sdílet Zámek Loučeň hotel Maxmilian na Facebooku
Zámek Loučeň hotel Maxmilian česká verze  Zámek Loučeň hotel Maxmilian slovenská verzia  Zámek Loučeň hotel Maxmilian english version  Zámek Loučeň hotel Maxmilian deutsch version

Zámek Loučeň hotel Maxmilian Loučeň, Loučeň Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Zámecký hotel Maxmilián zámek Loučeň - ubytování v Loučen...


Zámecký hotel Maxmilián v sobě spojuje kouzlo historie a modernity. Hosté nostalgicky vzhlížející k minulosti ocení ubytování v jeho historickém panském křídle, která pamatuje rok 1834, pro hosty upírající zraky spíš do budoucnosti nabízí zámecký hotel pokoje v moderním traktu, otevřeném v roce 2007. Komfort odpovídající počátku 21. století ale pochopitelně poskytují obě části.

Zámecký hotel Maxmilián - ubytování: Pro náročné klienty byly v prvním patře zámku otevřeny tři samostatné apartmány, pojmenované podle šlechtických dynastií vlastnících v minulsoti loučeňský zámek. Apartmány Valdštejn, Fürstenberk a Thurn-Taxis najdete v bezprostředním sousedství reprezentačních zámeckých pokojů, zařízených volně podle dobových fotografií historickým mobiliářem

Ubytování Zámeckém hotelu Maxmilián - Domeček knížete Alexandra: Nepochybně nejromantičtější stavba v zámeckém areálu může být na víkend, nebo třeba i na týden jen Vaše. Postel s nebesy ve švýcarském hrázděném domku oceňují především novomanželé, ale zasnít se v neobvyklém drobném stavení uprostřed ušlechtilého zámeckého parku je možné i při podstatně obyčejnějších příležitostech. Loučeň je srdcem Svatojiřského lesa, dosud neobjeveného krásného rozsáhlého lesního komplexu ve středním Polabí. Široké lesní cesty v rovinatém terénu zvou k návštěvě cyklisty, rodiny s kočárkem, houbaře, turisty, běžce i ty, kteří se chtějí pouze toulat a poslouchat ptačí zpěv. Návštěvníci se už nyní mohou těšit na výlety, sport, koně, golf, tenis nebo lázně. Prožijte u nás jedinečnou dovolenou nebo víkend.

Historie zámku Maxmilián Loučeň: Ve středověku a raném novověku se na Loučeni střídají nepříliš známá a významná jména majitelů. Zásadní proměnu vnáší do historie panství třicetiletá válka. Tehdy, konkrétně roku 1623, přicházejí na Loučeň Valdštejnové. Od té doby Loučeň nebyla prodána, což nepřímo ukazuje na její hodnotu.
To, že se jejími držiteli stali po Valdštejnech postupně ještě dva další šlechtické rody, bylo způsobeno tím, že se u předchozích rodů nedostávalo mužských potomků. Každá změna erbu na loučeňském panství po roce 1623 (na zámku následně vládli Fürstenberkové a po nich Thurn – Taxisové) tak byla důsledkem sňatkové politiky, kdy ženská dědička z předchozího rodu uvedla svým sňatkem na Loučeň rod nový.Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkový4 lůžkovýapartmánpřistýlkahandicap
2474652

Vybavení pokojů: koupelna s vanou, koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, telefon, rádio, připojeni internetu, PC k zapůjčení, minibar, dětská postýlka k dispozici, Krb, fén, umyvadlo na pokoji

Základní informace: výtah, bezbariérový přístup, sekretářské služby, praní a žehlení, klimatizace, nekuřácké místnosti, parkovací plocha v areálu, parkoviště s dohledem kamery, Internetové připojení k dispozici, domácím zvířatům vstup povolen, WI-FI, restaurace

Platební karty: Diners Club, EuroCard/MasterCard, JCB, Maestro, Visa

Počet podlaží: 3

Popis okolí: Zámecký hotel Maxmilián Loučeň je srdcem Svatojiřského lesa, dosud neobjeveného krásného rozsáhlého lesního komplexu ve středním Polabí. Široké lesní cesty v rovinatém terénu zvou k návštěvě cyklisty, rodiny s kočárkem, houbaře, turisty, běžce i ty, kteří se chtějí pouze toulat a poslouchat ptačí zpěv. Návštěvníci se už nyní mohou těšit na výlety, sport, koně, golf, tenis nebo lázně. Prožijte u nás jedinečnou dovolenou nebo víkend.

