sdílet Lázeňský léčebný dům Praha na Facebooku
Lázeňský léčebný dům Praha česká verze  Lázeňský léčebný dům Praha slovenská verzia  Lázeňský léčebný dům Praha english version  Lázeňský léčebný dům Praha deutsch version

Lázeňský léčebný dům Praha Luhačovice, Luhačovice Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Lázeňský léčebný dům Praha Luhačovice - ubytování a léčení v Luhačovicích..


Tříhvězdičkový Lázeňský léčebný dům Praha je situován v malebném lázeňském městečku Luhačovice, 500 metrů od kolonády. Léčebný dům poskytuje pohodlné ubytování a služby na pěší zóně Jurkovičovy aleje. Ubytování je pro hosty připraveno v útulných, jedno i vícelůžkových pokojích. Příjemnou relaxaci poskytuje odpočinková plocha s lehátky ke slunění u krytého bazénu i volně přístupné čtyři terasy. Pro různá společenská i firemní setkání je k dispozici salonek. V "Římských lázních" můžete využít bazén, rehabilitační chodník, vířivku či vodní rotoped. Léčebné procedury jsou soustředěné pod jednou střechou v přízemí budovy. Parkování vozů je řidičům umožněno zdarma.

Lázeňský léčebný dům Praha nabízí k pohodlnému ubytování jedno a dvoulůžkové pokoje, část pokojů je tří a čtyřlůžkových. Pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a sociálním zařízením. Dále disponují pohodlným nábytkem, televizí se satelitním příjmem a bezplatným bezdrátovým připojením k internetu.

Typy pokojů

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, kabelová televize, dětská postýlka k dispozici, WI-FI

Základní informace: výtah, bezbariérový přístup, pokojový servis, sekretářské služby, Informační služba, úschovna jízdních kol, parkovací plocha v areálu, masážní studio, Internetové připojení k dispozici, WI-FI, kavárna, půjčovna jízdních kol, sauna, bar, venkovní terasa, restaurace, fitness, TV místnost, Nekuřácké prostředí

Platební karty: American Express, Diners Club, EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Počet podlaží: 3

Popis okolí: Auto, vlak, autobus, zastávka místní dopravy přímo u Lázeňského domu.

Luhačovice jsou největší moravské lázně s dlouholetou tradicí. Nacházejí se v chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty. Lázeňský léčebný dům Praha je situován 500 metrů od kolonády, na pěší zóně Jurkovičovy aleje. Cca 150 metrů odtud je sportovní areál, minigolf, tenisové kurty, v zimě krytá vyhřívaná hala a dráhový kuželník. Přehrada je vzdálená deset minut chůze.

Dostupnost střediska:


Autobusová zastávka název: (20 m)

Vlaková zastávka název: (2,5 km)

Lázeňské služby:Popis lázeňského zařízení: Rozhodli jsme se proto organizovat různé druhy pobytů, které každoročně obnovujeme, ale ve výsledném efektu naši lékaři každému klientu při osobním pohovoru a vstupní prohlídce „ušijí tzv. pobyt na míru“ podle jeho zdravotního stavu, možností a potřeb.
Spolupracujeme se zdravotními pojišťovnami a tak léčení najdou v naší léčebně nejen samoplátci, ale i klienti zdravotních pojišťoven na komplexní a příspěvkové lázeňské léčbě, na tzv. ambulantní specializované léčbě např. poúrazových stavech apod.
Z léčebných procedur využíváme balneoterapii, dietoterapii, klimatoterapii, pitné kůry minerálních pramenů, termoterapii, různé druhy masáží a elektroléčby, inhalace, léčebný tělocvik, netradiční léčebné metody tradiční čínské medicíny  a pod.
Pro zjištění zdravotního stavu a stanovení  postupu léčby podle zdravotního stavu využíváme různé diagnostické metody a moderní diagnostické přístroje.

Lázeňské služby: Lázeňský hotel / dům

Procedury léčení: Inhalace, Elektroléčba, Klimatoterapie, Dietoterapie, Parafinoterapie, Léčebný tělocvik, Vířivé koupele, Masáže, Koupele

Ostatní druhy léčby: Klimatoterapie

Stravování:


Restaurace popis: Součástí lázeňského domu je stylová jídelna s barem se 140 míst. Vychutnáte si zde domácí stravu i dietní jídla. Cukrárna nabízí dalších 26 míst. Na kávě či zákusku si můžete pochutnat i na terase.

Restaurace: (počet míst 140)

Cukrárna (počet míst 26)

Služby:Sportovní možnosti:
Minigolf, Stolní tenis, Půjčovna kol, Fittness, Jízda na koni , Bazén venkovní, Bazén krytý, Sauna, Billiard, Půjčovna sportovního vybavení, Cyklotrasy, Whirpool

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkový
1.1-31.12od 845od 1690


Měna: Czk

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Fotogalerie (18):


Lázeňský léčebný dům PrahaLázeňský léčebný dům PrahaLázeňský léčebný dům Praha
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com