sdílet Lázně Teplice nad Bečvou Lázeňské sanatorium hotel Bečva na Facebooku
Lázně Teplice nad Bečvou Lázeňské sanatorium hotel Bečva česká verze  Lázně Teplice nad Bečvou Lázeňské sanatorium hotel Bečva slovenská verzia  Lázně Teplice nad Bečvou Lázeňské sanatorium hotel Bečva english version  Lázně Teplice nad Bečvou Lázeňské sanatorium hotel Bečva deutsch version

Lázně Teplice nad Bečvou Lázeňské sanatorium hotel Bečva Teplice nad Bečvou, Teplice nad Bečvou Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Lázeňské sanatorium hotel Bečva Teplice nad Bečvou...


Lázeňské sanatorium hotel Bečva - se v současné době nabízí výhradně klientům zdravotních pojišťoven, pokud máte zájem klikněte na poptávku ubytování, kde si také můžete vybrat online termín. vyplňte data a po odeslání Vám bude zaslána nabídka na hotel Moravan.

V současnosti lázně Teplice nad Bečvou představují v České republice svým personálním i přístrojovým vybavením špičkové zařízení, které se specializuje na moderní rehabilitaci klientů s počínajícími srdečně-cévními potížemi s důrazem na prevenci vzniku srdečních a mozkových příhod a klientů po kardiochirurgických a invazivních V našich lázních se nejedná o klasickou lázeňskou léčbu, kdy se klient pouze pasivně podrobuje tradičním procedurám, ale jde především o aktivní proces intervence do životního stylu člověka s kardiovaskulárními problémy, který na zlepšení svého zdravotního stavu spolupracuje. Veškeré moderní rehabilitační postupy jsou v plném souladu s doporučeními České kardiologické společnosti.

Díky velmi kvalitním a rozmanitým procedurám a modernímu přístupu k rehabilitaci slaví lázně s výsledky léčby velké ;pičkové kardiorehabilitační centrum evropské úrovně. Komfortní lázeňské sanatorium Bečva ve funkcionalistickém stylu, leží v srdci lázní Teplic nad Bečvou v údolí Moravské brány na břehu řeky Bečvy, obklopeno Zbrašovskými aragonitovými jeskyněmi a přilehlými parky lázní Teplic nad Bečvou. Svým klientům poskytuje špičkové kompletní služby kardiorehabilitačního centra na vysoké evropské úrovni s individuálním přístupem všech pracovníků. (ECHO, EKG, spirometrie, spiroergometrie, cvičná ergometrie, zátěžová ergometrie, Ergo Line, inhalace, biolampy, elektroléčba, vakuum kompresivní léčba, diathermie, vasotrain, magnetoterapie, cvičení v tělocvičně, individuální tělocvik,vodoléčba, uhličité koupele, plynové koupele, masáže, parafín aj.).

Hotel sanatorium Bečva - ubytování: Klientům jsou k dispozici jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím v různých kategoriích podle náročnosti klienta na ubytování. Stravování formou plné penze nebo polopenze zajišťuje kvalitní kuchyně s výběrem 9 diet. V LS Bečva je umístěna kavárna s venkovní terasou.

Co s sebou do lázní: Nezapomeňte si s sebou vzít: občanský průkaz, kartu zdravotní pojišťovny, předvolání, které jste obdrželi poštou. Tyto doklady předložte na recepci lázeňského sanatoria, které máte uvedeno ve zvacím dopise. Zde vyřídíte nezbytné formality k lázeňskému pobytu a uhradíte lázeňský poplatek ve výši 15 Kč na den. Lázeňský poplatek nehradí osoby mladší 18-ti let a starší 70-let, nebo držitelé průkazu ZTP/P a jejich průvodci. Do lázní si s sebou přivezde sportovní oblečení, obuv, plavky, věci osobní potřeby, společenský oděv a ostatní věci dle vlastního uvážení. Vezměte si rovněž léky, které pravidelně užíváte a upozorněte na to lékaře při vstupní prohlídce.

