sdílet Penzion nad Hradbami Žlutice na Facebooku
Penzion nad Hradbami Žlutice česká verze  Penzion nad Hradbami Žlutice slovenská verzia  Penzion nad Hradbami Žlutice english version  Penzion nad Hradbami Žlutice deutsch version

Penzion nad Hradbami Žlutice Žlutice, Žlutice Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Penzion Nad hradbami Žlutice - ubytování ve Žluticích:


Penzion Nad hradbami Žlutice: Ubytování v poklidném prostředí Žlutic, to je náš penzion - KOMFORTNÍ UBYTOVÁNÍ V PENZIONU NAD HRADBAMI Žlutice !!!

Náš Penzion Nad hradbami Žlutice je po celkové rekonstrukci a tomu i odpovídá kvalita ubytování, které Vám chceme poskytnout. Pokoje, které jsou pro Vás připravené, už při vstupu na Vás dýchnou pohodou, útulností a klidem. I když jste na dovolené, cítit se tady budete jako doma. Je Vám k dispozici 13 hezky zařízených 2, 3 a 4 lůžkových pokojů, u kterých je samostatné vlastní sociální zařízení a možnost přistýlky.

Penzion Nad hradbami Žlutice - ubytování: Z části pokojů je překrásný výhled na magickou horu Nevděk, která je známou z obléhání města Janem Žižkou a dále na náměstí historického města Žlutice. Náš penzion se nachází v poklidném prostředí a proto je také vhodný pro ubytování rodiny s dětmi. Stravování je možné v naší restauraci.

Pro ubytování skupin je možná rezervace na pevné lince a platí individuální ceny dle počtu osob. Vzhledem k prostředí a lokalitě, kde náš penzion stojí, nabízíme i ubytování pro školy v přírodě. Můžete si domluvit bazén, krásné výlety do okolí, možnost jízd na koni, k dispozici Vám jsou cyklotrasy a školní hřiště, učebna pro 50 dětí a další možnosti sportovního vyžití.

Penzion Nad hradbami Žlutice - Žluticko: Oblast, jejímž jsou Žlutice centrem, nabízí velké možnosti turistického a sportovního vyžití, takže můžeme nabízet skutečně bohatý program. I vlastní Žlutice mohou nabídnout zajímavé atrakce, k nimž patří mimo jiné místní Muzeum a zvláště zpřístupněné žlutické středověké sklepy. Pěší turisté naleznou v nejbližším okolí bohatou síť značených cest, které je dovedou např. k zámkům Manětín a Chýše ( s možností prohlídky moderního soukromého pivovaru), na stolovou horu Vladař s její pozoruhodnou historií opevněného výššiného hradiště se stále probíhajícími vykopávkami, do dětské farmy Babiččin dvoreček, k poutnímu kostelu v opuštěné vsi Skoky, k vodní tvrzi ve Vlkošově, k romantickému okolí Žlutické přehrady zasazené v hlubokém údolí v divokých lesích i k romantickým zříceninám, jako je u Borku či Bochova…. Velkou atrakcí je bývalé hrdé královské město Rabštejn s množstvím zachovalých středověkých domů, zámkem, klášterem a v Čechách unikátní dvěma sousedícími hrady. Dnes je Rabštejn nejmenším městečkem ve střední Evropě (25 obyvatel) Rabštejn je postaven na příkrém svahu kaňonovitého údolí říčky Střely, které je přírodní rezervací. Všechny tyto cíle jsou od Žlutic vzdáleny od čtyř do dvanácti kilometrů a všechny trasy Vám umožní vychutnat si zdejší průmyslem nedotčenou krajinu s velmi nízkým automobilovým provozem. Více se dozvíte v odkazu Kam na výlet.

Penzion Nad hradbami Žlutice - sport: Cyklisté si budou užívat kouzla zvlněných, téměř opuštěných silniček i lesních cest, které jeden turistický portál označil jako prázdnou krajinu stolových hor. Místní sdružení Cesta z města pro ně vyznačilo a průběžně udržuje více než 150 km cyklistických tras, které Vás zavedou k zajímavým cílům, ale je samozřejmě možno využít celou hustou síť zdejších okresek…. Sportovněji založeným cyklistům na všech typech kol se nabízí vojenský prostor Doupov, který začíná cca 5 km od nás a kde najdete romantiku třísetpadesáti čtverečních kilometrů neosídlené krajiny slušně protkané asfaltovými silničkami, ve které po roce 1950 zaniklo bez náhrady více než 60 obcí a měst….. Cyklistických cílů je samozřejmě mnohem více.

