sdílet Hotel Grand na Facebooku
Hotel Grand česká verze  Hotel Grand slovenská verzia  Hotel Grand english version  Hotel Grand deutsch version

Hotel Grand Český Krumlov, Český Krumlov Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel Grand nám. Svornosti Český Krumlov - ubytování v Českém Krumlově...


Hotel Grand Český Krumlov - Vítá Vás hotel Grand.  Původně středověký dům, po staletí přestavován, byl v letech 2004 až 2005 rekonstruován na moderní a luxusní hotel; při přestavbě se podařilo vkusně a účelně spojit historické prvky s moderním zařízením budovy. Některé ze 14 pokojů nabízejí romantický výhled na zámek nebo náměstí lemované starými domy. Hotel Grand je vhodný zejména pro velmi náročnou klientelu. Rádi zajistíme svatební hostiny, firemní školení, oslavy a servis s tím související. Hotelová restaurace s vynikající českou a mezinárodní kuchyní a zahrádkou do náměstí je Vám denně k dispozici. Náš profesionální tým je zde především pro Vás. Bude nám potěšením, budeme-li schopni splnit Vaše požadavky, a jsme přesvědčeni, že oceníte naše služby na úrovni.

Hotel Grand leží v samém centru města na hlavním náměstí. Historické centrum, jako kulturní památka UNESCO, je jedinečný příklad malého středověkého města, které zůstalo do dnešních dnů takřka neporušené. Jedná o jedno z kulturních center v zemi s množstvím galerií a muzeí. Všechny památky města jsou snadno dostupné pěšky.

Naší prioritou je maximální spokojenost našich hostů, kterým chceme nejen zajistit kvalitní ubytování, ale také je informovat o kulturním dění v Českém Krumlově. Rádi zajistíme vstupenky na různé akce, místo v restauraci, poznávací prohlídky a výlety po Praze a celé České republice.

Prostorné a luxusní pokoje Hotelu Grand: V hotelu je 40 postelí ve 14 prostorných a luxusních pokojích (1 jednolůžkový, 5 dvoulůžkových, 7 třílůžkových pokojů a 1 apartmán). Standardní pokoj je komfortně a honosně vybavený velkým psacím stolem, křesly nebo pohovkou s konferenčním stolkem, televizí se satelitem, rádiem, telefonem s přímou volbou, lednicí s minibarem, luxusní koupelnou a vysoušečem vlasů. Apartmán je nejluxusnější pokoj, vybavený stejně jako standardní pokoj, s prostorným obývacím pokojem s pracovním stolem.Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkovýapartmánpřistýlka
15712

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, telefon, rádio, připojeni internetu, sat, fén

Základní informace: praní a žehlení, směnárna, Informační služba, lékařská služba v dosahu, úschovna cenných předmětů, parkovací plocha v areálu, Internetové připojení k dispozici

Popis okolí: Hotel se nachází přímo v srdci historického města Český Krumlov. Hotel leží v samém centru města na hlavním náměstí.

Tipy na výlet: Český Krumlov - historické centrum, jako kulturní památka UNESCO, je jedinečný příklad malého středověkého města, které zůstalo do dnešních dnů takřka neporušené. Jedná o jedno z kulturních center v zemi s množstvím galerií a muzeí. Všechny památky města jsou snadno dostupné pěšky. Rádi zajistíme vstupenky na různé akce, místo v restauraci, poznávací prohlídky a výlety po Praze a celé České republice.

Dostupnost střediska:

Stravování:


Restaurace popis: přijměte naše pozvání do Grand restaurantu, ve kterém si Vám dovolujeme nabídnout pokrmy české a mezinárodní kuchyně. Naše menu je pečlivým výběrem pokrmů z různých mas, ryb a bezmasých jídel, který je doplněn o neméně bohatou nabídku výběru z českých a světových vín. Náš tým je připraven splnit vaše přání do posledního detailu a vy si tak můžete vychutnat příjemně strávené odpoledne, či večer. Za příznivého počasí a v letních měsících je možné využít romantického posezení na terase, s výhledem na malebné náměstí. Naší prioritou je maximální spokojenost našich hostů, kterým chceme nejen zajistit kvalitní ubytování, ale také je informovat o kulturním dění v Praze. Rádi zajistíme vstupenky na různé akce, místo v restauraci, poznávací prohlídky a výlety po Praze a celé České republice.

Služby:Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkovýapartmánapartmánapartmán
4.1-9.41500180024002800 (Standard Junior Suite)2800 (Deluxe Junior Suite)3500 (Deluxe Apartmán)
10.4-18.10260033003800440048005200
19.10-21.12150018002400280028003500
21.12-3.1260033003800440048005200


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc
Sleva / poplatky: Děti do 3 let ZDARMA, bez nároků na lůžko a stravu. Děti do 10 let v pokoji s rodiči 50% sleva

Fotogalerie (6):


Hotel GrandHotel GrandHotel Grand
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com