Psi v lázních: Do našeho lázeňského zařízení si můžete s sebou vzít i svého čtyřnohého mazlíčka. Pobyt psů v lázních se řídí pokyny lázeňského řádu pro majitele psů, který si můžete stáhnout níže.Typy pokojů

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, telefon

Základní informace: směnárna, Informační služba, lékařská služba v dosahu, nekuřácké místnosti, parkovací plocha v areálu, masážní studio, Internetové připojení k dispozici, kosmetické studio, holič - kadeřník

Dostupnost střediska:

Lázeňské služby:Popis lázeňského zařízení:

Indikace - Dospělí: stavy po prodělaném infarktu myokardu, stavy po zánětech srdečního svalu - nitroblány srdeční a osrdečníku, chronická ischemická choroba srdeční, stavy po revaskularizačních operacích srdečního svalu, stavy po operacích srdečních chlopní, stavy po invazivních výkonech na koronárním řečišti, stavy po transplantacích srdce a jiných srdečních operacích, vysoký krevní tlak I. - III. Stupně, ischemická choroba dolních končetin, stavy po zánětech žil, chronická onemocnění žilního a lymfatického systému, kardiomyopatie, vrozené či získané srdeční vady, poruchy pohybového aparátu - vertebrogenní bolestivý syndrom

Indikace - Děti: nemoci oběhového aparátu, zánětlivá onemocnění klobů, kožní choroby, především ekzémy

Léčba těhotných žen je kontraindikací lázeňské léčby. Těhotným ženám nabízíme pouze doplňkové služby a to na vlastní nebezpečí.

Léčebný program:

V kardiologických lázních současnosti se provádí rehabilitace klientů s onemocněním kardiovaskulárního systému. Tato rehabilitace se řídí doporučenými postupy České kardiologické společnosti, které byly vypracovány v souladu s doporučeními evropskými standardy. V lázních Teplice nad Bečvou se nejedná tedy o klasickou léčbu, kdy pacient se pasivně podrobuje lázeňským procedurám, ale jde především o aktivní proces intervence životního stylu člověka postiženého kardiovaskulárním onemocněním, který na zlepšení svého zdravotního stavu spolupracuje.

Hlavním cílem léčení je vrátit takto postiženého klienta do pracovního a společenského postaveni jaké měl před onemocněním, anebo mu zabezpečit takové postavení ve společnosti, které využívá všechny funkční rezervy a zabezpečí nemocnému životní maximum i při snížení tělesné funkce. Lázně jsou k moderní rehabilitaci patřičně vybaveny jak personálem tak i přístroji, aby po celkovém vstupním vyšetření mohl být náš klient zařazen do léčebného procesu dle svého aktuálního zdravotního stavu. Klinické posouzení stavu vyžaduje provedení i některých ryze odborných kardiologických vyšetření jako jsou zátěžový EKG test, echokardiografické vyšetření a eventuelně i monitorovací techniky. Na druhou stranu se snažíme i o aktivní zapojení našich klientů, protože bez vzájemné spolupráce a porozumění by lázeňská kardiorehabilitace nepřinesla očekávaný efekt.

Po vyhodnocení zdravotního stavu a stanovení individuálního rizika je našemu klientovi navržen léčebný plán, který zahrnuje jak dietní opatření /stanovení druhu diety/ tak i režimová opatření /stanovení stupně a druhu pohybové aktivity/. Pokud jsou u klienta přítomná i některá přidružená onemocnění např. pohybového ústrojí je možné mu navrhnout některou z léčebných metod elektro, vodo či teploléčby, kterými lázně Teplice nad Bečvou také disponují.

Léčebné procedury

Poskytujeme komplexní lázeňskou léčbu s využitím nejmodernějších léčebných metod a balneoterapeutických prostředků. Abychom zajistili úspěšnost Vašeho léčebného pobytu, projde každý pacient vstupním kardiologickým vyšetřením.

