jezírkem.Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, LCD televizí a bezdrátovým internetovým připojením.Součástí penzionu je úschovna kol a dětské hřiště vybavené skluzavkou, houpačkou a pískovištěm.

Typy pokojů

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, WI-FI

Základní informace: Informační služba, lékařská služba v dosahu, úschovna jízdních kol, parkovací plocha v areálu, WI-FI, restaurace

Popis okolí: Penzion - Restaurace Na Mýtě Okolí: Sezimovým Ústí prochází cyklotrasy, které vás dovedou například k 4 km vzdálenému Kozímu hrádku a provedou vás přírodním parkem Turovecký les.Ve 2 km vzdáleném městě Tábor můžete navštívit Botanickou zahradu, která se nachází na náměstí T. G. Masaryka, odkud je to 12 minut k historickému centru města, kde na Žižkově náměstí naleznete Husitské muzeum s podzemím. V nedaleké Kotnovské ulici stojí za vidění Muzeum čokolády a marcipánu a v Klokotské ulici hrad Kotnov s Expozicí Táborský poklad.

Dostupnost střediska:

Stravování:


Restaurace popis: Penzión - Reštaurácia Na Mýte Gastronómia: Reštaurácia a Penzion Na Mýte ponúka stravovanie v štýlovo zariadenej nefajčiarske reštaurácii a salónika s celkovou kapacitou 50 osôb, v ktorej si pochutnáte na tradičnej českej domácej kuchyni, ktorú si v letných mesiacoch môžete vychutnať na vonkajšej zastrešenej terase.

Restaurace: (počet míst 50)

Služby:Konferenční kapacity:

salónek č. 1 (počet míst 10)

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkový
1.1-31.126909901330


Měna: Czk

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Fotogalerie (15):


Penzion - Restaurace Na MýtěPenzion - Restaurace Na MýtěPenzion - Restaurace Na Mýtě
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com