sdílet Penzion Karolín na Facebooku
Penzion Karolín česká verze  Penzion Karolín slovenská verzia  Penzion Karolín english version  Penzion Karolín deutsch version

Penzion Karolín Malšice, Malšice Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Penzion Karolín Malšice Karolín - ubytování v Malšicích Jižní Čechy..


Statek Dvůr Karolín se nachází na samotě u obce Malšice, 10km od města Tábor a 12km od lázeňského města Bechyně, v čisté a malebné přírodě jižních Čech.

Objekt, ve kterém se kromě penzionu s restaurací nachází také jezdecká stáj a fitness byl po celkové rekonstrukci otevřen v červnu 1996, Jedná se o bývalý jihočeský statek, který tvoří uzavřený objekt.

Historie dvora KAROLÍNA sahá až do roku 1848, kdy byl tento statek postaven k poctě Karolíny z Lobkovic. Od svého vzniku sloužil jako poplužní dvůr k zemědělským účelům. V roce 1948 byl dvůr znárodněn. Po 44 letech v roce 1992 byl statek vrácen potomkům posledních majitelů - rodině Juhových. V tomto roce noví majitelé započali s přestavbou zdevastovaného dvora, která trvala celých 5 let.

Tato přestavba vrátila statek téměř do původní podoby a dnes statek slouží nejen k zemědělským účelům, ale stal se také jako penzion vyhledávaným místem k rekreaci a odpočinku. Dovolujeme si Vám doporučit naši restauraci s vynikající kuchyní.

Penzion *** Statek Dvůr Karolín s max. kapacitou 20 lůžek nabízí příjemné ubytování ve 2lůžkových pokojích s kompletním příslušenstvím barevnou TV. Některé pokoje mají možnost přistýlek. Novinkou je apartmá o dvou místnostech s příslušenstvím a BTV. V tom apartmá Vás jistě kromě stylového vybavení překvapí i funkční krb, který Vám zpříjemní atmostféru Vašeho pobytu. Najdete zde dostatek prostoru a pohodlí pro strávení krásné dovolené. Náš penzion je rodinný podnik s malým počtem lůžek, avšak vysokým standartem poskytovaných služeb. Vyzkoušejte proto krásné ubytování, ketré Vás překvapí svou příznivou cenou.Typy pokojů
2 lůžkovýapartmánpřistýlka
616

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, rádio

Základní informace: Informační služba, bezplatný hotelový transport, úschovna jízdních kol, parkovací plocha v areálu

Platební karty: American Express, EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Popis okolí: Penzion Karolín se nachází 10 km od historického města Tábora a 12 km od lázeňského města Bechyně. Leží na samotě uprostřed polí a luk. Okolí je vhodné pro pěší turistiku a cykloturistiku. V okruhu 40 km je mnoho historických památek-hrady, zámky,jeskyně apod.

Tipy na výlet: Zámky Červená Lhota, Bechyně, Hluboká,Jindřichův Hradec Hrady Zvíkov,Jindřichův Hradec Chýnovská jeskyně Města Tábor,Bechyně,Jindř.Hradec,Třeboň,Český Krumlov

Doporučená trasa bus: Do obce Malšice /z Prahy přímý spoj!

Dostupnost střediska:


Autobusová zastávka název: (2 km)

Vlaková zastávka název: (2,5 km)

Stravování:


Restaurace popis: Penzion Karolín restaurace : Restaurace s otevřeným krbem nabízí ve stylovém prostředí vynikající kuchyni, příjemnou obsluhu a bohatý výběr jídel. Maximální kapacita je 30 míst. Nabízí speciality české i mezinárodní kuchyně. V letním období je v provozu také terasa. Na Vaše přání zde připraví svatební, rodinné a firemní oslavy, raut včetně komlpexního servisu (obsluhy, nápojů, dopravy atd.). Nabízí cateringovou službu, studené občerstvení v jakémkoliv rozsahu dopraví na Vámi požadované místo.

Služby:Sportovní možnosti:
Půjčovna kol, Fittness, Jízda na koni

Kongresové služby:
Telefon, Fax, TV, Tabule, Speciální osvětlení, Úschovna cenných předmětů

Salónek pro max.60 osob.

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýpřistýlkaapartmán
1.1-31.12650 - 720860 - 9303901150 - 1250


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Fotogalerie (6):


Penzion KarolínPenzion KarolínPenzion Karolín
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com