sdílet Lázně Piešťany hotel Balnea Grand na Facebooku
Lázně Piešťany hotel Balnea Grand česká verze  Lázně Piešťany hotel Balnea Grand slovenská verzia  Lázně Piešťany hotel Balnea Grand english version  Lázně Piešťany hotel Balnea Grand deutsch version

Lázně Piešťany hotel Balnea Grand Piešťany, Piešťany Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Slovenské léčebné lázně Piešťany as. hotel Balnea Grand - ubytování a léčba v Piešťanech..


Hotel Balnea Grand je součástí hotelového komplexu Balnea Grand Splendid, který uzavírá Balneacentrum v severní části Lázeňského ostrova. Je situován v zeleni parku, který láká na příjemné procházky nebo posezení ve stínu stoletých stromů. Na jedné straně je komplex propojený chodbou s balneorehabilitací, na druhé straně se Společenským centrem. Všechny služby máte na dosah ruky.

Balnea Grand Hotel Piešťany - ubytování: Balnea Grand *** - 149 pokojů a 14 apartmánů. Vybavení pokojů zahrnuje koupelnu s vanou, toaletu, televizor se satelitními programy, minibar a telefon s přímou volbou a možností internetového připojení. Hotel má bezbariérový vstup.

Balnea Grand Hotel Piešťany - Léčba: Ordinace lázeňských lékařů se nacházejí přímo v hotelu. Léčebné procedury poskytujeme v balneorehabilitačním centru II, které je spojeno s hotelem chodbou.

Léčebné lázeňské pobyty jsou určeny především pro lidi, kteří trpí některým z indikovaných onemocnění. Léčebný pobyt začíná vstupním lékařským vyšetřením a potřebnou diagnostikou, na jejímž základě lékař určí druh a stádium onemocnění a předepíše optimální kombinaci procedur (v průměru 4 procedury denně, 6 x týdně). V průběhu léčby absolvuje host kontrolní vyšetření a po jejím ukončení výstupní prohlídku s doporučeními dalšího léčebného režimu.

V ceně všech typů léčebného pobytu je zahrnuto: zdravotní péče, léčebné procedury, ubytování, plná penze (v případě potřeby je k dispozici dietní strava) a volný vstup do bazénu. Doporučená délka pobytu na dosažení pozitivních výsledků a výrazného zlepšení zdravotního stavu je 3 týdny, minimální délka pobytu je 6 přenocování. Základním léčebným programem je tradiční Komplexní lázeňský pobyt. Kromě něj nabízíme i speciální léčebné programy, které jsou připraveny na vědecké bázi a obsahují speciální balneoterapeutické a rehabilitační postupy. Jsou obohaceny o nadstandardní léčebné procedury, služby a bonusy.

Relax a Wellness - aktivní dovolená: Golf, tenis, vodní a saunový svět, atraktivní kulturní akce a výlety v kombinaci s jedinečnými léčebnými a relaxačními procedurami - to jsou ideální podmínky pro relaxaci a načerpání nové životní energie. Přijďte do Piešťan strávit nezapomenutelnou zdravotní dovolenou!

Regenerační lázeňské pobyty jsou určeny pro lidi, kteří hledají odpočinek a relax v klidném prostředí Lázeňského ostrova. Všechny služby máte na dosah ruky. Týden pobytu Vám přinese dokonalou regeneraci celého těla, novou životní energii a vnitřní harmonii. Regenerační pobyty Vám pomohou aktivně se vyrovnat se s důsledky stresu a uspěchaného životního stylu a také působí preventivně vůči vzniku mnoha civilizačních onemocnění. Regenerační pobyt začíná krátkou vstupní konzultací s lékařem a zahrnuje od dvou do čtyř procedur denně (podle typu programu), ubytování, polopenzi a volný vstup do bazénu.

Typy pokojů
2 lůžkovýapartmán
14914

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV

Základní informace: sekretářské služby, směnárna, Informační služba, lékařská služba v dosahu, placený hotelový transport, úschovna cenných předmětů, garáže, parkovací plocha v areálu, Internetové připojení k dispozici, restaurace

Dostupnost střediska:

Lázeňské služby:Popis lázeňského zařízení: Přírodní léčivé zdroje: Lázně Piešťany vděčí za svou pověst především unikátním přírodním pramenům termální minerální vody, která vyvěrá z hloubky 2000 metrů, vynáší některé specifické sloučeniny a energii zemské magmatu.

Tato voda je také hlavním činitelem tvorby nenapodobitelného místního produktu - léčivého sirného bahna. Jde o zvláštní peloid, jehož složení je výsledkem dlouhodobé reakce termální vody s místními měkkými horninami a specifickou bakteriální mikroflórou.

Piešťanská termální minerální voda: to je deset pramenů s průměrným obsahem 1.500 mg minerálních látek na 1 l minerální vody. Voda vyvěrá z tektonických zlomů z hloubky asi 2000 metrů, zachycuje se v hloubce 60 m, což zaručuje její konstantní chemické složení a teplotu. Teplota pramenů je 67 až 69 ° C. Je to středně mineralizovaná, síranové-hydrogenuhličitanová, vápenato-sodná, sirná, horká voda. Využívá se hlavně na lázně, ale také na pitnou kúru.

Termální minerální voda působí mechanicky hydrostatickým tlakem a vztlakem, tedy usnadňuje pohyb díky sníženému účinku gravitace, ale také napomáhá zlepšení cirkulace krve a lymfy.

Piešťanské sirné bahno: Sirné bahno je unikátní peloid v evropském i světovém měřítku. Jeho podstatou jsou usazeniny vznikající v obtokovém rameni řeky Váh v místě vývěrů sířené termální minerální vody.

