Penzion Hippoclub Liptovská Sielnica, Liptovská Sielnica Ubytování

Penzion Hippoclub česká verze  Penzion Hippoclub slovenská verzia  Penzion Hippoclub english version  Penzion Hippoclub deutsch version
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Penzion Hippoclub
Název: sdílet Penzion Hippoclub na Facebooku Penzion Hippoclub
Ulice: č. 176
Město: Liptovská Sielnica
PSČ: 032 23
Okres: Liptovský Mikuláš
Kraj: Žilinský
Hory / Region: Vysoké Tatry
Stát: Slovensko
Kapacita:
Typ: Penzion
Počet hvězdiček: 3
Počet podlaží: 1
Cena od: 18,50 EUR

ukázat na mapě     E-mail: penzion-hippoclub-liptovska-sielnica@penzion-hotel.cz

Popis:


Penzión HippoClub Liptovská Sielnica č. 176, ubytování v penzionu HippoClub, Liptovská Sielnica ubytování v penzionu HippoClub, region Liptov dovolená:


Penzion HippoClub se nachází v nádherném prostředí Liptova v obci Liptovská Sielnica. Útulný penzion ve stylu jezdeckého sportu nabízí 7 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky, se samostatnou sprchou a sociálním zařízením. Pokoje jsou vybaveny televizorem, přípojkou na internet a chladicím boxem. V přízemí se nachází bar a wellness s finskou saunou a vířivým bazénem.


Útulné prostředí s přátelskou atmosférou je ideálním místem pro aktivní odpočinek, relaxaci, příjemné chvíle s rodinou a zároveň místo pro firemní akce, obchodní setkání a rodinné oslavy.

Penzion Hippoclub je v blízkosti jezdeckého areálu, kde pro zájemce celoročně poskytujeme možnost ježdění na koni na vnějším kolbišti nebo v kryté jízdárně, projížďky na koni do přírody, kurzy ježdění pro začátečníky i pokročilé.

Výhodná poloha penzionu nabízí mnoho možností aktivního odpočinku a všestranné realizace. V blízkosti se nacházejí termální koupaliště Aquapark Tatralandia, Thermal park Bešenová, vodní nádrž Liptovská Mara, zimní lyžařské středisko Jasná, Ski park Ružomberok, Zverovka - Spálená dolina a velmi dobré podmínky pro turistiku.

Služby - Penzion Hippoclub - ubytování: Penzion Hippoclub nabízí 7 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky, se samostatnou sprchou a sociálním zařízením. Pokoje jsou vybaveny přípojkou na internet, televizorem a chladicím boxem. Hosté si mohou posedět v baru s třístranným krbem.

Penzion Hippoclub - Wellness: Finská sauna uvolňuje tělo i duši, nervové napětí, přináší fyzickou i psychickou relaxaci. Pomáhá posilovat krevní oběh, zkvalitňuje činnost srdce, posiluje imunitní systém, oživuje pleť. Vířivý bazén:

Teplá voda společně s nadnášením a tlakem proudící vody vytváří omlazující a zároveň léčivý pocit. Masáž tvořena smícháním teplé vody a vzduchových bublin ve speciálních tryskách, pomáhá uvolnit se a cítit se mnohem lépe.

Penzion Hippoclub - Školení, rodinné oslavy: Útulné prostředí je ideálním místem pro školení, firemní akce, obchodní setkání a rodinné oslavy do 20 lidi.

Penzion Hippoclub - Jízda na koni: Pro hosty nabízíme možnost ježdění na koni. V těsné blízkosti penzionu je kolbišti o velikosti 60 x 20 m, krytá jízdárna a nádherná příroda. Pro zájemce poskytujeme kurzy ježdění. Pro majitele koní poskytujeme moderní prostory pro ustájení jezdeckých koní. Součástí jezdeckého areálu jsou rozsáhlé a udržovány výběhy.


Typy pokojů
přistýlka
6

Vybavení pokojů: pokoje s balkonem, koupelna se sprchou, WC na pokoji, lednice, TV, připojeni internetu

Základní informace: nekuřácké místnosti, parkovací plocha v areálu, Internetové připojení k dispozici

Počet podlaží: 1

Tipy na výlet: Turistika - Prosiecka dolina, Kvačianska dolina, Žiarska dolina, Demanovská jaskyňa Slobody, Demanovská ľadová jaskyňa, Aquapark Tatralandia, Therm Park Bešeňová, Archeoskazen Havránok, Skanzen Vlkolínec, Múzeum Liptovskej dediny v Pribyline

Dostupnost střediska:


Autobusové nádraží název: Lipt. Mikuláš (13 km)


Vlakové nádraží název: Lipt. Mikuláš (13 km)

Obchod: Liptovská sielnica (400 m)

Ceník ubytování:
Měna: EUR

Ceny zahrnují:

Stravování:

Služby:Sportovní možnosti:
Bowling (13 km), Sportovní hala (6 km), Fittness (13 km), Tenisové kurty (13 km), Jízda na koni , Squash (13 km), Sauna, Fotbalové hřiště (1 km), Hokejový stadion (13 km), Vodní Sporty (500 m), Lyžařská škola (20 km), Whirpool

Lyžiarské strediská:

Jasná - Nízke Tatry: V súčastnosti najväčšie slovenské lyžiarske stredisko. Jasná je rozdelená na Chopok sever a Chopok juh. Lyžiarske stredisko je vzdialené 25 min. cesty autom od penziónu. 31 km zjazdoviek - 22 km na severe a 9 km na juhu Chopku všetkých stupňov obtiažností 2 km zjazdoviek je osvetlených, s možnosťou večerného lyžovania celková prepravná kapacita severnej a južnej strany je 20 985 osôb za hodinu obtiažnosť: ľahká, stredná, ťažká

Ski Park Ružomberok: Moderné lyžiarske stredisko Ski Park Ružomberok, ktoré leží nad mestom Ružomberok ponúka návštevníkom bohaté športové vyžitie najmä počas zimnej sezóny. Lyžiarske stredisko je vzdialené 25 min. cesty autom od penziónu. 12 km zjazdových tratí, najdlhšia trať meria 3900 m, umelé zasnežovanie, celková prepravná kapacita 8500 osôb za hodinu, 8 miestna kabínková lanovka, 4 sedačková lanovka, 2 lyžiarske vleky, 4 vleky pre začiatočníkov a deti, obtiažnosť: ľahká, stredná, ťažká

Spálená dolina - Zuberec: Lyžiarske stredisko Zverovka - Spálená poskytuje optimálne podmienky pre všetky kategórie lyžiarov ako aj snowboardistov. Kratšie vleky (400 m a 850 m) sú určené pre začiatočníkov a deti, k dispozícií je aj 1500 m dlhá sedačková lanová dráha.
Lyžiarske stredisko je vzdialené 30 min. cesty autom od penziónu.Konferenční kapacity:

Fotogalerie (15):


Penzion HippoclubPenzion HippoclubPenzion Hippoclub
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2019 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com