sdílet Penzion Babička na Facebooku
Penzion Babička česká verze  Penzion Babička slovenská verzia  Penzion Babička english version  Penzion Babička deutsch version

Penzion Babička Trojanovice, Trojanovice Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Penzion Babička Trojanovice - Beskydy ubytování v Trojanovicích...


Pohoří Moravskoslezských Beskyd se svými klimatickými a terénními podmínkami patří k vyhledávaným turistickým oblastem v České republice. Kroky návštěvníků v této chráněné krajinné oblasti nejčastěji směřují k Pustevnám a Radhošti, s legendární sochou slovanského boha Radegasta.. Na úpatí Radhoště se nachází obec Trojanovice, odkud jsou turisté přepravováni k vrcholům Beskyd lanovou dráhou.

A právě zde Vám chce nabídnout své služby útulný penzion Babička. Je v blízkosti lanové dráhy (500m), lehce dostupný a přitom v krásném horském prostředí. Penzion Babička nabízí ubytování pro 2 - 18 osob v 5-ti pokojích. Také ubytování pro jednotlivce. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení a barevnou televizi. Hosté mají možnost vlastního vaření a stravování ve vybavené kuchyni se společenskou místností. 

Penzion Babička je uzpůsoben k hromadné i individuální rekreaci. Svou dovolenou zde mohou strávit rodiny s dětmi, skupiny přátel, sportovní kluby i školní mládež. 

Ceník ubytování

  noc/os noc/os s využitím kuchyně a spol. místnosti
Dospělí 400 Kč 440 Kč
Děti do 12-ti let sleva 300 Kč  bez doplatku
Děti do tří let zdarma bez nároku na lůžko ( max. 1 dítě na jeden pokoj)
   Ceny na 7 nocí .
Pokoj 2 lůžkový 4900 Kč / týdenní pobyt
Pokoj 3 lůžkový 6900 Kč / týdenní pobyt
Pokoj 4 lůžkový 8900 Kč / týdenní pobyt 
Pokoj 5 lůžkovýapartmán 9900 Kč / týdenní pobyt 
 Pokoj 5 lůžkový 10500 Kč / týdenní pobyt 
Rekreační poplatek Dospělý 20,-Kč/osoba/den

Pronájem  celého objektu / max. 18 osob / 7 nocí / 35 000,-Kč, ( cena 278,-Kč/lůžko/noc., bez využití kuchyně)
( letní a jarní prázdniny)
Pronájem  celého objektu / max. 18 osob / 7 nocí / 25 000,-Kč,
 ( cena 199,-Kč/lůžko/noc., bez využití kuchyně)
( mimo sezónu )

Parkování u objektu zdarma.
K pobytu se doplácí 20 Kč nad 18 let/noc při využití kuchyně pro hosty.Typy pokojů
2 lůžkový3 lůžkový5 lůžkovýapartmán
1212/2,2/3

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, společná plně zařízená kuchyně, plně zařízená kuchyně, umyvadlo na pokoji, varná konvice, WI-FI, WI-FI zdarma v celém hotelu, Vířivka

Základní informace: Informační služba, lékařská služba v dosahu, úschovna jízdních kol, nekuřácké místnosti, parkovací plocha v areálu, WI-FI, parkovné zdarma, gril, Místo vyhrazené pro kuřáky, Zahrada, uschovna lyží

Počet podlaží: 3

Nadmořská výška: 620 m

Popis okolí: Nedaleko lanovky na Pustevny cca 15min., Lanové centrum, koloběžková trať, cyklostezky, 10 sjezdových drah, běžecké trasy, Vlašské muzeum v přírodě, hrad Hukvaldy, aquapark Frenštát aj.

Jedno z nejkrásnějších míst, na jaké můžete při putování po Beskydech narazit je horské sedlo Pustevny s dřevěnými stavbami architekta Jurkoviče. Kroky návštěvníků této oblasti Beskyd dále směřují k hoře Radhošť s legendární sochou slovanského boha Radegasta. Snad nejznámější v okolí je Skanzen v Rožnově pod Radhoštěm. Ve Valašském muzeu v přírodě se konají každoročně slavnosti a téměř každý víkend se zde pořádají jarmarky, kulturní vystoupení či výstavy Město Štramberk, jehož historie sahá až do 14. století je pro svou malebnost a unikátní soubor lidové architektury nazýván "Moravským Betlémem". Městu i okolí vévodí zřícenina hradu Štramberk s válcovou věží zvanou "Trúba" a v těsné blízkosti se nachází známá jeskyně Šipka, proslulá nálezem čelisti neandrtálského člověka.

Ve zcela unikátním Technickém muzeu v Kopřivnici je zachycena téměř stopadesátiletá historie automobilky Tatra od doby, kdy byl roku 1897 vyroben první automobil v Rakousku - Hradní zřícenina Hukvaldy je jednou z největších ve střední Evropě a druhou největší na Moravě. Hradní věž skýtá široký rozhled na Moravskou bránu a hřeben Moravskoslezských Beskyd. Lákadlem je také obora s daňky a muflony. S místem je nerozlučně spjato i jméno Leoše Janáčka. Valašské muzeum v přírodě aj.

Dostupnost střediska:


Centrum název: (0,5 m)

Autobusová zastávka název: (0,3)

Vlaková zastávka název: (4 km)

Letiště název: (30 km)

Autobusové nádraží název: (4 km)


Vlakové nádraží název: (4 km)

Zastávka MDH: (0,5 km)

Obchod: (1 km)

Stravování:


Restaurace popis: Stravování: Hostům je k dispozici vybavená kuchyně, kde si mohou připravit vlastní pokrmy a také malý bar, bez obsluhy, kde mohou strávit mnoho příjemných chvil.

Nástup na pobyt v den příjezdu je mezi 15 – 19 hodinou. Objekt nutno uvolnit v den odjezdu do 10 hodin. Mimo sezónu dle dohody před nástupem.

Možnost snídaní a polopenzí (mimo letní prázdniny, Vánoce a Silvestr).

Služby:Sportovní možnosti:
Minigolf (0,5 km), Bowling (0,5 km), Stolní tenis (1 km), Půjčovna kol (0,5 km), Tělocvična (1 km), Fittness (0,2 km), Tenisová hala (3 km), Tenisové kurty (3 km), Jízda na koni (2 km), Hotelový lyžařský vlek (0,5 km), Bazén venkovní (0,0001), Bazén krytý (0,5 km), Sauna (1 km), Kuželky (1 km), Volejbalové hřiště (1 km), Billiard (1 km), Lyžařská škola (0,5 km), Elektronické šipky (1 km), Solárium (1 km), Golf (6 km), Středisko zimních sportů (0,5 km), Lyžařský vlek (0,5 km), Půjčovna lyží (0,3 km), Běžkařské trasy (v místě), Cyklotrasy (v místě), Whirpool (0,5)

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datumza osobu
1.1-31.12320 - 340


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování a turistické poplatky za 1 osobu /noc

Fotogalerie (10):


Penzion BabičkaPenzion BabičkaPenzion Babička
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com