Lázně Aurora Třeboň Třeboň, Třeboň Ubytování

Lázně Aurora Třeboň česká verze  Lázně Aurora Třeboň slovenská verzia  Lázně Aurora Třeboň english version  Lázně Aurora Třeboň deutsch version
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Lázně Aurora Třeboň
Název: sdílet Lázně Aurora Třeboň na Facebooku Lázně Aurora Třeboň
Ulice: Lázeňská 1001
Město: Třeboň
PSČ: 379 13
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský kraj
Hory / Region: Jižní Čechy
Rekreační středisko: Lázně Třeboň
Stát: Česká republika
Kapacita: 562
Typ: Lázeňský hotel
Počet hvězdiček: 3
Počet podlaží: 7
Cena od: 550 Czk

ukázat na mapě    E-mail: lazne-aurora-trebon-trebon@penzion-hotel.cz

Popis:


Lázeňský hotel Aurora Třeboň - léčba lázeňském hotelu Aurora v Třeboňi...


Specializuje se na léčení poruch pohybového aparátu, revmatických chorob, poúrazových a pooperačních stavů a celkovou rekondici těla i mysli.

Lázně Aurora Třeboň - Hlavní a nejtypičtější léčebnou metodou je slatina. V komplexu třeboňských blat uložených v Třeboňské pánvi se nacházejí obrovské zdroje tohoto humolitu využívaného pro své léčivé účinky. Jde o druh, který má hlavně organický původ v rostlinách typu ostřice, orobinec, rákos, z anorganických složek obsahuje hlavně železo a síru. Vznikl jejich zetlením (slatiněním) a používá se po úpravě spočívající v oslabení, naředění a ohřátí. Hlavním účinkem je postupné, rovnoměrné prohřívání organismu, čehož je dosaženo díky vysoké akumulační schopnosti kašovité směsi. Kromě tepelného účinku se uplatňuje blahodárné působení na kůži spočívající v její hydrataci a zároveň pozitivní vliv na celkovou obranyschopnost.

Aplikace slatiny (koupele, zábaly) u nemocných s pohybovými obtížemi způsobuje snížení svalového napětí, snížení bolesti, lepší prokrvení tkání a rychlejší regeneraci. Léčba Slatine je většinou velmi dobře snášena. Pro dosažení dostatečného efektu je vhodné absolvovat sérii 6-9 slatinných procedur. Jednotlivé slatinné procedury se časují obden, maximálně pak 3x týdně.

Ubytovací kapacita lázeňského komplexu Aurora je v jednolůžkovvých a dvoulůžkových pokojích nebo apartmánech:Celková ubytovací kapacita Lázní Aurora je 562 lůžek ve 289 pokojích.

Lázně Aurora Třeboň s.r.o. - druhy ubytování:

Kategorie Prim***: BUDOVA B - pokoje se standardním vybavením, samostatnou koupelnou (sprchový kout nebo vana) a samostatným WC, fén, lednice, telefon, TV, bezpečnostní schránky, WiFi. Několik jednolůžkových pokojů této kategoie má společnou koupelnu a WC pro dva pokoje. Nachází se v budově B, 45 dvoulůžkových pokojů s balkonem + 46 dvoulůžkových pokojů bez balkonu + 16 jednolůžkových pokojů bez balkonu (z toho 2 jednolůžkové pokoje klasické, 8 jednolůžkových pokojů se společnou chodbičkou a vlastní koupelnou, 6 jednolůžkových pokojů se společnou chodbičkou a společnou koupelnou).

BUDOVA F - Nově rekonstruované pokoje, koupelna s WC a sprchovým koutem, fén, lednice, telefon, TV, bezpečnostní schránky, WiFi. Pavilon F je vzdálen 100 m od hlavní budovy. Budova zahrnuje 34 dvoulůžkových pokojů bez balkonu.

