sdílet Sanatorium hotel Slovan na Facebooku
Sanatorium hotel Slovan česká verze  Sanatorium hotel Slovan slovenská verzia  Sanatorium hotel Slovan english version  Sanatorium hotel Slovan deutsch version

Sanatorium hotel Slovan Karlovy Vary, Karlovy Vary Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Bohemia-lázně - současnost Společnost Bohemia - lázně a.s. disponuje 141 jedno- a 206 dvoulůžkovými pokoji a 15 apartmány. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, telefonem s přímou volbou, TV se satelitním příjmem, lednicí a částečně také vysoušečem vlasů. Při svém vzniku v r. 1992 navázala naše společnost na principy tradiční karlovarské léčby. O zdraví klientů se stará tým vysoce specializovaných lékařů, zdravotních a rehabilitačních sester. Celý lázeňský pobyt probíhá pod dohledem lékařů, kteří sestaví léčebný program odpovídající zdravotnímu stavu pacienta a jsou připraveni našim klientům vždy ochotně poradit a to po celých 24 hod. Léčení zajišťujeme v rámci vlastního balneoprovozu s minerální vodou, kde jsou k dispozici sauna, perličkový bazén a rehabilitační bazén s protiproudem, klasické a podvodní masáže, perličkové koupele, skotské střiky, hydropunkturní vana, parafango, klasická akupunktura, elektro-, sono-, pneumo- a laserová akupunktura, oxygenoterapie, kryoterapie, magnetoterapie, komplexní elektroléčba, střevní výplachy, fitness centrum, gynekologické oddělení, floating-Mrtvé moře. Balneoprovoz je umístěn v sanatoriu Kriváň. Prvotřídní lázeňská léčba, kvalitní ubytování a dietní i vegetariánské stravování, to jsou znaky lázeňského pobytu v sanatoriích Kriváň - Slovan. Klientům jsou denně k dispozici bohaté rautové stoly s čerstvou i vařenou zeleninou, širokým výběrem salátů, příloh a 12 menu, kde nechybějí oblíbené rybí a kuřecí pokrmy. Příjemné posezení nabízí nejen nově zrekonstruované prostorné jídelny, ale také stylová restaurace ?Bernard? nacházející se přímo v hotelu Kriváň a restaurace ?Slovanský sklípek? v hotelu Slovan. Zastřešená terasa sanatoria Kriváň poskytuje překrásný výhled na Sadovou kolonádu. Další služby: kavárna, letní terasa, taneční večery, služby ?CK Kaleidoskop Travel? - nabídka zájezdů do okolí K. Varů, průvodcovské služby, zajištění ubytování v Praze - zajišťování transferů, pronájem autobusů a mikrobusů, hotelové taxi, směnárna, kadeřnictví, manikúra - pedikúra, obchod smíšeným zbožím Columbus, obchod s přírodně léčivými produkty Aragonit, specielní velikonoční, vánoční a silvestrovské pobyty.

Historická budova sanatoria Kriváň se nachází v lázeňském centru Karlových Varů, v těsné blízkosti Sadové a Mlýnské kolonády. Hlavní karlovarská kolonáda, Mlýnská, je vzdálena jen 2 minuty chůze od sanatoria Kriváň. Další karlovarská kolonáda, Sadová, stojí přímo proti hlavními vchodu a za ní se otevírá hostům možnost příjemně strávit volné chvilky v jednom z městských parků, ve Dvořákových sadech. Výhodná poloha, tj. blízkost kolonád s minerálními prameny, městský park, ale také vzdálenost obchodní zóny (10 min. chůze) dává klientům předpoklad pro spokojený pobyt. Budova sanatoria Kriváň byla zcela rekonstruována a modernizována a nabízí tak svým klientům komfort tříhvězdičkového hotelového zařízení. Do sanatoria Kriváň je po rekonstrukci umožněn bezbariérový přístup. V rámci lázeňského pobytu mají hosté možnost využít široké nabídky lázeňských a rehabilitačních služeb vlastního balneoprovozu, který je umístěn v přízemí a prvním patře sanatoria Kriváň. V sanatoriu Kriváň je pro klienty otevřen denní bar, kde je možné v klidném prostředí vypít kávu, čaj či vybrat si z širokého sortimentu nápojů. Recepce hotelu zajišťuje pro hosty prodej drobného zboží. Kromě standardních služeb nabízí sanatorium Kriváň řadu doplňkových služeb pro zajištění spokojenosti a pohodlí hostů.

Komplex budov sanatoria Kriváň, Slovan a Depandance Concordia: nabízí ubytování v 61 jednolůžkových, 103 dvoulůžkových pokojích a 9 apartmánech v kategorii STANDARD (***). Sanatorium Kriváň je rozděleno do 3 částí podle historických budov. Všechny budovy jsou vzájemně propojeny a tvoří jednolitý celek. Všechny pokoje jsou moderně zařízeny a vybaveny barevným televizorem se satelitním příjmem s bohatou nabídkou německých, anglických, ruských, ale i arabských programů. V pokojích nechybí telefon s možností přímé volby a lednice. V koupelnách je k dispozici vana nebo sprchový kout, WC a vysoušeče vlasů. Trezor je k dispozici na recepci sanatoria.

Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkový
750

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, trezor, TV, telefon, rádio, připojeni internetu, sat, minibar

Základní informace: bezbariérový přístup, sekretářské služby, směnárna, Informační služba, placený hotelový transport, úschovna cenných předmětů, parkovací plocha v areálu

Platební karty: American Express, EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Dostupnost střediska:


Centrum název: (100 m)

Autobusová zastávka název: (50 m)

Vlaková zastávka název: (700 m)

Letiště název: (7 km)

Autobusové nádraží název: (700 m)


Vlakové nádraží název: (700 m)

Obchod: (300 m)

Lázeňské služby:Popis lázeňského zařízení: Indikace Zařízení společnosti Bohemia-lázně a.s. zajišťuje komplexní a příspěvkovou lázeňskou péči i pobyty pro samoplátce, jak tuzemské, tak i zahraniční.

Léčení : Nemoci onkologické Nemoci trávicího ústrojí Nemoci z poruch výměny látkové a žlaz s vnitřní sekrecí Nemoci pohybového ústrojí Lázeňská péče:

Přírodní zdroje: Ve společnosti Bohemia-lázně se k léčebným účelům využívají termální minerální prameny a rašelina.

Oblast západních Čech je velmi bohatá na výskyt minerálních pramenů, které jsou výsledkem třetihorní vulkanické činnosti. Na území Karlových Varů vyvěrá přibližně 60 teplých a studených pramenů, přičemž lidé už od pradávna využívali zejména teplá zřídla. Všechny karlovarské prameny vyvěrají ve zlomové linii vřídlovcové desky v údolí řeky Teplé, která jako osa protíná tuto linii. Zlomová linie zahrnuje prostor od parkhotelu Richmond až po Sadovou kolonádu.

Karlovarská voda je přírodní iontový roztok obsahující rozpuštěný oxid uhličitý. Hlavními rozpuštěnými látkami jsou sodík, vápník, draslík, hořčík a dále síran, chlorid a mnoho dalších minerálních látek v malých až stopových množstvích. Celkový obsah minerálních látek je cca 6,4 g/1 l a obsah CO₂ mezi 560 – 980 mg v litru. Karlovarské prameny se chemickým složení liší jen nepatrně, zvláště ve stopových prvcích. Liší se hlavně teplotou a množstvím plynného oxidu uhličitého. Zvláště teplota pramenů má vliv na množství rozpuštěných minerálů.


Lázeňské služby: Lázeňský hotel / dům, Lázně

Procedury léčení: Komplexní léčba v domě, Pohotovostní lékařská služba, Lázeňská péče dorostu, Stálá služba sestry, Lázeňská peče děti, Pitný režim, Oxygenoterapie, Homeopatie, Muzikoterapie, Terénní kúry, vycházkové trasy, Lékařská kosmetika, Elektroléčba, Magnetoterapie, Dietoterapie, Suchá plynová koupel, Plynové injekce, Parafinoterapie, Rehabilitační plavání, Léčebný tělocvik v bazénu, Léčebný tělocvik, Vířivé koupele, Masáže, Podvodní masáže, Reflexní masáže, Přísadové koupele, Peloidní zábaly, Přírodní termální koupel

Vyšetřovací výkony: Vstupní a výstupní lékařské vyšetření, Kontrolní lékařské vyšetření, Vstupní lékařské vyšetření včetně poučení pacienta, EKG, Základní biochemické vyšetření

Přírodní léčivé zdroje: Vody termální, Peloidy

Léčba nemocí indikace: Onkologické, Trávicí ústrojí, Poruchy látkové výměny a žláz s vnitřní sekrecí, Ženské a gynekologické onemocnění, Obezity a nadváhy

Ostatní druhy léčby: Spánek, Relaxační procházky, Klimatoterapie

Stravování:


Restaurace popis: Slovan - jídelny/restaurace: Hosté hotelu Slovan mají k dispozici propojené jídelny o celkové kapacitě 130 míst. Každému hostu, který přijíždí na léčení či strávit příjemné chvíle v rámci hotelového pobytu, je první den nástupu určen jídelní stůl, kde se stravuje po celou dobu svého pobytu. K snídani, obědu a večeři jsou připraveny rautové stoly s čerstvou i vařenou zeleninou, širokým výběrem salátů. Jídelní lístek obsahuje výběr ze tří polévek, sedmi hlavních obědových jídel a šesti hlavních jídel na večeře.

U cizinců: Na jídelním lístku je nabídka ze tří druhů polévek a šestnácti hlavních jídel. Každý jídelní lístek obsahuje nabídku z masa hovězího, vepřového, kuřecího, jehněčího, ryb, dále pak moučné a bezmasé pokrmy. Kuchaři připravují dietní jídla s přihlédnutím na nejpoužívanější druhy diet, ale samozřejmě lze stravu přizpůsobit i individuálním dietním potřebám pacienta. Velmi oblíbenou se v hotelu Slovan stala restaurace, pivnice "SLOVANSKÝ SKLÍPEK". V bohatém jídelníčku naleznete těstovinové saláty a speciality blízké italské kuchyni, jakož i recepty klasické české. Nezapomínáme ani na lázeňské pacienty, pro které nabízíme dietní pokrmy. Restaurace má 70 míst a je zařízena v selském stylu.

Služby:Sportovní možnosti:
Minigolf, Tělocvična, Fittness, Sauna

Kongresové služby:
Telefon, TV, Úschovna cenných předmětů

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkový
2.1-31.121370-15702460-2620


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování a turistické poplatky za 1 osobu /noc

Fotogalerie (15):


Sanatorium hotel SlovanSanatorium hotel SlovanSanatorium hotel Slovan
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com