Tato vyšetření, která určuje po zvážení individuálně každému klientovi lékař, pomohou nejlépe diagnostikovat příčiny Vašich zdravotních problémů a doporučit Vám správný způsob léčby: vstupní lékařské vyšetření se zaměřením na kardiovaskulární systém, biochemické vyšetření krve k odhalení rizikových faktorů; nad rámec běžného vyšetření je zjišťování hladiny homocysteinu v krvi, spirometrické vyšetření, echokardiografické vyšetření, klidové EKG vyšetření, zátěžové EKG vyšetření, Holterova monitorizace EKG, Holterova monitorizace TK, spiroergometrické vyšetření, chodecký test Polar.

Na základě provedených lékařských vyšetřeni a s přihlédnutím k individuální indikaci pacienta, provede lékař předpis vhodných léčebných procedur. Jde o soubor léčebných a režimových opatření v životním stylu nemocného navazujících na srdeční příhodu či zákrok intervenčního kardiologa nebo kardiochirurga, která u nemocného zpomalí nepříznivý průběh již vzniklé nemoci se snahou o zamezení opakování akutní příhody.

K nejdůležitějším léčebným procedurám v našich lázních řadíme ty, které vyžadují aktivní přístup pacienta. Pravidelný pohyb a cvičení mají příznivý účinek na tělo, ale i psychiku. Velmi příznivý účinek na Vaše srdce mají především tzv. aerobní cvičení. Jde o cyklická cvičení prováděná při určité optimální tepové frekvenci několikrát týdně - pravidelně a dlouhodobě.

LTV - léčebná tělesná výchova skupinová a individuální: Zahrnuje všeobecná kondiční cvičení, zaměřená na konkrétní postižení pacientů. Cvičná ergometrie - Tunturi
Cvičná ergometrie monitorovaná - Ergoline Reha Systém. Pacienti trénují za dohledu zdravotníckých pracovníků, pravidelně se kontroluje tréninková TF, doporučená lékařem po vstupním vyšetření zdravotního stavu pacienta. Chůze v terénu s monitorováním tepu Polarem. Při chůzi po rovině: rovnoměrné tempo. Při chůzi do kopce: zvolnit tempo, zkrátit délku kroku a omezit pohyb horních končetin, bude-li to nutné, vydýchejte se. Při chůzi z kopce: zrychlit tempo a pohyb rokou podél těla, jako u běhu.

- Trasa Kardio fit - Rovinná trasa umožňující při rovnoměrné rychlosti chůze stabilní zatížení srdce. Slouží pro vstupní vyšetření reakce srdce na zátěž a pro nácvik optimálního tempa programu chůze pro zdraví. Na tomto okruhu plňte během léčebného pobytu program " Chůze pro zdraví ". Trasu možno doporučit pro všechny klienty i s BMI v pásmu obezity i pro klienty s výskytem ischemických změn v pásmu 50 - 60 maximální tepové rezervy.

- Trasa A - žluté značení, délka ttrasy 1923 m, celkové převýšení 27 m
První část trasy je rovinatá 0 - 900 m. Druhá část trasy je členitá s převýšením 23 m s výraznou zátěží srdce (kolísání hodnot tepové frekvence 20 - 30 tepů, zvýšení Wattové zátěže cca o 75 w proti zátěži při chůzi po rovině. Nutná změna dynamiky chůze - výrazně zvolnit chůzi do kopce). Třetí část trasy z kopce - pokles tepové frekvence, možnost zvýšit tempo chůze. Trasu možno doporučit klientům s tolerancí hranice do 60 % maximální tepové rezervy bez známek srdeční ischemie, s hodnotami BMI v pásmu normality a nadváhy, bez výrazných projevů bolestivosti kloubů dolních končetin a bederní páteře.