Kategorie Aurora**: Jednolůžkové pokoje se standardním vybavením, společnou chodbou a koupelnou (WC + vana) pro dva pokoje, lednice, telefon, Sat TV s rádiem, bezpečnostní schránka, WiFi. Nachází se v budově B, celkem 6 pokojů.

Apartmá DeLuxe****: (6x třípokojové apartmá, max. 5 osob) - obývací pokoj a 2 ložnice, samostatná koupelna (sprcha + vana) a WC s bidetem, fén, lednice (nápoje na přivítání), balená voda Bonaqua 1,5 l, varná konvice, bezpečnostní schránky, telefon, Sat LCD TV, klimatizace, župany, balkon. Součástí pokojů s balkonem jsou dále markýzolety, pokojů bez balkonu pak předokenní žaluzie. Ve všech pokojích dále závěsy blackout. 4 apartmá s balkonem, 2 apartmá bez balkonu.

Kategorie Superior****: Pokoje se samostatnou koupelnou (sprchový kout), samostatné WC, fén, lednice, telefon, TV včetně programů rádií, bezpečnostní schránky, WiFi. V této kategorii též zařazeny bezbariérové jednolůžkové pokoje. Navíc župany a balená voda Bonaqua 1,5 l. Součástí pokojů s balkonem jsou dále markýzolety, pokojů bez balkonu pak předokenní žaluzie. Ve všech pokojích dále závěsy blackout. Nachází se v budově A, 101 dvoulůžkových pokojů s balkonem (3 dvoulůžkové pokoje s balkonem bezbariérové) + 35 dvoulůžkových pokojů bez balkonu (1 dvoulůžkový pokoj bez balkonu bezbariérový).

Apartmá President****: (2x třípokojové apartmá, max. 3 osoby): obývací pokoj, ložnice a pracovna, samostatná koupelna (sprcha + vana) a WC, fén, lednice (nápoje na přivítání), balená voda Bonaqua 1,5 l, varná konvice, bezpečnostní schránky, telefon, Sat LCD TV + DVD, radiomagnetofon, župany, pantofle, balkon. Všechny apartmá s balkonem.

Apartmá Klasik****: (4x dvoupokojové apartmá, max. 3 osoby): obývací pokoj a ložnice, samostatná koupelna (sprchový kout) + WC, fén, lednice (nápoje na přivítání), balená voda Bonaqua 1,5 l, varná konvice, bezpečnostní schránky, telefon, Sat LCD TV, župany, balkon. Všechny apartmá s balkonem.


Typy pokojů

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, trezor, lednice, TV, telefon, sat, fén, WI-FI

Základní informace: výtah, bezbariérový přístup, směnárna, Informační služba, lékařská služba v dosahu, úschovna jízdních kol, nekuřácké místnosti, úschovna cenných předmětů, parkovací plocha v areálu, masážní studio, pedikůra, manikura, Internetové připojení k dispozici, kosmetické studio, holič - kadeřník, kavárna, půjčovna nordic walking holí, sauna, bar, venkovní terasa, restaurace, fitness, zcela nekuřácké zařízení, parkovací plocha mimo areál

Platební karty: Visa

Počet podlaží: 7

Dostupnost střediska:

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýpřistýlkaapartmánapartmánapartmánapartmán
1.1-31.12700 - 1000550 - 800400 - 500650 - 1000 (1/2 SUPERIOR****)900 - 1400 (1/2 Apartment KLASIK)1000 - 1500 (1/2 Apartment PRESIDENT)1100 - 1600 (1/2 Apartment DELUXE)


Měna: Czk

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování za 1 osobu / noc / v ceně nejsou zahrnuty turistické poplatky
Sleva / poplatky: Ceny ubytování jsou za osobu a den v CZK, včetně DPH a pobytové taxy.

