sdílet Penzion Pod Severákem na Facebooku
Penzion Pod Severákem česká verze  Penzion Pod Severákem slovenská verzia  Penzion Pod Severákem english version  Penzion Pod Severákem deutsch version

Penzion Pod Severákem Lučany nad Nisou, Lučany nad Nisou Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Penzion Pod Severákem Lučany nad Nisou Horní Maxov Jizerské Hory - ubytování Horní Maxově v Jizerských Horách..


Penzion Pod Severákem se nachází v krásném prostředí Jizerských hor v obci Horní Maxov v těsné blízkosti ski areálu Severák. Svou pěknou polohou je skvělým místem pro příjemné strávení aktivně i pasivně pojaté dovolené v každém ročním období. Příjemné zázemí penzionu ocení jednotlivci, rodiny s dětmi, skupiny sportovců i školní výcviky. Penzion je vhodný také pro pořádání svateb, rodinných oslav, firemních akcí a večírků.

Celková ubytovací kapacita penzionu je 41 lůžek a je rozdělena do 2 dvoulůžkových pokojů, 4 třílůžkových pokojů a 5 čtyřlůžkových pokojů. Součástí penzionu je restaurace, klubovna s televizí a dětským koutkem a parkoviště.

Penzion Pod Severákem Pokoje: Všechny pokoje jsou jednoduše, ale prakticky zařízeny a vybaveny umyvadlem s teplou vodou. Sprchy a sociální zařízení jsou společné na mezipatrech. Domácí mazlíčci jsou vítáni. Penzion je nekuřácký. V areálu penzionu je hostům k dispozici společenská místnost/klubovna s televizí a dětským koutkem, stolní tenis, šipky, terasa, ohniště, gril, hřiště, dětské hřiště a úschovna sportovních potřeb.

Typy pokojů

Vybavení pokojů: Koupelna na podlaží, WC na podlaží, umyvadlo na pokoji, WI-FI

Základní informace: Informační služba, nekuřácké místnosti, uzamykatelné parkoviště, WI-FI, venkovní terasa, restaurace

Platební karty: American Express, Diners Club, EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Nadmořská výška: 770

Popis okolí: okolí: Okolí hotelu umožňuje velmi bohatý Sportovní program: Značené trasy na kola a běžky u hotelu, lyžařská střediska v blízkém okolí, Bukovka, Josefův Důl, Bedřichov, Severák, Albrechtice-Tanvaldský špičák, Desná, dále pak i Harrachov, Rokytnice nad Jizerou, Jablonec nad Jizerou.

Tipy na výlet: výlety: Muzeum skla a bižuterie v Jablonci, ZOO v Liberci, Botanická zahrada v Liberci, Návštěva místního pivovaru, Aquapark Babylon v Liberci, Ještěd, pěší výlet na Bramberk, rozhlednu Slovanka

Doporučená trasa auto: Od Prahy: Dálnice Praha-Mladá Boleslav - Turnov a dále směr Liberec, sjezd Jablonec nad Nisou, v Jablonci se držet směr Tanvald, po příjezdu do Lučan nad Nisou po cca. 1km odbočka vlevo na Horní Maxov. Po této silnici 2km až před hotel Avicenum. Od Liberce: Směr Jablonec, v Jablonci se držet směr Tanvald, po příjezdu do Lučan nad Nisou po cca. 1km odbočka vlevo na Horní Maxov. Po této silnici 2km až před hotel Avicenum. Od Harrachova/Kořenova: Směr Jablonec - Praha, po příjezdu do Lučan nad Nisou zabočit za čerpací stanicí OPEL vpravo na Horní Maxov, po 2km příjezd před hotel Avicenum. Od Bedřichova: Směr Horní Maxov, v Maxově směr Jablonec, Hotel Avicenum je ihned na začátku obce Horní Lučany vpravo. Z Josefova Dolu: Směr Horní Maxov, dále směr vlevo Jablonec nad Nisou, po příjezdu do Horních Lučan je Hotel Avicenum ihned na začátku obce vpravo.

Dostupnost střediska:


Centrum název: (2 km)

Autobusová zastávka název: (5 m)

Vlaková zastávka název: (2 km)

Letiště název: (22 km)

Autobusové nádraží název: (7 km)


Vlakové nádraží název: (2 km)

Obchod: (2 km)

Stravování:


Restaurace popis: Penzion Pod Severákem Gastronomie: Nedílnou součástí penzionu je restaurace s celodenním provozem. Penzion nabízí ubytování se snídaní, polopenzí i plnou penzí. Školní výcviky mají plnou penzi včetně celodenního pitného režimu.

Služby:Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datumza osobu
1.1-31.12360 - 460


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za 1 osobu /noc
Sleva / poplatky: Ubytování se snídaní – léto (květen – září): 360,- Czk za osobu a noc Ubytování se snídaní – podzim (říjen – listopad): 410,- Czk za osobu a noc Ubytování se snídaní – zima (prosinec- březen): 460,- Czk za osobu a noc Ubytování se snídaní – jaro (duben): 410,- Czk za osobu a noc Děti do 2 let bez nároku na lůžko: zdarma Půjčení dětské postýlky 150,- Czk na pobyt

Fotogalerie (6):


Penzion Pod SeverákemPenzion Pod SeverákemPenzion Pod Severákem
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com