sdílet Wine Wellness Hotel Amande na Facebooku
Wine Wellness Hotel Amande česká verze  Wine Wellness Hotel Amande slovenská verzia  Wine Wellness Hotel Amande english version  Wine Wellness Hotel Amande deutsch version

Wine Wellness Hotel Amande Hustopeče, Hustopeče Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Wine Wellness Hotel Amande Hustopeče - ubytování v Hustopečích...


Wine Wellness Hotel Amande Hustopeče - poloha: město jižní Moravy, ležící na dopravní tepně D 2 – směr Bratislava, exit 25, vzdálené 32 km jižně od Brna.

Wine Wellness Hotel Amande Hustopeče je zajímavým komplexem budov, kde se snoubí moderní architektura přední fronty s architekturou italské renesance – Domem pánů z Vizovic. Vnitřní nádvoří hotelu poskytuje příjemné zahradní posezení v letních měsících. Pro uzavřené společnosti slouží i malý vinný sklípek a do budoucna připravujeme vybudování vinotéky ve starých podzemních sklepích.

Wine Wellness Hotel Amande Hustopeče - ubytování: disponuje 40 pokoji a apartmány s komfortním vybavením, konferenčními prostory pro 20 – 200 osob, k dispozici moderní didaktická technika, vhodné pro odborné semináře, firemní konference a školení, společenská setkání a salonky v moderním i historickém stylu.

Wine Wellness Hotel Amande Hustopeče - služby: Nabízíme speciality domácí i mezinárodní kuchyně. Centro Club – klubové zařízení s nabídkou sportovních aktivit – 3 kuželkové dráhy, 2 kulečníkové stoly, stolní fotbal, šachový stolek, internet point, vinný sklípek – příjemné posezení pro uzavřené společnosti s nabídkou krajových jídel, degustace vína s výkladem odborného sommeliéra, cimbálové muziky. Venkovní aktivity – vinařské cyklostezky, tenis, plavecká hala, připravujeme polygon stavební a zemědělské techniky firmy IVECO Moravia.

Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkový5 lůžkový6 lůžkovýapartmánpřistýlkahandicap
139113211

Vybavení pokojů: pokoje s balkonem, koupelna s vanou, koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, telefon, kabelová televize, DVD, připojeni internetu, pokoje s kuchyňským koutem, fén, Koupelna na podlaží, WC na podlaží

Základní informace: výtah, bezbariérový přístup, sekretářské služby, praní a žehlení, klimatizace, směnárna, Informační služba, lékařská služba v dosahu, placený hotelový transport, úschovna jízdních kol, nekuřácké místnosti, úschovna cenných předmětů, parkovací plocha v areálu, domácím zvířatům vstup povolen

Platební karty: American Express, EuroCard/MasterCard, JCB, Maestro

Počet podlaží: 2

Nadmořská výška: 193

Popis okolí: Malebná příroda zpestřená nesčetnými vinohrady je ideálním místem pro aktivní odpočinek (cyklistika, vodní sporty, turistika). Svou strategickou polohou a je hotel Centro oblíben jak k rodinným dovoleným tak k firemním akcím.

Doporučená trasa bus: Vlakové a autobusové spoje: příjezd Hustopeče – nádraží. Bližší informace o vlakovém a autobusovém spojení do Hustopečí.

Doporučená trasa vlak: Vlakové a autobusové spoje: příjezd Hustopeče – nádraží. Bližší informace o vlakovém a autobusovém spojení do Hustopečí.

Doporučená trasa auto: Wine Wellness Hotel Amande se nachází přímo v centru města Hustopeče, na dálnici D2 - cca 25 km jižně od Brna ve směru na Bratislavu, exit 25.

Dostupnost střediska:


Centrum název: (10 m)

Vlaková zastávka název: (200 m)

Letiště název: Slatina 30 km, Bratislava 100 km, Vídeň 100 km (30 km)

Autobusové nádraží název: (200 m)


Vlakové nádraží název: (200 m)

Obchod: (100 m)

Termální lázně: Laa an der Thaya – Rakousko (48 km)

Stravování:


Restaurace popis: Hostům je k dispozici vinný sklípek, restaurace, pivnice, d´oro Centro Bar a Centro Club – 3 kuželkové dráhy, kulečník, šipky, stolní fotbal, venkovní gril, 2 venkovní posezení. Pestrá nabídka nápojů a českých specialit.

Restaurace: 07 -14:00 - 17 - 22:00 (počet míst 100)

Restaurace: 11 - 23:00 (počet míst 70)

Kavárna: 11 - 23:00 (počet míst 50)

Zahradní restaurace: 11 - 23:00 (počet míst 20)

Služby:Sportovní možnosti:
Minigolf (20 km), Stolní tenis (300 m ), Půjčovna kol (30 m), Sportovní hala (300 m), Tělocvična (300 m), Fittness (100 m), Tenisové kurty (300 m), Jízda na koni (400 m), Bazén venkovní (200 m), Bazén venkovní vyhřívaný (200 m), Bazén krytý (200 m), Bazén krytý vyhřívaný (200 m), Kuželky, Volejbalové hřiště (200 m), Fotbalové hřiště (300 m), Plážový volejbal (100 m), Solárium (50 m), Běžkařské trasy, Středisko letních sportů (Aquapark Hustopeče - 100 m)
Široká nabídka sportovních aktivit je ideálním místem pro aktivní odpočinek (cyklistika, vodní sporty, turistika). Svou strategickou polohou a je hotel Centro oblíben jak k rodinným dovoleným tak k firemním akcím.

Kongresové služby:
Klimatizace kongresových prostor, Bezbariérový přístup, Telefon, Pódium, Fax, TV, Video , Laserové ukazovátko, CD přehrávač, Dataprojektor, Tabule, Připojeni internetu, Řečnický pult, Zabudované promítací plátno, Kopírka, Zpětný projektor, Ozvučení, DVD přehrávač, Šatna, Úschovna cenných předmětů, Promítací plátno, Květinová výzdoba, Flipchart, Touch screen, Bezdrátové mikrofony

Konferenční prostory pro 20 – 200 osob, k dispozici moderní didaktická technika, vhodné pro odborné semináře, firemní konference a školení, společenská setkání – cocktaily, rauty, večírky, plesy, komorní koncerty. Salonky v moderním i historickém stylu. Velký kongresový sál, menší kongresový sál dělitelný příčkou na 2 části. Prostory částečně klimatizovány.

Konferenční kapacity:
kongresový sál č. 1 140 osob / škola, 220 osob / kino (počet míst 220)

kongresový sál č. 2 65 osob / škola, 80 osob / kino (počet míst 80)

zasedací místnost č. 1 (počet míst 16)

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkovýpřistýlkaapartmán
1.1-31.121590219027906503190 (2 osoby/person)


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc
Sleva / poplatky: V ceně ubytování je snídaně a vstup do Wine Wellness na 90 minut.

Fotogalerie (24):


Wine Wellness Hotel AmandeWine Wellness Hotel AmandeWine Wellness Hotel Amande
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com