Lázeňské služby:Popis lázeňského zařízení: Lázně Aurora Třeboň - Indikace - (stavy vhodné k lázeňské léčbě) - Hlavním posláním Lázní Aurora je léčba nemocí pohybového aparátu a to především těchto onemocnění a potíží:

- revmatické choroby (revmatoidní arthritis, ankylosující spondylitis - Bechtěrevova choroba, sekundární a seronegativní arthritidy)
- degenerativní onemocnění kloubů (osteoporóza zejména coxarthrosa a gonarthrosa)
- vertebrogenní algický syndrom
- funkční poruchy kloubů, svalů apod.
- stavy po úrazech a operacích pohybového aparátu (včetně operací s náhradou kloubní)
- osteoporóza
- jiné neurologické choroby (např. Parkinsonova nemoc, dětská mozková obrna, polyneuropathie, nervosvalová onemocnění)


Neméně důležité a oblíbené jsou pobyty zaměřené na rekondiční a relaxační terapie. Pobyty sloužící k regeneraci těla, navození psychické pohody a odpočinku.

Cílem léčby je nejen vlastní léčení, absolvované v lázeňském zařízení, ale i dosažení změny životního režimu, nácvik autoterapeutických prvků, které je nutno provádět doma po návratu v rámci další prevence, osvojení si nových zásad zdravého životního stylu včetně zásad správné výživy s dostatkem pestré stravy, vedoucí k dosažení optimální tělesné hmotnosti.

Hlavní a nejtypičtější léčebnou metodou je slatina. V komplexu třeboňských blat uložených v Třeboňské pánvi se nalézají obrovské zdroje tohoto humolitu využívaného pro své léčivé účinky. Jde o druh, který má hlavně organický původ v rostlinách typu ostřice, orobinec, rákos, z anorganických složek obsahuje hlavně železo a síru. Vznikl jejich zetlením (slatiněním) a používá se po úpravě spočívající v rozmělnění, naředění a ohřátí. Hlavním účinkem je postupné, rovnoměrné prohřívání organismu, čehož je dosaženo díky vysoké akumulační schopnosti kašovité směsi. Kromě tepelného účinku se uplatňuje blahodárné působení na kůži spočívající v její hydrataci a zároveň pozitivní vliv na celkovou obranyschopnost.

Aplikace slatiny (koupele, zábaly) u nemocných s pohybovými potížemi způsobuje snížení svalového napětí, snížení bolesti, lepší prokrvení tkání a rychlejší regeneraci. Léčba slatinou je většinou velmi dobře snášena. K dosažení dostatečného efektu je vhodné absolvovat sérii 6-9 slatinných procedur. Jednotlivé slatinné procedury se časují obden, maximálně pak 3x týdně.Lázeňské služby: Lázně

Procedury léčení: Pohotovostní lékařská služba, Oxygenoterapie, Psychoterapie, Inhalace, Elektroléčba, Magnetoterapie, Laseroterapie, Dietoterapie, Plynové injekce, Parafinoterapie, Léčebný tělocvik v bazénu, Léčebný tělocvik, Vířivé koupele, Masáže, Podvodní masáže, Přísadové koupele, Peloidní zábaly, Vodoléčba, Přírodní uhličitá koupel, Solárium, Koupele, Slatinná koupel, Slatinný zábal

Vyšetřovací výkony: Vstupní a výstupní lékařské vyšetření, Kontrolní lékařské vyšetření

Léčba nemocí indikace: Pohybové ústrojí, Pooperační, poúrazové stavy a rekondice, Reumatózna artritida a její obměny, Bechtěrevova choroba

Lázeňské pobyty:


Název: Viva Exklusiv (7 dní)


Číslo: 372

Popis: Vydejte se společně s námi do světa exotiky, odpočinku a relaxace, který zkrášlí Vaše tělo a občerství Vaši mysl. Masáž je nejstarší formou terapie přinášející našemu tělu uvolnění, proto si ji budete moci v různých podobách vychutnat hned několikrát. Při indické antistresové masáži hlavy a šíje zakusíte blahodárné účinky metod starých ajurvédských učení v kombinaci s masáží obličeje lávovými kameny. Do říše klidu a pohody Vás unese celková masáž lávovými kameny. Nevšedním zážitkem pro Vás pak bude mechanická masáž na masážním lůžku a do světa opojných vůní vás zanese masáž vonnými oleji "Aurora". Kromě masáží Vás budeme hýčkat i celou řadou koupelí. Slatinná koupel s následnou masáží uvolní i ta nejskrytější napětí ve Vašem těle. Perličková koupel s bylinkami nebo koupel s minerální solí z Mrtvého moře pak uklidní Vaši mysl.

