sdílet Penzion Jízdárna Suchá na Facebooku
Penzion Jízdárna Suchá česká verze  Penzion Jízdárna Suchá slovenská verzia  Penzion Jízdárna Suchá english version  Penzion Jízdárna Suchá deutsch version

Penzion Jízdárna Suchá Litomyšl, Litomyšl Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Penzion Jízdárna Suchá v ulici Suchá 1 - Litomyšl - ubytování v Litomyšli..


Penzion Jízdárna Suchá se nachází 3 km od Litomyšle. Penzion a Jízdárna Suchá nabízí ubytování ve 2 - 4 lůžkových pokojích s vlastní koupelnou a WC. Celková kapacita ubytování je 24 lůžek - 4x dvojlůžkový pokoj a 4x čtyrlůžkový pokoj. Penzion je moderní jezdecký areál, krytá hala, venkovní kolbiště. Nabízíme možnost ustájení vlastního koně. Parkování u penzionu a v letním období terasa.

Penzion Jídárna Suchá nabízí: - moderní jezdecký areál, krytá hala, venkovní kolbiště, - restaurace s výhledem do kryté haly, letní terasa, - společenské akce ,- jezdecká škola, víkendové pobyty, jezdecké kurzy, - jezdecké závody, veřejné tréninky, skoková soustředění, - jezdecké hry, jezdecké prázdninové kurzy, - možnost ustájení vlastního koně, - skokový výcvik, základy drezurního a voltižního ježděníTypy pokojů
2 lůžkový3 lůžkový4 lůžkový
233

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji

Základní informace: úschovna jízdních kol, parkovací plocha v areálu, domácím zvířatům vstup povolen

Počet podlaží: 1

Popis okolí: Penzion Jízdárna Suchá se nachází v krásném a klidném prostředí. V blízkosti objektu jsou výběhy a pastviny pro koně. V nedaleké blízkosti pak smíšené lesy.

Tipy na výlet: výhodou oblasti litomyšlska je množství velmi zajímavých pamětihodností a přírodních krás na malém území. K nejznámějším místům oblasti patří historická města s řadou významných architektonických památek, jako je zámek v Litomyšli (UNESCO), Moravské Třebové, Nových Hradech nebo hrad Svojanov. Pro aktivní odpočinek je zde pestrá nabídka značených turistických stezek a cyklostezek, zejména v oblasti přírodní rezervace Toulovcovy Maštale s pískovcovými útvary a rozhlednami. Můžete také navštívit motokárový okruh ve Vysokém Mýtě, minigolf, bowling, koupaliště či využít nevšedních aktivit jako je létání, horolezectví a sportovní rybolov. I milovníci kulturních zážitků si zde přijdou na své při návštěvě nejrůznějších akcí a zejména hudebních festivalů. V zimním období je v blízkosti lyžařský areál, vyhlášené běžkařské tratě a krytý bazén.

Doporučená trasa auto: Z Litomyšle směr Česká Třebová, po 1 km na vedlejší silnice směr Pazucha, pak po 1 km se na levé straně nachází Penzion Jízdárna Suchá

Dostupnost střediska:


Centrum název: Litomyšl (2 mk)

Vlaková zastávka název: Litomyšl (2 km)

Autobusové nádraží název: Litomyšl (2 km)


Vlakové nádraží název: Litomyšl (2 km)

Obchod: Litomyšl (2 km)

Stravování:


Restaurace popis: Možnost rychlého občerstvení v nekuřácké restauraci s letní terasou. Krásný výhed do ohrad - kapacita 40 míst, letní terasa. Možnost snídně v ceně 50,- Kč.

Restaurace: otevřeno denně od 9.00 – 21.30 hod (počet míst 40)

Služby:Sportovní možnosti:
Minigolf (2 km), Bowling (2 km), Stolní tenis (2 km), Půjčovna kol (2 km), Sportovní hala (2 km), Tělocvična (2 km), Fittness (2 km), Tenisová hala (2 km), Tenisové kurty (2 km), Jízda na koni (v místě), Squash (2 km), Hotelový lyžařský vlek (2 km), Bazén venkovní (2 km), Bazén venkovní vyhřívaný (2 km), Bazén krytý (10 km), Bazén krytý vyhřívaný (10 km), Sauna (2 km), Kuželky (2 km), Volejbalové hřiště (2 km), Fotbalové hřiště (2 km), Hokejový stadion (2 km), Inlain dráha (10 km), Plážový volejbal (2 km), Střelnice (2 km), Billiard (2 km), Lyžařská škola (10 km), Elektronické šipky (2 km), Solárium (2 km), Středisko zimních sportů (10 km), Lyžařský vlek (10 km), Půjčovna lyží (10 km), Půjčovna sportovního vybavení (2 km), Whirpool (10 km)
V místě - jízda na koni, jezdecká škola, jezdecké kurzy, víkendové pobyty s jízdou na koni. Jezdecký výcvik pro začínající i pokročilé, pro děti i dospělé. Základy drezurního, skokového a voltižního ježdění. Skokový výcvik i pro náročné. Pro aktivní odpočinek je zde pestrá nabídka značených turistických stezek a cyklostezek. Můžete také navštívit motokárový okruh ve Vysokém Mýtě, minigolf, bowling, koupaliště či využít nevšedních aktivit jako je létání, horolezectví a sportovní rybolov. V zimním období je v blízkosti lyžařský areál, vyhlášené běžkařské tratě a v Litomyšli nový krytý bazén.

Konferenční kapacity:

zasedací místnost č. 1 (počet míst 15)

Ceník ubytování:
Měna: EUR

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování a turistické poplatky za 1 osobu /noc

Fotogalerie (11):


Penzion Jízdárna SucháPenzion Jízdárna SucháPenzion Jízdárna Suchá
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com