sdílet Grand hotel Jaroměř na Facebooku
Grand hotel Jaroměř česká verze  Grand hotel Jaroměř slovenská verzia  Grand hotel Jaroměř english version  Grand hotel Jaroměř deutsch version

Grand hotel Jaroměř Jaroměř, Jaroměř Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Grand hotel JAROMĚŘ - ubytování v JAROMĚŘI..


Grand Hotel Jaroměř naleznete jen cca 350 metrů od sportovní haly. Areál je tvořen hotelem, mexickou restaurací Grande Patria a nonstop Stylle Barem .

Příjemné posezení poskytuje letní zahrádka s grilem. Děti jistě potěší vybavený dětský koutek, který je umístěn v nekuřáckém salonku restaurace. Pohodlné ubytování, vhodné pro rodiny, firmy, dlouhodobé pobyty či skupiny, je připraveno v 15 různě velkých pokojích či dvoupokojových apartmánech.
Řidiči jistě uvítají možnost parkování zdarma přímo u objektu.
 

Grand hotel Jaroměř Pokoje..


Grand Hotel Jaroměř poskytuje pohodlné ubytování v 15 jedno až šestilůžkových pokojích a dvoupokojových apartmánech. Všechny jednotky mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a sociálním zařízením, televizi se satelitním příjmem a bezplatné bezdrátové internetové připojení. Apartmány navíc disponují vybavenou kuchyňkou.

Příjemné posezení poskytuje zahrada s grilem, zahradním nábytkem a dětským hřištěm, ve kterém nechybí trampolína a skluzavka. Hotel je též ideálním místem k pořádání rautů a různých rodinných či firemních akcí.Typy pokojů

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, fén, WI-FI

Základní informace: Informační služba, lékařská služba v dosahu, placený hotelový transport, parkovací plocha v areálu, domácím zvířatům vstup povolen, WI-FI, bar, venkovní terasa, restaurace, Nekuřácké prostředí

Popis okolí:

PENZION EXPANZE JAROMĚŘ Okolí


Město Jaroměř Vám nabízí spoustu možností ke kulturnímu i sportovnímu vyžití. V blízkosti hotelu se nachází koupaliště, zimní stadion a Nová Amerika Golf Resort.

Navštívit zde můžete Městské muzeum, Muzeum magie a Železniční muzeum. Na protějším břehu řeky Metuje se nachází pevnost Josefov, která byla vybudována na rozkaz Františka Josefa II. jako obranná proti pruským nájezdům.

V blízkosti města se rozprostírá vodní nádrž Rozkoš, která nabízí možnost rekreace a provozování vodních sportů.

Tipy na výlet: Cyklotrasy v okolí ubytovacího zařízení seznámí hosty se zajímavými místy okolí. Pro bezpečné uložení jízdních kol je možné využít úschovnu. Hosté si mohou jízdní kolo zapůjčit v půjčovně 500 metrů od penzionu. Milovníci koní si mohou vychutnat projížďky na koních. Děti mohou využít dětské hřiště přímo v objektu penzionu. Během pobytu si můžou hosté zajít třeba do divadla, které je vzdáleno 500 metrů.

Dostupnost střediska:


Autobusové nádraží název: (1 km)


Vlakové nádraží název: (1,5 km)

Zastávka skibus: 150 m

Stravování:


Restaurace popis: Grand hotel Jaroměř Gastronomie: Mexické restauraci Grande Patria se 100 místy a dalšími 30 místy v salonku nabízí chutné stravování výběrem z jídelního lístku. K restauraci patří letní terasa, která v příjemných letních dnech poskytuje posezení při sklence dobrého nápoje či při grilování na lávovém kameni. Příjemné prostředí i velkoplošnou projekci sportovních pořadů nabízí Stylle bar nonstop.

Služby:Sportovní možnosti:
Cyklotrasy, Houbaření, Rybolov

Konferenční kapacity:

salónek č. 1 (počet míst 30)

Ceník ubytování:
Měna: Czk

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Fotogalerie (14):


Grand hotel JaroměřGrand hotel JaroměřGrand hotel Jaroměř
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com