sdílet Lázně Jáchymov Penzion Dagmar na Facebooku
Lázně Jáchymov Penzion Dagmar česká verze  Lázně Jáchymov Penzion Dagmar slovenská verzia  Lázně Jáchymov Penzion Dagmar english version  Lázně Jáchymov Penzion Dagmar deutsch version

Lázně Jáchymov Penzion Dagmar Jáchymov, Jáchymov Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Lázně Jáchymov - Penzion Dagmar - ubytování a léčba v Jáchymově..


Penzion Dagmar je součástí společnosti Léčebné Lázně Jáchymov a.s.: Akciová společnost Léčebné lázně Jáchymov existuje více než 10 let. Je to pouhý zlomek času proti téměř stoleté historii lázní v Jáchymově a proti několika staletím, po která je znám léčebný účinek radonové vody na lidský organismus. Novodobou tradicí pro Lázně Jáchymov je medicínské pojetí lázeňské péče a také vynikající úroveň stravovacích a ubytovacích služeb. Taková tradice zavazuje. Věříme, že získáním prestižního ocenění "Lázeňská společnost roku 2008". Nesporným oceněním kvality a našeho pracovního úsilí jsou pro nás prestižní certifikace: ISO 9001:2000 od německé TUV, kterou jsme získali v roce 2001. V roce 2007 prošly 3 hlavní lázeňské objekty prestižním oceněním EuropespaMed a také MediSpa.

Pension Dagmar spadá recepcí do hotelu Astoria, v létě s recepcí na Astorii, v jiném období bezkontaktní vstup na kód.

Lázně Jáchymov jsou zaměřeny na nemoci pohybového aparátu: zánětlivé: revmatoidní artritidy, Bechtěrevova nemoc atd., degenerativní: artrosy kloubů a páteře, stavy po úrazech a operacích vč. endoprotéz kloubů.

Lázně Jáchymov - Léčba: Hlavní nabídkou hotelu jsou kvalitní léčebné programy. Vybrat si můžete také z doplňkových relaxačních a wellness pobytů. Procedury a cenově výhodné balíčky je možné dokoupit dle volných kapacit na wellness recepci. Procedury jsou dostupné i tělesně postiženým. Poskytujeme nepřetržitou zdravotnickou službu.

Pension Dagmar
je ideálním místem pro turisty, cyklisty nebo lyžaře, kteří ocení rodinnou atmosféru. Nachází se blízkosti léčebného komplexu Curie*** (cca 250 m). Přístup do penzionu je po schodech nebo po silnici vedoucí do kopce.

Pro hosty je připraveno malé wellness se saunou, parní lázní, hydromasážní vanou a odpočinkovou zónou. Příjemné posezení nabízí sluneční terasy. Pension disponuje omezenou kapacitou parkovacích míst za úplatu a bezplatnou úschovnou jízdních kol. Připojení k internetu na pokojích je přes zapůjčený modem za poplatek. Bezplatná bezdrátová síť je k dispozici v restauraci pensionu, kde se hosté stravují.

Pension Dagmar Pokoje: Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou, WC a SAT-TV, lednice. Připojení k internetu - bezplatná bezdrátová síť je k dispozici v celém penzionu. Léčebné procedury jsou poskytovány v Lázeňském centru Agricola nebo v komplexu Curie.

Typy pokojů
2 lůžkový
29

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, připojeni internetu, WI-FI

Základní informace: Informační služba, lékařská služba v dosahu, placený hotelový transport, parkovací plocha v areálu, masážní studio, pedikůra, manikura, Internetové připojení k dispozici, kosmetické studio, restaurace

Platební karty: American Express, Diners Club, JCB, Maestro, Visa

Popis okolí: Pension Dagmar Okolí: Hotel se nachází v Jáchymově, prvních radonových lázních světa. Lázně se proslavily léčbou pomocí radonové vody, jejíž prameny se nachází v dole Svornost na jeho dvanáctém patře, v hloubce 500 m pod zemí.Jáchymov Vám kromě unikátní lázeňské léčby nabízí také bohaté kulturní a sportovní vyžití. Nádherná příroda Krušných hor je protkána řadou turistických a cyklistických tras a v blízkém okolí města se nachází několik lyžařských středisek (Klínovec, Pernink, Boží dar).

