sdílet Zámek Sychrov zámecký Hotel na Facebooku
Zámek Sychrov zámecký Hotel česká verze  Zámek Sychrov zámecký Hotel slovenská verzia  Zámek Sychrov zámecký Hotel english version  Zámek Sychrov zámecký Hotel deutsch version

Zámek Sychrov zámecký Hotel Sychrov, Sychrov Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel Sychrov vám bohužel nemůžeme nabídnout, klikněte prosím na poptávku ubytování a budete směrování na Penzion Svatý Jan Turnov, který je nedaleko a můžete si najít volný termín online kde budete také spokojeni.


Zámecký Hotel Sychrov na Sychrově...


EA Zámecký Hotel Sychrov s kapacitou 86 lůžek ve velkých klidných pokojích je luxusně zařízen, plně klimatizován a nadstandardně vybaven. Některé hotelové pokoje mají přímý výhled na sychrovský zámek a přilehlý park. Architektura pokojů je inspirována zámeckým prostředím a přírodními prvky.

EA Zámecký Hotel Sychrov - Hotelová restaurace s lobby barem a letní terasou je připravena uspokojit i náročné gastronomické labužníky, jídelní lístek je složen z národních, krajových a mezinárodních specialit.

Firemní akce, školení a semináře je možno uskutečnit v hotelovém kongresovém centru, které se skládá z 4 kongresových sálů s nejmodernější konferenční technikou a kompletním zázemím včetně vysokorychlostního internetu, velkoplošných LCD obrazovek a možnosti oddělených překladatelských kabin.

Pro hotelové hosty a konferenční účastníky je k dispozici velkokapacitní venkovní parkoviště.

Zámecký Hotel Sychrov - Hotelové wellness a fitness centrum včetně finské sauny, parní komory, vířivky a masáží je v celodenním provozu. Centrum přináší hostům úlevu, oddych a relaxaci. V letním období je možné využít přilehlé venkovní hotelové sportoviště, kurty, golfové hřiště a venkovní šachy.

Klidné prostředí okolí hotelu zaručuje svým hostům pohodu od všedních starostí a pracovního shonu. Areál státního zámku Sychrov, který obepíná přilehlý anglický park s nejbohatšími botanickými sbírkami v České republice je vyhledáváným místem procházek a poznání. I z tohoto důvodu je zámek Sychrov a hotel využíván k pořádání svateb, hostin a společenských oslav.

Vzdálenější okolí hotelu láká k poznávání netknuté malebné přírody Českého ráje a Pojizeří, kam je možno uspořádat cyklistické nebo pěší výlety. V okolí hotelu je množství kulturních a historických památek, nedaleký Liberec s řadou zajímavostí (ZOO, botanická zahrada, historická radnice a Ještěd) je vzdálen pouhých 20 km.

Typy pokojů
2 lůžkový3 lůžkový4 lůžkový5 lůžkovýapartmán
203712

Vybavení pokojů: koupelna s vanou, koupelna se sprchou, WC na pokoji, trezor, TV, telefon, minibar, dětská postýlka k dispozici

Základní informace: bezbariérový přístup, praní a žehlení, směnárna, nekuřácké místnosti, parkovací plocha v areálu, Internetové připojení k dispozici, domácím zvířatům vstup povolen

Platební karty: American Express, Diners Club, EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Počet podlaží: 3

Popis okolí: Klidné prostředí okolí hotelu zaručuje svým hostům pohodu od všedních starostí a pracovního shonu. Areál státního zámku Sychrov, který obepíná přilehlý anglický park s nejbohatšími botanickými sbírkami v České republice je vyhledáváným místem procházek a poznání. I z tohoto důvodu je zámek Sychrov a hotel využíván k pořádání svateb, hostin a společenských oslav. Vzdálenější okolí hotelu láká k poznávání netknuté malebné přírody Českého ráje a Pojizeří, kam je možno uspořádat cyklistické nebo pěší výlety. V okolí hotelu je množství kulturních a historických památek, nedaleký Liberec s řadou zajímavostí (ZOO, botanická zahrada, historická radnice a Ještěd) je vzdálen pouhých 20 km.

Tipy na výlet: Zámecký hotel Sychrov je ideálním místem, odkud můžete pořádat výlety do malebného okolí. Ať už se rozhodnete pro výlet do Českého ráje za krásami přírody, vykoupat se v rybnících, prohlédnout si starobylé hrady a krásné zámky, nebo se vydáte opačným směrem do Jizerských hor, Krkonoš, nebo na Ještěd, ze Sychrova to je všude nadosah.

