sdílet ProFamily Hotel TOP na Facebooku
ProFamily Hotel TOP česká verze  ProFamily Hotel TOP slovenská verzia  ProFamily Hotel TOP english version  ProFamily Hotel TOP deutsch version

ProFamily Hotel TOP Benecko, Benecko Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel ProFamily TOP Benecko Krkonoše - ubytování v Krkonoších v Benecku...


Hotel ProFamily TOP v Benecku nabízí ubytování ve 2-4 lůžkových nově zrekonstruovaných pokojích či rodinných apartmánech.
Náš hotel se pyšní domácí kuchyní, vaříme z čerstvých surovin, které odebíráme od místních dodavatelů. Hotel disponuje 2 restauracemi, barem, grilem a udírnou, Wi-Fi internetových připojením zdarma, parkovištěm pro osobní auta i autobusy, společenskou místností, lyžářnou a úschovnou kol. Dětský koutek a herní prvky na zahradě zpříjemní pobyt i těm nejmenším. K dispozici jsou i dětské chůvičky.

Venkovní zahrádka přímo vybízí k odpočinku a posezení nejen během letních večerů.Díky krásné okolní přírodě, zahradě, službám a naší poloze v bezprostřední blízkosti lesa, sjezdovek, běžeckých, cyklistických i turistických tras je Hotel Pro Family TOP ideálním místem pro skupinové pobyty dětí všech věkových kategorií, rodinné dovolené nebo sportovní pobyty. Hotel je přehledný a kompaktní, celá skupina tak bude jednoduše pohromadě.

ProFamily Hotel TOP Pokoje: Všechny pokoje i rodinné apartmány disponují vlastní koupelnou, sociálním zařízením a Wi-Fi internetovým připojením zdarma. Dětská postýlka, TV a fén k zapůjčení na pokoj na vyžádání a zdarma.

Typy pokojů

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, dětská postýlka k dispozici, fén, WI-FI

Základní informace: Informační služba, lékařská služba v dosahu, parkovací plocha v areálu, WI-FI, restaurace

Platební karty: Diners Club, EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Popis okolí: ProFamily Hotel TOP Okolí: Vzdušné lázně v Krkonoších, to je Benecko. V nadmořské výšce okolo 900 metrů nabízí úžasné výhledy a pobyt v přírodě - Krkonošském národním parku. Díky své unikátní poloze se Benecko nachází většinu roku nad úrovní smogového mraku, a zaručuje tak nejenom čistý a voňavý horský vzduch, ale i nejvíce slunečných dnů v roce.

Dostupnost střediska:

Stravování:


Restaurace popis: Ubytování v ProFamily Hotelu TOP Benecko zahrnuje snídani formou bufetu. Těšit se můžete na pečivo z místní pekárny, marmelády, domácí pomazánky, šunku, sýry, vajíčka, párky, čerstvé ovoce a zeleninu, cereálie, müsli, jogurt, med a jiné.

Stravování nabízíme i formou polopenze nebo plné penze. Restaurace nabízí sezónní jídla á la carte, ze surovin dodávaných nejen od místních dodavatelů. Nabídce vévodí česká kuchyně.

Služby:Sportovní možnosti:
Lyžařská škola, Středisko zimních sportů, Lyžařský vlek, Půjčovna lyží, Běžkařské trasy, Cyklotrasy

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkový4 lůžkový5 lůžkový6 lůžkovývícelůžkový
1.1-31.12od/ in 750od/ in 850od/ in 1250od/ in 1800od/ in 2100od/ in 2500od/ in 2900 (6 + 1)


Měna: Czk

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Fotogalerie (21):


ProFamily Hotel TOPProFamily Hotel TOPProFamily Hotel TOP
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com