Tipy na výlet: Benátky nad Jizerou (17km = 25 minut) - Krásný renesanční zámek s expozicí Tychona de Brahe a muzeem hraček. Golfové hřiště je se svou golfovou školou otevřeno nejen zkušeným golfistům.

Bošín (12km = 15 minut) - Vesnička byla vyhlášena vesnickou památkovou zónou. Je unikátním souborem vesnických stavení typických pro Polabí na přelomu 19. a 20. století.

Dobrovice ( 12 km = 15 minut) - Karel Anselm Thurn-Taxis zde roku 1831 založil cukrovar, který pod tradiční značkou TTD prosperuje dodnes. Krásné historické budovy nesou znak Thurna-Taxisů a stojí za to je uvidět. Doporučujeme spojit s výletem do Sýčiny.

Dymokury (18km = 25 minut) - Městečko by měli navštívit především milovníci květin, kaktusů a sukulentů. V zahradnictví Bittmann jich vystavují a prodávají stovky druhů. Také místní zámek, nyní opět v majetku rodiny Černínů se probouzí do své původní krásy. Bohužel je však nepřístupný.

Hrubý Jeseník (10km = 15 minut) - Najdete zde nejníže položenou rozhlednu v České republice. Dovede Vás k ní naučná stezka
o stromech, jakési malé arboretum stromů typických pro Polabí.

Chleby (14km = 20 minut) - Ve Středočeském kraji jediná a jedinečná ZOO. Rozlohou je nevelká, ale pyšní se zajímavou skladbou zvířat a možností blízkého kontaktu s některými druhy, což ocení hlavně děti.

Jabkenice (5km = 8 minut) - Muzeum Bedřicha Smetany a překrásná obora s daňčí zvěří jsou skvělým tipem na výlet.

Jizbice (9km = 30 minut) - Doporučujeme navštívit toto krásné místo a ochutnat výbornou pramenitou vodu z místní Havranské studánky. Velmi vhodný cíl pro cyklisty.

Kouty (22km = 30 minut) - Po cestě do Poděbrad se zastavte u pramene Koutovky. Svou kvalitou se určitě vyrovná Poděbradce. Ostatně posuďte sami.

Křinec (12km = 15 minut) - Městečko se pyšní bohatou historií. Jejími svědky jsou zbytky hradu Kuncberk, raně barokní zámek (bohužel nepřístupný) a především svědecký vrch Chtíc s kaplí historickým hřbitovem, naučnou stezkou a zbytky židovského hřbitova na úpatí.

Loučeň (1km = 10 minut pěšky) - Toto bývalé letovisko nabízí kromě zámeckého areálu procházky v překrásných lesích jimiž je obklopeno. Cílem může být studánka Boží voda, Ohražený dub, pomníček Helma z dob Fürsternbergů, myslivna Loučeňka nebo rybník Jivák (přírodní koupání).

Lysá nad Labem (22km = 30 minut) - Ozdobou města je barokní zámek, bohužel nepřístupný, a především zahrady se sochami žáků Matyáše Brauna, slavné alegorie 12 měsíců nebo ročních období. Navštivte také muzeum Lysého rodáka B. Hrozného.

Mcely (5km = 8 minut) - Místní zámeček býval za dob Thurn - Taxisů sídlem budoucího majorátního pána. Dnes je zde luxusní hotel Chateau Mcely. Určitě navštivte přírodní rezervaci Čtvrtě a překrásné Knížecí a Hraběcí aleje.

Milovice-Mladá (16km = 25 minut) - Ve městě a okolí bývala vojenská základna sovětské Střední skupiny vojsk. Nyní se Milovice vrátily k běžnému životu, ale bývalý vojenský prostor můžete projet na kole a připomenout si vojenskou historii ve vojenském muzeu a historických budovách.

Nymburk ( 12 km = 15 minut) - Město na Labi se pyšní kostelem a dochovanými městskými hradbami postavenými v netradiční cihlové gotice, muzeem Bohumila Hrabala, městkou památkovou zónou, krásným anglickým parkem na ostrově řeky a mnohým dalším.

Ostrá nad Labem (23km = 35 minut) - Navštivte historii v muzeu řemesel a ve středověké vesničce firmy Botanicus si vyzkoušejte tradiční výrobní postupy mýdlařů, provazníků, dráteníků, kovářů a mnohých dalších dnes již kolikrát zapomenutých řemesel.

