sdílet Salvator Boutique Hotel na Facebooku
Salvator Boutique Hotel česká verze  Salvator Boutique Hotel slovenská verzia  Salvator Boutique Hotel english version  Salvator Boutique Hotel deutsch version

Salvator Boutique Hotel Praha 1, Praha 1 Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Salvator Boutique Hotel Praha 1 - ubytování v Praze 1...


Salvator Boutique Hotel Praha 1 je náš nový projekt moderního typu ubytování s osobitým pohledem do slavné české historie.
Umístění hotelu v přímém centru Prahy v Žitné ulici umožní návštěvníkům sdílet stejnou procházku, kterou kupříkladu konal hudební skladatel Antonín Dvořák, jenž prožil značnou část svého života právě v této ulici.

Naším cílem je - dle slov Franze Kafky "po ujití poloměru narýsovat kruh" - narýsovat pro naše hosty kruh splněných očekávání

Salvator Boutique Hotel v Praze 1 - pokoje: Architektka paní Věra Gabrielová využila moderní technologie k vytvoření 38 designových pokojů, ve kterých spojila pohodlný a praktický styl ubytování s myšlenkou přiblížit český kulturní vývoj.

Klimatizované pokoje jsou vybavané minibarem, satelitní televizí, trezorem a příslušenstvím pro přípravu čaje / kávy. Bezplatné WI-FI je k dispozici v celém objektu.

Typy pokojů

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, trezor, lednice, klimatizace pokojů, TV, připojeni internetu, sat, minibar, fén, WI-FI, servis na přípravu kávy a čaje

Základní informace: výtah, bezbariérový přístup, pokojový servis, klimatizace, placený hotelový transport, úschovna cenných předmětů, Internetové připojení k dispozici, domácím zvířatům vstup povolen, WI-FI, restaurace, Pokojová služba, Nekuřácké prostředí

Platební karty: American Express, Diners Club, EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Počet podlaží: 5

Popis okolí: Žitná ulice je skvělým výchozím bodem pro pěší prohlídku Prahy se začátkem trasy na Václavském náměstí, které bylo svědkem všech významných historických událostí českého národa.

Dostupnost střediska:


Metro název: (300 m)

Stravování:


Restaurace popis: Praha 1 - Salvator Boutique Hotel - gastronomie: Součástí ubytovacího komplexu je restaurace "Café Festival". Tématická ukázka české kinematogarafie pomocí originálních plakátů a rekvizit nemůže nesouviset s představením české kuchyně. Slavný talián z filmu Adéla ještě nevečeřela, kanec se šípkovou nebo se zelím z filmu Slavnosti sněženek nebo zabijačka z Postřižin spolu s plzenškým pivem Vám můžou poskytnout "příjemně uvolněné odpoledne". Elegantním místem k romantické večeři je zimní zahrada v patiu domu.

Služby:Konferenční kapacity:

zasedací místnost č. 1 (počet míst 40)

Ceník ubytování:


Datumza osobu
1.1-31.12od/in 45


Měna: Eur

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Fotogalerie (23):


Salvator Boutique HotelSalvator Boutique HotelSalvator Boutique Hotel
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com