Léčebně rekondiční program zahrnuje:

Ubytování: 6x ubytování dle vybrané kategorie

Procedury
    1x slatinná koupel
    1x klasická ruční masáž částečná
    1x koupel s minerální solí z Mrtvého moře
    1x perličková koupel s bylinkami
    1x mechanická masáž
    1x masáž vonnými oleji Aurora
    1x masáž lávovými kameny
    1x indická antistresová masáž s použitím lávových kamenů
    1x celotělová vířivka
    1x Třeboňské parafango - zábal z peloidu a parafínu (záda a hýždě)

Stravování:  6x polopenze formou bufetu

Bonusy: volný vstup do bazénového komplexu a sauny a fitness po celou dobu pobytu
UPOZORNĚNÍ: procedury v tomto pobytovém balíčku nelze měnit

Pobyt dále zahrnuje: lázeňská taxa

Počet dnů: 7

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
3.1 - 21.1211904 - 141129972 - 11904Czk 

Název: Chuť Třeboně (4 dny)


Číslo: 371

Popis: Využijte prodloužený víkend k ochutnávce perly jižních Čech a návštěvu Třeboně umocněte pobytem v Lázních Aurora, kde pro Vás máme připraveny typické třeboňské procedury.

Léčebně rekondiční program zahrnuje

Ubytování: 3x ubytování dle vybrané kategorie

Procedury:
    1x slatinná koupel
    1x slatinná masáž
    1x Třeboňské parafango - zábal z peloidu a parafínu (záda a hýždě)
    1x masáž vonnými oleji Aurora

Stravování: 3x polopenze formou bufetu

Bonusy: volný vstup do bazénového komplexu a sauny a fitness po celou dobu pobytu
UPOZORNĚNÍ: procedury v tomto pobytovém balíčku nelze měnit

Pobyt dále zahrnuje:
prohlídka pivovaru Regent s ochutnávkou nebo hra bowlingu (1 hod.)
lázeňská taxa
Uvedené ceny jsou za pobyt/osoba v CZK

Počet dnů: 4

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
3.1 - 19.126111 - 72155145 - 6111Czk 

Název: Super last moment (3 dny)


Číslo: 370

Popis: Krátký pobyt v Lázních Aurora

Tento pobyt lze rezervovat nejdříve tři týdny před plánovaným termínem nástupu.
Léčebně rekondiční program zahrnuje

Ubytování: 2x ubytování dle vybrané kategorie

Procedury:
    1x slatinná koupel
    1x masáž vonnými oleji Aurora
    1x mechanická masáž Dry Jet

Stravování: 2x polopenze formou bufetu

Bonusy: volný vstup do bazénového komplexu a sauny a fitness po celou dobu pobytu
UPOZORNĚNÍ: procedury v tomto pobytovém balíčku nelze měnit (procedury budou načasovány v den příjezdu od 15:00 hodin a také v den odjezdu)

Pobyt dále zahrnuje: lázeňská taxa
Uvedené ceny jsou za pobyt/osoba v CZK

Počet dnů: 3

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
3.1 - 19.123242 - 38822682 - 3242Czk 

Název: Pohoda v Lázních Aurora (4 dny)


Číslo: 369

Popis: Dopřejte si alespoň pár pohodových dní v dnešní uspěchané době. Během slatinné koupele okusíte nejcennější dar přírody Třeboni. Budete si moci vychutnat uklidňující vůni bylinek v perličkové koupeli a vonné oleje během relaxační masáže. K naprostému uvolnění pak přispěje téměř hodinová indická antistresová masáž s použitím lávových kamenů, jež je příjemným nahlédnutím do světa exotiky.

