sdílet Klášter Hejnice, vzdělávací, konferenční a poutní dům na Facebooku
Klášter Hejnice, vzdělávací, konferenční a poutní dům česká verze  Klášter Hejnice, vzdělávací, konferenční a poutní dům slovenská verzia  Klášter Hejnice, vzdělávací, konferenční a poutní dům english version  Klášter Hejnice, vzdělávací, konferenční a poutní dům deutsch version

Klášter Hejnice, vzdělávací, konferenční a poutní dům Hejnice, Hejnice Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Klášter Hejnice, vzdělávací, konferenční a poutní dům Hejnice - ubytování v Hejnicích nedaleko Liberce..


Mezinárodní centrum duchovní obnovy nabízí ubytování v areálu kláštera v Hejnicích, obnoveného sídla řádu Františkánů, kteří zde působili už v 17. století. Ve zrekonstruovaném bezbariérovém objektu vzniklo vzdělávací, konferenční a poutní místo pod hřebeny Jizerských hor, v prostředí ideálním pro duševní relaxaci i pohybové aktivity. Hejnický klášter pronajímá pokoje a apartmány s celkovou kapacitou 62 hostů. Ti mají k dispozici atrium, knihovnu, 2 kuchyňky a klášterní zahradu. Pro motoristy je kolem areálu dostatečný počet bezplatných parkovacích míst.


Klášter Hejnice, vzdělávací, konferenční a poutní dům - pokoje:


V Mezinárodním centru duchovní obnovy je na výběr z 16 jednolůžkových, 19 dvoulůžkových a 2 třílůžkových pokojů, v nabídce najdete také dvoupokojové apartmá pro 2 osoby. Do některých pokojů lze přidat přistýlku nebo dětskou postýlku. Ke každému z nich patří samostatná koupelna se sprchovým koutem a sociálním zařízením a v každém se nachází lednice, psací stůl s židlemi, telefon, televize a radiobudík. K internetu se přes signál Wi-Fi zdarma připojíte k internetu v celém objektu včetně moderně vybavené konferenční auly, připravené k pořádání firemních i soukromých akcí. Sál pojme až 100 osob.

Typy pokojů

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, lednice, TV, telefon, WI-FI

Základní informace: výtah, bezbariérový přístup, pokojový servis, praní a žehlení, Informační služba, lékařská služba v dosahu, placený hotelový transport, úschovna cenných předmětů, domácím zvířatům vstup povolen, WI-FI, kavárna, bar, venkovní terasa, restaurace, Nekuřácké prostředí, Vícejazyčný personál

Platební karty: Diners Club, EuroCard/MasterCard, JCB, Maestro, Visa

Popis okolí:


Klášter Hejnice, vzdělávací, konferenční a poutní dům Okolí


Okolí centra skýtá ideální podmínky pro pěší turistiku i cyklistiku. Protíná jej množství značených tras, které vás dovedou třeba do Lázní Libverda se zámkem a Obřím sudem, do osady Jizerka nebo ke hradu a zámku ve Frýdlantu, kde si prohlédnete také unikátní mechanický betlém. Spoustu možností ke trávení volného času zde však máte i v zimě. Jen pár kilometrů odtud se rozkládají lyžařské areály Bedřichov a Josefův Důl, na běžkách se můžete vydat třeba na trasu legendární Jizerské 50.

Tipy na výlet: Hosté si mohou při masáži podle svého uvážení uvolnit svou mysl a tělo. Hosté mohou také relaxovat v hotelové zahradě. Nejbližší golfové hřiště je vzdálené 2,2 km od hotelu. Ti, kteří milují cyklistiku, si mohou vybrat z celé řady cyklotras pro všechny schopnosti. V budově hotelu najdete úschovnu kol. Turisté jistě ocení četné turistické stezky v okolí. Občerstvení najdete v přírodním venkovním bazénu vzdáleném 700 m od ubytovacího zařízení. Dětské hřiště se nachází do 200 m od objektu.

Doporučená trasa bus: Ze železniční stanice v Hejnici dojdete k areálu kláštera pěšky za necelých 10 minut, autobusové nádraží se nachází o pár desítek metrů dál.

Dostupnost střediska:


Autobusová zastávka název: (880 m)

Vlaková zastávka název: (800 m)

Stravování:


Restaurace popis:


Klášter Hejnice, vzdělávací, konferenční a poutní dům Gastronomie


Restaurace Mezinárodního centra duchovní obnovy nabízí pestrý výběr tuzemských a zahraničních pokrmů. Kuchaři připravují obědy i večeře, objednat je možné raut nebo grilování v prostorné klášterní zahradě. Pořádají se zde svatební hostiny a oslavy všeho druhu, kompletní občerstvení vám nachystají také k firemní akci. Bohatou snídani v podobě bufetu dostanete v ceně ubytování

Služby:Sportovní možnosti:
Minigolf (2 km ), Stolní tenis, Golf (2.22 km ), Lyžařský vlek (500 m), Cyklotrasy, Houbaření, Rybolov

Kongresové služby:
Video , Laserové ukazovátko, Diaprojektor, Dataprojektor, Zpětný projektor, Ozvučení, DVD přehrávač, Promítací plátno, Flipchart, Bezdrátové mikrofony, Wifi, Přenosná tabule

Klášter  disponuje velkou přednáškovou místností (AULA), s kapacitou  80-100 osob dle uspořádání, která je vybavena moderní konferenční technikou. Dále zde jsou další místností s kapacitou 10-30 osob vhodných pro pořádání různých konferencí, školení, workshopů či seminářů. Všechny konferenční místnosti lze upravit přesně dle Vašich potřeb a požadavků s dostatečným počtem míst k sezení, stoly na psaní, atp.
 

Pronájem hlavního konferenčního sálu /auly/ je včetně techniky.


Technika sálu:
dataprojektor 2x
zpětný projektor
diaprojektor
interaktivní tabule
plátno (1x pevné, 2x přenosné)
překladatelské zařízení (drátové, 2 jazyky)
notebook pro prezentace
presenter a laserové ukazovátko
flipchart 3x
zelená tabule na křídy
DVD a videopřehrávač
keyboard Yamaha s podstavcem
ozvučení, mikrofony

Pro účastníky konferencí a seminářů je stejně jako pro hosty centra dostupné bezplatné Wi-Fi připojení k internetu s dostatečnou kapacitou (100Mbps) i pro různé internetové vysílání Vašich přednášek.

Pro Vaše akce rádi zajistíme  rychlé občerstvení tzv. coffee break, díky kterému můžete poskytnout účastníkům prostor pro občerstvení a rychlé načerpání nové energie pro aktivní účast na dalším programu.

Pro naše hosty je dostupná prostorná zahrada s velkým grilem, kterou je možné využít jak k relaxaci, tak pro pořádání různých oslav.

Konferenční kapacity:
kongresový sál č. 1 (počet míst 100)

salónek č. 1 (počet míst 30)

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkovýapartmán
1.1-31.12950170025502870 (Apartmán pro 2 osoby se snídaní [2+0])


Měna: Czk

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Fotogalerie (20):


Klášter Hejnice, vzdělávací, konferenční a poutní důmKlášter Hejnice, vzdělávací, konferenční a poutní důmKlášter Hejnice, vzdělávací, konferenční a poutní dům
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com