sdílet Lázeňský hotel Sadový Pramen na Facebooku
Lázeňský hotel Sadový Pramen česká verze  Lázeňský hotel Sadový Pramen slovenská verzia  Lázeňský hotel Sadový Pramen english version  Lázeňský hotel Sadový Pramen deutsch version

Lázeňský hotel Sadový Pramen Karlovy Vary, Karlovy Vary Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Lázeňský hotel Sadový Pramen Mlýnské nábřeží Karlovy Vary - ubytování a wellness v Karlových Varech..


Lázeňský hotel Sadový Pramen se nachází v samém centru lázeňského území Karlových Varů v bezprostřední blízkosti Mlýnské kolonády. Jedná se o historickou třípatrovou budovu, sousedící s Dvořákovými sady a s výhledem na říčku Teplou. V letních měsících je zde možnost příjemného posezení ve vnitřním atriu budovy.

Unikátní budova z roku 1855 má bohatou historii a je prvním komplexním lázeňským zařízením v Karlových Varech. K významným prvkům dokladujícím historii lázeňského hotelu patří obraz českého malíře Viléma Kandlera z roku 1848 „Objevení pramenů“ umístěný v hotelové jídelně, v pětibokém arkýři v prvním patře se nachází kaple z roku 1855 s klasicistním sousoším „Ukřižovaný s dvěma klečícími anděly“ a ve třetím poschodí je nejstarší hodinový stroj v Karlových Varech z roku 1855 zachovaný ve funkčním stavu a v autentické podobě.

V lázeňském hotelu Sadový Pramen je k dispozici kromě ubytování, také hotelová jídelna a kavárna s barem, kde jsou organizovány populární taneční večery, solarium, fitness a vlastní balneoprovoz. Internetové Wi-Fi připojení na pokojích a v prostorách hotelu je hostům k dispozici zdarma. Budova je vybavena 2 výtahy a bezbariérovým vstupem.

Recepce hotelu zajišťuje prodej volně prodejných procedur a prodej drobného zboží a také zde mohou hosté využít možnosti úschovy svých cennosti v hotelovém sejfu.

Lázeňský hotel Sadový Pramen nabízí ubytování v 24 jednolůž­kových, 56 dvoulůžkových pokojích a v 10 apartmánech. Celková kapacita lázeňského hotelu je 156 lůžek. Prostorné pokoje mají možnost přistýlek. Zapůjčení dětské postýlky je poskytováno zdarma. Všechny pokoje jsou nekuřácké, domácí zvířata nejsou povolena

Všechny hotelové pokoje jsou nově zrekonstruované, vybavené internetovým připojením, LCD televizorem se satelitním příjmem, trezorem a lednicí. Apartmány jsou rozdělené na ložnici a oddělený obývací pokoj. Součástí apartmánu je dvojlůžko a rozkládací sedací souprava. Ubytovat se zde mohou až 4 osoby.

Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkovýapartmán
245610

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, trezor, lednice, TV, sat

Základní informace: výtah, bezbariérový přístup, Informační služba, lékařská služba v dosahu, placený hotelový transport, nekuřácké místnosti, úschovna cenných předmětů, WI-FI, bar, restaurace

Počet podlaží: 3

Dostupnost střediska:


Autobusové nádraží název: (1,5 km)


Vlakové nádraží název: (1,5 km)

Lázeňské služby:Popis lázeňského zařízení:

Pobyt v lázních Sadový Pramen je komplexem působení na lidský organizmus. Ten se na základě lázeňským lékařem doporučených lázeňských procedur „pročistí" a odpočine si od chemických léků, jejichž spotřeba je snížena nebo v některých případech nahrazena přírodními zdroji. Současně si odpočine od civilizačního stresu. Celkovým výsledkem je dlouhodobá regenerace organismu, která se projeví zlepšením celkového stavu a podstatným zvýšením jeho výkonnosti.

Komplexní léčebný program se zaměřuje na léčbu žaludeční dyspepsie, diabetes mellitus, metabolická onemocnění s postižením kloubů a bolestí páteře.

Indikace:

 • léčba onemocnění zažívacího traktu
 • léčba diabetu a jeho následků
 • stavy po onkologických onemocněních
 • poruchy lipidového metabolismu
 • vředové choroby žaludku a dvanácterníku
 • onemocnění pohybového aparátu
 • onemocnění žlučníku, žlučových cest a jater
 • bolestivá onemocnění páteře
 • onemocnění slinivky břišní
 • některá neurologická onemocnění

Léčení se poskytuje pro osoby od 15 let.

Chcete – li strávit v lázních jen několik příjemných a pohodových dnů, nabízíme Vám krátké pobyty s kombinací léčebných a „wellness“pro­cedur. V lázeňském hotelu Sadový Pramen, v kterémkoli ročním období, v délce podle vašeho výběru. Seznámíte se jak s lázeňským prostředím, tak s řadou procedur, které vám pomohou relaxovat.

Můžete si vyzkoušet různé druhy masáží (klasická masáž, reflexní masáž plosky nohy), vodní procedury (hydromasáž, podvodní masáž, vířivá koupel). K rychlé orientaci můžete využít naše „Pobyty pro vás“.Lázeňské služby: Lázeňský hotel / dům

Procedury léčení: Komplexní léčba v domě, Pitný režim, Léčebný tělocvik, Masáže, Pitné kúry, Vodoléčba, Koupele

Přírodní léčivé zdroje: Vody termální

Léčba nemocí indikace: Trávicí ústrojí, Pohybové ústrojí, Nemoci neurologické, Cukrovka - Diabetes melitus

Stravování:


Restaurace popis:


Hotel Sadový Pramen - stravování:


Pobyty jsou standardně poskytovány s polopenzí. Je možno případně dokoupit plnou penzi. Snídaně jsou podávány formou bufetu, obědy a večeře servírované výběrem z 5 menu.

Klientům nabízíme možnost speciálního dietního stravování stanoveného lázeňským lékařem. Na přání připravujeme i vegetariánskou stravu.

V lázeňském hotelu je klientům k dispozici:

 • hotelová jídelna pro 80 osob
 • kavárna s barem pro 58 osob

Kavárna s barem hotelu Sadový Pramen nabízí velký výběr alkoholických, nealkoholických a míchaných nápojů. Jsou zde také organizovány populární taneční večery s živou hudbou.

Služby:Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýpřistýlkaapartmán
1.1-31.12850 - 1220680 - 1100520 - 920920 - 1420


Měna: Czk

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování a turistické poplatky za 1 osobu /noc

Fotogalerie (19):


Lázeňský hotel Sadový PramenLázeňský hotel Sadový PramenLázeňský hotel Sadový Pramen
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com