Léčebně rekondiční program zahrnuje

Ubytování: 3x ubytování

Procedury:
    1x slatinná koupel
    1x masáž vonnými oleji "Aurora"
    1x perličková koupel s bylinkami
    1x indická antistresová masáž s použitím lávových kamenů
    1x mechanická masáž

Stravování: 3x polopenze formou bufetu

Bonusy: volný vstup do bazénového komplexu a sauny a fitness po celou dobu pobytu
UPOZORNĚNÍ: procedury v tomto pobytovém balíčku nelze měnit

Pobyt dále zahrnuje: lázeňská taxa

Počet dnů: 4

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
3.1 - 19.1257574866Czk 

Název: Relax10 (10 dní)


Číslo: 368

Popis: Čekají Vás téměř dva týdny zaslouženého odpočinku. Masáže, koupele, a absolutní relaxace. Deset dní budeme hladit vaše tělo i duši, abyste dokonale načerpali energii a nabrali elán do dalších dnů.

Léčebně rekondiční program zahrnuje

Ubytování: 9x ubytování dle vybrané kategorie

Procedury:
    2x slatinná koupel
    2x klasická ruční masáž částečná
    1x perličková koupel s bylinkami
    1x koupel s živou magnéziovou solí
    1x Třeboňské parafango - zábal z peloidu a parafínu (záda a hýždě)
    1x podvodní masáž
    1x masáž vonnými oleji Aurora
    1x mechanická masáž

Stravování: 9x polopenze formou bufetu

Bonusy: volný vstup do bazénového komplexu a sauny a fitness po celou dobu pobytu
UPOZORNĚNÍ: procedury v tomto pobytovém balíčku nelze měnit

Pobyt dále zahrnuje: lázeňská taxa
Uvedené ceny jsou za pobyt / osoba v Czk v rozmezí sezón/ cena Vám bude zaslána dle požadavku

Počet dnů: 10

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
3.1 - 19.1215243 - 1855512345 - 15243Czk 

Název: Senior Plus (7 dní)


Číslo: 367

Popis: Pobyt Senior Plus (7 dní) - Proč se necítit lépe a svěže v každém věku? Připravili jsme pro Vás pobyt šitý na míru Vašim možnostem a kondici.

Léčebně rekondiční program zahrnuje: 6x ubytování dle vybrané kategorie

Procedury:
    2x klasická ruční masáž částečná
    2x oxygenoterapie
    2x léčebná tělesná výchova skupinová
    2x nordic walking
    1x slatinná koupel
    1x uhličitá koupel
    1x peloidokinezioterapie

Stravování: 6x polopenze formou bufetu

Bonusy: volný vstup do bazénového komplexu a sauny a fitness po celou dobu pobytu
UPOZORNĚNÍ: procedury v tomto pobytovém balíčku nelze měnit

Pobyt dále zahrnuje: lázeňská taxa
Uvedené ceny jsou za pobyt / osoba v Czk v rozmezí sezón/ cena Vám bude zaslána dle požadavku

Počet dnů: 7

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
3.1 - 19.1210386 - 125948454 - 10386Czk 

Název: Léčebný pobyt Spa


Číslo: 281

Popis:

SPA – léčebný program zahrnuje:

 • Vstupní vyšetření
 • Léčebný paušál – zahrnuje výkony lékařů a sester, léky a pomocná vyšetření, tzn. nejsou zvlášť účtována jednotlivá lékařská vyšetření.
 • Léčebné procedury v počtu a skladbě dle ordinace lékaře v hodnotě CZK 750,- / EUR 31,- / den.
 • Volný vstup do bazénu, sauny a fitness po celou dobu pobytu.
 • Procedury nejsou časovány v den příjezdu, odjezdu a v neděli.
 • Ubytování (dle vybrané kategorie)
 • Plná penze (Snídaně: bufetovou formou, Obědy a Večeře: bufetovou formou + nápoje: minerálka, džus, pivo, káva, čaj)
 • Pobytová taxa