- Trasa B - zelené značení, délka trasy 2987m, celkové převýšení 20 m
První část trasy je rovinatá 0 - 620 m. Druhá část trasy je do kopce 620 - 920 m s převýšením 20 m. Třetí část je z kopce 920 - 1200 m a čtvrtá část trasy je rovinatá 1200 - 2987 m s převýšením 5 m před závěrem trasy. Trasu možno doporučit klientům s tolerancí 50 - 60 % maximální tepové rezervy bez známek srdeční ischemie s hodnotami BMI v pásmu normality a nadváhy bez výrazných funkčních poruch podpůrně pohybového systému v oblasti kloubů dolních končetin a bederní páteře.

- Trasa C - modré značení, délka trasy 1923 m, celkové převýšení 70 m
První část trasy je krátký roviný úsek 150 m, poté výrazné stoupání se změnami profilu stoupání 150 - 894 m. Druhá část trasy je mírné klesání až k cíli. Trasu je možno doporučit jako vycházkovou trasu pro klienty s tolerancí s hodnotami BMI v pásmu normálu, u klientů s hodnotami BMI v pásmu nadváhy tolerance zátěže 70 % maximální tepové rezervy bez známek srdeční ischemie.

Kontraindikace: klienti s BMI v pásmu obezity i při toleranci 70 % maximální tepové rezervy bez známek srdeční ischemie, klienti s BMI v pásmu nadváhy s tolerancí zátěže cca do 65 % maximální tepové rezervy. Klienti s bolestivostí kloubů dolních končetin a bederní páteře.

Vodoléčba:

CO2 uhličité koupele: Důležitým léčebným prostředkem, pro který jsou lázně Teplice nad Bečvou vyhledávány, je koupel v termální alkalické zemité kyselce s vysokým obsahem oxidu uhličitého a stálé teploty 22,5 °C. Oxid uhličitý se vstřebává přes kůži do krevního oběhu a je nejlepším přírodním prostředkem k rozšiřování cév. Po sérii koupelí dochází ke zlepšení prokrvení srdce, mozku, ledvin, k poklesu a stabilizaci zvýšeného tlaku krve, k úpravě výměny látkové a vyplavování jejich produktů. Okamžitým efektem uhličité koupele je odstranění zvýšeného svalového napětí a celkové osvěžení organismu. Opakované podávání určitých koupelí pozitivně ovlivňuje vegetativní nervový systém (poměr sympaticus versus parasympaticus).

V našich lázních kyselka pramení ve velkých hloubkách a je zachycena ve třech vydatných pramenech. První Kropáčův na levém břehu řeky Bečvy vyvěrá z hloubky 60,5 m, druhý Gallašův pramen pod léčebným domem Slovenka z hloubky 143 m a třetí Jurikův pramen nad lázeňským sanatoriem Janáček z hloubky 101,8 m. Kyselka o teplotě 22,5 °C se přivádí přímo do balneologických van lázeňských sanatorií Moravan, Janáček, Bečva a Radost, kde se přihřívá na 33 - 35 °C a používá k celkovým koupelím.

CO2 plynový bazén: V našich lázních jsou podávané suché uhličité koupele, k nimž je pro svůj vazodilatační účinek využíván opět oxid uhličitý, získávaný z našeho přírodního léčebného zdroje. Oxid uhličitý je těžší než vzduch, chová se jako voda, a proto se jím napouští bázénky upravené k sezení. Kůra vyvolává přijemný pocit tepla a u některých pacientů i snížení vnímání bolesti. Po aplikaci je možné sledovat mírné zarudnutí kůže. Plynové bazény nemají takový účinek jako CO2 uhličité koupele, ale výhodou je možnost použití u pacientů s porušenou integritou kůže.

Klasická částečná a celková masáž: Masáž je výborným prostředkem k uvolnění ztuhlých svalů, odbourání stresů i psychickou relaxací. Při masáži se rozšiřují kožní vlásečnice a pokožka zčervená, protože se zvyšuje prokrvení. Klasické masáže jsou vhodné pro pacienty s bolestmi páteře a kloubů, k uvolnění svalů a psychické relaxaci. Doba trvání procedury je 15 min.

