sdílet Hotel Carlsbad Plaza na Facebooku
Hotel Carlsbad Plaza česká verze  Hotel Carlsbad Plaza slovenská verzia  Hotel Carlsbad Plaza english version  Hotel Carlsbad Plaza deutsch version

Hotel Carlsbad Plaza Karlovy Vary, Karlovy Vary Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel Carlsbad Plaza Marianskolazeňska Karlovy Vary - ubytování v Karlových Varech..


Rekonstrukce historické budovy Hotel Carlsbad Plaza z konce 18. století, zvané Rudolfshof, která od počátku své existence poskytovala služby nejdříve pocestným a později lázeňským hostům, mimo jiné i prvnímu tureckému prezidentovi Kemalu Atatürkovi, přetvořila tento architektonický skvost do moderní podoby uvnitř a zároveň zachovala v plné míře historickou venkovní podobu.

Hotel Carlsbad Plaza nabízí ve 160 pokojích pohodlné a luxusní ubytování a všechny služby, které moderní cestovatel 21. století může potřebovat. Skvělé menu mezinárodní kuchyně, které by zachutnalo i onomu příslovečnému králi z pohádky, vína světových značek a příjemné posezení nabízí 3 restaurace, kavárny a bary. Útulný interiér restaurace Sorrento, který Vás na chvilku vrátí do prostředí Vaší dovolené u moře, s bohatou nabídkou bufetových stolů v průběhu celého dne nebo třeba noblesní prostředí restaurace La Bohème se skvělou francouzskou kuchyní a neméně skvělým francouzským kuchařem, lákavým vinným lístkem a neodolatelnými dezerty pro Vás vytvoří Vaši soukromou oázu klidu a pohody. Tu umocní jistě i lákavá vůně specialit orientální kuchyně restaurace Sweet Orient, připravovaných nefalšovaným laoským šéfkuchařem. Lahodné sushi, delikátní kung-pao, atraktivní interiér evokující kolorit orientálních krajů Vás zcela nepochybně přilákají prožít příjemné chvilky s přáteli. Příjemné odpoledne plné pohody v útulné kavárně Bon Soir café můžete zakončit v intimním prostředí baru Old Times se skvělou živou muzikou a přitažlivou atmosférou viktoriánské doby.

Nostalgický kolorit starého lázeňského města Karlovy Vary s jeho typickou atmosférou a genius locci starých časů najdete v prvním Wellnesslandu v Karlových Varech Alt Karlsbad. Využijte možnost aktivní regenerace duševních a tělesných sil a vyberte si z rozsáhlé nabídky procedur ve Wasserplatzu s termidáriem, 2 bazény s vířivkou a termominerální vodou nebo velkým bazénem s protiproudem. Na vlastní kůži pocítíte účinky 7 druhů saun v Saunadorfu, zklidníte tep v klidném prostředí Relaxgarten s vyhřívanými lehátky a vodními postelemi a relaxační hudbou a dopřejete si rozmazlující prožitek neskutečně příjemných a účinných thajské masáží, které Vás zcela jistě přivedou do skvělé pohody. Doplnit ztracené kalorie malou delikatesou můžete v malém baru Kaiserhof a výčitky svědomí Vám pomůže utlumit důkladný trénink ve fitness centru.

Hotel Carlsbad Plaza - Unikátní léčebný komplex Medical Spa Gallery využívá nejenom bohaté přírodní termální a minerální zdroje, ale také nové léčebné postupy a špičkové technické vybavení. Osvědčená tradice karlovarské lázeňské léčby v centrálním balneoprovozu pomáhá při léčbě nemocí trávicího a pohybového ústrojí, nemocí žláz s vnitřní sekrecí, zvláště diabetes mellitus a nemocí horních cest dýchacích.

Vybrat si můžete z rozsáhlé nabídky lázeňských procedur: koupele v termominerální vodě, klasické i netradiční masáže, elektroprocedury, rašelinové zábaly, ale také individuální nebo skupinové léčebné terapie jako např. vodní gymnastika Vám zcela jistě pomohou.

