sdílet Penzion Kameňák na Facebooku
Penzion Kameňák česká verze  Penzion Kameňák slovenská verzia  Penzion Kameňák english version  Penzion Kameňák deutsch version

Penzion Kameňák Kamenný Újezd, Kamenný Újezd Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Penzion Kameňák Čížkrajice Kamenný Újezd - jižní Čechy ubytování v jižních Čechách..


Budova Penzionu Kameňák stojí v okrajové části Kamenného Újezdu, uprostřed udržované zahrady. Disponuje maximální kapacitou 10 lůžek, které jsou rozděleny do nadstandardně vybavených pokojů. V zahradě mohou hosté posedět pod dřevěnou pergolou a uspořádat grilování. Pro nejmenší hosty je připravena trampolína a basketbalový koš. V prostorách penzionu je zdarma k dispozici bezdrátové připojení na internet. Pro ubytované hosty jsou připravena bezplatná soukromá místa k parkování náležící ke každému pokoji.
 

Penzion Kameňák Pokoje


Hosté Penzionu Kameňák se mohou ubytovat ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlek. Každý pokoj má samostatný vchod ze soukromého parkoviště. Součástí vybavení pokojů je vlastní sociální zařízení. Hosté mohou využívat televizi a Wi-Fi připojení na internet. V každém pokoji se nachází vybavená kuchyňka s mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, lednicí a nádobím.

Typy pokojů
5 lůžkový
5

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, lednice, TV, apartmány s plně zařízenou kuchyní, varná konvice, WI-FI

Základní informace: Informační služba, lékařská služba v dosahu, parkovací plocha v areálu, WI-FI, Nekuřácké prostředí

Počet podlaží: 1

Popis okolí:


Penzion Kameňák Okolí


Kamenný Újezd má strategickou polohu mezi Českými Budějovicemi a Českým Krumlovem. Obě tato jihočeská města nabídnou mnoho aktivit v průběhu celého roku. V Českých Budějovicích navštivte například pivovar Budweiser Budvar a seznamte se s příběhem budějovického piva. V Českém Krumlově na vás kromě zámku, hradu a divadla s otáčivým hledištěm čeká například i technická rarita grafitový důl. Při prohlídce se svezete důlním vláčkem, kterým se horníci na šachtě přepravovali.

Doporučená trasa bus: Autobusová zastávka je vzdálená 10 minut pěšky a spojuje místo s nedalekými Českými Budějovicemi a Českým Krumlovem. Hosté přijíždějící do penzionu autem mohou využít bezplatné soukromé parkoviště.

Dostupnost střediska:


Autobusová zastávka název: (550 m)

Vlaková zastávka název: (850 m)

Stravování:


Restaurace popis:


Penzion Kameňák Gastronomie


Penzion nenabízí možnost stravování, hosté však mohou využívat vybavené kuchyňky, které jsou součástí každého pokoje. K dispozici jim je mikrovlnná trouba, lednice, varná konvice a základní nádobí. Přibližně 10 minut pěšky od penzionu se nachází prodejna s potravinami. V centru obce najdete několik restaurací s nabídkou české a mezinárodní kuchyně.

Služby:Sportovní možnosti:
Cyklotrasy

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkový
1.1-31.12od/in 600od/in 750od/in 950


Měna: Czk

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Fotogalerie (18):


Penzion KameňákPenzion KameňákPenzion Kameňák
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com