Podvodní masáž ruční: Intenzivní celková masáž proudem vody o teplotě 35 - 38 °C aplikovaná masérem pomocí trysky v masážní hadici. Napomáhá uvolnění svalového napětí, zmírňuje bolesti kloubů a přispívá ke správnému prokrvování. Doba podvodní masáže je 15 min., potom následuje 15 min. odpočinku v zábalu.

Vířivá lázeň nožní: Částečná lázeň pro dolní končetiny, voda o teplotě 36 - 38 °C se víří pomocí vodní turbíny. Lázeň zvyšuje prokrvení končetin, místní metabolismus a současně aktivuje kožní receptory.

Vířivá lázeň celotělová: Vana, naplněná do 3/4 vodou o teplotě 36 - 38 °C vířená vodní turbínou, učinkuje na tělo svou teplotou a jemnou masáží způsobenou vířením vody.

Střídavá nožní lázeň: Jde o aktivní pohyb ve vaničkách, v jedné je teplota 40 - 46 °C, ve druhé 10 - 16 °C, výška vodního sloupce 20 - 25 cm. Proceduru pacient začíná v horké vodě, po 1 - 2 minutách přešlápne do studené asi na půl minuty, což až 10x opakuje. Procedura končí ve studené vodě.

Hauffeho ruční lázeň: Tepelná procedura, kdy do vaniček s vodou o teplotě 36 °C ponoří pacient ruce po lokty, je zabalen do prostěradla a dalším prostěradlem přikrytý. Připouští se teplá voda až do teploty 42 °C. Pacient po proceduře odpočívá v zábalu a následně se osprchuje.

Skotské střiky: Nejradikálnější ze střídavých procedur, představuje převážně aplikaci chladu, i když aplikace teplé vody převažuje. Provádí se vodním paprskem z trysky pod tlakem 3 atmosféry ze vzdálenosti alespoň 3 m. Začínáme teplým střikem (38 - 42 °C) po dobu 30 sekund, následuje studený střik (16 - 18°C) po dobu 10 sekund. Střídání se několikrát opakuje a proceduru zakončujeme studenou vodou. Vodou masírujeme dolní a horní končetiny a nakonec trup zepředu i zezadu. Výsledkem celé aplikace je pocit teplé kůže, stimulace srdeční činnosti a zvýšování metabolismu.

Aplikace tepla a chladu:

Přísadové koupele - bahenní zábaly: Forma teploléčby, která se provádí opakovaným přikládáním peloidu na část těla v podobě zábalů. Peloid se aplikuje tak, že se potřebné množství zábalové směsi o teplotě 38 - 48 °C přiloží přímo na kůži v předepsané oblasti ve vrstvě 3 - 5 cm. Pacient leží 15 - 30 min. s přiloženým peloidem v zábalu, který se obvykle skládá z igelitového prostěradla, vodoléčebného plátěného prostěradla a vlněné přikrývky.

Parafínové a parafangové zábaly: Teploléčba prováděná přikládáním parafínových obkladů v tekutém stavu. Během přeměny parafinu z tekuté do tuhé formy využíváme vzniklého tepla. Parafango je čistý tvrdý parafín, který je smíchán s bahnem ze severoitalských sopečných jezer. Obsahuje různé minerální látky, např. uhličitany, sloučeniny železa, vápníku a síry.

Kryoterapie: Chladová terapie, odebírání tepla tělu celkové, ale zejména lokální. Přikládání studených obkaldů má protibolestivý účinek.

Elektroléčba: Využívá léčebného účinku různých forem elektrické energie.

Iontoforézy: Jde o elektroléčebnou metodu, která umožňuje elektrolytickým účinkem galvanického proudu vpravit do povrchových vrstev kůže nebo sliznic léčivé látky pomocí iontů.

Galvanizace: Pomocí stejnosměrného proudu působí tato procedura na zlepšení poruch prokrvení a snížení bolesti. Pacient při aplikaci má pocit mravenčení, brnění a mírného tepla.