Indikace lázeňské léčby: Piešťanské lázně se specializují na léčbu nemocí pohybového aparátu, tedy kostí, kloubů, svalů a pojivových tkání, ale i centrálních a periferních nervů, bez kterých není možné řízení pohybových funkcí. Hlavním cílem našich léčebných postupů je především obnova komplexních pohybových funkcí pohybového aparátu.

Indikace lázeňské léčby - dospělí:
- degenerativní onemocnění pohybového aparátu
- onemocnění páteře, kořenové syndromy vertebrogenního původu
- stavy po úrazech a operacích pohybového aparátu
- skoliózy
- chronické revmatické onemocnění, revmatoidní artritida, Bechtěrevova nemoc, - stavy po reaktivních artritidách
- mimokloubní revmatismus
- polyneuropatie s paretickými projevy
- stavy po meningoencefalitis po myelitida
- lehké hemiparézy a paraparézy cévního původu po odeznění akutního stadia
- stavy po poraněních a operacích centrálního a periferního nervstva
- roztroušená skleróza a jiné demyelinizační onemocnění ve stádiu bez ataku
- syringomyelia s paretickými projevy, soustavně odborně léčená

Kontraindikace: Infekční nemoci, vážné nemoci srdce, akutní tromboflebitidy, zánětlivé revmatické onemocnění v akutním stádiu, nádorová onemocnění s metastázami, akutní psychózy, labilní diabetes s opakovanou acidózou, těhotenství, závislost na alkoholu a jiných návykových látkách, inkontinence moči a stolice, stavy vyžadující soustavnou péči třetí osoby, epilepsie s častou frekvencí záchvatů.

Léčebné procedury: V piešťanských lázních nabízíme více než 60 různých léčebných procedur a metodik. Základem jsou procedury využívající unikátní minerální vodu a léčivé sirné bahno, které se kombinují s vodoléčbou, individuální a skupinovou rehabilitací, masážemi, uhličitou terapií, světloléčba, elektroléčbou, Teploléčba a dalšími specializovanými výkony a relaxačními procedurami. Naše nabídka obsahuje téměř vše, co může moderní rehabilitační lékařství nabídnout skupině onemocnění pohybového aparátu.

Lázeňské služby: Lázeňský hotel / dům, Lázně

Procedury léčení: Pohotovostní lékařská služba, Stálá služba sestry, Kryoterapie, Oxygenoterapie, Joga, Stomatologie, Terénní kúry, vycházkové trasy, Psychoterapie, Inhalace, Elektroléčba, Mechanoergoterapie, Magnetoterapie, Laseroterapie, Suchá plynová koupel, Plynové injekce, Parafinoterapie, Rehabilitační plavání, Léčebný tělocvik v bazénu, Léčebný tělocvik, Vířivé koupele, Masáže, Podvodní masáže, Reflexní masáže, Přísadové koupele, Peloidní zábaly, Přírodní termální koupel, Pitné kúry, Vodoléčba

Vyšetřovací výkony: Vstupní a výstupní lékařské vyšetření, Kontrolní lékařské vyšetření, Vstupní lékařské vyšetření včetně poučení pacienta, Základní biochemické vyšetření

Přírodní léčivé zdroje: Vody sirné, Vody termální, Peloidy

Léčba nemocí indikace: Pohybové ústrojí, Pooperační, poúrazové stavy a rekondice, Obezity a nadváhy, Bechtěrevova choroba, Mimokloubní revmatismus, Vertebrogenní syndrom, Roztroušená skleróza, Syringomyelia

Ostatní druhy léčby: Akupunktura, Relaxační procházky, Kneippovy chodníky

Stravování:


Restaurace popis:

Celodenní stravování vám poskytneme v jedné z pěti jídelen hotelového komplexu. Snídaně, oběd a večeře jsou podávány formou bufetových stolů, s možností výběru ze specialit domácí a mezinárodní kuchyně, vegetariánských a dietních jídel, dělené stravy s bohatým salátovým bufetem.

K dispozici je noční bar, stylová vinárna Slovensku pokoj s pravou cimbálovou hudbou.

Během léta vám nabízíme grilované speciality na terase Ohnisko v příjemném prostředí parku Lázeňského ostrova.

Služby:Kongresové služby:
Tlumočnické služby, Video , Laserové ukazovátko, Diaprojektor, Zabudované promítací plátno, Kopírka, Ozvučení, PC, Flipchart, Bezdrátové mikrofony

Kongresy a ubytovanie: Kúpele Piešťany nachádzajúce sa v prekrásnom prostredí Kúpeľného ostrova, vzdialené len 85 km od Bratislavy, ponúkajú pre záujemcov široké možnosti organizovania kongresových služieb:

  • medzinárodné kongresy
  • konferencie
  • odborné semináre a školenia
  • workshopy
  • firemné prezentácie
  • obchodné rokovania
  • pracovné obedy
  • firemné stretnutia podľa požiadaviek klienta

Kongresové priestory sú zariadené najmodernejšou prezentačnou technikou spolu s technickou obsluhou a podporou. Pri organizácii podujatí závisí výber techniky plne od požiadaviek organizátorov.Konferenční kapacity:

salónek č. 1 (počet míst 40)

salónek č. 2 (počet míst 20)

Ceník ubytování:
Měna:

Ceny zahrnují:

Fotogalerie (12):


Lázně Piešťany hotel Balnea GrandLázně Piešťany hotel Balnea GrandLázně Piešťany hotel Balnea Grand
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com