Hotel WELLTOR - Wellness centrum Příbram, Příbram Ubytování

Hotel WELLTOR - Wellness centrum česká verze  Hotel WELLTOR - Wellness centrum slovenská verzia  Hotel WELLTOR - Wellness centrum english version  Hotel WELLTOR - Wellness centrum deutsch version
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Hotel WELLTOR - Wellness centrum
Název: sdílet Hotel WELLTOR - Wellness centrum na Facebooku Hotel WELLTOR - Wellness centrum
Ulice: Brodská 140
Město: Příbram
PSČ: 261 01
Okres: Příbram
Kraj: Středočeský kraj
Hory / Region: Jižní Čechy
Stát: Česká republika
GPS: GPS: 49°40'11.50"N 13°59'46.38"E
Kapacita: 47
Typ: Hotel
Počet hvězdiček: 3
Cena od: 850 CZK

ukázat na mapě    E-mail: hotel-welltor-wellness-centrum-pribram@penzion-hotel.cz

Popis:


Hotel WELLTOR - Wellness Centrum Příbram, Příbram ubytování v hotelu Welltor, ubytování v Příbrami:


Hotel WELLTOR - Wellness Centrum
je umístěn v jižní částí města Příbram. Nabízí Vám širokou nabídku wellness služeb, ubytování v příjemném prostředí a výbornou kuchyni v naší klimatizované restauraci. Celý komplex je pokryt wifi signálem zdarma a samozřejmostí je vlastní parkoviště s kamerovým systémem. Hotel je oblíbeným místem pro sportovní a relaxační aktivity, firemní akce, školení, rodinné oslavy, svatby...

Hotel WELLTOR - Wellness Centrum - Příbram - ubytování: Hotel disponuje celkem 21 pokoji, z toho 19 dvoulůžkovými a 2 apartmá, využít je možno i pěti přistýlek. Pokoje jsou (nad)standardně vybavené. Hotel disponuje velmi kvalitním sportovním zázemím.

Hotel WELLTOR - Wellness Centrum - Příbram - poskytované služby: Hotel je velmi dobře vybaven sportovišti, hostům je pod jednou střechou k dispozici sauna, novinka kryosauna, kvalitně vybavená posilovna, 2 klimatizované squashové haly,vyhřívaný bazén,kosmetika,masáže a zrcadlový sál vhodný jak pro aerobní formy cvičení, tak i jógu, relaxační a rehabilitační cvičení apod. Nedaleko je tenisová hala cca 300 m od hotelu, bowling 50 m. Součástí hotelu je restaurace a salonek.

Dále Vám nabízíme: cykloturistika + úschova kol (cyklistické mapy k zapůjčení na recepci), výlety do okolí, pronájem konferenčních místností, jízdy na koních, vyhlídková jízda v kočáře s koňským spřežením na historicky zajímavá místa, zajištění disko s karaoke nebo živé hudby, zajištění akcí (rauty, svatby, společenské večery, seskoky s padákem, barmanská show)

Pro ubytované hosty bazén a posilovna zdarma.

Typy pokojů
2 lůžkovýapartmánpřistýlka
1925

Vybavení pokojů: koupelna s vanou, WC na pokoji, TV

Základní informace: Informační služba, lékařská služba v dosahu, parkovací plocha v areálu

Dostupnost střediska:


Centrum název: (100 m)

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkovýapartmán
1.1-31.12850115014501950


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Lázeňské služby:Popis lázeňského zařízení: Kryoterapie je moderní velmi účinnou metodou léčení, rehabilitace a regenerace lidského organismu aplikací chladu. Celotělová kryoterapie spočívá v krátkém 2 – 3 minutovým pobytu uživatele ve velmi nízkých teplotách (-100° až - 160° C) a následné přiměřené aerobní aktivitě. Působení nízké teploty na receptory chladu s následným ohřátím celého povrchu těla způsobí intenzivní prokrvení kůže, podkoží a svalového aparátu. Současně dochází k tvorbě řady organismu prospěšných látek působících účinně hlavně proti zánětům a bolestivosti. Účinkem kryoterapie nastane radikální zvýšení hladiny hormonů tlumící zánětlivé a bolestivé reakce v organismu a na několik hodin ustane i dlouhodobá bolest, včetně bolesti kloubů, páteře a bolesti pohybového ústrojí vůbec a to z důvodu blokace receptorů bolesti. Blahodárné účinky chladu jsou známé už od starověku a my vám jen můžeme nabídnout tu možnost, využít této léčivé síly v nejvyšší možné míře. Po absolvování kryoterapie by měla následovat přiměřená pohybová aktivita (rotoped, cvičení, posilovna).

Hotel Vám nabízí široký výběr příjemných masáží (Tibetská, Breussova, sportovní, medová, čínská, lávovými kameny a jiné)

Lázeňské služby: Wellness hotel

Stravování:


Restaurace popis: Restaurace našeho hotelu je příjemně ozvučená a klimatizovaná. Příjemné prostředí a velmi chutné jídlo. K pití si můžete vybrat z široké nabídky vín a jedinečného Plzeňského piva. Dále Vám nabídneme pravou italskou kávu Corsini Café, kde je možnost si vybrat až ze sedmi druhů ze 100% arabici, mezi nimi i Jamaica která je považována za nejkvalitnější a nejdražší arabicu na světě. To vše Vám poskytne příjemný a vždy usměvavý personál. Na přání Vám zajistíme živou hudbu. Naše restaurace je ideální pro pořádání rautů, svateb a jiných oslav. V létě máme také otevřenou venkovní terasu s grilem.

Služby:Konferenční kapacity:

Fotogalerie (10):


Hotel WELLTOR - Wellness centrumHotel WELLTOR - Wellness centrumHotel WELLTOR - Wellness centrum
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2021 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com