sdílet Lázně Bardejov HOTEL MIER na Facebooku
Lázně Bardejov HOTEL MIER česká verze  Lázně Bardejov HOTEL MIER slovenská verzia  Lázně Bardejov HOTEL MIER english version  Lázně Bardejov HOTEL MIER deutsch version

Lázně Bardejov HOTEL MIER Bardejovské Kúpele, Bardejovské Kúpele Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Bardejovské Kúpele Hotel MIER *** + SUPERIOR - ubytování a pobyty Lázně Bardejov...


Lázně Bardejov HOTEL MIER leží na severovýchodě Slovenska v Nízkých Beskydech v blízkosti historicky významného středověkého města Bardejov. Výskyt léčivých minerálních vod v tichém malebném prostředí převážně jehličnatých lesů podmínil vznik a rozvoj malebného lázeňského města. Hlavním bohatstvím jsou vzácné přírodní léčivé zdroje. Svým složením patří mezi nejvýznamnější v Evropě.

Geografická poloha, mikroklima, přírodní prostředí a minerální vody mají blahodárný vliv především na léčbu chorob trávicího ústrojí, oběhového ústrojí, onemocnění ledvin a močových cest, dýchacích cest, některých nemocí z povolání či gynekologických onemocnění.

Hotel
Mier *** je nově zrekonstruovaný hotel v překrásném prostředí Bardejovských Lázní. Hotel disponuje 68 lůžky na 32 dvoulůžkových pokojích a 2 apartmánech. Pokoje jsou vybaveny televizorem, rádiem a telefonem s přímou volbou. Všechny pokoje mají své vlastní sociální zařízení s koupelnou se sprchovým koutem. Součástí hotelu je kavárna a letní terasa s výhledem na nádhernou přírodu. Hotel je situován v blízkosti letního koupaliště s vyhřívanou vodou. Svým klientům nabízí parkování gratis u hotelu.

Typy pokojů

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, telefon, rádio

Základní informace: sekretářské služby, praní a žehlení, směnárna, Informační služba, lékařská služba v dosahu, placený hotelový transport, úschovna jízdních kol, nekuřácké místnosti, úschovna cenných předmětů, garáže, hlídané parkoviště, masážní studio, pedikůra, manikura, Internetové připojení k dispozici, kosmetické studio

Dostupnost střediska:

Lázeňské služby:Popis lázeňského zařízení: Indikace: V Bardejovských Lázních je možné léčit tyto indikace, které jsou určeny zákonem:

I. Onkologická onemocnění
II. Onemocnění oběhového ústrojí
III. Onemocnění trávícího ústrojí
IV. Nemoci z poruchy látkové výměny a žláz s vnitřní sekrecí: diabetes mellitus
V. Netuberkulózní choroby dýchacích cest
VI. Nemoci z poruchy látkové výměny a žláz s vnitřní sekrecí
VII. Netuberkulózní nemoci dýchacích cest
VIII. Nemoci ledvin a močových cest.
IX. Ženské nemoci: klimakterický syndrom.
X. Nemoci z povolání

Rozsah užívání léčebných metod je velmi rozsáhlý. Zahrnuje všechny hlavní metody komplexní balneoterapie.

Pitné kúry minerálními vodami: pitné kúry patří k hlavním léčebným procedurám. Přírodní vody, které tu vyvěrají jsou klasifikovány jako hydrouhličitanové, chloridosodné, železnaté, studené, hypotonické se zvýšeným obsahem kyseliny borité.

Vodoléčba: Kromě Kneippovy metod jsou v lázních zastoupeny všechny aplikace moderní vodoléčby. K hlavním patří minerální a perličkové koupele.

Uhličité terapie: Protože voda z pramenů používaná na minerální lázně je bohatá na oxid uhličitý, minerální lázně se řadí také k těmto terapie. Patří sem také inhalace a plynové injekce.

Peloidoterapie a parafinoterapie: V těchto terapiích se používají parafínové obklady a rašelinové zábaly. Rašelina je dovážena z Trenčianských Teplic.

Termoterapie: Při aplikaci termoterapie se využívají přírodní léčivé zdroje, jakož i umělé fyzikální tepelné zdroje. Mezi termoterapeutické léčebné metody, které se v lázních využívají, patří aplikace: parafínu, rašeliny, infračerveného záření, sauny, elektromagnetických vln.

