sdílet SPA HOTEL VILLA SMETANA na Facebooku
SPA HOTEL VILLA SMETANA česká verze  SPA HOTEL VILLA SMETANA slovenská verzia  SPA HOTEL VILLA SMETANA english version  SPA HOTEL VILLA SMETANA deutsch version

SPA HOTEL VILLA SMETANA Karlovy Vary, Karlovy Vary Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


SPA HOTEL VILLA SMETANA Karlovy Vary - ubytování a pobyty v Karlových Varech..


SPA HOTEL VILLA SMETANA - Karlovy Vary - popis: Hotel Smetana-Vyšehrad**** se nachází v malebném prostředí Karlových Varů, uprostřed lázeňských lesů a v blízkosti léčivých pramenů.

SPA HOTEL VILLA SMETANA - Karlovy Vary - ubytování: Hosté jsou ubytováni v luxusních pokojích (47 pokojů - z toho 3 jednolůžkových, 37 dvoulůžkových, 7 appartement), Léčení probíhá ve vlastním balneoprovozu. V průběhu lázeňské léčby jsou pacientům bezplatně k dispozici župany.

SPA HOTEL VILLA SMETANA - Karlovy Vary - stravování a služby: Stravování je zajištěno v hotelové restauraci. Na jeho kvalitu dohlíží dietní sestra. Pro hotelové hosty je k dispozici bezplatné parkoviště. Program lázeňské péče - "with medical examination" je platný pouze pro pobyt minimalně 7 nocí.

V ceně je zahrnutá: Vstupní, konrolní a závěrečná lékařská prohlídka, laboratorní vyšetření, od pondělí do soboty (mimo nedělí a svátků) vždy 2-3 léčebné procedury denně na základě lékařského předpisu, pitná kůra.


Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkovýapartmán
3377

Vybavení pokojů: koupelna s vanou, koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, telefon, rádio, připojeni internetu, sat, minibar

Základní informace: bezbariérový přístup, směnárna, Informační služba, nekuřácké místnosti, úschovna cenných předmětů, garáže, parkovací plocha v areálu, WI-FI, restaurace

Platební karty: EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Dostupnost střediska:


Centrum název: (50 m)

Autobusová zastávka název: (50 m)

Vlaková zastávka název: (1 km)

Letiště název: (7 km)

Autobusové nádraží název: (800 m)


Vlakové nádraží název: (1 km)

Obchod: (300 m)

Lázeňské služby:Popis lázeňského zařízení: Lázeňská léčba: Vstupní, kontrolní a závěrečná lékařská prohlídka, laboratorní vyšetření. Od pondělí do soboty (mimo neděle a svátků) vždy 2 - 3 léčebné procedury na základě lékařského předpisu. Denně pitná kúra. Další možné procedury je možné přikoupit v hotelu.

Léčebné procedury: Perličková koupel, uhličitá koupel, hydroxer, podvodní masáž, reflexní masáž, klasická masáž, galvanická lázeň, parafango, kurapuls, akupunktura, oxygenoterapie, plynové injekce, inhalace, pneumopunktura, suchá uhličitá koupel, Lama "Bionik", kryoterapie, léčebná gymnastika, sauna, whirpool.

Placené léčebné procedury: Endoskopická prohlídka, střevní laváž, lymfodrenáž přístrojová, peloidní obklady, solárium.

V průběhu léčebného pobytu má host zdarma k dispozici koupací plášť a pantofle. Denně je do hotelu přivážena vřídelní voda. Půjčování horských kol.
Hotel zajišťuje dopravu z letiště, popř. výlety do okolí. Možnost hlídání dětí prostřednictvím smluvní agentury. Prakoviště, trezor.

Lázeňské služby: Lázeňský hotel / dům

Procedury léčení: Pitný režim, Terénní kúry, vycházkové trasy, Masáže, Podvodní masáže, Reflexní masáže, Pitné kúry

Léčba nemocí indikace: Trávicí ústrojí, Pohybové ústrojí

Ostatní druhy léčby: Akupunktura, Spánek, Relaxační procházky

Stravování:


Restaurace popis: Vychutnejte si kvalitní vyváženou gastronomii spolu s romantickým posezením v hotelové restauraci a kavárně.

Snídaně je podávána bufetovým způsobem a nabídka je bohatá – od několika druhů světlého i tmavého pečiva a cereálií přes široké spektrum mléčných výrobků a uzenin až po čerstvou zeleninu a ovoce. V teplém bufetu najdete vejce, párečky, teplou zeleninu, a podle denní nabídky lívance, palačinky a různé snídaňové kaše. Sortiment je každé ráno trochu jiný, tím dosahujeme maximální čerstvosti a kvality při zpracování surovin. Samozřejmostí jsou pak hygienicky balené pochutiny od másla přes džemy, med a nutellu až po paštiku a tavené sýry.

Je jen na Vás, zda zvolíte polopenzi nebo plnou penzi. Jak na oběd, tak na večeři si vybíráte z 5 různých jídel a vždy je alespoň jedno vegetariánské. Přímo ve výběru naleznete informaci o obsažených alergenech a také o dietním zařazení pokrmu. V rámci oběda jsou vždy na bufetové nabídce 2 polévky, 8 různých salátů a dezerty. Večeře začínají malým předkrmem, následuje Vámi vybrané hlavní jídlo a opět si z bufetu můžete vybrat 8 různých salátů a něco sladkého. Voda, džusy a čaj jsou zahrnuty v ceně penze.

Pokud máte speciální dietu, například bezlepkovou, řešíme s Vámi výběr stravy individuálně. Uvítáme, pokud nás o zvláštních požadavcích informujete předem. V případě, že je klient diabetik, je žádoucí zakoupit plnou penzi, aby bylo možné sestavit odpovídající stravu na míru.

Přijeli jste na krátký pobyt a chcete poznávat restaurace a hospůdky po celém městě? V případě, že Vám třeba počasí záměry překazí, nebo byste si v hotelu dali jen něco lehkého, pro Vás máme menu á la carte. Je umístěno ke stažení zde a jídlo z něj je možné objednat od 11:30 do 20:00.

Služby:Sportovní možnosti:
Sauna

Kongresové služby:
Telefon, Fax, Úschovna cenných předmětů

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:
Měna: CZK

Ceny zahrnují:
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com