sdílet Lázně Jáchymov Lázeňský Hotel Akademik Běhounek na Facebooku
Lázně Jáchymov Lázeňský Hotel Akademik Běhounek česká verze  Lázně Jáchymov Lázeňský Hotel Akademik Běhounek slovenská verzia  Lázně Jáchymov Lázeňský Hotel Akademik Běhounek english version  Lázně Jáchymov Lázeňský Hotel Akademik Běhounek deutsch version

Lázně Jáchymov Lázeňský Hotel Akademik Běhounek Jáchymov, Jáchymov Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Lázně Jáchymov Lázeňský Komplex Curie - Hotel Akademik Běhounek Jáchymovské Lázně...


Lázeňský Hotel Akademik Běhounek je součástí společnosti Léčebné Lázně Jáchymov a.s.: Akciová společnost Léčebné lázně Jáchymov existuje více než 10 let. Je to pouhý zlomek času proti téměř stoleté historii lázní v Jáchymově a proti několika staletím, po která je znám léčebný účinek radonové vody na lidský organismus. Novodobou tradicí pro Lázně Jáchymov je medicínské pojetí lázeňské péče a také vynikající úroveň stravovacích a ubytovacích služeb. Taková tradice zavazuje. Věříme, že získáním prestižního ocenění "Lázeňská společnost roku 2008". Nesporným oceněním kvality a našeho pracovního úsilí jsou pro nás prestižní certifikace: ISO 9001:2000 od německé TUV, kterou jsme získali v roce 2001. V roce 2007 prošly 3 hlavní lázeňské objekty prestižním oceněním EuropespaMed a také MediSpa.

Lázně Jáchymov jsou zaměřeny na nemoci pohybového aparátu: zánětlivé: revmatoidní artritidy, Bechtěrevova nemoc atd., degenerativní: artrosy kloubů a páteře, stavy po úrazech a operacích vč. endoprotéz kloubů.

Lázně Jáchymov - Léčba: Hlavní nabídkou hotelu jsou kvalitní léčebné programy. Vybrat si můžete také z doplňkových relaxačních a wellness pobytů. Procedury a cenově výhodné balíčky je možné dokoupit dle volných kapacit na wellness recepci. Procedury jsou dostupné i tělesně postiženým. Poskytujeme nepřetržitou zdravotnickou službu.

Ve svahu nad jáchymovským údolím se nachází lázeňský hotel Běhounek***+, který od roku 1975 tvoří jeho nepřehlédnutelnou dominantu. Pro svou prostornost, vzdušnost a jedinečný výhled do okolí Krušných hor ze svých teras a balkonů se stal oblíbeným místem mnoha návštěvníků. V letních měsících je hostům k dispozici i prostorná sluneční terasa s lehátky. Rozsáhlou rekonstrukcí a modernizací prošel hotel začátkem roku 2009. V roce 2014 proběhla rekonstrukce pokojů na 4. patře a v roce 2015 proběhly stavební úpravy na vodoléčebném úseku.
Hotel disponuje cekem 160 pokoji - 50 jednolůžkovými, 106 dvoulůžkovými, z nichž 6 je bezbariérových a komfortně zařízenými suity a 1 apartmánem.

KATEGORIE: APARTMÁ, SUITE, I.A PLUS, I.A

APARTMÁ: Prostorné a komfortně zařízené – obývací pokoj, kuchyňka se sezením a ložnice. Koupelna se sprchovým koutem, fénem a samostatné WC, SAT-TV, telefon, trezor, lednice, minibar, možnost 2 přistýlek. Zdarma: internetové připojení, župan, pantofle, dětská postýlka na vyžádání.

SUITE: Prostorné a komfortně zařízené pokoje – obývací pokoj a ložnice, koupelna se sprchovým koutem a fénem, samostatné WC, SAT-TV, telefon, trezor, minibar, možnost 2 přistýlek. Zdarma: internetové připojení, župan, pantofle, dětská postýlka na vyžádání.

I.A PLUS: zrekonstruované jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje ve 4. patře
Vybavení pokojů: Balkon, koupelna se sprchovým koutem, fén, WC. SAT-TV, minibar, telefon, trezor. Zdarma: internetového připojení, zapůjčení županu na vyžádání, dětská postýlka na vyžádání.

I.A: jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje
Vybavení pokojů: Balkon, koupelna se sprchovým koutem, fén, WC. SAT-TV, minibar, telefon, trezor. Zdarma: internetového připojení, zapůjčení županu na vyžádání, dětská postýlka na vyžádání.