Typy pokojů
2 lůžkový
12

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji

Základní informace: Informační služba, lékařská služba v dosahu, parkovací plocha v areálu

Popis okolí: Pro firemní a jiné ucelené kolektivy můžeme nabídnout bohaté vyžití, které může sloužit jak k teambuildingu, tak k zajímavému pobytu. Nordicwalking s instruktorem, cyklistika s průvodcem, paintball, jízda na koních, plavání, rybolov, spinning, zumba, střelectví… to je namátkový výčet aktivit, které jsou k dispozici……
Většinu těchto aktivit můžeme nabídnout i dětským kolektivům, navíc jsou v oblasti ideální podmínky k vyžití dětí, zvláště s důrazem na enviromentální výchovu, kterou je možno realizovat v nejbližším okolí, především v blízké dětské farmě Babiččin dvoreček, kde jsou zastoupena téměř všechna domácí a hospodářská zvířata, v bývalém mlýně s rybniční soustavou, kde se dnes zabývají chovem ryb, na vrchu Vladař, kde je zřízena naučná stezka a kde mnohá tisíciletí probíhala zemědělská výroba, i v jeho okolí, kde je přírodní rezervace…. Velmi zajímavé je i romantické kaňonovité údolí říčky Střely, která protéká Žluticemi, se specifickým biospolečenstvím. Všechny vrchy, počínaje Nevděkem, jsou porostlé listnatými a smíšenými lesy, zajímavá je i soustava luk a polí v režimu spíše pastevního zemědělství. Velkou zajímavostí pro enviromentální výchovu je rovněž místní teplárna, která dodává do města teplo vyráběné z biomasy. Celá oblast Žluticka je v okruhu 70 kilometrů prostá jakéhokoliv většího průmyslu.

Dostupnost střediska:


Centrum název: (10 m)

Autobusová zastávka název: (300 m)

Vlaková zastávka název: (800 m)


Obchod: (100 m)

Stravování:


Restaurace popis: Naše nová restaurace je všem hostům k dispozici každý den od 10 do 22 hod. Je plně klimatizována . Celkem má kapacitu 50 míst k sezení a je vhodná i k pořádání večírků, oslav a příjemných posezení s přáteli.

Restaurace: (počet míst 50)

Služby:



Náš sál má kapacitu 50 míst a je vhodný k pořádání svateb, přednášek, školení. Sál je nekuřácký. Od září bude také sloužit jako tělocvična.

Konferenční kapacity:

zasedací místnost č. 1 (počet míst 50)

Ceník ubytování:


Datumza osobu
1.1-31.12350 - 400


Měna: CZK

Cena polopenze: 120
Cena plné penze: 190
Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování a turistické poplatky za 1 osobu /noc
Sleva / poplatky: 2,3,4 lůžkový pokoj s vlastním sociální zázemím - 400,- Kč osoba/noc, 2,3,4 lůžkový pokoj s vlastním sociální zázemím - 350,- Kč osoba/noc, (3 a více nocí, nebo 4 a více osob), 2,3,4 lůžkový pokoj s vlastním sociálním zázemím - 250,- Kč dítě/noc, ( věk do 15 let, pouze jako doprovod rodičů či blízkých příbuzných), Pro větší skupiny individuální ceny, Možná rezervace na pevné lince. Vvhodná lokalita pro školy v přírodě. Možnost domluvení bazénu, krásné výlety do okolí, možnost jízd na koni, cyklotrasy, k dispozici školní hřiště, učebna pro 50 dětí, sportovní vyžití. Cena u hromadných zájezdů dohodou. Ubytovna - pouze pro firmy - kapacita 25 míst, vícelůžkový apartmán s vlastním sociálním zázemím - 200,- osoba/ noc, vícelůžkový apartmán s vlastním sociálním zázemím - 180,- osoba/ noc, (5 a více osob), vícelůžkový apartmán s vlastním sociálním zázemím - 150,- osoba/ noc, (5 a více osob na 3 a více dní tj.: 15 a více lůžkodní)

Fotogalerie (26):


Penzion nad Hradbami ŽluticePenzion nad Hradbami ŽluticePenzion nad Hradbami Žlutice
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com