Penzion Pod Věží Kolín, Kolín Ubytování

Penzion Pod Věží česká verze  Penzion Pod Věží slovenská verzia  Penzion Pod Věží english version  Penzion Pod Věží deutsch version
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Penzion Pod Věží
Název: sdílet Penzion Pod Věží na Facebooku Penzion Pod Věží
Ulice: Parléřova 40
Město: Kolín
PSČ: 280 02
Okres: Kolín
Kraj: Středočeský kraj
Hory / Region: Střední Čechy
Stát: Česká republika
Kapacita: 18
Typ: Penzion
Počet hvězdiček: 3
Cena od: 790 CZK

ukázat na mapě    E-mail: penzion-pod-vezi-kolin@penzion-hotel.cz

Popis:


Penzion Pod Věží Kolín - Parléřova ubytování v Kolíně...


Penzion Pod Věží Kolín je situován v historickém centru města Kolína, ale přesto ve velmi klidné ulici.

Penzion Pod Věží Kolín - umístění: Dům byl postaven okolo r. 1450 přímo pod chrámem sv. Bartoloměje. Po celkové rekonstrukci v roce 2012 vám nabízí 10 pokojů odkud můžete vyrazit za zábavou, nebo za místními památkami. Židovská čtvrť, synagoga, nebo židovský hřbitov, Chrám sv. Bartoloměje, muzeum a radnice to vše najdete během 5ti minut.

Penzion Pod Věží v Kolíně - ubytování: Nabízíme 3 jednolůžkové pokoje, 6 dvoulůžkových pokojů a jeden apartmán.
Všechny pokoje jsou vybaveny minibarem, TV, SAT, Wi-Fi. Sociální zařízení s wc, sprchovým koutem, některé dvoulůžkové pokoje mají vanu a bidet. Pokoje jsou nekuřácké. Pouze jeden z pokojů má vlastní terasu kde je kouření povoleno.


Penzion Pod Věží Kolín - služby a stravování:
V přízemí pensionu je malá kavárna, kde připravujeme snídaně pro naše hosty. Můžete si u nás objednat polopenzi, nebo i plnou penzi v naší restauraci vzdálené pouze 50m od recepce. Nabízíme u nás i méně obvyklou službu a to je krátkodobý, třeba jen na hodinu, pronájem kanceláře pro Vaše obchodní jednání, nebo pro prezentaci Vaší firmy, zboží. V suterénu pensionu je umístěn privátní wellness. Oddělený vstup vám zaručí soukromí, personál Vás nebude nijak rušit, protože šampaňské u nás jezdí výtahem přímo z recepce.

Penzion Pod Věží v Kolíně - salonek: Ametystový salonek byl vytvořen začátkem roku 2004 z pravého křídla v přízemí. Při jeho vzniku byla od počátku myšlenka na útulný relaxační salonek, ve kterém může člověk načerpat sílu z přírodního kamene. Načerpáte zde nejen novou sílu, ale při různých úrovních osvětlení prožijete i krásný romantický večer spojený s jedinečným kulinářským zážitkem. Dají se zde pořádat podnikové večírky, menší oslavy, malé svatby a jiné hromadné akce. Při běžném provozu zde nalezne posezení 20 hostů. Při objednaných akcích lze tabuli uspořádat podle nejrůznějších přání.


Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkovýapartmánpřistýlka
2228

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, lednice, TV, telefon, rádio, připojeni internetu, sat, minibar, plně zařízená kuchyně

Základní informace: pokojový servis, sekretářské služby, Informační služba, placený hotelový transport, úschovna jízdních kol, nekuřácké místnosti, úschovna cenných předmětů, parkovací plocha v areálu

Platební karty: American Express, EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Doporučená trasa bus: příjezd na autobusové nádraží a 15 min pěšky do centra nebo taxikem, nebo místní dopravou.

Doporučená trasa vlak: příjezd na vlakové nádraží a potom stejně jako autobusem

Doporučená trasa auto: příjezd do centra města a přímo k parkovišti před penzionem

Dostupnost střediska:


Centrum název: (10 m)

Autobusová zastávka název: (50)

Vlaková zastávka název: (500 m)

Letiště název: (60 km)

Autobusové nádraží název: (500)


Vlakové nádraží název: (500 m)

Obchod: (10 m)

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkovýpřistýlkaapartmán
1.1-31.12790115013903102500 (4 osoby/person)


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc
Sleva / poplatky: Dvoulůžkový pokoj s vanou: 1390,-Czk, Snídaně: 75,-Czk/osoba, Parkovné: 50,-Czk/den, Uvedené ceny jsou za 1 noc bez snídaně.

Stravování:


Restaurace popis: Penzion Pod Věží - Kolín - restaurace a vinárna: Samotná vinárna byla zbudována jako služba pro hosty pensionu. Hned po otevření bylo jasné, že bude poskytovat příjemné posezení i pro ostatní návštěvníky. První část vznikla z obchodu umístěného v jedno z křídel přízemí. Je zde malý bar, moderně zařízená kuchyně a hlavně pohodlné posezení pro 12 osob. Další 4 místa naleznou hosté u baru. Sklípek byl od počátku součástí vinárny pensionu. Ze starého sklepu tu bylo najednou tajemné posezení ve starodávném domě. Hned po otevření se stal oázou pro znalce moravského vína. Nyní je zde možný výběr z několika druhů bílého a červeného vína sudového a z téměř nepřeberného množství značkového vína z naší báječné vinotéky. I zde je možnost pořádání různých hromadných akcí v menším rozsahu přibližně do 14 míst. A také zde přizpůsobíme tabuli přáním hostů. Zahrádka na dvorku je novinkou roku 2005. Venkovní posezení u grilovacího krbu skýtá nevšední zážitek při teplých letních večerech i romantiku prožitou pod pergolou s noční bouřkou nad hlavou.

Služby:Kongresové služby:
Úschovna cenných předmětů

Konferenční kapacity:

Fotogalerie (21):


Penzion Pod VěžíPenzion Pod VěžíPenzion Pod Věží
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2021 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com