sdílet Penzion Dvůr Obora na Facebooku
Penzion Dvůr Obora česká verze  Penzion Dvůr Obora slovenská verzia  Penzion Dvůr Obora english version  Penzion Dvůr Obora deutsch version

Penzion Dvůr Obora Netolice, Netolice Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Penzion Dvůr Obora Netolice - ubytování jižní čechy...


Penzion Dvůr - Obora - Netolice - Šumava: Podkroví bývalé hospodářské usedlosti, polosamota,3 pokoje se samostatnou sprchou a WC s celkovou kapacitou 10 lůžek, vybavená společná kuchyně,venkovní posezení s grilem,parkovište přímo u objektu, vydatné snídaně... Výhodná poloha v předhůří Šumavy umožňující návštěvy významných turistických lokalit jako jsou zámky,zříceniny,městské památkové rezervace, či přírodních krás,jako jsou rybníky a samozřejmě k tomu přímo vybízející Šumava.Moc také doporu- čujeme rozsáhlou síť cyklostezek.

Penzion Dvůr - Obora - Netolice - Šumava - služby: Základní info Jsme malý rodinný penzion s více než patnáctiletou tradicí nabízející čisté a útulné podkrovní pokoje,dva třílůžkové a jeden čtyřlůžkový,všechny s vlastní sprchou a WC.K dispozici je společná kuchyně s lednicí,sporákem a vybavením.Přímo u penzionu je parkoviště a prostorné posezení s grilem.

Penzion Dvůr - Obora - Netolice - Šumava - poloha: Objekt leží asi 500 metrů od hlavní silnice spojující Prachatice a České Budějovice-přesnější polohu najdete zde. Samozřejmostí je příjemné rodinné prostředí,připravenost kdykoli pomoci s Vašimi problémy a přáními i vydatné venkovské snídaně.Místo a okolí je vhodné pro nenáročné procházky do přírody a slouží i jako dobrá základna a výchozí pozice pro Vaše výlety na kolech či s autem.

Typy pokojů
3 lůžkový4 lůžkový
34

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji

Základní informace: Informační služba, parkovací plocha v areálu

Platební karty: American Express, EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Popis okolí: Penzion Dvůr Obora Netolice leží na pomezí roviny jihočeských rybníků a Šumavy, která se od Prachatic táhne až k hranicím s Bavorskem. V okolí najdete velké množství menších i větších rybníků. Pěšky se dostanete k sádkám u Hrbova, kde je možno zakoupit ryby právě vylovené, autem se pak dá během půl hodiny dojet k velkým a známým jihočeským rybníkům - Svět, Rožmberk, Dehtář. Některé rybníky jsou kromě rybaření vhodné i ke koupání, rádi Vám o nich povíme.

Pro zájemce o sjíždění nejrůznějších řek je asi nejdostupnější Vltava. Milovníkům panenské Šumavy doporučujeme půjčit si loďku v Lenoře na Soumarském mostě a jet meandry volně plynoucí Vltavy do Nové Pece, kde se Vltava vlévá do vodní nádrže Lipno. Komerčnější a pro větší skupiny vhodnější bude některá z variant, které nabízí půjčovny loděk v Českém Krumlově nebo Vyšším Brodě. Vše se dá většinou domluvit tak, že si v nějakém místě půjčíte loďku a na to samé místo - tedy k autu - Vás opět dovezou.

Pestrou paletu možností nabízí také vodní nádrž Lipno. Na mnoha místech je možnost zapůjčit si kromě loděk a šlapadel také wind surfy případně wake boardy, v posledních letech je na Lipně také velmi oblíbený kiting, hlavně kvůli ideálním povětrnostním podmínkám. Nejschůdnější cesta k těmto adrenalinovým zážitkům bude určitě přes nějakou z půjčoven v Nové Peci, Černé v Pošumaví, Frymburku nebo Horní Plané. Na těchto místech také funguje poměrně sofistikovaná síť přívozů, která Vám mnohdy ušetří cenné kilometry a dostane Vás do míst, na která byste se s autem těžko dostávali.

Pro vyznavače aquaparků a koupališť bude určitě nejlepší navštívit aquapark v obci Hluboká, nebo přírodní městské koupaliště v Prachaticích, rádi bychom ale opět doporučili rybníky v okolí, které Vám zvláště v létě k večeru poskytnou klid, romantiku a v mnohých případech i daleko hygieničtější podmínky než v komerčních koupalištích.

A pro milovníky pramenité, čisté a zdravé vody doporučujeme výlet do Novohradských hor, ať už do obce Hojná nebo Dobrá voda. Okolí je skutečně nádherné, rakouských lesu vane čistý vzduch a prostředí je i nyní vyhledávané pro svůj klid i přírodní scenérie tvořené zvětralými balvany vytvarované do bizarních tvarů. Při toulkách v čistém a zdravém prostředí Novohradských hor Vás určitě - zvláště na podzim - v této oblasti překvapí neskutečné množství hub.

Dostupnost střediska:

Stravování:


Restaurace popis: Vaření je možné v zařízených kuchyních. Kuchyně jsou vybaveny dostatkem nádobí, na pokojích jsou lednice, rychlovarné konvice, sporáky, trouby, mikrovlnné trouby.

Služby:Sportovní možnosti:
Cyklotrasy

Kongresové služby:
Úschovna cenných předmětů

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýapartmánapartmán
5.1-20.12120015001800 (4 osoby / person)2100 (5 osoby / person)
21.12-4.11500180021002400


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc
Sleva / poplatky: Ceny jsou konečné, neplatí se žádné další jiné taxy ani poplatky. Ceny jsou bez snídaní, snídaně ani žádnou jinou stravu neposkytujeme. Parkování, WiFi internet, úschova kol, gril, dětské postýlky a jídelní stoličky - zdarma. Psy po domluvě rádi ubytujeme - za poplatek 100 Kč/noc a pouze v pokojích Standard. V období 1.6. - 30.9. je minimální délka pobytu 7 dní, zbývající termíny je možno domlouvat i kratší termíny.

Fotogalerie (9):


Penzion Dvůr OboraPenzion Dvůr OboraPenzion Dvůr Obora
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com