Lázeňské služby: Lázeňský hotel / dům, Lázně

Procedury léčení: Komplexní léčba v domě, Pohotovostní lékařská služba, Lázeňská péče dorostu, Stálá služba sestry, Lázeňská peče děti, Pitný režim, Oxygenoterapie, Terénní kúry, vycházkové trasy, Psychoterapie, Inhalace, Elektroléčba, Mechanoergoterapie, Magnetoterapie, Laseroterapie, Klimatoterapie, Dietoterapie, Suchá plynová koupel, Plynové injekce, Parafinoterapie, Rehabilitační plavání, Léčebný tělocvik v bazénu, Léčebný tělocvik, Vířivé koupele, Masáže, Podvodní masáže, Reflexní masáže, Přísadové koupele, Pitné kúry

Vyšetřovací výkony: Vstupní a výstupní lékařské vyšetření, Kontrolní lékařské vyšetření, Vstupní lékařské vyšetření včetně poučení pacienta, EKG, Základní biochemické vyšetření

Přírodní léčivé zdroje: Vody uhličité, Klimatoterapie - vysokohorské ovzduší

Léčba nemocí indikace: Oběhové ústrojí, srdce a cév, Trávicí ústrojí, Poruchy látkové výměny a žláz s vnitřní sekrecí, Cest dýchacích (netuberkulozní), Ledvin a cest močových, Ženské a gynekologické onemocnění, Pooperační, poúrazové stavy a rekondice, Obezity a nadváhy

Ostatní druhy léčby: Akupunktura, Relaxační procházky, Klimatoterapie, Kneippovy chodníky

Lázeňské pobyty:


Název: Redukčný pobyt


Číslo: 391

Popis: Redukční pobyt: Pobyt zaměřený na léčbu obezity (13 nocí) je zaměřen na edukaci pacienta, zdravou stravu a nabízí reálné výsledky na snížené váze klientů.

Cena pobytu zahrnuje: ubytování ve vybrané kategorii, lékařské vstupní vyšetření (EKG, měření tlaku, pulsu, obvodu pasu, vážení, odběry tukový metabolismus) a základní edukace klienta, kontrolní a výstupní vyšetření), USG oblasti břicha, vyšetření Fibroscan, redukční dietu formou racionální stravy (snídaně formou bufetových stolů, obědy a večeře servírované), 1x edukace během pobytu - s asistentem výživy, 2 krát během pobytu poradenství u psychologa, základní literatura - brožura Začínáme hubnout + doplňkové edukační materiály

59 PROCEDUR: 3 x 3 hodinový vstup do Wellness SPA v hotelu Ozón (bazény + sauny), 8 x Fitnes (hodinové vstupy), 5 x klasická masáž, 5 x přístrojová lymfodrenáž, 8x minerální koupel, 5 x volné plavání v rehabilitačním bazénu ( hodinové vstupy), 10 x hydrokineziterapie, 5 x skupinový tělocvik (sestava fit míče), 10 x Nordic Walking (vlastní, s možností půjčit si hole zdarma)

Pobyt začíná obědem (nástup od 12: 00hod) a končí snídaní (uvolnění pokoje do 10: 00hod).

Pobyt je možné absolvovat v trvání výlučně 14 dní / 13 nocí /, není možné absolvovat kratší pobyt.

Redukční pobyt nelze absolvovat během období Velikonoc a Silvestra. Pobyt je koncipován jako individuální, procedury a edukace neprobíhají skupinově.


Počet dnů: 13

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna

Název: Pobyt Wellness Relax


Číslo: 390

Popis: Pobyt Wellness Relax: Pobyt kdykoliv během týdne, min. 2 noci, v ceně vstup do Wellness Spa a vybrané procedury - podle počtu nocí.
Více info Rezervuj

Relaxační pobyt bez lékařské prohlídky, s předem určenými procedurami, zahrnuje ubytování, stravu a denně vstup do Wellness Spa - bazénové části.

Počet procedur v ceně závisí na počtu nocí:

2 noci: 1 x klasická masáž, 1 x minerální koupel, 1 x perlička / hydromasáž, 2 x 2 hodiny Wellness spa - bazény

3 noci: 1 x klasická masáž, 2 x minerální koupel, 1x perlička / hydromasáž, 1 x solná jeskyně, 3 x 2 hodiny Wellness spa - bazény

4 noci: 2 x klasická masáž, 2 x minerální koupel, 1 x perlička / hydromasáž, 1 x solná jeskyně, 1 x parafín, 4 x 2 hodiny Wellness spa - bazény

5 nocí: 2 x klasická masáž, 2 x minerální koupel, 1 x perlička / hydromasáž, 2 x solná jeskyně, 1 x parafín, 1 x body cleaner, 5 x 2 hodiny Wellness spa - bazény

6 nocí: 2 x klasická masáž, 3 x minerální koupel, 1 x whirlpool, 2 x solná jeskyně, 1 x parafín, 1 x body cleaner, 1 x přísadová koupel, 6 x 2 hodiny Wellness spa - bazény

Minimální počet nocí: 1

Pobyt pro dieťazahŕňa ubytování, stravování, vstup do wellness spa - bazénové části.

