sdílet Penzion Hippoclub na Facebooku
Penzion Hippoclub česká verze  Penzion Hippoclub slovenská verzia  Penzion Hippoclub english version  Penzion Hippoclub deutsch version

Penzion Hippoclub Liptovská Sielnica, Liptovská Sielnica Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Penzion HippoClub Liptovská Sielnica Liptovská Mara - ubytování na Liptovské Maře Liptov..


Penzion HippoClub se nachází v nádherném prostředí Liptova v obci Liptovská Sielnica. Útulný penzion ve stylu jezdeckého sportu nabízí 7 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky, se samostatnou sprchou a sociálním zařízením. Pokoje jsou vybaveny televizorem, přípojkou na internet a chladicím boxem. V přízemí se nachází bar a wellness s finskou saunou a vířivým bazénem.

Útulné prostředí s přátelskou atmosférou je ideálním místem pro aktivní odpočinek, relaxaci, příjemné chvíle s rodinou a zároveň místo pro firemní akce, obchodní setkání a rodinné oslavy.

Penzion Hippoclub je v blízkosti jezdeckého areálu, kde pro zájemce celoročně poskytujeme možnost ježdění na koni na vnějším kolbišti nebo v kryté jízdárně, projížďky na koni do přírody, kurzy ježdění pro začátečníky i pokročilé.

Výhodná poloha penzionu nabízí mnoho možností aktivního odpočinku a všestranné realizace. V blízkosti se nacházejí termální koupaliště Aquapark Tatralandia, Thermal park Bešenová, vodní nádrž Liptovská Mara, zimní lyžařské středisko Jasná, Ski park Ružomberok, Zverovka - Spálená dolina a velmi dobré podmínky pro turistiku.

Služby - Penzion Hippoclub - ubytování: Penzion Hippoclub nabízí 7 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky, se samostatnou sprchou a sociálním zařízením. Pokoje jsou vybaveny přípojkou na internet, televizorem a chladicím boxem. Hosté si mohou posedět v baru s třístranným krbem.

Penzion Hippoclub - Wellness: Finská sauna uvolňuje tělo i duši, nervové napětí, přináší fyzickou i psychickou relaxaci. Pomáhá posilovat krevní oběh, zkvalitňuje činnost srdce, posiluje imunitní systém, oživuje pleť. Vířivý bazén:

Teplá voda společně s nadnášením a tlakem proudící vody vytváří omlazující a zároveň léčivý pocit. Masáž tvořena smícháním teplé vody a vzduchových bublin ve speciálních tryskách, pomáhá uvolnit se a cítit se mnohem lépe.

Penzion Hippoclub - Školení, rodinné oslavy: Útulné prostředí je ideálním místem pro školení, firemní akce, obchodní setkání a rodinné oslavy do 20 lidi.

Penzion Hippoclub - Jízda na koni: Pro hosty nabízíme možnost ježdění na koni. V těsné blízkosti penzionu je kolbišti o velikosti 60 x 20 m, krytá jízdárna a nádherná příroda. Pro zájemce poskytujeme kurzy ježdění. Pro majitele koní poskytujeme moderní prostory pro ustájení jezdeckých koní. Součástí jezdeckého areálu jsou rozsáhlé a udržovány výběhy.

Typy pokojů
přistýlka
6

Vybavení pokojů: pokoje s balkonem, koupelna se sprchou, WC na pokoji, lednice, TV, připojeni internetu

Základní informace: nekuřácké místnosti, parkovací plocha v areálu, Internetové připojení k dispozici, bar, restaurace

Počet podlaží: 1

Tipy na výlet: Turistika - Prosiecka dolina, Kvačianska dolina, Žiarska dolina, Demanovská jaskyňa Slobody, Demanovská ľadová jaskyňa, Aquapark Tatralandia, Therm Park Bešeňová, Archeoskazen Havránok, Skanzen Vlkolínec, Múzeum Liptovskej dediny v Pribyline

Dostupnost střediska:


Autobusové nádraží název: Lipt. Mikuláš (13 km)


Vlakové nádraží název: Lipt. Mikuláš (13 km)

Obchod: Liptovská sielnica (400 m)

Stravování:


Restaurace popis: Stravování v restauraci a možnost občerstvení v baru.

Služby:Sportovní možnosti:
Bowling (13 km), Sportovní hala (6 km), Fittness (13 km), Tenisové kurty (13 km), Jízda na koni , Squash (13 km), Sauna, Fotbalové hřiště (1 km), Hokejový stadion (13 km), Vodní Sporty (500 m), Lyžařská škola (20 km), Středisko zimních sportů, Lyžařský vlek, Půjčovna lyží, Běžkařské trasy, Půjčovna rybářských potřeb, Whirpool
Lyžařské střediska:

Jasná - Nízké Tatry: V současnosti největší slovenské lyžařské středisko. Jasná je rozdělena na Chopok sever a Chopok jih. Lyžařské středisko je vzdáleno 25 min. cesty autem od penzionu. 31 km sjezdovek - 22 km na severu a 9 km na jihu Chopku všech stupňů obtížností 2 km sjezdovek je osvětlených, s možností večerního lyžování celková přepravní kapacita severní a jižní strany je 20 985 osob za hodinu obtížnost: lehká, střední, těžká

Ski Park Ružomberok: Moderní lyžařské středisko Ski Park Ružomberok, které leží nad městem Ružomberok nabízí návštěvníkům bohaté sportovní vyžití zejména během zimní sezóny. Lyžařské středisko je vzdáleno 25 min. cesty autem od penzionu. 12 km sjezdových tratí, nejdelší trať měří 3900 m, umělé zasněžování, celková přepravní kapacita 8500 osob za hodinu, 8 místná kabinková lanovka, 4 sedačková lanovka, 2 lyžařské vleky, 4 vleky pro začátečníky a děti, obtížnost: lehká, střední, těžká

Spálená dolina - Zuberec: Lyžařské středisko Zverovka - Spálená poskytuje optimální podmínky pro všechny kategorie lyžařů i snowboardistů. Kratší vleky (400 m a 850 m) jsou určeny pro začátečníky a děti, k dispozici je i 1500 m dlouhá sedačková lanová dráha.
Lyžařské středisko je vzdáleno 30 min. cesty autem od penzionu.

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datumpřistýlkaza osobu
1.1-31.121022 - 25


Měna: EUR

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování a turistické poplatky za 1 osobu /noc
Sleva / poplatky: * Ceny jsou uvedeny za ubytování pro 1 osobu. * Při ubytování 1 osoby v 2-lůžkovém pokoji účtujeme příplatek 70% k ceně * Dítě do 3 let bez nároku na lůžko nebo přistýlku zdarma * Zapůjčení dětské postýlky za jednorázový poplatek 8 € * Jednorázový poplatek za domácí zvíře 8 € * Místní poplatek (není v ceně ubytování) 0.70 €

Fotogalerie (15):


Penzion HippoclubPenzion HippoclubPenzion Hippoclub
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com