Vybavenost hotelu:
 • hlavní recepce s nepřetržitou službou
 • zdravotní recepce
 • wellness recepce-nabídka volně prodejných procedur
 • směnárna
 • internetový koutek, WIFI
 • kavárna Zimní zahrada s širokou nabídkou moučníků domácí výroby a stravování á la carte
 • Sluneční terasa (v letních měsících) s lehátky
 • restaurace Bellevue a Bohemia
 • velký společenský sál - taneční večery, koncerty, přednášky aj.
 • salonky Domino a Bridge
 • pracoviště kulturního specialisty (concierge)
 • knihovna
 • dětský koutek bez obsluhy
 • rehabilitační bazén (8x8) s whirpoolem a Kneippovým chodníkem
 • sauna
 • prodej novin a časopisů
 • žehlírna
 • kadeřnictví, kosmetický salon, pedikúra
 • parkoviště přímo u hotelu (za poplatek 70 Kč / den)
Upozornění: Rehabilitační bazén je v dopoledních hodinách součástí léčebných programů. V odpoledních a večerních hodinách mohou hosté využít bazénu, whirpoolu a Kneippova chodníku pouze za předpokladu, že je volná kapacita. Děkujeme za pochopení.

Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkovýapartmánhandicap
5010016

Vybavení pokojů: pokoje s balkonem, koupelna se sprchou, WC na pokoji, trezor, lednice, TV, telefon, rádio, připojeni internetu, sat, minibar, dětská postýlka k dispozici, fén, umyvadlo na pokoji

Základní informace: bezbariérový přístup, praní a žehlení, klimatizace, směnárna, Informační služba, lékařská služba v dosahu, placený hotelový transport, úschovna jízdních kol, nekuřácké místnosti, úschovna cenných předmětů, parkovací plocha v areálu, hlídané parkoviště, masážní studio, pedikůra, manikura, Internetové připojení k dispozici, kosmetické studio, holič - kadeřník, WI-FI, internetový koutek, kavárna, knihovna, sauna, venkovní terasa, restaurace

Platební karty: American Express, Diners Club, EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Počet podlaží: 8

Nadmořská výška: 560 - 750 m. n. m.

Tipy na výlet: Karlovy Vary, Krušné Hory - Bóží Dar, Klínovec

Dostupnost střediska:


Centrum název: (100 km)

Autobusová zastávka název: (100 m)

Vlaková zastávka název: (7 km)

Letiště název: Karlovy Vary, Praha (20 km, 150 km)


Vlakové nádraží název: (7 km)

Obchod: ano

Termální lázně: Karlovy Vary (20 km)

Zastávka skibus: 100 m

Lázeňské služby:Popis lázeňského zařízení: Jáchymovské lázně nabízejí unikátní léčbu pohybového aparátu pomocí radonové vody. Léčení pomáhá při:

onemocnění kloubů
periferního nervového systému a páteře
kožních nemocech
vylepšuje stavy u nemocných cukrovkou nebou dnou
zlepšuje stavy po úrazech a operacích
specialisté na léčbu Bechtěrevovy choroby
oběhové ústrojí (některé indikace)


Radonová voda – léčivá energie z nitra Země: To, co z určité lokality dělá lázeňské místo, je konkrétní přírodní léčivý zdroj. Jsou lázně klimatické, lázně s prameny termální minerální vody, lázně slatinné apod. Léčebné lázně Jáchymov a.s. jsou svým přírodním léčivým zdrojem naprosto jedinečné a odlišné. Léčí pomocí radonové vody, která nemá na rozdíl od jiných zdrojů účinky chemické, ale energetické.

Radonová léčba: Pro která onemocnění je radonová léčba vhodná: Radonová léčba je obecně velmi šetrná, nezatěžuje organismus ani tepelně ani po stránce oběhové, nebo acidobazické rovnováhy. Dobře tolerována je i seniory. Je vhodná především pro léčbu chronických onemocnění, postihujících pohybový aparát: zánětem všechna revmatická onemocnění kloubů, měkkých tkání, páteře (př. revmatoidní artritis, psoriatická artritis, systémový lupus, fibromyalgie, Bechtěrevova nemoc) bolestí a ztuhlostí z opotřebení (př. artrózy kloubů a páteře, výhřezy plotének, poškození šlach , vazů a menisků) metabolickou poruchou, osteoporóza, dna, porfyrie, poškozením periferního nervu nebo míšního kořene, (př. neuritidy, neuralgie, periferní obrny, kořenové páteřní syndromy, polyneuropatie, syndromy karpálního tunelu). Dále se jedná o pooperační a poúrazové stavy, vyžadující intenzivní hojení a regeneraci poškozených tkání. Například totální kloubní náhrady, operace páteře nebo plošné jizvy po popáleninách. Dále se jedná o pooperační a poúrazové stavy, vyžadující intenzivní hojení a regeneraci poškozených tkání. Například totální kloubní náhrady, operace páteře nebo plošné jizvy po popáleninách.