Hotel Carlsbad Plaza - Incentivní, kongresové akce, odpovídající prostředí a špičkové technické zázemí pro koncerty a jiné kulturní akce nabízí sál s celkovou kapacitou 250 míst s možností využití propojitelných salonků Churchill, Masaryk a Kennedy a poněkud komornější atmosféru salonku Atatürk s původním vzácným, po dobu rekonstrukce starostlivě chráněným interiérem. Samozřejmostí je odpovídající sortiment hotelových služeb, kosmetický a kadeřnický salon Dessange, butiky světových značek, vynikající nabídka concierge, příjemný lobby bar s krbem, parkoviště, podrobné informace Vám s úsměvem ochotně poskytne náš příjemný personál.

Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkovýapartmán
1812220

Vybavení pokojů: pokoje s balkonem, koupelna s vanou, koupelna se sprchou, WC na pokoji, trezor, klimatizace pokojů, TV, telefon, kabelová televize, DVD, připojeni internetu, minibar, apartmány s plně zařízenou kuchyní, dětská postýlka k dispozici, fén

Základní informace: výtah, bezbariérový přístup, klimatizace, opatrování dětí, lékařská služba v dosahu, nekuřácké místnosti, garáže, parkovací plocha v areálu, parkoviště s dohledem kamery, uzamykatelné parkoviště, hlídané parkoviště, masážní studio, pedikůra, manikura, Internetové připojení k dispozici, kosmetické studio, holič - kadeřník, domácím zvířatům vstup povolen, restaurace

Platební karty: American Express, EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Popis okolí:

Hotel Carlsbad Plaza - Karlovy Vary - okolí: Využijte příležitost a navštivte Karlovy Vary, město léčivých pramenů, bohaté historie, překrásné architektury a přírody. Toto světoznámé lázeňské město leží v údolí říčky Teplá, na jejím soutoku s řekou Ohří. Město bylo založeno roku 1350 českým králem a římským císařem Karlem IV. Rozvoj města byl vždy spjat s léčivými účinky místních léčivých pramenů. Začátkem 19. století, zásluhou lékaře Václava Payera z Lokte, je voda karlovarských pramenů užívána také k pitným kůrám. Dnešní lázeňská péče zahrnuje pití minerální vody, klasické lázeňské procedury a moderní fyzioterapii. K pitným kůrám se užívá voda 13 minerálních pramenů o teplotách 42°C až 72°C, nejznámější pramen Vřídlo tryská až do výše 15 metrů.

Přírodní léčivé zdroje (horké minerální prameny, přírodní kysličník uhličitý, léčivé bahno atd.) jsou užívány v kombinaci s nejnovějšími lékařskými metodami k léčení nemocí zažívacího traktu, metabolických dysfunkcí, paradentosy, diabetes mellitus a nemocí pohybového aparátu. Karlovy Vary jsou nejvyhledávanějšími a nejnavštěvovanějšími lázněmi v České republice. Dnešní vzhled města byl utvářen především koncem 19. století ve stylu historismu a secese. Mezi nejpozoruhodnější pamětihodnosti Karlových Varů patří Zámecká věž Karla IV., pravoslavný kostel sv. Petra a Pavla a barokní kostel sv. Máří Magdaleny.

Karlovy Vary jsou také proslaveny svou tradiční výrobou skla Moser, porcelánu Thun, bylinného likéru Becherovka, minerální vody Mattoni, minerální soli, léčivé kosmetiky a suvenýrů z vřídlovce.

