sdílet Penzion RANCH Hořovice na Facebooku
Penzion RANCH Hořovice česká verze  Penzion RANCH Hořovice slovenská verzia  Penzion RANCH Hořovice english version  Penzion RANCH Hořovice deutsch version

Penzion RANCH Hořovice Hořovice, Hořovice Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Penzion RANCH Hořovice Hořovice - ubytování v Hořovicích..

Oblíbený Penzion Ranch Hořovice je nejen mezi milovníky koní vyhlášený svou pohostinností, komfortním ubytováním a okouzlujícím prostředím. Najdete jej v areálu Jezdecké stáje Opatrný na jižním okraji města Hořovice, jen 50 kilometrů od Prahy. Podnik je ideálním místem pro pobyt ve dvou i s celou rodinou v kraji mezi Křivoklátskem, Českým krasem a Brdy.

V penzionu s bezbariérovým přístupem je na výběr z 15 pokojů a 2 apartmánů. Provozuje vlastní restauraci se zimní zahradou a výhledem do jezdecké haly a je držitelem certifikátu "Cyklisté vítáni". Parkovací plochy jsou k dispozici zdarma.
 

Penzion RANCH Hořovice Pokoje


Každý pokoj a apartmán v Penzionu Ranch Hořovice má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a sociálním zařízením. Do jejich výbavy dále patří komfortní nábytek a bezplatné připojení k internetu pomocí bezdrátového Wi-Fi signálu. Jeden z pokojů je speciálně upravený pro potřeby hostů se sníženou schopností pohybu.

Po předchozí dohodě a za příplatek vás tady ubytují i s domácím mazlíčkem. Areál disponuje také společenskými prostory s barem a terasou a kapacitou až 70 účastníků soukromé nebo firemní akce. Na celou řadu doplňkových služeb se mohou těšit ubytovaní i projíždějící cyklisté.

Jezdecká stáj Opatrný Hořovice sídlící v uzavřeném areálu Ranche na okraji Hořovic, zajišťuje vše potřebné týkající se provozu a vytváření kvalitních podmínek pro provozování jezdeckého sportu na té nejvyšší úrovni. Členové naší stáje jsou pravidelnými účastníky na šampionátech jak v rámci ČR tak i na mezinárodních závodech. S celkovou kapacitou 100 boxů, se dvěma krytými jízdárnami, dvěma otevřenými pískovými kolbišti s povrchem ze směsi bílého písku a geotextilní drtě, vlastním skokovým materiálem, lonžovacím kruhem, kolotočem a výběhy pro koně, právem patří Jezdecký areál Ranch mezi největší areály v ČR.

Typy pokojů

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji

Základní informace: Informační služba, lékařská služba v dosahu

Platební karty: EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Popis okolí:  

Penzion RANCH Hořovice Okolí

V Penzionu Ranch se bude líbit všem milovníkům přírody i historie. Jen pár kilometrů odtud se rozkládají chráněná území Křivoklátska, Českého krasu a pohoří Brdy, dobře dostupné jsou vodní nádrže Slapy a Orlík. Region je také bohatý na stavební památky, během chvíle se dostanete k zámku Zbiroh nebo hradům Točník a Žebrák. Přímo ve městě navštivte barokní zámek nebo jeskyni Dražovka ve stejnojmenném lesoparku.Tipy na výlet:


Penzion RANCH Hořovice Zábava a aktivity


Zejména děti ocení, že do 3 km od ubytování je vodní park. Součástí penzionu je zahrada s pohodlným posezením. Cyklotrasy v okolí penzionu jsou ideální volbou pro aktivní odpočinek. Hosté mohou umístit svá jízdní kola do úschovny pro bezpečné uložení. V penzionu je půjčovna kol. V okolí penzionu je hustá síť turistických cest. Lze zajistit výlety na koni. Občerstvení najdete v přírodním venkovním bazénu vzdáleném 1,3 km od ubytování.

Doporučená trasa bus: Nedaleko Hořovic vede plzeňská dálnice D5, do města se z ní dostanete po sjetí na exitu 34. Jezdecký areál s Penzionem Ranch najdete na východním okraji města, parkovat v něm budete bezplatně. Pěší cesta z hořovického vlakového nádraží k místu ubytování vám zabere 40 minut, autobusové stanoviště se nachází zhruba o polovinu blíže.

Dostupnost střediska:

Stravování:


Restaurace popis:  

Penzion RANCH Hořovice Gastronomie

Restaurace Ranch Hořovice má kapacitu 60 míst k sezení, kterou v sezóně rozšiřuje letní terasa pro 35 a venkovní salonek pro 20 hostů. Kromě stálého jídelního lístku s nabídkou převážně tradiční české kuchyně zde máte každý všední den na výběr i z několika položek poledního menu. Při obědě můžete zejména v zimních měsících pozorovat výcvik koní v přilehlé hale. Bufetová snídaně je v ceně ubytování.

Služby:Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:
Měna:

Ceny zahrnují:

Fotogalerie (13):


Penzion RANCH HořovicePenzion RANCH HořovicePenzion RANCH Hořovice
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com