sdílet Penzion Dvorce na Facebooku
Penzion Dvorce česká verze  Penzion Dvorce slovenská verzia  Penzion Dvorce english version  Penzion Dvorce deutsch version

Penzion Dvorce Třeboň, Třeboň Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Penzion Dvorce Břilice Třeboň - ubytování v Třeboňi...


Dvorce se nacházejí v Chráněné krajinné oblasti Třeboňsko (zahrnující 700km2 při hranici s Rakouskem a která byla zařazena do systému biosferických rezervací UNESCO, protkané sítí cyklistických tras) a leží cca 2 km západně od historické Třeboně - nedaleko dopravní spojnice na České Budějovice. Asi 300m od nás se nachází druhý český největší rybník - Svět, okolo kterého vede naučná stezka pro pěší i cyklisty.

Penzion Dvorce - ubytování Třeboň: K ubytování je pro hosty připraveno okolo 35 lůžek ve dvou a třílůžkových pokojích, nebo v apartmánech pro čtyřčlennou rodinu, skládající se ze dvou pokojů se společným sociálem. Pokoje jsou v nově renovované části statku a v podkroví, které si často vyžádalo atypické řešení, a tak nikoho nemůžou překvapit dřevěné mlynářské schody, nebo bubnování deště na střechu. Vše včetně nábytku je ze dřeva a opraveno pouze přírodními neškodnými materiály, což je jeden z důvodů proč zde zachováváme nekuřácké prostředí. Z většiny oken je vidět na přilehlý rybníček Habr, plný šplouchajících kaprů a kuňkajících žab a za kterým se leskne hladina Světa. Zbylá okna, jsou do dvora, kterému dominuje bývalý lihovarský komín s pravidelně se vracejícími čápy...  Za zmínku možná také stojí naše pitná voda, pocházející z místního vrtu, která je sice hodně železitá, ale z hlediska obsahu dusičnanů s velkou rezervou splňuje podmínky kojenecké vody.

Typy pokojů

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, telefon, připojeni internetu

Základní informace: bezbariérový přístup, Informační služba, parkovací plocha v areálu, venkovní terasa, restaurace

Tipy na výlet: Navštivte město Třeboň, které je od našeho penzionu vdálené 1,5 km. Památky Třeboně jsou krásné a jejich historie je velmi zajímavá.

Jindřichův Hradec je vzdálený 28 km od našeho penzionu a naleznete zde zámek a hrad, který je třetím největším hradním a zámecký komplexem v České republice. Nabízí tři prohlídkové trasy a návštěvu vyhlídky z Černé věže. Prohlídka každé z tras trvá přibližně 50 minut.

České Budějovice Město vzdálené 18 kilometrů od penzionu nabízí skvělé vyžití jak pro děti, tak pro dospělé. Pokud není vhodné počasí na výlety venku, České Budějovice nabízí spoustu atrakcí v interiéru, které nadchnou všechny členy rodiny.

Telč Město vzdálené 60 km jehož historické jádro patří k nejcennějším městským památkovým rezervacím na Moravě. V roce 1992 bylo zapsáno na Seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Hluboká nad Vltavou 30 km vzdálená Hluboká nad Vltavou láká návštěvníky města novogotickým zámkem Hluboká. Kromě zámku se v Hluboké nacházejí i další atraktivní cíle jako jsou: Zoo Ohrada, golfové hřiště, Knížecí dvůr, Alšova jihočeská galerie a jeden z nejkomplexnějších sportovně relaxačních areálů.

Český Krumlov Město 45 km vzdálené od penzionu je nejvýznamnější cílovou destinací zahraničních turistů. Zámek Český Krumlov je po Pražském hradě druhý nejrozsáhlejší zámecký areál v ČR a v roce 1992 byl spolu s celým městem zařazen na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví – UNESCO.

Dačice Město ležící 12 km jižně od Telče na Moravské Dyji a 62 km vzdálené od penzionu Dvorce. Město, ve kterém se nachází mnoho památek a jedna zajímavost, kterou je žulový pomník kostky cukru. Roku 1841 byl v Dačicích vyroben J. K. Radem první kostkový cukr na světě.

Nové Hrady Město v Novohradských horách poblíž hranic s Rakouskem vzdálené 30 km od penzionu, které nabízí mnoho krásných míst a památek, které stojí za to navštívit.

Dostupnost střediska:

Stravování:


Restaurace popis: Restaurace penzionu Dvorce je otevřena nejen pro hosty, kteří u nás bydlí, ale také pro hosty jen projíždějící. K rannímu pohoštění chystáme kávu, výběr čajů, kakao, mléko, ovocné džusy a čerstvé pečivo.  Dále je na výběr šunka, domácí salám z BIO hovězího masa, sýry, domácí párky z BIO hovězího masa, vejce, paštika, džemy, medy, musli, domácí koláče a ráno čerstvě pečené lívance s cukrem a skořicí nebo džemy. Snídani si můžete vychutnat na břehu našeho rybníčka pod krytou pergolou.

Součástí penzionu je také restaurace s domácí kuchyní, kde kuchař František připravuje dobroty z našeho hovězího, drůbeže a ryb z našich rybníků. Od jara zde naleznete vzorový jídelní lístek, na nabídku letního grilování a rautů o které je velký zájem, se můžete podívat v sekci zážitky/kulinářské, na nabídku nápojů v sekci zážitky/opojné.

Pokud víte, že máte mezi sebou vegetariána, vegana nebo někoho s alergií třeba na ořechy nebo s jinou dietou, dejte nám to prosím vědět, rádi se přizpůsobíme jeho potřebám.

Restaurace: (počet míst 50)

Služby:Kongresové služby:
Telefon, TV, Úschovna cenných předmětů, Flipchart, Wifi

Nabízíme školicí místnosti a prostory pro jednání a společenská setkání. Připravíme pro vás program na míru včetně celodenního pohoštění a večerních programů.

Penzion Dvorce je obklopený rozlehlými loukami, pastvinami a rybníky. Areál má také vlastní soukromé letiště, z kterého vám rádi zajistíme vyhlídkové lety nad Třeboní. Přímo před penzionem je rybníček Habr, ve kterém si můžete zachytat ryby. Cca 200 m od penzionu se nachází golfové cvičiště, které se postupně mění na golfové hřiště. Vstupné je zdarma, zapůjčení golfových holí a míčku zajistíme.

Kousek od penzionu najdete také rybník Svět, po kterém v letních měsících pluje výletní loď. Vedle golfového hřiště a rybníka Svět se nacházejí lázně Aurora s Aquaparkem a wellness centrem.

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datumza osobu
2.1-31.12650 - 750


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za 1 osobu /noc
Sleva / poplatky: Zapůjčení dětské postýlky - zdarma Ubytování psa* - 100 Czk / pes / noc Dítě do 6 let - 40% sleva Dítě do 10 let - 30% sleva Ceny ubytování jsou včetně lázeňského a ubytovacího poplatku a snídaně švédským stolem. Ceny jsou uvedené včetně DPH.

Fotogalerie (24):


Penzion DvorcePenzion DvorcePenzion Dvorce
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com