sdílet Penzion Excalibur na Facebooku
Penzion Excalibur česká verze  Penzion Excalibur slovenská verzia  Penzion Excalibur english version  Penzion Excalibur deutsch version

Penzion Excalibur Moravská Třebová, Moravská Třebová Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Penzion Excalibur Moravská Třebová - ubytování v Moravské Třebové..


Penzion Excalibur se nachází v Moravské Třebové v atraktivním turistickém regionu Východní Čechy. Pension nabízí 8 pokojů s celkovým počtem 17 lůžek. Vybírat si lze z 1 jednolůžkovém pokoji, 5 dvoulůžkových pokojích a 2 vícelůžkových pokojích. Hosté se mohou stravovat v restauraci, která se nachází v objektu penzionu. V penzionu je možné ubytování s domácími mazlíčky bez poplatku. Ubytovaní hosté mohou využít bezdrátové připojení k Wi-Fi zdarma. Ubytovací zařízení nabízí pro své hosty zdarma parkování na parkovišti přímo u penzionu.
 

Penzion Excalibur Pokoje..


Penzion Excalibur nabízí 8 pokojů s celkovým počtem 17 lůžek. Ubytování je možné na 1 jednolůžkovém pokoji, 5 dvoulůžkových pokojích a 2 vícelůžkových pokojích. K internetu se můžete připojit přes bezdrátové připojení Wi-Fi na pokoji zdarma. V budově penzionu není povoleno kouření.
 

Penzion Excalibur v Moravské Třebové - dostupnost..


Parkování vozidel je možné zdarma na parkovišti přímo u budovy penzionu. Autobusová zastávka se nachází ve vzdálenosti 1 000 metrů od penzionu. Vlaková zastávka se nachází ve vzdálenosti 2 kilometry od penzionu. Ve vzdálenosti 4 kilometry od penzionu se nachází letiště.
 

Typy pokojů

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, WI-FI

Základní informace: Informační služba, lékařská služba v dosahu, úschovna jízdních kol, úschovna cenných předmětů, parkovací plocha v areálu, domácím zvířatům vstup povolen, WI-FI, kavárna, bar, venkovní terasa, restaurace, Pokojová služba, Nekuřácké prostředí, vinárna

Platební karty: EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Počet podlaží: 2

Popis okolí: Penzion Excalibur Okolí..

Penzion Excalibur se nachází na pěší zóně v centru Moravské Třebové. Do okresního města Svitavy se lze dostat za přibližně 12 minut autem. K návštěvě tu láká řada historických památek. Turisticky atraktivní je také nedaleká "Smetanova Litomyšl" nebo blízký hrad Bouzov a Svojanov. Velice zajímavé je i místo, jež se nachází jen 3 kilometry od penzionu. Odbrzděné auto, míč nebo naplněná pet lahev na zdejší cestě jedou nebo se kutálí do kopce.

Dostupnost střediska:


Autobusová zastávka název: (1 km)

Vlaková zastávka název: (2 km)

Stravování:


Restaurace popis:  

Penzion Excalibur Gastronomie..


Každé ráno na vás čeká snídaně, která je součástí ceny ubytování. Penzion Excalibur nabízí služby vlastní restaurace přímo v objektu penzionu.
 

Služby:Sportovní možnosti:
Bowling (300 m), Půjčovna kol (500 m), Tenisové kurty (1 km), Cyklotrasy

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkový
1.1-31.1290014002100


Měna: Czk

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Fotogalerie (16):


Penzion ExcaliburPenzion ExcaliburPenzion Excalibur
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com