Penzion Dvůr Obora Netolice, Netolice Ubytování

Penzion Dvůr Obora česká verze  Penzion Dvůr Obora slovenská verzia  Penzion Dvůr Obora english version  Penzion Dvůr Obora deutsch version
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Penzion Dvůr Obora
Název: sdílet Penzion Dvůr Obora na Facebooku Penzion Dvůr Obora
Ulice: Obora 9
Město: Netolice
PSČ: 384 11
Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský kraj
Hory / Region: Šumava a Český Les
Stát: Česká republika
Kapacita: 10
Typ: Penzion
Počet hvězdiček: 3
Cena od: 1200 CZK

ukázat na mapě    E-mail: penzion-dvur-obora-netolice@penzion-hotel.cz

Popis:


Penzion Dvůr Obora Netolice - ubytování jižní čechy...


Penzion Dvůr - Obora - Netolice - Šumava: Podkroví bývalé hospodářské usedlosti, polosamota,3 pokoje se samostatnou sprchou a WC s celkovou kapacitou 10 lůžek, vybavená společná kuchyně,venkovní posezení s grilem,parkovište přímo u objektu, vydatné snídaně... Výhodná poloha v předhůří Šumavy umožňující návštěvy významných turistických lokalit jako jsou zámky,zříceniny,městské památkové rezervace, či přírodních krás,jako jsou rybníky a samozřejmě k tomu přímo vybízející Šumava.Moc také doporu- čujeme rozsáhlou síť cyklostezek.

Penzion Dvůr - Obora - Netolice - Šumava - služby: Základní info Jsme malý rodinný penzion s více než patnáctiletou tradicí nabízející čisté a útulné podkrovní pokoje,dva třílůžkové a jeden čtyřlůžkový,všechny s vlastní sprchou a WC.K dispozici je společná kuchyně s lednicí,sporákem a vybavením.Přímo u penzionu je parkoviště a prostorné posezení s grilem.

Penzion Dvůr - Obora - Netolice - Šumava - poloha: Objekt leží asi 500 metrů od hlavní silnice spojující Prachatice a České Budějovice-přesnější polohu najdete zde. Samozřejmostí je příjemné rodinné prostředí,připravenost kdykoli pomoci s Vašimi problémy a přáními i vydatné venkovské snídaně.Místo a okolí je vhodné pro nenáročné procházky do přírody a slouží i jako dobrá základna a výchozí pozice pro Vaše výlety na kolech či s autem.

Typy pokojů
3 lůžkový4 lůžkový
34

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji

Základní informace: Informační služba, parkovací plocha v areálu

Platební karty: American Express, EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Popis okolí: Penzion Dvůr Obora Netolice leží na pomezí roviny jihočeských rybníků a Šumavy, která se od Prachatic táhne až k hranicím s Bavorskem. V okolí najdete velké množství menších i větších rybníků. Pěšky se dostanete k sádkám u Hrbova, kde je možno zakoupit ryby právě vylovené, autem se pak dá během půl hodiny dojet k velkým a známým jihočeským rybníkům - Svět, Rožmberk, Dehtář. Některé rybníky jsou kromě rybaření vhodné i ke koupání, rádi Vám o nich povíme.

Pro zájemce o sjíždění nejrůznějších řek je asi nejdostupnější Vltava. Milovníkům panenské Šumavy doporučujeme půjčit si loďku v Lenoře na Soumarském mostě a jet meandry volně plynoucí Vltavy do Nové Pece, kde se Vltava vlévá do vodní nádrže Lipno. Komerčnější a pro větší skupiny vhodnější bude některá z variant, které nabízí půjčovny loděk v Českém Krumlově nebo Vyšším Brodě. Vše se dá většinou domluvit tak, že si v nějakém místě půjčíte loďku a na to samé místo - tedy k autu - Vás opět dovezou.

Pestrou paletu možností nabízí také vodní nádrž Lipno. Na mnoha místech je možnost zapůjčit si kromě loděk a šlapadel také wind surfy případně wake boardy, v posledních letech je na Lipně také velmi oblíbený kiting, hlavně kvůli ideálním povětrnostním podmínkám. Nejschůdnější cesta k těmto adrenalinovým zážitkům bude určitě přes nějakou z půjčoven v Nové Peci, Černé v Pošumaví, Frymburku nebo Horní Plané. Na těchto místech také funguje poměrně sofistikovaná síť přívozů, která Vám mnohdy ušetří cenné kilometry a dostane Vás do míst, na která byste se s autem těžko dostávali.

Pro vyznavače aquaparků a koupališť bude určitě nejlepší navštívit aquapark v obci Hluboká, nebo přírodní městské koupaliště v Prachaticích, rádi bychom ale opět doporučili rybníky v okolí, které Vám zvláště v létě k večeru poskytnou klid, romantiku a v mnohých případech i daleko hygieničtější podmínky než v komerčních koupalištích.

A pro milovníky pramenité, čisté a zdravé vody doporučujeme výlet do Novohradských hor, ať už do obce Hojná nebo Dobrá voda. Okolí je skutečně nádherné, rakouských lesu vane čistý vzduch a prostředí je i nyní vyhledávané pro svůj klid i přírodní scenérie tvořené zvětralými balvany vytvarované do bizarních tvarů. Při toulkách v čistém a zdravém prostředí Novohradských hor Vás určitě - zvláště na podzim - v této oblasti překvapí neskutečné množství hub.

Dostupnost střediska:

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýapartmánapartmán
5.1-20.12120015001800 (4 osoby / person)2100 (5 osoby / person)
21.12-4.11500180021002400


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc
Sleva / poplatky: Ceny jsou konečné, neplatí se žádné další jiné taxy ani poplatky. Ceny jsou bez snídaní, snídaně ani žádnou jinou stravu neposkytujeme. Parkování, WiFi internet, úschova kol, gril, dětské postýlky a jídelní stoličky - zdarma. Psy po domluvě rádi ubytujeme - za poplatek 100 Kč/noc a pouze v pokojích Standard. V období 1.6. - 30.9. je minimální délka pobytu 7 dní, zbývající termíny je možno domlouvat i kratší termíny.

Stravování:


Restaurace popis: Vaření je možné v zařízených kuchyních. Kuchyně jsou vybaveny dostatkem nádobí, na pokojích jsou lednice, rychlovarné konvice, sporáky, trouby, mikrovlnné trouby.

Služby:Sportovní možnosti:
Cyklotrasy

Kongresové služby:
Úschovna cenných předmětů

Konferenční kapacity:

Fotogalerie (9):


Penzion Dvůr OboraPenzion Dvůr OboraPenzion Dvůr Obora
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2021 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com