Diatermie: Přivádí vysokofrekvenční energii hluboko do tkání. Rozšiřuje cévy, zvyšuje celkovou obranyschopnost, má analgetické působení a relaxační účinek na přičně pruhované svalstvo. Zlepšuje přímým ohřevem funkci některých orgánů.

Sollux: Lokální teplo z infračerveného zářiče se využívá u zánětu čelních a čelistních dutin nebo jako předehřátí před trakcí, u lumbaglií... Aplikuje se ze vzdálenosti 10 - 20 cm ze zdroje buď červeným nebo modrým filtrem infračervené záření po dobu 10 - 20 min., chráníme oči pacienta.

Horské slunce: Využívá určité části spektra UV záření z umělého zdroje. Aplikuje se z přístroje ve vzdálenosti 1 m na celé tělo, chráníme oči pacienta. Dle stavu pigmentace kůže první dávka není větší než 2 minuty a stupňuje se po 1 - 2 min do 10 - 12 min.

Diadynamické proudy: Mají především analgetické účinky, dle předpisu lékaře se aplikuje uvedený druh proudu přes přiloženou a podloženou elektrodu, intenzita se volí podle subjektivní snášenlivosti pacienta.

Interferenční proudy: K zesílení účinku se používá vakuových elektrod, doba aplikace je pak kratší, intenzita proudu se volí dle subjektivní snášenlivosti pacienta. Indikací jsou hlavně chronické zánětlivé a degenerativní nemoci pohybového aparátu.

Traebertovy dráždivé proudy

Ultrazvuk: Jde o léčbu za pomocí zvuku. Na dané místo naneseme kontaktní prostředek, nastavíme intenzitu a čas působení, bolestivé místo pomalu přejíždíme hlavicí. Nejčastěji je indikován při kloubních a vetebrogenních potížích.

Magnetoterapie: Procedura využívá léčebného působení magnetů. Účinky magnetického pole využíváme při léčbě bolesti, zánětu, magnetoterapie má hojivé působení. Bezprostředně po léčbě dochází ke sklidnění až usnutí.

Inhalace

Vakuokompresní terapie přístrojová: Terapie je založená na vyvolání místní pasivní hyperemie prostřednictvím částečného vakua s cílem maximálního otevření cévního řečiště a vytvoření kolaterál. Jde o pasivní trénink cév a používá se hlavně v případech, kdy závažnost postižení omezuje možnost aktivní terapie.

Dietní režim: Velmi důležitou složkou úspěšného léčebného pobytu je dle zásad zdravé výživy vyvážená strava. Správná skladba jídelníčku je jeden ze základů správné životosprávy a neodmyslitelně patří ke kardiorehabilitaci. Naši odborníci - lékaři, dietologové a nutriční asistenti Vám přizpůsobí stravu tak, aby vyhovovala právě Vašim potřebám. V našich sanatoriích podáváme celou řadu diet a jejich kombinací podle zdravotního stavu našich pacientů a klientů.

Vedle racionalní stravy jsou to diety:  4 šetřící , 7 antisklerotická , 8 redukční , 9 diabetická , 11 individuální výživa

Edukační programy: Úspěšnou léčbu zajišťujeme také edukačními programy, v jejichž rámci jsou klienti seznamováni s obtížemi jejich stávajícího zdravotního stavu a s radami, jak vše co nejefektivněji zlepšit.

Odvykání kouření: Jedním z nejzávažnějších ovlivnitelných rizikových faktorů ischemické choroby je kouření, které je kontraindikací léčení v našich lázních. Přesto máme pro pacienty - pokračující kuřáky - v nabídce poradnu pro odvykání kouření pod vedením MUDr. Věry Mrázové. V poradně je po vyšetření a vyhodnocení stavu závislosti navrženo individuální řešení abstinence. Pro úspěšné odvykání je však na prvním místě nutná spolupráce pacienta. Jako novinku nyní klientům nabízím nově proceduru Bicom 2000, která na základě prncipu biorezonance pomáhá při odbourávání závislosti na cigaretách.