Dostupnost střediska:


Autobusová zastávka název: (100 m)


Vlakové nádraží název: (1 km)

Stravování:


Restaurace popis: Hotelová restaurace EA Zámeckého Hotelu Sychrov Bohemian Garnet Restaurant je luxusní restaurace v pravém slova smyslu. Milovníci krajových, národních a mezinárodních gastronomických specialit si vždy vyberou z širokého výběru jídelního lístku a akčních nabídek. Profesionální kuchaři a obsluha vytvoří z návštěvy hotelové restaurace nezapomenutelný zážitek z prostředí a podávaných jídel a nápojů. Klimatizovanou restauraci je možné za letních dnů propojit se slunnou terasou, čímž je možné ještě více podtrhnout úzké sepjetí celého pojetí EA Zámeckého Hotelu Sychrov s přírodou.Zámecká restaurace Hotel provozuje Zámeckou restauraci, která se nachází v areálu Státního Zámku Sychrov a přilehlé zámecké zahrady, vzdálené od hotelu cca 100 metrů. Zámecká restaurace poskytuje příjemné stylové prostředí pro konání významných společenských událostí, konferencí a kongresů, ale i pro svatby, rodinné oslavy a galavečery.

Restaurace: (počet míst 85)

Lobby bar: (počet míst 40)

Služby:Sportovní možnosti:
Fittness, Tenisové kurty, Jízda na koni , Sauna, Golf, Cyklotrasy (100 m), Whirpool
V hotelovém wellness centru naleznete odpočinek, oddych a regeneraci a zlepšení fyzické kondice. Hotelové wellness centrum je rozděleno na sportovní část - fitness, kde můžete cvičit na ergometru, stoperu nebo využít výběr činek nebo veslovacího trenažéru.Wellnessová část poskytuje hotelovým klientům nebo nebydlícím hostům suchou finskou saunu, parní komoru s aroma esencí nebo whirlpool (vířivku).
Sportovní areál Multifunkční hřiště s umělým povrchem je určeno pro amatérskou kopanou, volejbal, házenou, basketbal a tenis. Tenisový kurt s umělým povrchem Classic Clayje středně rychlý. Multifunkční hřiště i tenisový kurt má vlastní osvětlení. Dvě atletické dráhy s pružným povrchem SPURTAN je certifikován pro mezinárodní atletické závody s možností použití treter. Délka oválu je 200m a délka sprinterské dráhy (4 dráhy) je 110m. Centrum radosti dětí – dětský koutek přístupný výhradně s doprovodem rodičů Horská kola s sebou vozit nemusíte. Rádi vám je zapůjčíme i s bezpečnostními prvky (ochranná helma, přední i zadní osvětlení, zámek na kolo). Nechte se zlákat malebnou krajinou České ráje a Pojizeří a objevte místa, která Vás okouzlí. Využíjte možnosti blízkého golfového hřiště Ypsilon Golf Resort nedaleko přehradní nádrže Fojtka u Liberce, kde v nadmořské výšce 420 – 470 m. n. m. na členitém území bylo vytvořeno 18 specifických jamek.

Kongresové služby:
Klimatizace kongresových prostor, Bezbariérový přístup, Telefon, Pódium, TV, Video , Laserové ukazovátko, Dataprojektor, Připojeni internetu, Taneční parket, Řečnický pult, Zabudované promítací plátno, Zpětný projektor, Ozvučení, PC, Šatna, Úschovna cenných předmětů, Promítací plátno, Květinová výzdoba, Flipchart, Bezdrátové mikrofony

Kongresové centrum hotelu nabízí velký multifunkční sál s kapacitou až 120 míst a 3 konferenční salonky. Všechny prostory mají denní světlo s možností úplného zatemnění, jsou přírodně větratelné, v letních měsících je možno využít klimatizaci. Velký kongresový sál disponuje nejmodernější kongresovou technikou, oddělené podium s vysunovacím projekčním plátnem dostatečně odděluje prostor od posluchačů. Pro komfortní sledování přednášek slouží po stranách sálu instalované velkoplošné LCD televizory a kvalitní ozvučení. V případě potřeby překladatelských kabin je možno využít oddělené zadní kabiny v režii sálu. Velký kongresový sál je vhodný pro pořádání nejnáročnějších mezinárodních kongresů a konferencí, ale i pro různé prezentace, módní přehlídky nebo firemní a rodinné oslavy. Coffee breaky je možno připravit přímo v sále, na venkovním otevřeném atriu nebo před sálem podle požadavků organizátora akce. Další 3 menší salonky jsou vybaveny moderním projekčním zařízením včetně možnosti instalování dalších nadstandardních konferenčních prostředků. Salonky mají vlastní místa pro pořádání coffe breaků a oddělené šatny.

Konferenční kapacity:
kongresový sál č. 1 (počet míst 120)

salónek č. 1 (počet míst 14)

salónek č. 2 (počet míst 14)

zasedací místnost č. 1 (počet míst 60)

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkový4 lůžkový5 lůžkovýpřistýlkaapartmánapartmán
1.1-31.121990285039004300490010003500 (VIP 2 osoby/person)4400 (Novoman)


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc
Sleva / poplatky: Ceny ubytování jsou uvedeny včetně DPH a snídaně bufetovou formou, parkování a internetu. Ceny ubytování nezahrnuje minibar a městský poplatek, (15,-Kč/os/noc), Slevy na ubytování, 100% děti do 3 let, 50% děti od 3 do 15 let

Fotogalerie (6):


Zámek Sychrov zámecký HotelZámek Sychrov zámecký HotelZámek Sychrov zámecký Hotel
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com