Radonová kúra regeneruje stavy s obecnou energetickou disharmonií: vegetativní labilita, neurocirkulační slabost chladné končetiny, snadné kolapsy, zimomřivost, funkční orgánové dysfunkce, klimakterický syndrom, obecně úbytek sil ve vyšším věku, vyčerpanost u náročných povolání, regenerace u vrcholových sportovců, udržení funkčních rezerv organismu u roztroušené sklerózy nebo Parkinsonovy choroby v časném stadiu.

Lázeňské služby: Lázeňské sanatorium, Lázně

Procedury léčení: Komplexní léčba v domě, Pohotovostní lékařská služba, Pitný režim, Oxygenoterapie, Terénní kúry, vycházkové trasy, Lékařská kosmetika, Inhalace, Elektroléčba, Magnetoterapie, Klimatoterapie, Dietoterapie, Plynové injekce, Parafinoterapie, Léčebný tělocvik v bazénu, Léčebný tělocvik, Vířivé koupele, Masáže, Podvodní masáže, Reflexní masáže, Přírodní radonová koupel, Solná jeskyně, Vodoléčba

Vyšetřovací výkony: Vstupní a výstupní lékařské vyšetření

Přírodní léčivé zdroje: Vody radonové, Klimatoterapie - vysokohorské ovzduší

Léčba nemocí indikace: Oběhové ústrojí, srdce a cév, Pohybové ústrojí, Pooperační, poúrazové stavy a rekondice, Kožní nemoci a popáleninové stavy, Bechtěrevova choroba

Ostatní druhy léčby: Spánek, Relaxační procházky, Klimatoterapie

Lázeňské pobyty:


Název: Léčebná kúra (bez radonových koupelí)


Číslo: 114

Popis: Léčebná kúra (bez radonových koupelí) - Plnohodnotný léčebný program

Program zahrnuje:
    ubytování s plnou penzí od 13 nocí
    vstupní lékařské vyšetření
    laboratorní vyšetření (krevní obraz, krevní cukr, vyšetření kyseliny močové)
    sestavení individuálního léčebného programu
    výstupní lékařské vyšetření včetně lékařské zprávy
    v průměru 21 léčebných procedur týdně předepsaných lékařem (6x vodoléčba, 5x velká procedura, 10x malá procedura)

ZDARMA PRO VÁS
=> vstup do Lázeňského centra Agricola (bazén + sauna 90 min.) a solné jeskyně (45 min.) 1x za pobyt ZDARMA

Důležité informace:
    U léčebných pobytů je neděle zpravidla odpočinkový den.
    V období Vánoc a Silvestra je vánoční a silvestrovský program v ceně.
Ceny v CZK za osobu / noc / sezona - aktuální cena Vám bude zaslána dle termínu

Počet dnů: 14

Cena pobytu:
DatumLázeňský důmjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
1. 1 - 31.12Akademik Běhounek2090 - 26601820 - 2200CZK 
1. 1 - 31.12Astoria1650 - 21301530 - 1850CZK 
1. 1 - 31.12Curie1850 - 23301660 - 1980CZK 
1. 1 - 31.12Elektra1850 - 23301660 - 1980CZK 
1. 1 - 31.12Praha1850 - 23301660 - 1980CZK 
1. 1 - 31.12Sanatorium Radium Palace2420 - 29902090 - 2470CZK 

Název: Základní radonová kúra zkrácená (na 9 nocí)


Číslo: 113

Popis: Základní radonová kúra zkrácená (na 9 nocí) - ZKRÁCENÁ LÉČBA NA 9 NOCÍ - PRO ČASOVĚ VYTÍŽENÉ

Tento pobyt je možné absolvovat pouze v hotelu Radium Palace**** nebo Běhounek***+

Program zahrnuje:
    ubytování s plnou penzí
    konzultace lékaře k definování léčebného plánu
    laboratorní vyšetření (krevní obraz, glykémie, vyšetření kyseliny močové)
    10 radonových koupelí a 8 dalších procedur dle lékaře za pobyt