Město žije bohatým kulturním programem, každoročně se zde koná několik kulturních akcí mezinárodního významu. Můžeme jmenovat Mezinárodní jazzový festival, Tourfilm - festival filmů se zaměřením na cestovní ruch a především Mezinárodní filmový festival, který přivádí do Karlových Varů filmové hvězdy z celého světa. Využijte příležitosti zamilovat si toto nádherné město.Dostupnost střediska:


Zastávka MDH: autobus č.2 (200 m)

Lázeňské služby:Popis lázeňského zařízení:

Medical Spa Galery - unikátní léčebný komplex, využívající nejenom tradiční metody a procedury a zvláště přírodní termální a minerální vodu, ale také nové léčebné postupy. Osvědčená tradice karlovarské lázeňské léčby v centrálním balneoprovozu, využívající špičkovou technologii léčebného vybavení Vám pomůže při léčbě nemocí trávicího a pohybového ústrojí , nemocí žláz s vnitřním vylučováním, zvláště diabetes mellitus a nemocí horních cest dýchacích. Pro zlepšení Vašeho zdravotního stavu nabízíme výběr z mnoha lázeňských procedur, které Vám za aktivní pomoci našeho kvalifikovaného zdravotnického personálu pomůžou obnovit Váš zdravotní stav.

Možnost aktivní regenerace tělesných a duševních sil nabízí první Wellnessland v Karlových Varech Alt Karlsbad, komponovaný ve stylu starých Karlových Varů s jejich typickou atmosférou a "genius loci". Pro orientaci Vám nabízíme možnost výběru z nabídky wellness procedur ve "WASSERPLATZ" s thermidáriem - předehřívárnou, velkým bazénem s vířivkami, ve kterém je možné i plavání, anatomickým velkým vířivým bazénem, malou vířivkou a termálním bazénem - to je "vodní svět" , který Vás a zvláště Vaše děti bude přitahovat neodolatelnou atmosférou. Součástí komplexu je i "KAISERHOF" - fit bar, kde se dají ztracené kalorie opět rychle a hlavně chutně nahradit.

"SAUNADORF" - finská sauna, ruská sauna, turecká parní lázeň, solná sauna, aromasauna - to je jenom výběr z bohaté nabídky, nutné vyzkoušet na vlastní kůži, zvláště pak v kombinaci s atrakcemi "Wasserplatz"

"STILLHOF" - pro zklidnění organizmu nabízíme odpočívárnu s klasickými lehátky, vodními postelemi, vyhřívaná lehátka a relaxační hudbu. Nebo třeba RELAXGASSE -kouzelné místo se šikovnými prsty masérů, které Vám vyženou z těla poslední zbytky únavy a nervozity. Co třeba tradiční masáž, voňavou aromamasáž, zajímavou stone-masáže a na závěr koupel "Caracalla" Určitě jste již teď přesvědčeni, že tuto nabídku si nesmíte nechat ujít. Ještě malá poznámka: pro vstup do bazénu Wellnesslandu je povinný župan, pantofle a koupací čepice, využijte, prosím, možnost přinést potřebné věci z pokoje; koupací čepice zakoupíte na Spa recepci.Lázeňské služby: Lázeňské sanatorium, Wellness hotel, Zámecký wellness hotel

Procedury léčení: Komplexní léčba v domě, Kryoterapie, Oxygenoterapie, Plastická chirurgie, Lékařská kosmetika, Inhalace, Elektroléčba, Magnetoterapie, Suchá plynová koupel, Parafinoterapie, Rehabilitační plavání, Léčebný tělocvik v bazénu, Léčebný tělocvik, Vířivé koupele, Masáže, Podvodní masáže, Reflexní masáže

Vyšetřovací výkony: Vstupní a výstupní lékařské vyšetření, Kontrolní lékařské vyšetření, Vstupní lékařské vyšetření včetně poučení pacienta, EKG

Léčba nemocí indikace: Oběhové ústrojí, srdce a cév, Trávicí ústrojí, Poruchy látkové výměny a žláz s vnitřní sekrecí, Cest dýchacích (netuberkulozní), Pohybové ústrojí, Ledvin a cest močových, Ženské a gynekologické onemocnění, Pooperační, poúrazové stavy a rekondice, Kožní nemoci a popáleninové stavy, Obezity a nadváhy

