sdílet Letohrádek sv. Vojtěch na Facebooku
Letohrádek sv. Vojtěch česká verze  Letohrádek sv. Vojtěch slovenská verzia  Letohrádek sv. Vojtěch english version  Letohrádek sv. Vojtěch deutsch version

Letohrádek sv. Vojtěch Počátky, Počátky Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Letohrádek sv. Vojtěch Počátky - ubytování v Počátkách..


Čtyřhvězdičkový hotel Letohrádek sv. Vojtěch má své osobité kouzlo. Jako každý z jeho 11 pokojů a apartmánů (celková kapacita je 30 hostů).

Zámeček prošel od roku 2008 rozsáhlou rekonstrukcí. Výsledkem je pohodlný hotel, který si uchovává kouzlo dávných časů. Hosté se mohou procházet v zámecké zahradě, vychutnat si venkovní vířivku a nechat se obskakovat komorníkem. Nebo navštívit muzeum pohádky Tři oříšky pro Popelku, která je s tímto zámkem spojená.

Hotel nabízí i zajištění zajímavých aktivit a vybavené wellness. Domácí mazlíčci mohou. Parkování je zdarma v uzavřeném hotelovém areálu.
 

Letohrádek sv. Vojtěch Pokoje


Každý z  11 pokojů a apartmánů Letohrádku sv. Vojtěch je pojmenován po osobnosti z doby první republiky. Všechny nabízí jedinečnou atmosféru, design i nábytek, vysoký komfort, vlastní sociální zařízení i Wi-Fi připojení k internetu.

K autentickému prožitku jsou k ruce komorníci a služebné. Hosté se mohou nechat hýčkat masáží, vychutnat si parní lázeň, venkovní vířivku či infrasaunu. Relaxaci nabízí i romantický rozlehlý park se sochami a pávy.

Hotel se stará i o zábavu hostů - promítá filmy pro pamětníky, zajistí let balonem či jízdu na koni a mnoho dalšího.
 

Letohrádek sv. Vojtěch Další informace


Při pobytu delším než 5 nocí vám zajistíme v Letohrádku sv. Vojtěch slevu. Děti do 3 let mají ubytování zdarma (bez lůžka a snídaně).

Pro soukromé akce či oslavy je k dispozici sál pro 80 osob a salonek pro 25. Je možné zapůjčit potřebnou techniku a využít dalších doprovodných služeb při organizaci.Typy pokojů

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, WI-FI

Základní informace: pokojový servis, Informační služba, parkovací plocha v areálu, domácím zvířatům vstup povolen, WI-FI, bar, venkovní terasa, restaurace, TV místnost

Počet podlaží: 2

Popis okolí:


Letohrádek sv. Vojtěch Okolí


Letohrádek sv. Vojtěch se nachází v krásné přírodě Vysočiny ve městě Počátky. Přímo hotel zajišťuje množství různých aktivit - dá se zde rybařit, hrát tenis, vozit se psím spřežením či proletět vrtulníkem. V hotelu si lze zapůjčit kola a jiné sportovní vybavení, v okolí jsou cyklistické i turistické trasy. Nedaleko je golfové hřiště.

Dostupnost střediska:

Lázeňské služby:Lázeňské služby: Wellness hotel

Procedury léčení: Masáže, Perličková vana

Stravování:


Restaurace popis:


Letohrádek sv. Vojtěch Gastronomie


Hotel Letohrádek sv. Vojtěch slibuje zajímavý zážitek i na poli gastronomie. Dobová restaurace a její tematicky oděný personál zvou k vychutnávání tradičních pochoutek a specialit. Vaří se zde také jako kdysi - z čerstvých lokálních surovin. V létě si hosté mohou užít posezení na venkovní terase. Snídaně formou bufetu je v ceně ubytování. Restaurace je otevřená od čtvrtka do neděle od 11:00 do 21:00 hodin.

Služby:Sportovní možnosti:
Sauna


Letohrádek sv. Vojtěch Zábava a aktivity


Hotelové wellness centrum nabízí svým hostům vynikající odpočinek v sauně a vířivce. Během masáže dle vlastního výběru mohou hosté relaxovat. Součástí hotelu je zahrada s pohodlným posezením. Kola si můžete bezpečně uložit v hotelové skladovací místnosti. Půjčovny kol a veškerého potřebného vybavení jsou k dispozici v hotelové půjčovně kol. V hotelu si můžete zařídit vyjížďky na koních.

 

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datum2 lůžkový3 lůžkový4 lůžkový
1.1-31.12190019002900


Měna: Czk

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Fotogalerie (25):


Letohrádek sv. VojtěchLetohrádek sv. VojtěchLetohrádek sv. Vojtěch
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com