Penzion RANCH Hořovice Hořovice, Hořovice Ubytování

Penzion RANCH Hořovice česká verze  Penzion RANCH Hořovice slovenská verzia  Penzion RANCH Hořovice english version  Penzion RANCH Hořovice deutsch version
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Penzion RANCH Hořovice
Název: sdílet Penzion RANCH Hořovice na Facebooku Penzion RANCH Hořovice
Ulice: Cihlářská 1384/9
Město: Hořovice
PSČ: 268 01
Okres: Beroun
Kraj: Středočeský kraj
Hory / Region: Střední Čechy
Rekreační středisko: Slapská přehrada - Vodní nádrž Slapy
Stát: Česká republika
Kapacita:
Typ: Penzion
Počet hvězdiček: 3
Cena od:

ukázat na mapě    E-mail: penzion-ranch-horovice-horovice@penzion-hotel.cz

Popis:


Penzion RANCH Hořovice Hořovice - ubytování v Hořovicích..

Oblíbený Penzion Ranch Hořovice je nejen mezi milovníky koní vyhlášený svou pohostinností, komfortním ubytováním a okouzlujícím prostředím. Najdete jej v areálu Jezdecké stáje Opatrný na jižním okraji města Hořovice, jen 50 kilometrů od Prahy. Podnik je ideálním místem pro pobyt ve dvou i s celou rodinou v kraji mezi Křivoklátskem, Českým krasem a Brdy.

V penzionu s bezbariérovým přístupem je na výběr z 15 pokojů a 2 apartmánů. Provozuje vlastní restauraci se zimní zahradou a výhledem do jezdecké haly a je držitelem certifikátu "Cyklisté vítáni". Parkovací plochy jsou k dispozici zdarma.
 

Penzion RANCH Hořovice Pokoje


Každý pokoj a apartmán v Penzionu Ranch Hořovice má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a sociálním zařízením. Do jejich výbavy dále patří komfortní nábytek a bezplatné připojení k internetu pomocí bezdrátového Wi-Fi signálu. Jeden z pokojů je speciálně upravený pro potřeby hostů se sníženou schopností pohybu.

Po předchozí dohodě a za příplatek vás tady ubytují i s domácím mazlíčkem. Areál disponuje také společenskými prostory s barem a terasou a kapacitou až 70 účastníků soukromé nebo firemní akce. Na celou řadu doplňkových služeb se mohou těšit ubytovaní i projíždějící cyklisté.

Jezdecká stáj Opatrný Hořovice sídlící v uzavřeném areálu Ranche na okraji Hořovic, zajišťuje vše potřebné týkající se provozu a vytváření kvalitních podmínek pro provozování jezdeckého sportu na té nejvyšší úrovni. Členové naší stáje jsou pravidelnými účastníky na šampionátech jak v rámci ČR tak i na mezinárodních závodech. S celkovou kapacitou 100 boxů, se dvěma krytými jízdárnami, dvěma otevřenými pískovými kolbišti s povrchem ze směsi bílého písku a geotextilní drtě, vlastním skokovým materiálem, lonžovacím kruhem, kolotočem a výběhy pro koně, právem patří Jezdecký areál Ranch mezi největší areály v ČR.

Typy pokojů


Platební karty: EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Popis okolí:  

Penzion RANCH Hořovice Okolí

V Penzionu Ranch se bude líbit všem milovníkům přírody i historie. Jen pár kilometrů odtud se rozkládají chráněná území Křivoklátska, Českého krasu a pohoří Brdy, dobře dostupné jsou vodní nádrže Slapy a Orlík. Region je také bohatý na stavební památky, během chvíle se dostanete k zámku Zbiroh nebo hradům Točník a Žebrák. Přímo ve městě navštivte barokní zámek nebo jeskyni Dražovka ve stejnojmenném lesoparku.Tipy na výlet:


Penzion RANCH Hořovice Zábava a aktivity


Zejména děti ocení, že do 3 km od ubytování je vodní park. Součástí penzionu je zahrada s pohodlným posezením. Cyklotrasy v okolí penzionu jsou ideální volbou pro aktivní odpočinek. Hosté mohou umístit svá jízdní kola do úschovny pro bezpečné uložení. V penzionu je půjčovna kol. V okolí penzionu je hustá síť turistických cest. Lze zajistit výlety na koni. Občerstvení najdete v přírodním venkovním bazénu vzdáleném 1,3 km od ubytování.

Doporučená trasa bus: Nedaleko Hořovic vede plzeňská dálnice D5, do města se z ní dostanete po sjetí na exitu 34. Jezdecký areál s Penzionem Ranch najdete na východním okraji města, parkovat v něm budete bezplatně. Pěší cesta z hořovického vlakového nádraží k místu ubytování vám zabere 40 minut, autobusové stanoviště se nachází zhruba o polovinu blíže.

Dostupnost střediska:

Ceník ubytování:
Měna:

Ceny zahrnují:

Stravování:


Restaurace popis:  

Penzion RANCH Hořovice Gastronomie

Restaurace Ranch Hořovice má kapacitu 60 míst k sezení, kterou v sezóně rozšiřuje letní terasa pro 35 a venkovní salonek pro 20 hostů. Kromě stálého jídelního lístku s nabídkou převážně tradiční české kuchyně zde máte každý všední den na výběr i z několika položek poledního menu. Při obědě můžete zejména v zimních měsících pozorovat výcvik koní v přilehlé hale. Bufetová snídaně je v ceně ubytování.

Služby:Konferenční kapacity:

Fotogalerie (13):


Penzion RANCH HořovicePenzion RANCH HořovicePenzion RANCH Hořovice
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2021 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com