Důležité informace:
    Program nezahrnuje individuální fyzioterapii.
    Další procedury si můžete po dohodě s lékařem přikoupit na místě.
    Nástupními dny na pobyt jsou PONDĚLÍ až PÁTEK do 12 hodin.
Ceny v CZK za osobu / noc / sezona - aktuální cena Vám bude zaslána dle termínu

Počet dnů: 10

Cena pobytu:
DatumLázeňský důmjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
1. 1 - 31.12Akademik Běhounek2040 - 24301770 - 1970CZK 
1. 1 - 31.12Sanatorium Radium Palace2370 - 27602040 - 2240CZK 

Název: Základní radonová kúra


Číslo: 111

Popis: CENOVĚ DOSTUPNÁ LÉČBA K NASTARTOVÁNÍ LÉČIVÝCH ÚČINKŮ

Program zahrnuje:ubytování s plnou penzí od 13 nocí,  1x konzultace s lékařem,      laboratorní vyšetření (krevní obraz, krevní cukr, kyselina močová),  v průměru 14 léčebných procedur týdně předepsaných lékařem (6x radonová koupel, 8x ostatní procedury)

ZDARMA PRO VÁS: 1x minerální voda Vincentka (0,7 l) z lázní Luhačovice

Důležité informace:
    Léčebný program nezahrnuje individuální rehabilitaci.
    U léčebných pobytů je neděle zpravidla odpočinkový den.
    V období Vánoc a Silvestra je vánoční a silvestrovský program v ceně.
Ceny v CZK za osobu / noc / sezona - aktuální cena Vám bude zaslána dle termínu

Počet dnů: 14

Cena pobytu:
DatumLázeňský důmjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
1. 1 - 31.12Akademik Běhounek2040 - 24301770 - 1970CZK 
1. 1 - 31.12Astoria1600 - 19001480 - 1620CZK 
1. 1 - 31.12Curie1800 - 21001610 - 1750CZK 
1. 1 - 31.12Elektra1800 - 21001610 - 1750CZK 
1. 1 - 31.12Praha1800 - 21001610 - 1750CZK 
1. 1 - 31.12Sanatorium Radium Palace2370 - 27602040 - 2240CZK 

Stravování:


Restaurace popis: Stravování: Vyhlášené stravování probíhá formou švédských stolů ve dvou prostorných restauracích Bohemia a Bellevue a v hotelové kavárně formou à lá carte. Výběr ze 4 – 6 jídel a příloh, několika čerstvých zeleninových salátů. Veškeré pokrmy jsou označeny dietami, nutriční terapeut je k dispozici. Na své si přijdou i vegetariáni. Moučníky z domácí výroby.

Restaurace: (počet míst 150)

Restaurace: (počet míst 150)

Služby:Sportovní možnosti:
Minigolf (300 m), Stolní tenis, Půjčovna kol (300 m), Fittness (300 m), Tenisové kurty (300 m), Jízda na koni (2 km), Bazén krytý vyhřívaný, Sauna, Kuželky (300 m), Billiard, Solárium (300 m), Lyžařský vlek (10 km), Půjčovna lyží (10 km), Běžkařské trasy (10 km), Cyklotrasy

Kongresové služby:
Klimatizace kongresových prostor, Pódium, Laserové ukazovátko, Dataprojektor, Taneční parket, Řečnický pult, Kopírka, Ozvučení, DVD přehrávač, Šatna, Úschovna cenných předmětů, Promítací plátno, Květinová výzdoba, Flipchart, Bezdrátové mikrofony

Kongresové možnosti:
- společenský sál s kapacitou až 180 míst
- 2 variabilní salonky a prostory kavárny vhodné pro výstavní prezentace a akceKonferenční kapacity:
kongresový sál č. 1 (počet míst 180)

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýapartmánapartmánapartmán
1.1-31.121 7201 1901 390 (I.A PLUS)1 650 (Suite)1 770 (Apartment)


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování a turistické poplatky za 1 osobu /noc
Sleva / poplatky: Ceny jsou uvedeny v Czk / osoba / noc. Cena nezahrnuje lázeňský poplatek.

Fotogalerie (15):


Lázně Jáchymov Lázeňský Hotel Akademik BěhounekLázně Jáchymov Lázeňský Hotel Akademik BěhounekLázně Jáchymov Lázeňský Hotel Akademik Běhounek
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com