Cena: osoba / noc v CZK /  EUR , včetně DPH a pobytové taxyPočet dnů: 7, 14, 21

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
3.1 - 19.122400 - 28002050 - 2400Czk 

Název: Léčebný pobyt Vital


Číslo: 282

Popis:

VITAL – relaxační program zahrnuje:

 • Vstupní vyšetření
 • Léčebný paušál – zahrnuje výkony lékařů a sester, léky a pomocná vyšetření, tzn. nejsou zvlášť účtována jednotlivá lékařská vyšetření.
 • Léčebné procedury v počtu a skladbě dle ordinace lékaře v hodnotě CZK 600,- / EUR 25,- / den.
 • Volný vstup do bazénu, sauny a fitness po celou dobu pobytu.
 • Procedury nejsou časovány v den příjezdu, odjezdu a v neděli.
 • Ubytování (dle vybrané kategorie)
 • Polopenze (Snídaně: bufetovou formou, Obědy nebo Večeře: bufetovou formou + nápoje: minerálka, džus, pivo 8°, káva, čaj)
 • Pobytová taxa

Cena: osoba / noc v Czk / EUR , včetně DPH a pobytové taxyPočet dnů: 7, 14, 21

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
3.1 - 19.122055 - 24551705 - 2055Czk 

Stravování:


Restaurace popis: RESTAURACE „HARMONIE“ v lázních Třeboň: Nekuřácká restaurace s celkovou kapacitou 100 míst k sezení se nachází v přízemí areálu lázní. Široká nabídka pokrmů české i mezinárodní kuchyně, rybí speciality. Tři salonky. Letní terasa. Možnost pořádání svateb, rodinných oslav, abiturientských setkání, firemních akcí, školení. Wi-Fi zdarma. SPECIÁLNÍ MENU dle nabídky
Otevřeno denně: 12:00 – 23:00 hod. (ve čtvrtek 12.12.2013 bude restaurace z provozních důvodů otevřena od 18 hodin.

BOWLING BAR: Celková kapacita 30 míst. Nachází se v přízemí Wellnesscentra (schody dolů za vstupem do bazénového komplexu). Dvě bowlingové dráhy, kulečník, šipky. Možnost pronájmu celého baru, vhodné pro firemní akce. Možnost sledování sportovních přenosů.
OTEŘENO DENNĚ 13:00 - 24:00 hod.

Denní bar Zimní zahrada: Nově zmodernizovaný nekuřácký bar s celkovou kapacitou 30 míst k sezení se nachází v prvním patře areálu lázní. Široká nabídka míchaných nápojů, zákusků a kávy. Možnost připojení k internetu. Možnost sledování sportovních přenosů.
Otevřeno denně 8:00-13:30; 17:30-21:00 hodin

Restaurace: 12:00 - 23:00 (počet míst 100)

Služby:Sportovní možnosti:
Fittness

Kongresové služby:
TV, Video , CD přehrávač, Dataprojektor, Připojeni internetu, Ozvučení, PC, Flipchart, Bezdrátové mikrofony, Wifi

Konference a školení: Využijte prostory lázeňského komplexu pro uspořádání konference

Konferenční kapacity:
kongresový sál č. 1 KONFERENČNÍ SÁL (počet míst 300)

salónek č. 1 PŘEDNÁŠKOVÁ MÍSTNOST (počet míst 50)

salónek č. 2 V.I.P. SALONEK (počet míst 12)

salónek č. 3 SALONEK Harmonie - malý (počet míst 20)

salónek č. 4 SALONEK Harmonie - velký (počet míst 40)

zasedací místnost č. 1 INTERNETOVÁ UČEBNA (počet míst 12)

Fotogalerie (33):


Lázně Aurora TřeboňLázně Aurora TřeboňLázně Aurora Třeboň
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2022 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com