sdílet Penzion Karlštejn Vinice na Facebooku
Penzion Karlštejn Vinice česká verze  Penzion Karlštejn Vinice slovenská verzia  Penzion Karlštejn Vinice english version  Penzion Karlštejn Vinice deutsch version

Penzion Karlštejn Vinice Karlštejn, Karlštejn Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Penzion Vinice Karlštejn - ubytování na Karlštejně...


Ubytování Penzion Vinice Karlštejn: Penzion Vinice se nachází naproti centrálnímu parkovišti v Karlštejně. Jedná se o penzion rodinného typu a je vhodný pro krátkodobé využití, i pro dlouhodobý pobyt. Penzion Vinice se nachází mimo uzavřenou část obce a je dobře dostupný.

Penzion Vinice Karlštejn ubytování: K dispozici jsou 2 dvoulůžkové a 3 třílůžkové pokoje. Na každém z pokojů je sociální zařízení, sprchový kout, televizor, SAT, box pro chlazení nápojů, trezor, aj. Z oken penzionu je pěkný výhled na Berounku. Ubytování je v příjemném a klidném prostředí.

Vinice ubytování Penzion Karlštejn stravování: V ceně ubytování je zahrnuta snídaně. Kavárna je otevřena denně od 8 do 20 h, nabízí různé druhy káv, zákusků a pohárů. Penzion nemá vlastní restauraci, ale v blízkém okolí jich je několik.
 
Karlštejn penzion ubytování Vinice služby: Možno využít internet a tiskárnu. Vlastní parkoviště. Součástí budovy Penzionu Vinice je Infocentrum Karlštejn a Dolní Berounka a stylová kavárna s letní zahrádkou. Terasa s grilem a krásným výhledem na řeku Berounku.

Dovolená Karlštejnsko ubytování Karlštejn Penzion Vinice aktivity: V těsné blízkosti jsou Vám k dispozici tenisové kurty, fotbalové a volejbalové hřiště, golfové hřiště  s 27 jamkami, ale i možnost jízd na koních, půjčovna lodí, dobře značené turistické stezky a několik cyklostezek. Hrad Karlštejn, muzea a další kulturní památky a přírodní zajímavosti. V zimě, pokud je sníh, je možnost i jízdy na běžkách. Celoročně otevřené Aquacentrum Tipsport Laguna v Berouně.

Penzion Vinice ubytování Karlštejn: Městys Karlštejn se nachází asi 30 km jihozápadně od Prahy. Rozkládá se na březích řeky Berounky v Chráněné krajinné oblasti Český kras. Dlouho zůstávala obec ve stínu hradu, přestože vznikla ve stejné době. Původní pojmenování, shodné s názvem hradu, se v 15. století změnilo v Budy, podle příbytků, v nichž žili původní obyvatelé. Od 18. století nesla název Budňany. Od roku 1952 se vše vrátilo k původnímu názvu Karlštejn.

Karlštejn, to není jen hrad založený Karlem IV., vybudovaný v letech 1348-1357 ve stylu vrcholné gotiky. Je to i farní kostel sv. Palmácia, socha sv. Šebestiána od Matyáše Brauna, fara s Muzeem betlémů a další zajímavá místa. V okolí Karlštejna najdete množství vápencových lomů, nejznámější je jistě Malá a Velká Amerika. 

Typy pokojů
2 lůžkový3 lůžkový
23

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, trezor, TV, sat

Základní informace: Informační služba, placený hotelový transport, úschovna jízdních kol, nekuřácké místnosti, parkovací plocha v areálu, Internetové připojení k dispozici, domácím zvířatům vstup povolen

Počet podlaží: 1

Popis okolí: Možnost pěší a cykloturistiky, sporotvní využití, množství kulturních památek.

Tipy na výlet:

Hrad Karlštejn, Koněpruské jeskyně, hrad Točník, Žebrák, zámky Dobříš, Hořovice, Svinaře.Kulturní akce: Každoroční Karlštejnské vinobraní (vždy poslední víkend v září)

Dostupnost střediska:


Centrum název: (500 m)

Letiště název: (25 km)


Vlakové nádraží název: (500 m)

Stravování:


Restaurace popis: Snídaně, kavárna otevřena denně od 8 do 20 h.   

Kavárna: 8:00 - 20.00 (počet míst 20)

Zahradní restaurace: 8:00 - 20:00 (počet míst 30)

Služby:Sportovní možnosti:
Půjčovna kol (1 km), Tenisové kurty (100 m), Jízda na koni , Volejbalové hřiště (100 m), Fotbalové hřiště (100 m), Golf (2 km), Cyklotrasy

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkový
1.1-31.1299012001650


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Fotogalerie (7):


Penzion Karlštejn VinicePenzion Karlštejn VinicePenzion Karlštejn Vinice
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com