sdílet Parkhotel Terezín na Facebooku
Parkhotel Terezín česká verze  Parkhotel Terezín slovenská verzia  Parkhotel Terezín english version  Parkhotel Terezín deutsch version

Parkhotel Terezín Terezín, Terezín Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Parkhotel Terezín Máchova 163 - ubytování v Terezíně...


Parkhotel Terezín je nově zrekonstruovaný tříhvězdičkový hotel, umístěný v centru historického města Terezín, ležícím v Labské kotlině na úpatí turisticky atraktivního Českého středohoří, v těsném sousedství města Litoměřic, cca 35 min jízdy autem po dálnici D8 do Prahy a cca 60 min jízdy do Drážďan.

Svojí polohou v parkové části města nabízí všem hostům příjemné ubytování. Parkhotel Terezín nabízí ubytování ve 24 jedno až čtyřlůžkových nově vybavených pokojích, odpovídajících tříhvězdičkovému standardu. Celková ubytovací kapacita je 54 lůžek s možností přistýlek nebo dodání dětské postýlky.

Parkhotel Terezín - ubytování: Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou se sprchovým koutem, toaletou a vysoušečem vlasů, dále televizorem se satelitním příjmem a připojením k internetu. K dispozici je speciálně vybavený bezbariérový pokoj pro handicapované.

Parkhotel Terezín - služby: Parkování je zajištěno přímo před hotelem v ulici s minimálním provozem. Golfoví nadšenci mohou vyzkoušet golfový kurz Kotlina, který se nachází 5 minut chůze od hotelu.

Parkhotel Terezín - okolí: Soutok Labe a Ohře u Terezína je ideální pro romantické vycházky, zkusit zde můžete také vodní sporty, nebo si užít plavbu na lodi po Labi z města Roudnice až do Hřenského kraje.

Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkový4 lůžkovýhandicap
118321

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, připojeni internetu, sat, dětská postýlka k dispozici, fén

Základní informace: Informační služba, lékařská služba v dosahu, placený hotelový transport, úschovna jízdních kol, úschovna cenných předmětů, parkovací plocha v areálu, Internetové připojení k dispozici, WI-FI, restaurace

Platební karty: EuroCard/MasterCard, Visa

Popis okolí: Lokalita Parkhotelu Terezín: V dochozí vzdálenosti od hotelu se nachází světoznámý Památník Terezín, národní kulturní památka s Malou pevností a Muzeem ghetta, cíl statisíců turistů z celého světa, připomínající pohnutou historii města za druhé světové války. Samotný Terezín, vybudovaný Josefem II. jako dar matce - Marii Theresii, je unikátní svým opevněním a je nejzachovalejším pevnostním městem francouzského typu ve střední Evropě.

Pět minut chůze od hotelu se rozkládá golfové hřiště Kotlina, z hotelu je možné zajistit rezervaci hry či si pouze tuto hru vyzkoušet pod vedením instruktora. Okolím města prochází několik zajímavých cyklotras, např. trasa Praha - Drážďany, vedoucí podél Labe krajem známým jako Brána Čech - Porta Bohemica, patřícím k nejkrásnějším místům České republiky. Hotel je tak připraven přijmout i cykloturisty a zabezpečit úschovu kol. Přítomnost nedalekých řek Labe a Ohře, které se mezi Terezínem a Litoměřicemi slévají, je příležitostí k dlouhým procházkám po jejich březích, vodní turistice, či projížďkám výletními loděmi po Labi od Roudnice nad Labem až do Hřenska. Milovníci adrenalinu ocení nabídku vyhlídkových letů a tandemových seskoků na letišti v Roudnici nad Labem. V samotném Terezíně a dalších okolních městech je každoročně pořádáno velké množství kulturních, sportovních a jiných akcí, např. výstava Zahrada Čech, Varhanní léto, Závod míru mládeže nebo tradiční Vinobraní.

Dostupnost střediska:

Stravování:


Restaurace popis: Restaurace v Parkhotelu Terezín: K dispozici je bezbariérová hotelová restaurace s přilehlým odděleným sálem, s celkovou kapacitou 150 míst.

Sál nabízí variabilní stolové uspořádání pro konference, uzavřená jednání a školení, má denní světlo s možností zatemnění. Prostory sálu, zejména při spojení s restaurací jsou vhodné i k pořádání různých společenských akcí, stejně tak poskytují příjemné zázemí pro soukromé akce, např. svatby nebo rodinné oslavy. V sezóně nabízí oddych letní zahrádka s obsluhou.

Hotel kromě výborné tradiční kuchyně poskytuje též doplňkový gastronomický servis a catering, ať již formou rautů, coffee breaků, rožnění, či celodenního stravování na klienty určeném místě.

Na výběr jsou připravena vynikající krajová vína z Velkých Žernosek, Lobkowitzských zámeckých sklepů v Roudnici nad Labem a Mělníku, moravská vína zastupují Císařské sklepy Horák. Pro skupiny zajistíme ochutnávku Žernoseckých vín přímo v hotelu. Restaurace je otevřena denně od 10.00 do 22.00 hodin.

Restaurace: 10:00 - 22:00 (počet míst 150)

Služby:Konferenční prostory Parkhotelu Terezín: Obchodní a business klientele je v hotelu k dispozici konferenční sál, který je vhodný pro pořádání firemních nebo soukromých akcí. Maximální kapacita sálu je 80 osob, má denní světlo s možností zatemnění.

Pro pořádání kongresů a konferencí nabízíme hotelovou restauraci, ze které lze vytvořit velký kongresový prostor. Různým variabilním uspořádáním lze vytvořit konferenční prostor až pro 100 osob. Rádi pro Vás zajistíme konferenční techniku podle Vašich specifických požadavků.

Při pořádání společenských akcí Vám nabízíme občerstvení, obědy nebo večeře formou obsluhy nebo švédských stolů (buffetu), rauty nebo slavnostní recepce jsou zabezpečovány vyškolenými gastronomickými odborníky. Naším cílem je vždy přizpůsobit naše služby přání zákazníka. Hotel má bezbariérový přístup.

Konferenční kapacity:
kongresový sál č. 1 Hlavní sál (počet míst 80)

kongresový sál č. 2 Kulečníkový salonek (počet míst 20)

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkový4 lůžkový
1.1-31.12729126916741998


Měna: Czk

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc
Sleva / poplatky: Ceny jsou včetně 15 % DPH a všech poplatků. Domácí zvířata - 100,- Kč

Fotogalerie (7):


Parkhotel TerezínParkhotel TerezínParkhotel Terezín
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com