sdílet Apartmány penzion České Budějovice na Facebooku
Apartmány penzion České Budějovice česká verze  Apartmány penzion České Budějovice slovenská verzia  Apartmány penzion České Budějovice english version  Apartmány penzion České Budějovice deutsch version

Apartmány penzion České Budějovice České Budějovice, České Budějovice Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Apartmány penzion České Budějovice - ubytování v Českých Budějovicích...


Apartmány penzion České Budějovice - poloha: Vám nabízí příjemné ubytování v centru Českých Budějovic v ul. Bedřicha Smetany č.61.Vzhledem k tomu, že penzion se nachází v klidné části centra, umožňuje tak svým návštěvníkům vychutnat si pobyt v klidu a soukromí.

A právě proto je od počátku své existence vyhledáván jak návštěvníky hledajícími ubytování na svých služebních cestách, tak turisty, toužícími po klidném zázemí umístěném v centru města.

Apartmány penzion České Budějovice - ubytování: je pro Vás zajištěno ve dvoulůžkových apartmánech s možností dvou přistýlek. Každý apartmán zahrnuje své vlastní sociální zařízení a vybavenou kuchyňku s možností vaření, ve které jsou samozřejmostí lednička, sporák, mikrovlnná trouba, varná konvice, kuchyňské nádobí a jídelní vybavení pro 4 osoby.. Přestože jsou apartmány vybaveny kuchyňkami, můžete využít nabídky naší partnerské restaurace, která je pouhých 100m od penzionu.

Typy pokojů
apartmán
5

Vybavení pokojů: koupelna s vanou, koupelna se sprchou, WC na pokoji, lednice, TV, rádio, připojeni internetu, apartmány s plně zařízenou kuchyní

Základní informace: lékařská služba v dosahu, úschovna jízdních kol, nekuřácké místnosti, parkoviště s dohledem kamery, uzamykatelné parkoviště, Internetové připojení k dispozici, domácím zvířatům vstup povolen

Počet podlaží: 2

Nadmořská výška: 430 m

Popis okolí: V centru města, pět minut od penzionu, máte možnost navštívit unikátní čtvercové náměstí Přemysla Otakara II, jedno z největších v ČR, nebo významnou českobudějovickou dominantu Černou věž ze 16. století, která stojí hned vedle katedrály sv. Mikuláše a je oblíbenou turistickou atrakcí, která je v sezóně zpřístupněna veřejnosti a poskytuje výhled na centrum města i za jeho hranice. Určitě stojí za návštěvu budova Jihočeského muzea, kde můžete shlédnout stálou expozici "Příroda jižních Čech".

Tipy na výlet: Vzhledem k tomu, že České Budějovice leží ve středu pomyslného trojúhelníku turisty nejnavštěvovanějších míst jihočeského regionu, jsou svojí polohou ideálním místem pro vytvoření základny pro výlety do těchto turisticky atraktivních míst, tj. Českého Krumlova(25km), Hluboké nad Vltavou(10km) a Třeboně(25km). Velmi atraktivní je možnost využít příjemné cyklostezky, která vede po celé trase z Č.Budějovic až do zámeckého města Hluboká nad Vltavou podél řeky Vltavy a využít tak malé vzdálenosti Hluboké nad Vltavou (10km) a navštívit toto zámecké město na kolech.

Dostupnost střediska:


Centrum název: (0 m)

Vlaková zastávka název: (800 m)

Letiště název: (5 km)

Autobusové nádraží název: (800 m)


Vlakové nádraží název: (800 m)

Zastávka MDH: (300 m)

Obchod: (100 m)

Stravování:


Restaurace popis: I přes skutečnost, že apartmány jsou vybaveny vlastními kuchyňkami, je možné si po příjezdu do penzionu objednat snídaně na pokoj.

Restaurace: Baarovka (počet míst 60)

Služby:Sportovní možnosti:
Bowling (300 m ), Půjčovna kol, Sportovní hala (500 m ), Fittness (300 m ), Tenisová hala (500 m ), Tenisové kurty (500 m ), Bazén venkovní (500 m ), Bazén krytý (300 m ), Sauna (300 m ), Volejbalové hřiště (600 m ), Fotbalové hřiště (1500 m ), Hokejový stadion (1000 m ), Inlain dráha (1000 m ), Plážový volejbal (800 m ), Střelnice (3000 m ), Billiard (500 m ), Solárium (300 m), Golf (10 km), Středisko zimních sportů (45 km ), Lyžařský vlek (45 km), Půjčovna lyží (3 km), Cyklotrasy (2 km)

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datumpřistýlkaapartmánapartmánapartmán
1.1-31.1380980 (2 osoby/person)680 (1 osoba/person)1740 (4 osob/person)


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za 1 osobu /noc

Fotogalerie (8):


Apartmány penzion České BudějoviceApartmány penzion České BudějoviceApartmány penzion České Budějovice
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com