Poděbrady ( 22 km = 25 minut) - Lázeňské město se vším všudy, kde se kromě putování po místních pramenech Tour de Poděbradka můžete projet po Labi, navštívit soutok Labe s Cidlinou, zahrát si golf nebo vyzkoušet vykoupat se
v Poděbradce. Tuto službu pro Vás zařídíme s našimi partnery.

Rožďalovice ( 14 km = 22 minut) - V knihařské dílně Jedny Rajmana si vyzkoušíte svázat svou vlastní knihu (znáte z Toulavé kamery). Romantikou venkova se pokocháte na krátké procházce k Bučickému mlýnu, ekofarmě s penzionem, restaurací, projížďkami na koních. To vše uprostřed Rožďalovických rybníků s ptačí rezervací.

Seletice (8km = 11 minut) - Jste-li příznivci tradičních koupališť vydejte se v parných dnech do této obce, která se také pyšní zachovalou vesnickou architekturou.

Sýčina ( 13 km = 22 minut) - Na malém návrší je zajímavá stavba kostela s hrobkou Thurn-Taxisovského rodu. Doporučujeme spojit výlet s návštěvou Dobrovice.

Kulturní akce: Velikonoce - Sobota 11. dubna 2009, 2. ročník

Velikonoce jsou svátky ducha jara. Po zimních plískanicích se konečně probouzí příroda. Kus nádherné přírody najdete v tento sváteční den i v loučeňském zámeckém parku, ozdobeném deseti jedinečnými zahradními labyrinty, rájem pro všechny děti, ale i dospěláky, kteří si svoji dětskou duši uchovali i do pozdějších let. Počasí ale přeci jen ještě nedovoluje dlouhé procházky. Po hodinovém pozorování probouzející se zeleně je čas schovat se pod střechu a věnovat se uctívání tradic druhého nejkrásnějšího svátku v roce. Když budete ve správný čas na správném místě, dozvíte se i o zvláštnostech, které provázely či provázejí uctívání jara v Německu a Itálii, dvou zemích nejvíce spjatých s rodem Thurn – Taxisů, dlouholetých držitelů panství Loučeň.

Napoleonské slavnosti - Sobota 2. května 2009

Vraťte se s námi na jeden den do neklidné doby roku 1813. Na Loučeň přijíždí ruský velkokníže Konstantin, aby zde vedl jedno z nesčetných jednání, jehož cíl je nekompromisní: zničit jednou provždy Napoleona. Okamžik je to velmi napjatý. Napoleon ještě netuší, že na podzim tohoto roku bude poprvé na hlavu poražen v důležité bitvě národů u Lipska. A závěr jeho oslnivé kariéry se blíží. Pojďte s námi nahlédnout do diplomatických her, jejichž výsledkem bude zkáza nejslavnějšího světového válečníka všech dob. Na Loučeni se to bude hemžit politiky a důstojníky v dobových kostýmech, jejichž přání je jediné: vyhrát nad nepřemožitelným vojevůdcem a jednou provždy ho poslat do propadliště dějin. Možná, že právě na Loučeni odhalíme v tento den to, co se stalo Napoleonovi osudným: Proslýchá se, že to snad byla jakási tajuplná zbraň, o jejíž existenci mnozí dosud neměli ani tušení.

Komedie pro zámeckou paní - Sobota 6. června 2009, 2. ročník

Amfiteátr, důmyslně ukrytý v romantické partii zámeckého parku, ožívá v celodenním maratónu divadelních představení. Tak, jak se bude ukrajovat den, myslí organizátoři na stále starší a starší publikum. Celý divadelní den zahájí sama zámecká paní – všichni v podzámčí jsou už teď zvědaví, jaké krásné šaty zase letos oblékne. První představení budou pochopitelně patřit dětem – ty nejnáruživější mohou postupně zhlédnout minimálně dvě pohádková představení. Pohádky vystřídá divadlo vskutku rodinné, které mohou se zájmem sledovat z jedné řady bez problému dědeček, maminka, starší bráška i malá sestřička. V podvečer dojde možná i na veselohru s hvězdičkou. Po setmění pak nastane čas pro přivítání hlavní hvězdy divadelního dne. Loni se lidé od srdce usmívali ve společnosti skvělých šansonů Lenky Vychodilové z Divadla Sklep. Přijede Lenka Vychodilová i letos, nebo se můžete těšit na jinou hvězdu? Dovolte nám ponechat si až do začátku června alespoň jedno malé tajemství.

