sdílet Hotel Záviš z Falkenštejna na Facebooku
Hotel Záviš z Falkenštejna česká verze  Hotel Záviš z Falkenštejna slovenská verzia  Hotel Záviš z Falkenštejna english version  Hotel Záviš z Falkenštejna deutsch version

Hotel Záviš z Falkenštejna Hluboká nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel Záviš z Falkenštejna Hluboká nad Vltavou - ubytování v Hluboké nad Vltavou..


Hotel Záviš z Falkenštejna **** se nachází ve městě Hluboká nad Vltavou, které je jedním z nejkrásnějších koutů nejen Jihočeského kraje, ale i celé České republiky a je ideálním místem pro trávení příjemné dovolené. Hotel Záviš o celkové kapacitě 60 lůžek, kterou je možno navýšit o 6 přistýlek, nabízí ubytování ve 28 pokojích. Jedná se o 6 jednolůžkových, 18 dvoulůžkových pokojů a 4 apartmány, které mohou hostům poskytnout veškerý komfort. V hotelu jsou také dva bezbariérové dvoulůžkové pokoje. Všechny pokoje a apartmány jsou moderně vybaveny.

Luxusní hotel Zaviš v blízkosti zámku Hluboká: Disponují vlastním sociálním zařízením, se sprchou v pokojích a vanou v apartmánech a poskytují pohodlí odpovídající požadovaným moderním standardům čtyřhvězdičkového hotelu. Dále jsou vybaveny vlastní televizí se satelitem, telefonem a WiFi připojením k internetu. Část pokojů je s výhledem na náměstí, část na golfové hřiště.

Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkovýapartmánhandicap
61842

Vybavení pokojů: koupelna s vanou, koupelna se sprchou, WC na pokoji, trezor, telefon, připojeni internetu, sat, minibar, fén

Základní informace: Informační služba, lékařská služba v dosahu, parkovací plocha v areálu

Platební karty: American Express, Maestro, Visa

Popis okolí: Luxusní hotel v blízkosti zámku Hluboká Disponují vlastním sociálním zařízením, se sprchou v pokojích a vanou v apartmánech a poskytují pohodlí odpovídající požadovaným moderním standardům čtyřhvězdičkového hotelu. Dále jsou vybaveny vlastní televizí se satelitem, telefonem a WiFi připojením k internetu. Část pokojů je s výhledem na náměstí, část na golfové hřiště.

Tipy na výlet: Původní královský gotický hrad byl v 16. století přestavěn na renesanční zámek. Dnešní, novogotickou podobu mu však vtiskli architekti působící ve službách šlechtického rodu Schwarzenbergů. Ti panství Hluboká získali roku 1661. Na přání knížete Adama Františka Schwarzenberga a jeho manželky Eleonory byl v 18. století zámek přestavěn do barokní podoby a při poslední třetí přestavbě v 19. století získal podobu současnou. Inspirací pro tuto poslední přestavbu byla pro Schwarzenbergy roku 1838 návštěva Anglie. Kníže Jan Adolf II. se s manželkou Eleonorou mimo jiné zúčastnil korunovace anglické královny Viktorie a po návratu se manželé rozhodli nechat Hlubokou přestavět po vzoru anglického královského zámku ve Windsdoru. Zámek, jež je také často nazýván Perlou jižních Čech, je otevřen celoročně.

Dostupnost střediska:

Stravování:


Restaurace popis: Návštěvníci hotelu i Hluboké nad Vltavou mohou pro snídaně, obědy či večeře využít služeb hned několika stravovacích zařízení (multifunkčního sálu, restaurace Na Růžku a vinárny Šatlava), která jsou přímou součástí hotelu. Snídaně jsou řešeny formou švédských stolů, k obědu je připravováno denní menu, nebo si mohou zákazníci vybrat minutky z bohatého jídelního lístku. Také je možno objednat stravování pro zájezdy..

Restaurace: Na Růžku (počet míst 120)

Restaurace: Hotelová restaurace Mon - Sun: 11:00 - 22:00 (počet míst 80)

Vinárna: Šatlava (počet míst 60)

Služby:Kongresové služby:
Dataprojektor, Připojeni internetu

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýapartmánapartmán
1.1-31.12140019002900 (3 osoby/person)3400 (4 osoby/person)


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc
Sleva / poplatky: Cena zahrnuje snídani, DPH a místní poplatky. Možnost platby: Platební karty - Visa, AM, Maestro. Dětská postýlka 200 Kč. Zvíře 200 Kč. Parkování hned vedle hotelu - zdarma. Zálohy: U vybraných termínů, Silvestr apod.. Slevy: U cestovních kanceláří, skupin – 5 - 40% z objemu zakázky. Děti do 6 let zdarma, děti od 6 do 12 let s 50% slevou.

Fotogalerie (20):


Hotel Záviš z FalkenštejnaHotel Záviš z FalkenštejnaHotel Záviš z Falkenštejna
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com