Stravování:


Restaurace popis: Restaurant La Bohème: Atraktivní interiér, bohatý sortiment toho nejlepšího z francouzské kuchyně, lákavé menu, bohatý výběr archivních vín, koktejlů, vhodné pro slavnostní posezení

SORRENTO: Útulně zařízený interiér Vás láká vůní ranní kávy a bohaté snídaně pro úspěšný start do nového dne nebo pro rychlé poobědvání či neformální večeři. To pravé pro příjemné posezení s přáteli kdykoliv během dne.

SWEET ORIENT: Lákavé vůně specialit orientální kuchyně, lahodné sushi, delikátní kung-pao, skvělý vinný lístek a atraktivní interiér evokující kolorit orientálních krajů ? to vše naleznete v restauraci, která aspiruje stát se atrakcí Carlsbad Plaza a určitě taky Karlových Varů

BON SOIR CAFE: Pokud máte chuť na něco malého, delikátního, k tomu kávu zrovna té Vaší značky, jste na správné adrese. Vychutnejte si ji spolu s přáteli nebo jenom tak, v pauze namáhavého jednání a uvidíte, že všechno půjde líp.

OLD TIMES: Příjemný interiér, intimní osvětlení, dobrý band a klasické rytmy - to vše k nalezení v baru Old times. A nemusí to přitom být jenom pro oldies!

Služby:Sportovní možnosti:
Fittness, Bazén krytý vyhřívaný, Sauna, Cyklotrasy, Whirpool, Houbaření, Rybolov

Kongresové služby:
Klimatizace kongresových prostor, Bezbariérový přístup, Telefon, Pódium, Fax, TV, Video , Kamera, CD přehrávač, Tabule, Připojeni internetu, Taneční parket, Řečnický pult, Zabudované promítací plátno, Kopírka, Ozvučení, DVD přehrávač, Speciální osvětlení, PC, Šatna, Promítací plátno, Květinová výzdoba

Hotel Carlsbad Plaza - Karlovy Vary: Incentivní, kongresové akce, odpovídající prostředí a špičkové technické zázemí pro koncerty a jiné kulturní akce nabízí sál s celkovou kapacitou 250 míst s možností využití propojitelných salonků Churchill (36 míst), Masaryk (30 míst) a Kennedy (24 míst) a poněkud komornější atmosféru salonku Attatürk s původním vzácným, po dobu rekonstrukce starostlivě chráněným interiérem.

Ve všech prostorách je k dispozici ISDN, STA, TV, interaktivní TV mode, telefon, internetové a wi-fi připojení, sál nabízí špičkový ultrasound Bose, scénické a "inteligentní" osvětlení. Samozřejmostí jsou tlumočnické služby, špičkový catering a full cleaning servis. Možnost využití kapacity nedalekého Zanderova sálu v budově Lázní I s kapacitou 300 míst. Individuální jednání a obchodní schůzky menšího rozsahu možné přímo v business rooms s pracovnou s odpovídajícím technickým vybavením (internet, kopírka, telfon, fax, scanner).Konferenční kapacity:
kongresový sál č. 1 Masaryk Lounge (počet míst 30)

business centrum č. 1 (počet míst 250)

business centrum č. 2 Churchill Lounge (počet míst 42)

business centrum č. 3 Kennedy Lounge (počet míst 24)

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýapartmánapartmánapartmánapartmán
1.1-31.12Queen 133-248Comfort 146-286Junior Suite 356-546Carlsbad Suite 416-636Splendid Suite 456-676Wellness Suite 496-736


Měna: EUR

Cena polopenze: 50
Cena plné penze: 60
Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování za pokoj / noc / v ceně nejsou zahrnuty turistické poplatky

Fotogalerie (17):


Hotel Carlsbad PlazaHotel Carlsbad PlazaHotel Carlsbad Plaza
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com