Doporučená trasa vlak: Příjezd: Vlakem z Prahy přes Nymburk do Všejan a pak procházkou přes Svatojiřský les. Užijte si příjemnou 4.5 kilometru dlouhou procházku z Všejan Svatojiřským lesem až k zámku. Cesta je dobře značena modrým turistickým značením.

Doporučená trasa auto: Autem z Prahy: Po rychlostní silnici R10 směr Mladá Boleslav, exit 27 - Benátky nad Jizerou směr Lipník, Čachovice, Vlkava - vyznačeno dopravním turistickým značením - hnědé cedule. Autem z Nymburka: Po silnici první třídy č. 38 směr Mladá Boleslav po 6 km v obci Krchleby odbočit vpravo - vyznačeno dopravním turistickým značením - hnědé cedule. Autem z Hradce Králové: Po dálnici D11 sjezd Poděbrady jih ( 39. km) na silnici první třídy č. 38 směr Mladá Boleslav přes Nymburk do obce Krchleby. Zde odbočit vpravo - vyznačeno dopravním turistickým značením - hnědé cedule.

Dostupnost střediska:


Centrum název: (200 m)

Letiště název: (90 km)

Autobusové nádraží název: (200 m)


Vlakové nádraží název: (8 km)

Stravování:


Restaurace popis:

Zámecká hospůdka Na nádvoří - Restaurace je zřízena ve starobylých klenutých prostorách přízemí zámku a její doplňky připomínají kouzlo starých cestovatelských expedic, na které se tak rád vydával zámecký pán, kníže Alexander Thurn – Taxis. Přes tento lehce exotický nádech je ale zdejší kuchyně ryze česká. Při konání velkých zámeckých akcí pro veřejnost můžete počítat s nabídkou speciálního menu.

Restaurace zámeckého hotelu Maxmilián:Restaurace je umístěna přímo v hotelu a je k dispozici především pro hotelové hosty. Stejně tak jako Hospůdka na Nádvoří servíruje typicky českou kuchyni. Na Vaše přání Vám však splníme jakékoliv gastronomické přání. Příprava coffee breaků, rautů, bufetů, grill párty, svatební hostiny nebo jen odpočinek v baruje samozřejmostí.

Piknikové koše: Máte smysl pro romantiku - Pak si nenechte zajít hlad jen tak obyčejným způsobem. Objednejte si piknikový koš – podle počtu a složení Vašich blízkých buď piknikový koš pro romantické chvíle ve dva, nebo piknikový koš pro rodinnou pohodu. Servírovat můžete v libovolné části parku, na dece, kterou Vám zapůjčíme.Restaurace: Zámecká hospůdka Na nádvoří (počet míst 70)

Zahradní restaurace: (počet míst 40)

Služby:Sportovní možnosti:
Půjčovna kol, Tenisové kurty (1 km), Jízda na koni (5 km), Bazén krytý, Sauna, Hokejový stadion (8 km), Golf (12 km)

