Lázeňský hotel MIRAMARE Luhačovice, Luhačovice Ubytování

Lázeňský hotel MIRAMARE česká verze  Lázeňský hotel MIRAMARE slovenská verzia  Lázeňský hotel MIRAMARE english version  Lázeňský hotel MIRAMARE deutsch version
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Lázeňský hotel MIRAMARE
Název: sdílet Lázeňský hotel MIRAMARE na Facebooku Lázeňský hotel MIRAMARE
Ulice: Bezručova 338
Město: Luhačovice
PSČ: 763 26
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský kraj
Rekreační středisko: Lázně Luhačovice
Stát: Česká republika
Kapacita:
Typ: Lázeňský hotel
Počet hvězdiček: 3
Cena od: 1400 Czk

ukázat na mapě    E-mail: lazensky-hotel-miramare-luhacovice@penzion-hotel.cz

Popis:


Lázeňský hotel MIRAMARE Lázně Luhačovice - ubytování a léčení v Luhačovicích..


Lázeňský hotel MIRAMARE Luhačovice, v provozu od roku 1996, je tvořen třemi vzájemně propojenými budovami - Miramare I***, Miramare II**** a Vila Helena****. Součástí lázeňského komplexu Miramare jsou též depandance Vila Rita*** a Vila Nasťa**. Lázeňský hotel je oblíbený pro svoji polohu v klidném prostředí a přesto v těsné blízkosti městského i lázeňského centra Luhačovic a nabízí komplexní služby pod jednou střechou. K léčbě jsou využívány vlastní léčebné minerální prameny: pramen Sv. Josefa a pramen Jaroslava.

Lázeňský hotel MIRAMARE Luhačovice nabízí:
* Více jak 60 lázeňských, wellness a nadstandartních procedur pod jednou střechou.
* Komfortní ubytování kategorie superior**** nebo standard***.
* Dvě restaurace v hotelu s možností dietní stravy a konzultací s odborným nutričním terapeutem.
* Odborný lékařský personál, zdravotnická služba 24 hodin denně.
* Dva bazény, saunu a solárium.
* Denní bar.
* Kadeřnictví, manikúru, pedikúru a kosmetiku.
* Vlastní uzavřené parkoviště přímo před hotelem.
* Připojení na internet - PC a wifi zdarma v hotelové hale.

Hotel MIRAMARE II**** Luhačovice: Nabízí ubytování ve 30 dvoulůžkových, 15 jednolůžkových pokojích a 3 apartmá, komfortně vybavené pokoje kategorie superior. Vybavení pokojů: koupelna se sprchou nebo vanou, WC, pokoje s TV+SAT, telefonem a ledničkou (na přání minibar), částečně s balkónem. Apartmány mají oddělenou ložnici a obývací pokoj, dvě koupelny a WC, minibar. Budova je vybavena výtahem.

Penzion Vila HELENA**** - Luhačovice: Nabízí ubytování ve 25 jednolůžkových pokojích a 1 prezidentském apartmá, komfortně vybavené jednolůžkové pokoje kategorie superior. Vybavení pokojů: koupelna se sprchou nebo vanou, WC, pokoje s TV+SAT, telefonem a ledničkou (na přání minibar), částečně s balkónem. Budova je vybavena výtahem. Luxusní prezidentské apartmá: 2 ložnice, 2 koupelny, obývací pokoj s pracovnou, velká terasa s výhledem na město, výtah přímo do pokoje. Apartmá je vybaveno TV+SAT, telefonem, minibarem a připojením na internet zdarma.

Hotel MIRAMARE I*** - Luhačovice: Nabízí ubytování ve 12 jednolůžkových a 21 dvoulůžkových pokojích kategorie standard se sprchou, WC, TV+SAT a telefonem. Pokoje jsou bez balkonu. Budova je vybavena výtahem.

Penzion Depandance Vila RITA*** - Luhačovice: Vila Rita je vzdálena 30 m od lázeňského hotelu MIRAMARE. Nabízí ubytování ve 4 jednolůžkových, 6 dvoulůžkových pokojích a 2 menších apartmá kategorie standard. Tato depandance je vzdálena asi 30 metrů od lázeňského komplexu Miramare. Pokoje jsou se sprchou nebo vanou, WC, TV+SAT a telefonem, částečně s balkonem. Apartmá má oddělenou ložnici a obývací pokoj, koupelnu se sprchou nebo vanou, WC, TV+SAT, telefon. Budova je bez výtahu.

Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkový
1221

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, telefon, sat

Základní informace: Informační služba, lékařská služba v dosahu, placený hotelový transport, parkovací plocha v areálu, uzamykatelné parkoviště, pedikůra, manikura, Internetové připojení k dispozici

Dostupnost střediska:

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýapartmánapartmánapartmán
1.1-31.12140019002000 (superior [1+1])2500 (superior [2+1])3400 (apartment superior [2+2])


Měna: Czk

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Lázeňské služby:Popis lázeňského zařízení: INDIKACE PRO LÁZEŇSKOU LÉČBU V LUHAČOVICÍCH: * Nemoci horních a dolních cest dýchacích * Nemoci trávicího ústrojí * nemoci z poruch výměny látkové a žláz s vnitřní sekrecí (diabetes, obezita) * Onemocnění pohybového ústrojí * Nemoci periferních cév a nervů * Nemoci onkologické v remisi

LÉČBA DECHOVÝCH A ZAŽÍVACÍCH OBTÍŽÍ: Nosným programem léčby v sanatoriu MIRAMARE je léčba dechových a zažívacích obtíží, poruch metabolizmu (především diabetes mellitus).

LÉČBA DÝCHACÍCH CEST: Výhodou u této léčby je využívání přírodních léčivých zdrojů a tradice léčby. Onemocnění horních a dolních cest dýchacích, stavy po operacích nosních dutin, astma bronchiale, netuberkulosní plicní nemoci a to plicní fibrosy a toxické účinky na HCD a DCD. Při přijetí pacienta - vstupní prohlídka, kontroly během léčby, závěrečná prohlídka včetně zhodnocení stavu pacienta. Vyšetření u dechových onemocnění: spirometrické vyšetření, které signifikuje stav dechových cest /při propuštění pacienta znovu/, dle vyšetření ordinace léčebných procedur. Procedury: vodoléčebné procedury, inhalace přístrojová minerálním pramenem Vincentka, inhalace léková dle stavu dechových cest, dechová cvičení - pacient se učí dýchat - cviky využívá po ukončení léčby v domácím prostředí, následují další procedury dle dalších diagnos pacienta, včetně laboratorních odběrů krve. Důležité je také využití klimatu v Luhačovicích, stálosti počasí. Terénní řízená chůze je další součástí léčby u všech klientů našeho sanatoria.

LÉČBA DIABETES MELLITUS: První písemné záznamy o cukrovce pochází již ze starého Egypta, později i ze starého Řecka, Říma, z arabských zemí, z Indie a Číny. Po přijetí pacienta následuje vstupní lékařská prohlídka, časté kontroly pacienta, závěrečná prohlídka a zhodnocení stavu pacienta.

a) Diabetici - do 6 měsíců od prvého zjištění - přijíždí především kvůli edukačnímu programu, tj. poučení o diabetu, jak se mají pacienti chovat, naučit je stravovacím návykům a pravidelnému režimu dne. Přednášky resp. pohovory jsou v několika etapách, v návaznosti na procedurách. Tento komplex zahrnuje 14-ti denní pobyt, který pacient absolvuje včetně poučení. Během pobytu je pravidelně kontrolována hladina krevního cukru, dle toho upravena strava a režim dne. Také je nutno dodržovat pitný režim - minerální pramen Aloiska.

b) Diabetici, kteří jsou na inzulínu a lécích přijíždí na stabilizaci celkového stavu, včetně vyšetření a kontroly hladiny krevního cukru. Léčba zahrnuje vodoléčebné procedury, kontroly krevního cukru, pitný režim a posílení tělesné zdatnosti.

c) Diabetici s komplikacemi - pacienti dlouhodobě léčení na diabetes, většinou diabetici na inzulínu, jejichž onemocnění potřebuje cílenou léčbu. Většinou se jedná o postižení dolních končetin, kardiovaskulárního aparátu a jiné komplikace, které se snažíme v našem sanatoriu zmírnit.

Léčba: vodní procedury v přírodním léčivém zdroji, vířivé koupele na dolní končetiny, pitná léčba Aloiska, elektroléčba, rehabilitace dle fyzického stavu pacienta. Self monitoring hladiny glykemie, pravidelná kontrola krevního cukru.

Lázeňské služby: Lázeňský hotel / dům, Lázně

Léčba nemocí indikace: Onkologické, Poruchy látkové výměny a žláz s vnitřní sekrecí, Cest dýchacích (netuberkulozní), Pohybové ústrojí, Obezity a nadváhy, Cukrovka - Diabetes melitus

Stravování:


Restaurace popis: 2 restaurace, zimní terasa a denní bar
Stravování - snídaně formou rautu, obědy a večeře výběrem z menu, ovocné a zeleninové saláty, ovoce. Pobyt s plnou penzí začíná obědem a končí snídaní.

Služby:Konferenční kapacity:

Fotogalerie (7):


Lázeňský hotel MIRAMARELázeňský hotel MIRAMARELázeňský hotel MIRAMARE
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2022 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com