sdílet Penzion Rozálka na Facebooku
Penzion Rozálka česká verze  Penzion Rozálka slovenská verzia  Penzion Rozálka english version  Penzion Rozálka deutsch version

Penzion Rozálka Pezinok, Pezinok Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel Rozálka Suvorovova 9 Pezinok - ubytování v Pezinku...


Hlavním zaměřením Areálu zdravia Rozálka je poskytnout svým návštěvníkům ubytování v hotelu Rozálka, aktivní pohyb a relax v krásné přírodě s možností ježdění v naší jezdecké škole na klidných a nádherných tvorech, jakými koně bezpochyby jsou. Pro děti je k dispozici jízda na ponících. Mezi hlavní služby areálu patří celoroční ustájení koní as tím spojená možnost sportovního, ale zejména rekreačního ježdění na úpatí Malých Karpat. V letních měsících areál nabízí svým návštěvníkům 4 tenisové dvorce s kvalitním umělým povrchem a nočním osvětlením tenisových dvorců. Hustá síť turistických značkovaných tras Malých Karpat umožňuje bezpečný pohyb návštěvníků téměř po celý rok. Pestrý a členitý terén uspokojí rekreační i náročnější turisty, kteří mají možnost zapůjčit si horská kola a využít síť cykloturistických tras v okolí.

Pro milovníky rybolovu je zde možnost rybolovu na přilehlém jezeře, které je plné ryb. Nedílnou součástí areálu je i restaurace - Rozálka s krytou dřevěnou terasou, ve kterém najdete široký výběr jídel a nápojů. Sport: Návštěvníci areálu mohou využít 4 tenisové dvorce s umelotrávnatým povrchem a umělým osvětlením. Můžeme organizačně zajistit výuky hry tenisu pro začátečníky i pokročilé. Dvorce jsou umístěny v krásném ekologicky čistém prostředí. Relax centrum: Na zpestření a zkvalitnění služeb pro Vás na jaře roku 2007 začneme stavět **** hotel se 108 pokoji a bohatým sportovním a relaxačním programem. Mezi službami nebudou chybět: 2 kryté a dva venkovní tenisové dvorce, 2 bowlingové dráhy, saunový svět, krytý bazén, masáže, fitness, biliár, minogolf, beachvoleyball.

Také pro Vás vybudujeme kongrasový sál s kapacitou cca 220 lidí, která bude budována tak, aby byla vhodná pro stužkové, školení, kongresy ... . Pro případné rodinné akce, mini - školení budou připraveny salónky, nebo velká restaurace. Koně: Areál nabízí ustájení pro 69 koní v 5 stájích, které za poslední 2 roky prošli významnými rekonstrukcemi, abychom tak dosáhli co nejlepší podmínky pro naše klienty a jejich miláčky-koně. O koně se stará kvalifikovaný personál, kteří zabezpečuje krmení, podestýlání a pravidelné čištění boxů. V případě zájmu a potřeby v nezbytných případech zabezpečuje areál i veterinární péči jako i pravidelné očkování a odčervování koní. Převážnou část produkce píce produkujeme sami, vlastní zemědělskou výrobou, čímž je zaručena jejich kvalita. Máme k dispozici zásoby krmiv na celý zemědělský rok. Pro každodenní ježdění, lonžování a skákání jsou k dispozici dvě vnější jízdárny o rozměrech 78x50 a 64x40. Pro nezbytný odpočinek koní jsou dobré i venkovní výběhy o celkové rozloze cca 5,5 ha. V zimních měsících je k dispozici jezdecká hala se špičkovým pískovým povrchem s polypropylenovými vlákny a jinými přísadami, který byl dovezen a aplikovaný odborníky z Rakouska.

Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkový4 lůžkový5 lůžkovýpřistýlka
1114112

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, telefon, rádio, sat

Základní informace: úschovna jízdních kol, úschovna cenných předmětů, parkovací plocha v areálu, uzamykatelné parkoviště

Popis okolí: Rozálka - areál Zdraví se nachází na úpatí malých Karpat v severní části okresního města Pezinku, hned vedle areálu je krásný rybník plný ryb. Město Pezinok je vzdáleno od Bratislavy asi 18 km a od města Senec cca 11 km, kde se nacházejí Sluneční jezera - Vychytaný místní lokalita pro milovníky vody a Aquapark s celoročním provozem. Ve městě se nachází muzeum s expozicí vína pod malými Karpaty. Bohatá a dávná historie svobodného královského města na nás dýchá ze zbytků původních hradeb, v centru města z typických měšťanských budov. Nedaleko areálu se nachází známá vinařská obec Limbach s pestrou nabídkou vín.

Doporučená trasa vlak: Pezinok - mestská doprava směr sídlisko sever

Doporučená trasa auto: Pezinok - centrum, směr sídlisko sever, podľa smerových tabúľ

Dostupnost střediska:


Centrum název: (1,5 km)

Autobusová zastávka název: (1 km)

Vlaková zastávka název: (2 km)

Letiště název: (25 km)

Autobusové nádraží název: (1,5 km)


Vlakové nádraží název: (2 km)

Obchod: (1 km)

Stravování:


Restaurace popis: Součástí areálu je restaurace - Rozálka s kapacitou 46 míst. V letních měsících je k dispozici nově zrekonstruovaná krytá terasa pro 70 hostů. V nabídce vždy najdete široký sortiment dobrých jídel a nápojů. Příjemné prostředí restaurace - bistra lze využít i na pořádání menších svateb, rodinných oslav, promocí pracovních obědů apod. Provozní doba je denně od 11:00 h. do 24:00 h. Pro hotelové hosty v případě zájmu se samozřejmě připravují snídaně od 7:30.

Restaurace: (počet míst 46)

Zahradní restaurace: (počet míst 70)

Služby:Sportovní možnosti:
Půjčovna kol, Tenisové kurty, Jízda na koni

Kongresové služby:
Speciální osvětlení, Úschovna cenných předmětů

Pro firmy, ale i jednotlivce, různé rodinné oslavy, které lze dělat v zmíněné restaurací. Dále je k dispozici i louka s vybudovaným ohništěm, kde je možné dělat různé grill - party, ke kterým je možné využívat i nově vybudovanou kuchyni.

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkovývícelůžkovýpřistýlkaapartmán
1.1-31.12455090 (Rodinná izba)1580


Měna: EUR

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc
Sleva / poplatky: Cena je včetně snídaně, městského poplatku a připojení na internet. Zvíře: 10 EUR (Penzion Rozálka ***)

Fotogalerie (12):


Penzion RozálkaPenzion RozálkaPenzion Rozálka
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com