Nejdůležitější data z historie Loučeně (Zámek loučeň) 1223 První zmínka o obci Loučeň. do r. 1618 Na Loučeni se často střídají majitelé, většinou z řad nižší šlechty. 1618 Stavovské povstání, do něhož byla zapojena velká část české šlechty, po následné porážce stavů dochází k zásadním změnám v držení jednotlivých panství, kdy vzbouřenci poražení císařem ztrácejí své majetky – takové změny se nevyhnou ani Loučeni. 1622 Loučeňské panství zkonfiskováno Václavu Berkovi z Dubé za účast ve stavovském odboji, Berka bezprostředně předtím, po porážce stavovského povstání, uprchl ze země. 1623 Zámek kupují Valdštejnové, konkrétně Adam z Valdštejna, strýc evropsky proslulého vojevůdce Albrechta z Valdštejna. 1704 – 1713 Vybudování současného barokního zámku, stavebníkem Karel Arnošt hrabě z Valdštejna, stavitelem F. M. Kaňka. 1733 (resp. 1752) 1733 umírá poslední mužský potomek rodu Valdštejnů, rod má ještě ženského potomka, a to velmi netolerantní Marii Annu (tato rázná žena přitvrdila robotu, pronásledovala tajné evangelíky v Jabkenicích apod.), už předtím provdanou za volnomyšlenkářského Josefa Arnošta z Fürstenberka (manželé žili více méně odděleně – ona v Dobrovici, on na Loučeni, pár zůstal bezdětný) – Valdštejny tedy definitivně po smrti Marie Anny roz. z Valdštejna (+1752) střídají Fürstenberkové, na konci vlády Fürstenberků se obora z okolí Loučeně přesouvá k Jabkenicím, což se ukáže jako výhoda zvláště poté, co loučeňskou oboru po roce 1800 silně zdecimují ruská protinapoleonská vojska. 1809 Pány na Loučeni se stávají Thurn – Taxisové - prvním majitelem z tohoto rodu byl Maxmilián Thurn – Taxis, hlavním sídlem rodu zůstává alespoň pro hlavní linii rodu německé Řezno – to se ovšem stalo vskutku reprezentativním hlavním sídlem až v polovině 18. století, kdy se jeden z Thurn - Taxisů stal zástupcem císaře na bavorském zemském sněmu, Loučeň získává nový rod Thurn – Taxisů, stejně jako předtím Fürstenberkové, opět sňatkem se ženou z rodu Fürstenberků, po několikaletém soudním sporu dvou Fürstenberkoven o dědictví. 1813 Loučeň hostí císaře Františka I. a ruského velkoknížete Konstantina. 1814 Thurn - Taxisové si kupují jako nové rodinné sídlo palác v Letenské ulici na Malé Straně v Praze. 1828 Počátek budování anglického zámeckého parku za Karla Anselma Thurn – Taxise. 1831 Karel Anselm Thurn – Taxis zakládá v nedaleké Dobrovici významný cukrovar, dodnes funkční. 1834 Stavba Úřednického domu na Loučeni z iniciativy Karla Anselma Thurn - Taxise (dnešní zámecký hotel Maxmilián). 1844 Historická živnost rodu Thurn – Taxisů se poprvé projevuje i na Loučeni, kde je otevřena poštovní sběrna, roku 1861 povýšená na regulérní poštovní úřad. 1866 Vznik prvního dřevěného mostu, spojujícího zámecké budovy s parkem. 1868 Zámecký park je obehnán zdobným litinovým plotem s podezdívkou. 1869 Thurn - Taxisové kupují zámek v 5 km vzdálených Mcelích, užívat ho bude tradičně nejstarší syn rodu do doby, než se stane dědicem celého panství. 1870 Zprovozněna železnice Nymburk – Mladá Boleslav, která míjí Loučeň ve vzdálenosti 4 km. 1875 Svatba Alexandra Thurn – Taxise s Marií von Hohenlohe, tímto sňatkem vstupuje do rodiny mimořádná múzická bytost, která udržuje kontakt s mnoha umělci (např. německý básník Rainer Maria Rilke, který Loučeň dvakrát navštíví) a sama má solidní výtvarné nadání, o němž svědčí mnoho Mariiných obrázků vystavených v zámecké expozici. 1875 – 1884 V myslivně v Jabkenicích tráví posledních 9 let svého života skladatel Bedřich Smetana, protože jeho zeť i bratr pracují jako správci thurn – taxisovských lesů, stává se blízkým přítelem rodiny a opakovaně koncertuje na loučeňském i mcelském zámku, v roce 1880 dokonce věnuje knížecímu páru skladbu nazvanou Z domoviny. 1893 Pila v blízkých Jabkenicích přestavěna na palírnu slivovice, 1903 tu zahajuje provoz povidlárna. 1906 Loučeň povýšena na městys. 1911 Do zámku na Loučeni je zavedena elektřina. 1911 Založení stanice na šlechtění řepného semene v Semčicích. 1924 Alexander Thurn – Taxis poskytuje budovu sirotčince pro účely měšťanské školy Loučeň. 1929 První zpřístupnění interiérů zámku Loučeň veřejnosti. 1935 Alexander Thurn - Taxis věnuje jabkenickou myslivnu Společnosti Bedřicha Smetany, stoupají dluhy rodiny, která je dokonce nucena přijmout tak nepopulární opatření, jako je zpoplatnění vstupu do knížecích lesů pro houbaře a turisty. 1939 Smrt Alexandra Thurn – Taxise, velkého příznivce žen, lovu, koňských dostihů, cestování a netradičního podnikání. 1945 Interiéry zámku v závěru války vybrakovány sovětskou armádou a místním obyvatelstvem. 1946 Narušený zámek procházejí památkáři – odvezen zbytek inventáře, především všechny písemnosti a obrazy, méně hodnotná část zbývajícího mobiliáře prodána za soudní odhad. 1949 Zámek přebírá ministerstvo dopravy jako rekreační a výukové středisko pro své zaměstnance. 1959 – 1968 Zámek slouží jako železniční učiliště s internátem, v parku se konaly dětské tábory. Od 1968 Uživatelem zámku dopravní institut, Panský (úřednický) dům slouží až do r. 1979 jako škola, bezprostředně poté je přestavěn na hotel. 2000 Vlastníkem zámku a parku Loučeň se stává Loučeň a. s. 7. 7. 2007 Zpřístupnění zámku s nově vybudovanou expozicí, do níž se vracejí některé kusy původního mobiliáře, zároveň otevřen park s jedinečným souborem 10 bludišť a labyrintů.