Dostupnost střediska:

Lázeňské služby:Popis lázeňského zařízení: Jáchymovské lázně nabízejí unikátní léčbu pohybového aparátu pomocí radonové vody. Léčení pomáhá při:

onemocnění kloubů
periferního nervového systému a páteře
kožních nemocech
vylepšuje stavy u nemocných cukrovkou nebou dnou
zlepšuje stavy po úrazech a operacích
specialisté na léčbu Bechtěrevovy choroby
oběhové ústrojí (některé indikace)


Radonová voda – léčivá energie z nitra Země: To, co z určité lokality dělá lázeňské místo, je konkrétní přírodní léčivý zdroj. Jsou lázně klimatické, lázně s prameny termální minerální vody, lázně slatinné apod. Léčebné lázně Jáchymov a.s. jsou svým přírodním léčivým zdrojem naprosto jedinečné a odlišné. Léčí pomocí radonové vody, která nemá na rozdíl od jiných zdrojů účinky chemické, ale energetické.

Radonová léčba: Pro která onemocnění je radonová léčba vhodná: Radonová léčba je obecně velmi šetrná, nezatěžuje organismus ani tepelně ani po stránce oběhové, nebo acidobazické rovnováhy. Dobře tolerována je i seniory. Je vhodná především pro léčbu chronických onemocnění, postihujících pohybový aparát: zánětem všechna revmatická onemocnění kloubů, měkkých tkání, páteře (př. revmatoidní artritis, psoriatická artritis, systémový lupus, fibromyalgie, Bechtěrevova nemoc) bolestí a ztuhlostí z opotřebení (př. artrózy kloubů a páteře, výhřezy plotének, poškození šlach , vazů a menisků) metabolickou poruchou, osteoporóza, dna, porfyrie, poškozením periferního nervu nebo míšního kořene, (př. neuritidy, neuralgie, periferní obrny, kořenové páteřní syndromy, polyneuropatie, syndromy karpálního tunelu). Dále se jedná o pooperační a poúrazové stavy, vyžadující intenzivní hojení a regeneraci poškozených tkání. Například totální kloubní náhrady, operace páteře nebo plošné jizvy po popáleninách. Dále se jedná o pooperační a poúrazové stavy, vyžadující intenzivní hojení a regeneraci poškozených tkání. Například totální kloubní náhrady, operace páteře nebo plošné jizvy po popáleninách.

Radonová kúra regeneruje stavy s obecnou energetickou disharmonií: vegetativní labilita, neurocirkulační slabost chladné končetiny, snadné kolapsy, zimomřivost, funkční orgánové dysfunkce, klimakterický syndrom, obecně úbytek sil ve vyšším věku, vyčerpanost u náročných povolání, regenerace u vrcholových sportovců, udržení funkčních rezerv organismu u roztroušené sklerózy nebo Parkinsonovy choroby v časném stadiu.

Lázeňské služby: Lázně

Procedury léčení: Pohotovostní lékařská služba, Pitný režim, Oxygenoterapie, Terénní kúry, vycházkové trasy, Lékařská kosmetika, Inhalace, Elektroléčba, Magnetoterapie, Klimatoterapie, Dietoterapie, Plynové injekce, Parafinoterapie, Léčebný tělocvik v bazénu, Léčebný tělocvik, Vířivé koupele, Masáže, Podvodní masáže, Reflexní masáže, Přírodní radonová koupel, Solná jeskyně, Vodoléčba

Vyšetřovací výkony: Vstupní a výstupní lékařské vyšetření, Kontrolní lékařské vyšetření

Přírodní léčivé zdroje: Vody radonové, Klimatoterapie - vysokohorské ovzduší

Léčba nemocí indikace: Oběhové ústrojí, srdce a cév, Pohybové ústrojí, Pooperační, poúrazové stavy a rekondice, Kožní nemoci a popáleninové stavy, Bechtěrevova choroba

Ostatní druhy léčby: Spánek, Relaxační procházky, Klimatoterapie

Stravování:


Restaurace popis: Pension Dagmar: V penzionu DAGMAR je společenská místnost s mikrovlnou troubou a rychlovarnou konvicí.

Služby:Sportovní možnosti:
Sauna, Středisko zimních sportů, Půjčovna lyží, Běžkařské trasy, Cyklotrasy, Whirpool

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýapartmán
1.1-31.121 3009101 060 (Studio)


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za 1 osobu /noc
Sleva / poplatky: Ceny jsou uvedeny v Czk / osoba / noc. Cena nezahrnuje lázeňský poplatek.

Fotogalerie (15):


Lázně Jáchymov Penzion DagmarLázně Jáchymov Penzion DagmarLázně Jáchymov Penzion Dagmar
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com