Při plné penzi se pobyt začíná večeří, nástup od 16:00 hod. a končí obědem. Pokoj je třeba uvolnit do 14: 00hod.

U polopenze se pobyt začíná večeří, nástup od 16:00 hod. a končí snídaní. Pokoj je třeba uvolnit do 10: 00hod.

Děti do 12 let mají slevu 20% z ceny.
Děti do 3 let bez nároku na lůžko a stravu mají pobyt zdarma.


Počet dnů: min. 1

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna

Název: Ozdravný Pobyt


Číslo: 156

Popis: Ozdravný Pobyt: Min. 1 noc, v ceně pouze ubytování a strava, možnost dokoupení procedur na místě

Pobyt bez léčení, zahrnuje ubytování, stravu, 3x denně pitnou kúru a denně vstup do Wellness Spa - bazénové části.

Minimální počet nocí: 1

Při plné penzi se pobyt začíná večeří, nástup od 16:00 hod. a končí obědem. Pokoj je třeba uvolnit do 14: 00hod.

U polopenze se pobyt začíná večeří, nástup od 16:00 hod. a končí snídaní. Pokoj je třeba uvolnit do 10: 00hod.

Děti do 12 let mají slevu 20% z ceny.
Děti do 3 let bez nároku na lůžko a stravu mají pobyt zdarma.


Počet dnů: min. 1

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna

Název: Pobyt Senior


Číslo: 271

Popis: Pobyt Senior: Klasický léčebný pobyt se slevou určen pro osoby nad 60.r, lékařská prohlídka,, 3 procedury / den, denně vstup do Wellness Spa.

Léčebný pobyt s lékařskou prohlídkou, určený pro osoby nad 60 let a pro držitele průkazu ZTP. Pobyt zahrnuje ubytování, stravu, 3 procedury / den + 3x denně pitná kúra a denně vstup do Wellness Spa - bazénové části.

Minimální počet nocí: 6

Při plné penzi se pobyt začíná obědem, nástup od 12:00 hod. a končí snídaní. Pokoj je třeba uvolnit do 10: 00hod.

U polopenze se pobyt začíná večeří, nástup od 16:00 hod. a končí snídaní. Pokoj je třeba uvolnit do 10: 00hod.

Děti do 12 let mají slevu 20% z ceny.
Děti do 3 let bez nároku na lůžko a stravu mají pobyt zdarma.

Senior speciál: Cenově nejvýhodnější pobyt pro klienty nad 60 let a držitele průkazu ZTP! Léčebný pobyt s lékařskou prohlídkou a 2 procedurami denně.


Počet dnů: min. 6

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna

Název: Pobyt Štandart


Číslo: 277

Popis: Pobyt Štandart: Klasický léčebný pobyt pro min. 6 nocí, 3 procedury / den, denní vstup do wellness lázní

Lázeňský pobyt s lékařskou prohlídkou zahrnuje ubytování, stravování, 3 procedury / den + 3krát denně pitnou kůži a denní vstup do Wellness Spa - bazénu.

Minimální počet nocí: 6

Plná penze začíná s obědem od 12:00 a končí snídaní. Místnost musí být uvolněna do 10:00.

Polopenze začíná večeři, začíná v 16:00 a končí snídaní. Místnost musí být uvolněna do 10:00.

Děti do 12 let mají slevu 20% z ceny.
Děti do 3 let bez nároku na lůžko a snídani jsou zdarma.

Počet dnů: min. 6

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna

Stravování:


Restaurace popis: Stravování je poskytováno v hotelu Ozón v jídelnách Amélia a Napoleon s kapacitou 513 míst, v hotelu Astória ve dvou vzájemně propojených jídelnách Elizabeth a Ludvik s celkovou kapacitou 236 míst a v hotelu Alexander.

Služby:Sportovní možnosti:
Cyklotrasy

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýpřistýlkaapartmán
1.1-31.12566626112


Měna: EUR

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za 1 osobu /noc
Sleva / poplatky: K cenám účtujeme daň za ubytování městu Bardejov.

Fotogalerie (12):


Lázně Bardejov HOTEL MIERLázně Bardejov HOTEL MIERLázně Bardejov HOTEL MIER
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com