Další služby: visuté lávky, lanové centrum, půjčovna kol a koloběžek, ruské kuželky, trampolína, dětské hřiště, labyrintárium, Outdoorové aktivity: (pro skupiny v rámci firemních výjezdů), vyjížďky na koních, zorbing, lezecká stěna, a mnoho dalšíchKongresové služby:
Klimatizace kongresových prostor, Bezbariérový přístup, Telefon, Tlumočnické služby, Fax, TV, Video , Laserové ukazovátko, CD přehrávač, Dataprojektor, Připojeni internetu, Taneční parket, Řečnický pult, Zabudované promítací plátno, Kopírka, Zpětný projektor, Ozvučení, Květinová výzdoba, Flipchart, Bezdrátové mikrofony

Zámecký hotel Maxmilián - Kapacita kongresových - školících místností: Hala - plocha 115 m2 - » max. kapacita 120 osob, » stoly volně - 82 osob, » stoly do T - 52 osob, » stoly do U - 80 osob, Tlumočnické kabiny / dataprojekce / ozvučení / vlastní zázemí

Kongresový sál / varianta 3 sály: Sál 1 - plocha 44 m2, » max. kapacita 36 osob, » stoly volně - 30 osob, » stoly do T - 18 osob, » stoly do U - 32 osob, Sál 2, sál 3 - plocha 35 m2, » max. kapacita 24 osob, » stoly volně - 22 osob, » stoly do T - 14 osob, » stoly do U - 24 osob, Sál 1+2 - plocha 79 m2, » max. kapacita 72 osob, Sál 2+3 - plocha 69 m2, » max. kapacita 64 osob

Tlumočnické kabiny / samostatný vstup / zvukotěsné přepážky dataprojekce / ozvučení / vlastní zázemí

Oranžerie a vinárna: Pro speciální příležitosti slouží zámecká oranžerie a zámecká vinárna.
Oranžerie, Hala - plocha 88 m2, » kapacita 120 osob, » stoly do T - 48 osob, » stoly kulaté - 64 osob, » stoly U - 72 osob, » bez stolů - 120 osob, objekt v zeleni / dataprojekce / ozvučení / vlastní zázemí

Zámek/cateringové salony: Další prostory s dobovou atmosférou jsou k dispozici v budově zámku. Tyto lze kromě konferenčních účelů využívat také ke cateringovým a společenským akcím. Zámek / cateringové salony, Salon Terezie - plocha 75 m2, » stoly do T - 30 osob
» stoly do U - 50 osob, » stoly kulaté po 8-48 osob, Salon Žofie - plocha 47 m2, » stoly do T - 18 osob, » stoly do U - 30 osob, » stoly kulaté po 8-36 osob, Salon Lori - plocha 30 m2
» stoly do L - 20 osob, Salon Karolina - plocha 47 m2, » stoly do T - 18 osob, » stoly do U - 30 osob, » stoly kulaté po 8-36 osobKonferenční kapacity:
kongresový sál č. 1 (počet míst 120)kongresový sál č. 2 (počet míst 36)kongresový sál č. 3 (počet míst 24)

salónek č. 1 zámek salon Terezie (počet míst 50)

salónek č. 2 zámek salon Žofie (počet míst 30)

salónek č. 3 zámek salon Karolina (počet míst 30)

salónek č. 4 oranžerie (počet míst 72)

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýpřistýlkaapartmánapartmánapartmánapartmán
1.1-31.12155017507002500 (Double room Superior)2800 (Suite)3500 (Family suite)4200 (Castle suite)


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc
Sleva / poplatky: Ceny zahrnují snídani, DPH, parkování a místní poplatky. Poplatek za domácího mazlíčka činí 150 CZK/noc. Ceny EUR nejsou fixní, pro přepočet ceny se vždy použije aktuální kurz. V termínu 28.12.07 – 31.12.07 příplatek 10 % za silvestrovský termín.

Fotogalerie (19):


Zámek Loučeň hotel MaxmilianZámek Loučeň hotel MaxmilianZámek Loučeň hotel Maxmilian
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com