Celou škálu léčebných procedur doplňují:

Kyslíková terapie: Léčba za pomocí oxygenoterapie je léčebná kúra, která spočívá v ihalaci kyslíkové směsi. Vyšší koncentrace kyslíku Vám zlepší prokrvování tkání, dodá novou energii a zregeneruje všechny buňky v těle. Celkově tato kúra působí blahodárně na celý organizmus a vy se budete cítit svěží. Reflexní masáže, bioptronové lampy, která vykazuje úspěchy při hojení ran a jizev, rehabilitačního bazénu, ale také fitnesscentra a sauny, kterou mohou naši pacienti využít.

Lázeňské služby: Lázeňský hotel / dům, Lázně

Procedury léčení: Stálá služba sestry, Oxygenoterapie, Terénní kúry, vycházkové trasy, Elektroléčba, Magnetoterapie, Dietoterapie, Léčebný tělocvik v bazénu, Léčebný tělocvik, Masáže, Podvodní masáže, Reflexní masáže, Přísadové koupele, Solná jeskyně, Vacushape, Polárium, Solux, Ultrazvuk, Stimulační proudy - impulsoterapie, Vodoléčba

Vyšetřovací výkony: EKG

Přírodní léčivé zdroje: Vody uhličité

Léčba nemocí indikace: Oběhové ústrojí, srdce a cév, Poruchy látkové výměny a žláz s vnitřní sekrecí, Pohybové ústrojí, Cukrovka - Diabetes melitus

Stravování:


Restaurace popis: Stravování formou plné penze nebo polopenze zajišťuje kvalitní kuchyně s výběrem 9 diet. V LS Bečva je umístěna kavárna s venkovní terasou.

Služby:Kongresové služby:
Video , Dataprojektor, DVD přehrávač, Flipchart

Sestavíme Vám individuální nabídku na základě specifikace požadavků. Vhodnou kombinací pobytových, stravovacích a kongresových služeb zajistíme kvalitní servis při pořádání firemních akcí nebo motivačních programů pro zaměstnance. Pro skupiny osob provádíme na přání rezervaci bazénu s whirlpool, sauny nebo polária, unikátní celotělové chladové terapie. Sál je vybaven pódiem s ozvučením a videoprojekcí s přenosem dat na projekční plátno, vhodný zejména pro uspořádání firemních setkání, seminářů, valných hromad, školení, kulturních pořadů. Kapacita: 30 - 70 osob.

Malý salónek nabízí možnost konání školení, firemních porad, jednání, přednášek, výjezdních zasedání. Kapacita: 10 osob.

Druhý salónek je vybaven pohodlnými sedacími boxy, barem, tanečním parketem a klimatizací, je vhodný pro pořádání porad managementu, výjezdních zasedání, setkání s obchodními partnery. Kapacita: 30 osob.

V areálu lázeňského sanatoria Bečva je k dispozici také: velká jídelna pro 160 osob a kavárna pro 60 osob.Konferenční kapacity:
kongresový sál č. 1 (počet míst 70)

salónek č. 1 (počet míst 10)

salónek č. 2 (počet míst 30)

zasedací místnost č. 1 jídelna (počet míst 160)

zasedací místnost č. 2 kavárna (počet míst 60)

Ceník ubytování:


Datumza osobu
1.1-31.12760-965


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za 1 osobu /noc
Sleva / poplatky: Ceny hotelového ubytování zahrnují 9% DPH, výběrovou snídani a vstup do bazénu.

Fotogalerie (12):


Lázně Teplice nad Bečvou Lázeňské sanatorium hotel BečvaLázně Teplice nad Bečvou Lázeňské sanatorium hotel BečvaLázně Teplice nad Bečvou Lázeňské sanatorium hotel Bečva
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com