sdílet Penzion Falconi na Facebooku
Penzion Falconi česká verze  Penzion Falconi slovenská verzia  Penzion Falconi english version  Penzion Falconi deutsch version

Penzion Falconi Kolín, Kolín Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Penzion Falconi Sokolská 6 ubytování Kolín, Kolín ubytování v penzionu Falconi:


Ubytování Penzion Falconi Kolín: Penzion Falconi je situován v klidné části centra Kolína přibližně 300 m od hlavního Karlova náměstí. Město Kolín leží v úrodné polabské nížině, přibližně 60 kilometrů východně od Prahy a patří mezi nejhezčí města středních Čech.

Penzion Falconi ubytování v Kolíně: Kompletně zrekonstruovaný dům z 30. let 20. století nabízí komfortní a cenově dostupné ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích hotelového typu. Celková ubytovací kapacita je 26 lůžek, možnost přistýlky.

Falconi penzion Kolín ubytování služby: Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním soc. zařízením (sprcha+WC), televizorem a minibarem. Wi-Fi připojení zdarma. Pokoje jsou nekuřácké. Ubytování je bez možnosti stravování. Stravovat se lze v některé z blízkých restaurací.

Kolín penzion ubytování Falconi okolí: Výborná dostupnost vlakových i autobusových spojů, pošty, úřadů, bank, nákupních center, restaurací, služeb, památek atd. Nedaleko penzionu se nachází mnoho sportovních areálů umístěných v lesoparku Borky, ve kterém najdete uklidňující prostředí pro různorodé sportovní aktivity i odpočinek.

Dovolená v Kolíně ubytování penzion Falconi aktivity: Penzion se nachází nedaleko Karlova náměstí, které tvoří historické centrum města s původně gotickou radnicí, která byla přestavěna na sklonku 19. století. Z památek stojí za zhlédnutí Chrám sv. Bartoloměje. Kolínský zámek prochází rozsáhlou rekonstrukcí. Pokud chcete dětem ukázat, jak se vyrábí automobily, vydejte se do automobilky Kolín (minimální věk 10 let). Nedaleko Kolína u obce Křečhoř došlo k jednomu z největších a nejkrvavějších střetnutí sedmileté války - vleklého konfliktu mezi rakouskou císařovnou Marií Terezií a pruským králem Fridrichem II. Od roku 1997 je zde každoročně při příležitosti výročí bitvy u Kolína pořádána velká vzpomínková akce za účasti historických nadšenců z celé Evropy.

Typy pokojů
2 lůžkový
13

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, lednice, TV, DVD, minibar

Základní informace: sekretářské služby, směnárna, nekuřácké místnosti, úschovna cenných předmětů, parkoviště s dohledem kamery, hlídané parkoviště

Dostupnost střediska:


Centrum název: (300 m)

Vlaková zastávka název: (200 m)

Autobusové nádraží název: (800 m)


Vlakové nádraží název: (800 m)

Zastávka MDH: (200 m)

Obchod: (200 m)

Stravování:

Služby:Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkový
1.1-31.12400750


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Fotogalerie (5):


Penzion FalconiPenzion FalconiPenzion Falconi
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com